Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če ni matice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2 komentarjev na to temo

#1 med in cvet

med in cvet
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. julij 2010, 20:04

Pozdravljeni,

v novi družini, narejencu, sem po dveh tednih opazila, da ni zalege, torej verjetno tudi matice ne. Kaj svetujete v tem primeru?

Hvala za odgovore .

#2 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 6. avgust 2010, 14:15

Pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. avgust 2010, 11:31

Pozdravljeni,

v novi družini, narejencu, sem po dveh tednih opazila, da ni zalege, torej verjetno tudi matice ne. Kaj svetujete v tem primeru?

Hvala za odgovore .

Živjo! :)

Čebelarji imajo že nekaj časa svoj oz. drug forum, pa jih probaj poiskati s kakšnim iskalnikom (sem si najbrž zašla, ker iskalniki nudijo največkrat obiskane strani s tem pojmom, pa ti je tako 'ponudil' Lunin net oz. tale podforum).
Skratka, Čebelarji so se preselili in tu praviloma ne sodelujejo (sem pa tja kakšen uleti), forum pa je vseeno odprt, ker je zelo koristen, je v njem nešteto izredno koristnih in dobrih infotov, debat, dejstev itd. - je skratka kvaliteten in bi ga bilo škoda umikat in je tako še tu, "glavna debata" se pa odvija drugje. :vio:

Upam da boš izvedela kar te zanima. :palec:

(* glede na datum tvoje objave, ki sem ga opazila zdajle, pa itak upam da si že vse našla x:)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0