Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izracun osebnega horoskopa


15 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2003, 21:45

Od danes je koncno na voljo LN izracun osebnega horoskopa.

Povsem avtorski, seveda.
Razlage so te, ki so ze bile - najpomembnejsih polozajev - in bo do nadaljnjega tako.

Obravnava pa seveda tiste tocke, ki jih v interpretaciji uposteva tudi LN.

Gre za beta verzijo - tako bomo morda odkrili se kaksne napake (seveda smo to pilili in pilili in vecji del napak in tezav odstranili oz. popravili, vendar nikoli ne ves, ce je se kje kaj, kar se ni upostevalo).

Prosiva tako vse, ki bi nasli kaksne napake (ce recimo poznate dobro stopinje v svojem chartu), da nama to javite in tudi primer - datum, uro, kraj, in kaj je narobe.

Skratka - od zdaj si lahko spet nemoteno racunate to, poleg tega pa je vse v slovenscini, pa bo za vas vse skupaj veliko lazje.
Seveda pa je tudi pregledneje.

Torej : LN izracun osebnega horoskopa xsrcx

Za rojstni dan LN! x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. maj 2003, 22:14

:V: ni še šlo :V: .....malo žalostna no.... :V:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. maj 2003, 22:23

Kako ne, Nataly x?x
Ne stekcam - saj sem jih vsaj 20 (in po 20X) chekirala - z obeh racunalnikov...
Kaj pa je problem?
malo opisi - ali se ti sploh ne odpre, odkod dostopas, kaj rece itd...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 5. maj 2003, 22:29

Torej :  LN izracun osebnega horoskopa xsrcx

Za rojstni dan LN! x:Xx


x:)x Dela kot urca! x^x

Enkratno res xokx

x:)x Helena x;)x

Helena


#5 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. maj 2003, 08:40

Marsa! Zdaj imam pa napad slabe - grozno slabe vest!!!!

Očitno sta dve temi na račun tega odprti???? Pa grem gledat zadnjič ...vidim 30 odgovorov.....in nikjer mojega.... :xx!: . In rečem....evo zdaj pa je brisala....in tak napraj in tak naprej....

No, moj še vedno ne gre, zaradi baze podatkov. Ker sem rojena v Nemčiji pa očitno ni Wipperfutha noter, kar je logično ker je majhno mesto, zato sem prej včasih dala Wuppertal, ali Koln...pa tudi zdaj tega ne zajame....nič v glavnem...

Sem sprobala za partnerja pa je šlo( Ptuj je noter...), no mu je jupiter v levu dalo za kulminanti planet /11 hiša....kar je sicer logično, glede na to je 10 prazna.

Res mi ne gre....in vesela sem da sem se glede tebe zmotila. Nisi brisala hehe(tega mi ne bi bilo treba napisati, vendar saj veš - strelec na delu in rada sem odkrita.....)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2003, 08:53

x:Dx x:Dx x:Dx
Nataly - ves da sem celo mickeno pomislila na kaj takega...

Ja - ce mi niso vsec odgovori, jih kar izbrisem, pa je... J.... demokracijo! x:o)x x:Dx x:o)x

Ves kako je s tem - teh Obvestil v bistvu folk ne bere, kot bi rada (sicer se dolocena vprasanja ne bi pojavljala in ponavljala), pa potem tudi zaradi tega dam v dva foruma, drugic pa zato, ker je to tako 'Novost na LN' kot tudi o tem obvescava in gre tudi v Obvestila.

Nemska oz. kup tujih mest?
Ja, stekam...

Vendar tudi midva prosiva za razumevanje..
S tem je tako - to so mesta, ki sva jih sama vnesla (pogledas v atlas longitude in latitude) - rocno...
Obstaja pa program oz. baza, ki jo kupis, pa stane 200 USD - pa si poleg ostalih stroskov nisva mogla privosciti se tega.

Sva seveda pomislila na prostovoljce, ki bi to vnasali, pa sva se nekako premislila, ker itak veva, da ne bi bilo odziva, pa bi bilo zelo tecno, ce bi morali trije ali stirje vnasati 250000 mest.

Ko bo cash in cas - bo gor tudi vec mest.

zaenkrat se bo treba zadovoljiti z ze obstojecim - itak pa je moznost, da sam vneses latitude in longitude (kar najdes v atlasu) - na ta nacin sem osebno izracunala vec kot 5000 obiskovalcem LN rocno in posiljala, ko se nisva imela programa, ki bi to omogocal...

Tako da - da se tudi tu zracunati cisto natancno za mesto - samo vneses geografske podatke kraja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. maj 2003, 10:06

x;)x Sori Marsa...ker ni bilo tako dolgo feedbecka....Ma nekaj non stop delam in skoraj ne utegnem več na forum skočit....

Ja, to je možnost - da vpišem longitude in latitude. Samo sem bolj komot in nobenega atlasa nimam trenutno doma...ko bom v službi bom pa si tam izpisala.
Saj pravim....čovek se razvadi in evo..pol pa že javkam če kaj ne gre takoj...

Bom preizkusila še tako in ti javim.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2003, 11:37

Ni nobenega problema, Nataly - saj ne cakam, potem, ko je, opazim, da je (ce opazim... vcasih 'visim na forumu', v bistvu pa imam samo prizgan racunalnik, pa me recimo ni doma, in pridem zvecer domov in ugasnem racunalnik, potem ko na novo pridem, pa ni novih objav, ker 'sem jih ze videla' - tako namrec steje, ce si gor... on ne ve, ali si to res prebral ali ne - zanj je 'ze videno', pa se ne pojavlja, tako kak odgovor tudi izgubim, kar vidim potem kasneje kdaj...)...

