Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Knjiga o alternativnem zdravljenju, primerna tudi za skeptike


  • Please log in to reply
- - - - -
3 replies to this topic

#1 mawan

mawan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 24

Posted 2. September 2002, 01:00

Js mam eno vprašanje. In sicer, da vam najprej opišem situacijo. Moj stric je nedavno zbolel za rakom. Sicer je operacijo že imel, ampak okrevanje bo še kr dolgo in šele zdej je nakak "pršlo za njim" kaj se je pripetilo. Vse skupi je namreč potekalo dost hitr in sploh ni blo časa prej, da bi se zamislu. No, ker je precej "down to earth" in se mi zdi, da se je mal zgubil v tem svetu materializma, bi mu ful rada podarila eno knjigo, s pomočjo katere bo začel gledat mal drugač - da bo vidu, da se mu je to zgodil ubistvu zato, da bo nehal gledat na vse iz negativne plati in da bo začel cent to kar ma in bit vesel življenja že sam zarad njega samega. Pa dejansko ma velik stvari zarad katerih bi bil vesel...

Js se ubistvu ne spoznam tolk na te knjige - nočm mu dat kšne preveč duhovne, ki opisujejo stvari take kot so, ker pomoje še ni pripravljen na to inse bojim da je sploh ne bo šu brat (ker bi se mu zdela nesmiselna).

No, če ma kdo slučajno kakšno idejo, bi bla res zlo vesela za nasvete... Če pa vas še kaj zanima pa nism omenila, pa tut lahko vprašate.

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 2. September 2002, 01:00

Izredno dobra knjiga, ki je prepričala celo največje skeptike (in moje zelo "neduhovne" in "materialne" znance in prijatelje), je knjiga NOVE POTI DO ZDRAVJA (Avtor: Louis Proto).
Vendar nisem ziher, da boš knjigo tudi dobila (zdaj). Izdala jo je pred leti -mislim da- založba Ganeš (ali Ganesh).

Sicer pa si oglej temo Knjige... v Forumu Duhovnost in osebna rast (malo pobrskaj - tema se je najbrž pomaknila na zadnje strani) - tam je precej knjig, ki so univerzalne in tako priporočljive za vse situacije, kjer je treba aktivirati zdravilne moči.
Sicer pa mu "podtakni" katero od knjig Louise Hay ali knjigo Moč pozitivnega mišljenja (avtor Norman W. Peale).

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 teja

teja
  • Vseprisotni
  • posts 717

Posted 3. September 2002, 01:00

Knjigo nove poti do zdravja se da dobit, ker sem jo pred kratkim naročila in kupila. Jaz pa bi priporočila mnjigo Moč pozitivnega mišljenja. Se mi zdi bolj, če je negativen. Jaz sem začela z njo in res se odprejo nove poti.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#4 mawan

mawan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 24

Posted 3. September 2002, 01:00

Najlepša hvala vama za nasvet. Bom še pobrskala po temi pa probala kej pametnga najdt tut v knjigarni. Tenks.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users