Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristalni otroci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
305 komentarjev na to temo

#1 VTONKLI

VTONKLI
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. april 2003, 20:28

A MI VE KDO KEJ POVEDAT O OTROKIH, KI SO JIM DALI OZNAKO KRISTALNI OTROCI? ZLO BOM VESELA VSAKE VAŠE MISLI.

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. april 2003, 20:38

Hoj! Ja, o Kristalnih otrocih lahko kaj prebereš na http://www.lightworker.com (beacons) ali http://www.kryon.com.
Na kratko: to so otroci, ki se bodo začeli bolj množično rojevati zdaj (naj bi bili otroci Indigo otrok). Najbolj značilno zanje je, da imajo izredno notranjo moč, hkrati pa so zelo ranljivi. Poleg tega je pri njih popolnoma ohranjena jasnovidnost, telepatija,...Tako imenovani "skavtki", ki so prišli na Zemljo samo tipat teren na Zemlji, pa so že kakšni dve ali tri leta med nami. Kaj v zvezi z njimi pa te zanima?

#3 VTONKLI

VTONKLI
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. april 2003, 20:55

IMAM OTROČKA NO IN IN POTEM SEM NEKAJ SLIŠALA IN BRALA O INDIGO OTROCIH IN VMES SO SE POJAVLI ŠE KRISTALNI OTROCI IN ME ZANIMA KAKŠNI NAJ BI BILI. TO JE VSE

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. april 2003, 21:05

Saj veš, kako je s starševstvom (in tudi ob Indigcih in Kristalčkih ni nič drugače): ob njih in z njimi se učimo. Da smo le dovolj voljni in pripravljeni, da to počnemo... za ostalo bodo otročki že poskrbeli x:Dx x:)x x:Dx Veliko veselja in lepih trenutkov v družbi tvojega otročička ti želim.

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. maj 2003, 20:46

Sem kar v tole temo postnila:

Obeta se nam film o Indigo otrocih (naslov bo kar Indigo)! Snemanje se začenja prav zdaj, glavni pri uresničitvi te zamisli so prav otroci, sicer pa bo igral Neale Donald Walsch (Pogovori z Bogom), sodeluje pa tudi Stephen Simon (produciral film What drems may come - pri nas preveden kot Življenje po življenjeu). Luštno, ne?
x:)x

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. maj 2003, 20:53

A daj nehaj! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. maj 2003, 21:05

ja, kul, komaj čakam...

si pa tudi oni pomagajo z donacijami ...

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. maj 2003, 21:54

ja, kul, komaj čakam...

si pa tudi oni pomagajo z donacijami ...

hm ja hm ja coool cool cool...
nova hrana, nova percepcija! x:)x
hm ideja: drustvo, zavod za donacije! x:)x

#9 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 21. maj 2003, 22:01

ja, brec cvenka ni nč. x:)x
www.rael.org

#10 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 22. maj 2003, 01:14

hu, kristalni. pol bojo pa še megatonski. pol pa pridejo še tisti z dvemi krilci. pol pa s propelerji. fino, bo, fino. :vragec:
bojo otroc virtualno po vesolju letal.

ma, saj se hecam, x:o)x

#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. maj 2003, 09:18

ja, brec cvenka ni nč. x:)x


Ne, ampak brez modre energije ni 0.

#12 Beli Mag

Beli Mag
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 30. junij 2003, 21:16

Mogoče kdo ve kaj več o teh otrocih, ter je kje kakšna slovenska literatura?xsrcx
Kaj pa o njih, so to mlade, stare duše, kje so bili prej inkrnirani, kako se jih prepozna, je možno, da so njihove prvotne lastnosti zelo zatrte, ter kako jih prebuditi?
Res bi prosil za malo več podatkov :8): , če jih mogoče kdo ima, saj me zelo zanimajo... x:Dx

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. junij 2003, 23:12

Ne, pri nas ni literarure o tem. Nekaj malega o njih sem jaz pisala v člankih o Indigo otrocih v Auro (nekaj jih je tudi na linunih novicah), sicer pa sem v tej temi že podala dva linka, kjer sem zasledila nekaj o njih. Lahko še malo prebskam, saj jih je še nekaj in ti jih pošljem.

Kristalni otroci nimajo karme, niso še bili inkarnirani na Zemlji, zagotovo niso otroci z zatrtimi lastnostmi, kar starši skoraj najbolj opazijo.

