Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrocaffe


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
16 komentarjev na to temo

#1 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. december 2011, 09:41

*
POPULARNO

Pred kratkim sem s strani Marse in Mitje prejel mail, ki se je začel takole:

"Hojla!Kako naj to poveva... ko svoje sanje uresničiš po 10 letih... ali pa še več, morda že kar 20 let nastaja projekt, ki ga lahko sedaj predstaviva z velikim ponosom. To je zagotovo najbolj napreden izračun horoskopa na internetu - in to v slovenščini."

Pa sem si dejal: precej bahavo... xrolleyesx in šel preverit stran Astrocaffe. Glede na to, da Marsa običajno ni ravno najbolj bahav človek, me je še toliko bolj zanimalo, kaj sta nam tokrat ušpičila...

Prvi šok je sledil, ko sem vstopil na stran. Design je fenomenalen, meniji zelo pregledni. WOW... OK, začenjam razumeti bahanje... x:Dx x:Dx x:Dx

Potem sem začel malo brskati po bazi slavnih oseb, trenutno jih je kar 245. Bojda pa bo baza še rasla. Na začetku sem si mislil: "Super, ampak a zdaj bom pa tukaj listal 49 strani, da najdem nekoga ali kaj?" Seveda sem takoj zatem našel filer za iskanje po imenu in priiimku, dnevu rojstva itd. Med drugim sem v bazi našel tudi našega najverjetnejšega prihodnjega mandatarja in se odločil prebrati razlago njegovega horoskopa. WOW: Tukaj se šele pokažejo dimenzije in dodelanost strani. Interpetacija posameznih pozicij in aspektov pa je vsaj na nivoju dodelanosti designa in menijev. Double WOW.

Preden sem se zavedel, sem na strani preždel dobri dve uri...

SKLEP: Tako kot Marsa po naravi ni bahav človek, tako jaz nisem človek, ki bi se zlahka navdušil. Ampak tukaj sem se, in to izjemno. Stran je res izjemno premišljena, dodelana, skratka profesionalna in nudi vsebino na zelo visokem nivoju.

Čestitam obema!!!!!!! :palec: :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#2 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 8. december 2011, 11:19

no ... pa se je le nekdo opogumil in odprl temo Astrocaffe :2src: ... Samson23 :palec: x;)x

sama že nekaj časa "skačem v luft" zaradi te strani Objavljena slika in ne bi mogla povedati lepše x:Ix

SKLEP: Tako kot Marsa po naravi ni bahav človek, tako jaz nisem človek, ki bi se zlahka navdušil. Ampak tukaj sem se, in to izjemno. Stran je res izjemno premišljena, dodelana, skratka profesionalna in nudi vsebino na zelo visokem nivoju.

Čestitam obema!!!!!!! :palec: :palec: :palec:



ASTROCAFFE
Objavljena slika

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2011, 11:32

xsrcx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 8. december 2011, 12:02

Mi je res vzelo sapo ko sem vidla celotno stran. Super dodelano, mislim res.. design je izjemen. Tako kot vse ostalo. Vse čestitke! :palec:

#5 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 8. december 2011, 12:48

Do sedaj nisem bila prijavljena na FB, nekak nisem bila navdušena nad njim, zdaj pa, kot kaže, mi ne preostane drugega kot da se prijavim x:Ix x:o)x

Po toliko hvale se pa že splača stvar od bližje ogledat xDDx

Marsa čestitke za vizijo in pogum. Želim vama veliko uspeha :palec:
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2011, 12:58

Jaz tud nisem na FB-ju. x:Ix :8):
enkrat sem se hotla prijavit (trenutek družabnosti, drznosti in smelosti :vragec: x;)x), pa nisem mogla bit Marsa. Pol mi je pa vse dol padl. x:)x

Hvala Samsonu za odprtje teme (in takšno odprtje!) in vsem za odzive in čestitke! xsrcx

Hvala tud vsem, k ste naju podpirali v vsem tem času... xsrcx
In VERJELI v naju...

Res hvala. xsrcbumx

Zaenkrat sam tolk od mene. :8):

Oba z Mitjo sva seveda imela vizijo, najbrž Mitja še bolj, vsaj kar se tiče tega projekta, sicer ne bi šlo skozi... priznam, jaz bi že obupala skoraj...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. december 2011, 13:20

Prekrasno. :palec: :palec: :palec


Zdej pa vas podpret še preko FB- ja, da vsi astroljubi izvedo za vas. xDDx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2011, 23:56

nočem 3 besed, marsa je sam ena beseda. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. december 2011, 00:52

Sem šel celo preverit kakšen okus ima ta "astro kavica"...razlaga oz. predstavitveni video še ne dela, predpostavljam da je še v izdelavi...grafika mi je malo čudna, nisem glih navajen take oblike, zgleda da sem se preveč navadil na LNF...Objavljena slika

