Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Kupim čivavo


  • Please log in to reply
- - - - -
8 replies to this topic

#1 alma.06

alma.06
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 5

Posted 11. July 2011, 10:24

Zanimam se za kratkodlako čivavo,samčka,mladička ki bi bil pripravljen na oddajo v sredini septembra.
Nujno mora biti veterinarsko pregledan,razglisten in razbolhan in imeti rodovnik.
Barva ni važna. Smo iz kopra. Smo zelo skrbna in ljubeča družina imamo otroka stara 17 in 10 let.Čivavo bi imeli v stanovanju.
KONTAKT : civava.06@gmail.com

#2 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 11. July 2011, 11:02

Na strani od KZS ste pogledali? Vsa rodovniška legla v Sloveniji so objavljena tam x:)x

#3 alma.06

alma.06
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 5

Posted 11. July 2011, 11:43

Na strani od KZS ste pogledali? Vsa rodovniška legla v Sloveniji so objavljena tam x:)x


nismo hvala za informacijo:)

#4 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 11. July 2011, 11:50

V Šalari je drugače ena psarna čivavic. Imenuje se Šalarska. Ima jo ena starejša gospa.

#5 alma.06

alma.06
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 5

Posted 11. July 2011, 12:48

V Šalari je drugače ena psarna čivavic. Imenuje se Šalarska. Ima jo ena starejša gospa.


kaj bi se dalo dobit številko al pa kakšen drugi kontakt?

#6 alma.06

alma.06
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 5

Posted 11. July 2011, 13:04

kaj bi se dalo dobit številko al pa kakšen drugi kontakt?


Sem dobila in bom poklicala ali mogoče veš če tudi oddaja čivave al samo vzgaja

#7 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 11. July 2011, 13:57

http://www.mojpes.ne...php?storyid=175

Oddaja? Misliš daje zastonj?

Enkrat sem bila na obisku in takrat je še vzrejala. Je pa baje na slabšem zdravju in ne vem če ma še mladičke. Je za vprašat. Se pa splača it na obisk in kakšno reč, ker je gospa bila zelo priznana sodnica in pozna veliko ljudi poleg tega, da je v letih vzreje sigurno pridobila veliko izkušenj in vam lahko svetuje...

#8 alma.06

alma.06
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 5

Posted 12. July 2011, 09:31

http://www.mojpes.ne...php?storyid=175

Oddaja? Misliš daje zastonj?

Enkrat sem bila na obisku in takrat je še vzrejala. Je pa baje na slabšem zdravju in ne vem če ma še mladičke. Je za vprašat. Se pa splača it na obisk in kakšno reč, ker je gospa bila zelo priznana sodnica in pozna veliko ljudi poleg tega, da je v letih vzreje sigurno pridobila veliko izkušenj in vam lahko svetuje...


Za čivavo bi bila pripravljena tudi plačati. Žal sem gospo poklicala in je rekla da za njene čivave se točno ve kam grejo..

#9 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 12. July 2011, 12:53

Tega zadnjega ne razumem. Za vsakega se vedno točno ve kam gre. Tudi pogodbo se podpiše in vse...
Rabiš priporočila?
Pa sploh še vzreja?

Psa kupit in to pri boljšem vzreditelju je malce zahtevna reč in nikakor se ne postopa kot nakup recimo štruce kruha ;) Vzreditelji pričakujejo, da se je potencialni kupec že kaj pozanimal in mu za novega potencialnega družinskega člana ni težko naredit nekaj obiskov, da se prej spoznate itd...

Če ti pa rodovnik se pravi pasemski pes ni pomemben se pa mali kužki najdejo tudi v zavetišču in tudi oddajajo se psi podobni čivavam, ampak jih ne moreš kar naročit za september. V časih je treba za psa tudi čakat in se malo potrudit z iskanjem.

Predlagam ti, da si pogledaš pse po različnih zavetiščih in povprašaš na živalskem forumu. Boš dobila več informacij.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users