#14 Misko

Misko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 1. julij 2003, 07:27

Kristalni otroci nimajo karme, niso še bili inkarnirani na Zemlji, zagotovo niso otroci z zatrtimi lastnostmi, kar starši skoraj najbolj opazijo.

Kakšne lastnosti naj bi imeli zatrte pa mi, kremenčkovi otroci?
Se mi zdi, da vseeno otrok pobere veliko iz družine in ta mu določene stvari tudi zatre.
Oprosti, če se motim in si mislila na kakšne višje lastnosti. x:Ix

#15 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 08:48

Ej, Misko, se nimaš za kaj opravičevati - saj se samo pogovarjamo, ne... ker ne jaz, pa očitno ne ti, nimava teh otrok, je vse, kar tule rečeva nekaj, kar nima prave podlage - izkušnje.
Ker se družim z otroki tudi poklicno, imam veliko šans, da jih srečam, tako, kot že nekaj časa srečujem indigce, pa bom potem lahko kaj povedala iz lastne izkušnje. Zdaj pa so to še majceni otročki in tudi precej malo jih je še...

Kar se nas, kremenčkovih tiče... se ti ne zdi, da bi lahko bila kar precejšnja razlika med tistim, ki vstopa v življenje s karmo (osebno, rodbinsko, generacijsko, narodovo...) in tistim, ki prihaja brez karme?

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. julij 2003, 09:26

Muca, bistvo pa je verjetno enako x:Ix :8): x:o)x

#17 Misko

Misko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 1. julij 2003, 12:19

Mateja, dej, prosim, malo opiši razliko med vedenjem indigo otroka in navadnega. Kakšnim staršem se rodi indigo oziroma kristalni otrok?
Meni se zdi, da je poznejše vedenje otroka v največji meri odvisno od vzgoje staršev oziroma njgeovega otroštva. Res je, da so lahko novodobni otroci bolj razviti z več lastnostmi kot mi, še vedno pa ne morem mimo staršev. Najbolj me pa zanima, kako bo izgledal indigo pubertetnik - ravno zdaj gledam tle pred oknom mularijo kako zbija in se ga napija, da o drogah ne govorim :)
Človeštvo se bo razvijalo naprej in lahko vsako novo genaracijo otrok imenujemo nekaj novega. n-ta generacija bo počasi tudi vzpostavila mir na zemlji.. rad bi videl svet leta recimo.. 5812 :)
Mi, kremenčkovi.. nas pa še vedno motijo napake na drugih xrolleyesx

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 14:07

Misko, če te tole res zelo zanima, ti predlagam, da si za začetek prebereš kakšen članek. Tudi na LF smo o tem že govorili (vzgoja otrok in njihovo izobraževanje)... da se ne bi toliko ponavljali. Potem pa lahko še kakšno rečemo na to temo x;)x x:)x

#19 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. julij 2003, 14:21

Misko, če te tole res zelo zanima, ti predlagam, da si za začetek prebereš kakšen članek. Tudi na LF smo o tem že govorili (vzgoja otrok in njihovo izobraževanje)... da se ne bi toliko ponavljali. Potem pa lahko še kakšno rečemo na to temo  x;)x  x:)x

:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#20 Misko

Misko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 1. julij 2003, 14:34

:palec: x^x

#21 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 14:41

:palec: x8Dx

#22 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 2. julij 2003, 00:28

Kristalno jasno x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#23 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. julij 2003, 09:15

Ko nas Vojko tako lepo seznanja z energetskimi opozorili in Marsa z napovedmi... še eno za naše Indigce :vio: :

V mesecu avgustu se bo sprostil večji dotok kristalne energije, ki bo vplival na zemeljsko magnetno mrežo, kar bomo čutili tisti, bolj senzibilni in, predvsem Indigo otroci... lahko, da bo to precej naporen čas zanje (občutek osamljenosti, zaskrbljenost, konfuznost, nekako brez orientacije, vrtoglavost, slabo počutje nasploh, ... žalost in razočaranje, ker se jim bo zdelo, da je vsa njihova čarobnost izginila ...)...
bodite potrpežljivi, ko bodo doživljali ta stresen čas... njihova naloga ni lahka, zato jim bodite v oporo... :vio: x^x :vio:

#24 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 19. julij 2003, 09:48

Ko nas Vojko tako lepo seznanja z energetskimi opozorili in Marsa z napovedmi... še eno za naše Indigce  :vio: :

Boš pa še ti dobila svoj podforum Indigo otroci. x:Dx
Objavljena slika

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. julij 2003, 11:27

x:Dx :madpro: x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0