Drugače pa vsebina kar se osnov tiče zelo dobro razloženo, detajli so pa plačljivi...ampak ajde če sem realen 10. evrov za 30. strani ni glih veliko...bi kakšni vedeževalci al pa astrologi zaračunal dosti več...Je pa zastonj zadevca za take, ki sami mal obvladajo astro sceno, razložene so samo osnove kaj pomeni če je kakšen planet v kakšni hiši...za detajle pa moneta vabi...Za plačljivi del pa ne vem koliko gre v detajle, moneta je zame neko čudo tehnike...moram še preštudirat navodila...Objavljena slika

Mi je pa zanimiv izračun natalne karte...in to v slovenščini...Vau, se mi ni treba matrat sa engleskim...Objavljena slika...se mi zdi pa zanimivo da imam več dvojčkov kot rakcev...zdaj pa samo dobit še enega da mi mal pretumači te znakce in brojke...al pa ugotovit kaj je to moneta in kako dela...Objavljena slika

Drugače pa kar cool astro zadevca...Objavljena slika...samo nisem še čist skapiral kje ostane kao izračun karte...predvidevam da na LNF pod rubriko astrocaffe...sem mislil da se dobi kakšno PDF varianto po mailu...ne vem pa kako je s plačljivim delom...To naj pa pove kakšen ki je že sprobal to...Objavljena slika

Skratka ta astro kavica ima zelo dober okus, glih dosti kofeina, primerno tudi za diabetike in alergike, cena sprejemljiva, strežba kvalitetna...obstaja samo en problem- lahko zasvoji človeka zato previdnost ni odveč...astro kavico je treba piti v zmernih količinah s primernimi presledki...vseeno se pa lahko doda smetano, naravni šečer ali malo rumčka kao za boljši okus...Bon appetit...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#10 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 9. december 2011, 05:08

Vse čestitke in pohvale za to čudo xwizardx !
Sem že delala reklamo in se ljudje niso mogli načudit, da imamo to v slovenščini in tako cenovno dostopno :palec: !

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. december 2011, 11:51

:palec: xwizardx Čestitke, super, na tak način si astrologijo precej približala tistim, ki jo še niso spoznali.

#12 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. december 2011, 15:01

Marsa se tudi jaz pridružujem čestitkam. Ko sem stran pregledovala, sem si ves čas mislila, da bi tudi jaz naredila tko pa tko itd (v meni se že nekaj let kuha ideja o svoji astro strani-bom še kar nekaj časa sanjala o tem, me pa iskreno veseli, da so tvoje "sanje" postale realnost). Mislim, da bom stalni gost tudi tam, kot sem tukaj. Tko, da še enkrat res iskrene čestitke za tako domiselno in zanimivo astro stran. Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#13 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 16. december 2011, 12:02

o, kul, jaz bom tole prek Kolektive, lahko pol prek spletne banke plačam :palec:

tule
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. december 2011, 12:09

x:)x :palec:

Mi je pa zanimiv izračun natalne karte...in to v slovenščini..

ja, praviloma pišem slovensko. x:)x

...sem mislil da se dobi kakšno PDF varianto po mailu...

to bo kmalu na voljo. xyesx

In ne bo si treba recimo tega ponovno naročit (in kupit), bo pa kmalu ta opcija, v začetku leta.
Se pravi s to kodo ki jo imaš, boš potem dobil tudi ostalo, koda je neomejena in trajna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 3. december 2012, 08:00

:wOOt: astrocaffe ima novo podobo ... super, da je razširjena možnost plačila :palec:

eno vprašanje ... a za kiron bodo tudi razlage xcivx

#16 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 8. december 2012, 08:11

super, da je razširjena možnost plačila


To mi ni tko všeč. Objavljena slika
Drugače pa nisem še utegnila pogledat. Objavljena slika

Prejšnja verzija me je malce razočarala. Pred tem si lahko prebral marsikaj o rojstni karti, sedaj pa ni razlage...ali je plačljiva. Škoda. Oziroma, ne vem kako je zdaj. Upajmo, da ni plačljiva...saj je kriza!!! Objavljena slika


Sicer pa, najdeš, če le znaš druge jezike, že marsikaj po netu. Tudi bolj obsežne in prefinjene razlage rojstne karte dobrih astrologov. In to neplačljivo. Objavljena slika

@ Marsa, me pa zanima, kdo je avtor astrološke strani. Če ni astrolog, ne vem kolk lahko kaj drži. Eto! Objavljena slika

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2012, 10:49

@ Marsa, me pa zanima, kdo je avtor astrološke strani.

Ne razumem tvojega vprašanja: katere strani?

Drugače če si mislila avtor astrocafeja, je pa v tej temi večkrat povedano: avtor je Lunin net, torej midva z Mitjo (+ tehnični del, kjer sta 2 programerja).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0