Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

napovedovanje prihodnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 moon light

moon light
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 25. maj 2011, 19:04

Živjo!

Zadnje čase mi ne gre iz glave nekaj vprašanj glede vedeževanja.
  • Naprimer to, da naj bi bilo osnovno pravilo ko ti nekdo napove prihodnost dejstvo, da ti je napoved le pomoč in ne vodilo v življenju. Kako pa lahko potem ob negativni napovedi glede nekoga/nečesa to vzameš kot ne-vodilo? Ker verjetno te bo še kako vodilo pri odločitvi ali nekaj storiti ali ne....
  • In pa slednje: pač v življenju naj bi potekal zakon karme...To se pravi da lekcije, ki se jih moramo naučiti morajo biti opravljene in ''dolgovi'', ki jih moramo ''poplačati'', biti poplačani. Kako pa je potem v primeru vedeževanja: če naprimer izveš da se neka zveza ne bi obrestovala ozirom naj bi ti neka oseba prinesla veliko negativnega,... ali se ji je res dobro izogniti? ali moraš potem skozi naslednjo zvezo (ali pa pač v naslednjem življenju,...) spet odplačati ta ''dolg'' ki si ga sedaj ''preskočil'' in je tako bolje da to storiš sedaj kljub temu, da ti bo prinesla trpljenje? Ali pa je mogoče usoda, da spoznaš človeka ki ti neko stvar napove in ti tako pomaga prihraniti trpljenje, ki ti ga potem ni potrebno izkusiti?
Vprašanja so postavljena v smislu, da 100% (zaradi izkušenj ali kakršnegakoli razloga že) vedeževalcu popolnoma zaupaš...

Kakšno imate vi mnenje glede tega?

LP :)

#2 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 8. november 2012, 21:27

mene zanima za mojo prihodnost?

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. november 2012, 22:17

Naprimer to, da naj bi bilo osnovno pravilo ko ti nekdo napove prihodnost dejstvo, da ti je napoved le pomoč in ne vodilo v življenju. Kako pa lahko potem ob negativni napovedi glede nekoga/nečesa to vzameš kot ne-vodilo? Ker verjetno te bo še kako vodilo pri odločitvi ali nekaj storiti ali ne....


Glede tega imam svojo filozofijo. No ja.. J.F.K. filozofijo, usoda deluje na ljudi, ki ne delujejo.

Pozitivne napovedi jemlji kot priložnost, negativne kot svarilo. Napoved prihodnosti je le ena izmed verjetnih možnosti, če je dobra je točna. Če naj ti bo v pomoč mora biti dobra.

Negativna napoved je lahko tudi dobro svarilo, sam si le redko poiščem vedeževalski nasvet in vedno s ščepcem soli. Predvsem iz radovednosti, imam svežo izkušnjo, ko sem predvidel nekaj in se je zgodilo točno tako, sem nekaj sanjal in je bilo tako, bilo je še več kot sem sanjal. Je pa bila stvar take narave, da nisem imel povsem nobenega vpliva na to, ker so bile tretje osebe v mojih sanjah.

Velja tudi, ko gledamo prihodnost je najbolje, da verjamemo v željeni izid. Če smo realni, če vložimo trud, postorimo vse potrebno se bo to tudi zgodilo večinoma. Zato je izjemno pomembno, da smo osredotočeni na pravi rezultat. Recimo, se vozimo po cesti gledamo kam gremo, kje želimo biti čez nekaj metrov ne pa v jarke in take zadeve.

Ko pridrvimo do "ovinka" v življenju lahko napoved pove, da bomo pristali v jarku. To je pravilna napoved, če ne zavremo, obrnemo krmila in zvozimo ovinek. Karma? Včasih preprosto pridrvimo do ovinka prehitro, dvignemo roke in si pokrijemo oči.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. november 2012, 22:37

Dobro Povedano, Nino Objavljena slika x:)x Objavljena slika

Hvala zaradi drugih Duš tukej gor na teh straneh x:)x

Treba pa je Nujno še Povedati, da za neprerojeno Dušo , Prihodnosti Pravzaprav - "Ni" , Zato je Nujno - Vedno potrebno Dodati " Č E " .

Kakršenkoli "napovedovalec prihodnosti " , ki ne doda Tega Nadvse Pomembnega " Č E " , je Zavajalec in Ubijalec Duš !!!!! xcivx Objavljena slika xcivx :sori: :o|o: :eek: :O:

No, če pa zaračunava kake take "storitve" , pol pa itak vemo, med katere "Lažne Preroke" spada .

Tko, da ni vse zlato kar se sveti :sori:

Lp + #

#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 9. november 2012, 12:24

usoda deluje na ljudi, ki ne delujejo.



:palec:
jp. in pol te drugi premetavajo sem in tja...
v tvoje dobro....
ampak tako...
kot njim paše
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 9. november 2012, 22:35

:palec:
jp. in pol te drugi premetavajo sem in tja...
v tvoje dobro....
ampak tako...
kot njim paše


zase se brigaš Objavljena slika

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 9. november 2012, 23:03

zase se brigaš Objavljena slika


tega sicer ne štekam, ampak po smešlotu sodeč, sem te neki zjezu.
najbrž bo držal, da nisem znou tko powedat, da bi blo razumljiv in slabe volje ne bi blo. x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. november 2012, 09:53

"Usoda deluje na ljudi ki ne delujejo" :palec: x:)x :palec:

Ja, AAAMpak To pomeni Predvsem Na Tiste, Ki Duhovno Ne Delujejo Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

No, tudi na druge, ... ampak precej precej manj .:8):

Lp + #

#9 Damn7

Damn7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 19. februar 2014, 22:04

Ce zanima koga se naj obrne na gospo na duhovnost.astro@gmail.com ima ugodno ceno! Meni je vse tocno napovedala!






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0