Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

čiščenje


  • Please log in to reply
- - - - -
11 replies to this topic

#1 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 6. April 2013, 17:51

dober dan vsi.

 

jaz imam minerale:

-amentist

-tigrovo oko

-rožnati kremen 

-pirit

-aragonit

-kamena strela (nisem prepričan če je rez kamena strela)

 

 

 

zanima me kako jih nej čistim in kateri je zame najbolj primeren. po horoskopu sem riba oz. rojen 5.marca.

 

hvala za vse odgovore.


xbendx     xbendx     xbendx


#2 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 7. April 2013, 16:28

Sej tega maš že precej opisanega po forumu, malo poglej, načeloma pa lahko vse to čistiš na soncu, na polni luni in pa v slani vodi... Mislim da so vsi ti primerni za vse verzije čiščenja...

 

jaz ti šenkam kak kos

Aventurina

sončevega kamna

Selenita

rdeči jaspis

okamenelo drevo.

Tigrovo oko (navadno in pa rdeče)

 

Samo so to popolnoma naravni kamni, neobdelani, jaz jih sicer obdelujem v razne obeske, samo mi gre tak hudoo počasi da je veselje... 



#3 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 7. April 2013, 16:31

iz kje pa si?


xbendx     xbendx     xbendx


#4 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 7. April 2013, 17:00

okolica ptuja..



#5 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 7. April 2013, 17:05

in kako bi mi ti podaril  kak kos mineralov?


xbendx     xbendx     xbendx


#6 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 7. April 2013, 20:35

Vse na svetu se da, če so le sanje in interes :P



#7 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 12. April 2013, 15:07

ja rad bi da mi jih podariš.



Sej tega maš že precej opisanega po forumu, malo poglej, načeloma pa lahko vse to čistiš na soncu, na polni luni in pa v slani vodi... Mislim da so vsi ti primerni za vse verzije čiščenja...

 

jaz ti šenkam kak kos

Aventurina

sončevega kamna

Selenita

rdeči jaspis

okamenelo drevo.

Tigrovo oko (navadno in pa rdeče)

 

Samo so to popolnoma naravni kamni, neobdelani, jaz jih sicer obdelujem v razne obeske, samo mi gre tak hudoo počasi da je veselje... 

 

 

ja rad bi da m jih podariš.


xbendx     xbendx     xbendx


#8 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 12. April 2013, 20:58

čez kak teden ali dva, nimam zaj časa za obdelavo... Čakam na obdelovalne pripomočke ...



#9 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 13. April 2013, 18:39

ja ampak jaz bi rad surove kamne. jez nerabim obdelanih ampak sem vsega vesel.

 

lp juhuhu


xbendx     xbendx     xbendx


#10 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 13. April 2013, 20:11

tudi če rabiš surovce ti ne morem dat vsakega po kilo ali dve ker je to preprosto čisti minus pri meni, kar načeloma ni problem ampak jaz rabim od tega minimalni zaslužek da lahko nove kristale nabavim, načeloma pa rade volje podarim, ampak v nekih mejah normale... 

 

Pri meni so kristali dosegljivi vsem po najmanjši možni ceni in sem 100% da ni šanse kje drugje dobit kristale po nižji ceni, jaz sem vzel malo večjo količino in sem dobo po solidni ceni... Zato tudi lahko dam obesek po 3€, če bi kupo kristale pri nas bi obesek stav vsaj 6 ali 8 evrov pa bi še vedno biv na vprašljivi eni... 

 

Sej ni problem razbiti komadov na manjše dele, ampak meni ti pretirano majhni komadi ne koristijo za obeske in prav tako skoraj za nič drugega razen za kristelne slike (kar je nadaljni plan) zato jih tudi ne razbijam kar tako, navsezadnje je kristale potrebno obravnavati vse prej kot pač neki kamen.... 

 

Vsak kristal ima svojo osnovno energijo in frekvenco, če se zavedamo kaj kateri kristal je in sploh je super če čutimo frekvence! No v glavnem kristal za katerega vemo kaj je in ga primerno tudi čutimo in obravnavamo nam lahko podari svojo frekvenco in energijo, če jemljemo kristal kot pač nekaj pa ni nujno da nam bo ta pomagal, oz zelo verjetno je da nam bo pomagal pa tega sploh ne bomo opazili...

 

Skratka ni vse za vsakogar, potrebno je čim več zadev premleti in najti neko solidno in zdravo sredino...



#11 juhuhu

juhuhu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 21

Posted 13. April 2013, 20:18

ja sej jaz nebi rad do mi pošlješ več kil. jaz bi rad samo da mi malo vsakega podariš, na kar se ti zelo zahvaljujem.

 

lp juhuhu


xbendx     xbendx     xbendx


#12 kri-stal

kri-stal
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 35

Posted 14. April 2013, 18:58

Ne se sekirat, dobiš in to točno pravi čas :D






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users