Stekam, saj vem... in cudno, da ni recimo Koelna gor...
Mislim pa, da je celo Mitja zadnjic vnesel ze nova mesta - kakih 150 jih je eno popoldne rocno vnesel - ne vem pa, ce ze tudi prenesel gor...
Tako da ne vem, ce so mesta ze na Izracunu, vsekakor pa so vnesena (nova) v racunalniku in bodo v zelo kratkem gor, tako se ne rabis matrati.
Sva se odlocila, da ne bova dajala casha zaenkrat za tale atlas, ker je predrago, pa jih bova raje se sama kaj vnesla - pa jih je mitja zadnjic kakih 100, 150 dodatnih vnesel, pa se sama jih bom kaj... Pa bomo imeli vecjo bazo, ce pa bos rojen v Kamniku, pa si bos izracunal po podatku za LJ, pa bo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2003, 12:35

Ker ni nic osebnega in ker avtor maila ne bo znan, sem si danes dovolila, za ilustracijo, da se vidi, kaksne maile dobivava na urednistvo:
"Prosim, če za kraj rojstva dodate vsaj vsa glavna Evropska mesta. Vpisala sem ... v ..., pa računalnik tega glavnega mesta ne zazna.
Lepo bi bilo tudi, če bi se dalo primerjati svojo natalno karto s partnerjevo.
Lep pozdrav !"


Torej - vse to se seveda DA in imava celo v nacrtu, je pa to vse povezano tudi z denarjem...
Vendar se nama hecno zdi, ko se kar takole zahteva (tole je bilo zelo prijazno in tolerantno in skromno, tale e-mail, je velika bera prav zabavnih, ce tako pogledas - ti pa ne preostane drugega)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. maj 2003, 22:44

x:)x ....(zdaj me pa malo drži :vragec: ).....
Če je pa že tako....pol pa dajte vse možno gor....kaj bi se zadovoljil samo z malim.... x;)x x:Dx ...

(to je tako rahlo hudobno....v čisto mojem stilu)..vem pa da me razumeš(upam vsaj x8Dx )

Saj mi je všeč - to kar sem videla. Arabske točke...in to...mislim, pa(ali pa sem spregledala) ni bila kaj dosti lilit omenjena??? Pa ne me zdaj za besedo držati....ker saj pravim, gledala sem za partnerja in zanj recimo vem, da jo ima v 7.bikovi hiši in še v konjunkciji z luno.

Tudi dobro in pregledno izpisani aspekti. Tudi razumljivo napisani -za popolnega začetnika recimo.
Aja...to pa res pogrešam. Grafični izris? Ali pa ga nisem znala poiskati? Ker jaz se najbolje znajdem, če imam ta krog pred sabo x;)x

sicer pa vsaka ti čast. (Prispevka pa še nisem nič dala, še ni bilo plače :vragec: ) Saj bo..(kam ti to pišem ej x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2003, 10:16

Nataly in vsi!
Obvescava, da je v bazi LN softvera od sedaj 450 novih mest iz vsega sveta
! :palec:

Mitja jih je v teh dneh vnesel. x^x
vendar Koelna pa se ni, Nataly, pac pa bo danes, ker je ze spet vnesel stotine novih - vendar jih se ni dal gor, na net.

Vsem: ce imate zeljo za kaksno mesto, ki ni notri, pa nimate atlasa ali pac ne morete tega vnesti iz drugega razloga, pisite na UREDNISTVO (pliz, ne na OS), ali, se bolje, kar sem - ker imamo ze tole temo - pa ce so vprasanja (ki jih nenehno dobivam na OS in na urednistvo, tudi s strani forumovcev) tule, bom odgovorila semle in mi potem ne bo treba na vsakega posameznega ponovno odgovarjati...
Zato so takele teme, da se pripomni kar sem in vprasa... Pa da je sproti, in da kar vsi vidijo... zagotovo zanima se koga...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2003, 21:16

Zdaj je v bazi ze 900 mest. :palec:
Tudi Koeln in celo ruska mesta, norveska etc... - samo nemskih mest je npr. 200...

V 10-ih dneh, odkar stoji na LN nov, svoj izracun, si je na njem horoskop izracunalo ze vec kot 5000 obiskovalcev. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Emilija

Emilija
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 15. maj 2003, 05:16

Živio! Vnesla sem podatke za horoskop, vendar mi kar naprej meče ven napako v datumu rojstva. Najbrž računalnik ne prenese, da sem rojena na 1. april. Kaj pravite, misli, da se hecam?
Mimogrede, prispevek 2000 sit sem že nakazala. LP :palec:

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. maj 2003, 07:46

x?x
Cudno - ves kaj, poslji pliz podatke Adminu (admin@lunin.net) - vse - datum, uro in kraj, pa bo chekiral..
Hvala! Lepo! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. junij 2003, 08:49

Marsa!
Sem končno uspela pogledati, kako je zdaj z horoskopom!
Ja, Koln je notri x^x in je ratalo.
Všeč mi je tudi da so napisane stopinje, arabske točke. Tudi razlaga za najosnovnejše položaje je super. In vem, da sta imela ogromno dela s tem. Zdaj ko malo bolj razumem astrologijo vem, da to ni ravno mačji kašelj. Torej kapo dol x8Dx

Ne morem si pač pomagati. Res pogrešam lilit, pa kirona in grafični izris. Saj vem, da so stopinje in da si ga lahko narišem sama....samo x:)x plis...če bo šlo.....nekako probajta še to....če bo šlo..če ne pač ne.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2003, 08:59

Nataly - ves v cem je finta.
VSAKA rec tale je dodatno programiranje - kar pomeni dodaten cash...
V tem je ravno finta...
Zato pa tudi zbirava donacije.

Seveda pa racunava, da bo vse to gor.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso



Dodaj komentar



  


Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0