Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Please log in to reply
* * * * - 5 votes
1517 replies to this topic

#1 Cat

Cat
  • D član
  • posts 485

Posted 29. August 2002, 01:00

Tole je orinetalska astrologija. Ste že kaj slišali o tem in kakšne izkušnje imate. Mislim, da je precej podobna kitajski astrologiji, oz. se nekako povezuje z njo.
Vaša mnenja?

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • posts 567

Posted 30. August 2002, 01:00

Derek Walters: T'ai Hsuean Ch'ing (ue je umlaut). Seveda gre se za astrologijo. Derek je tudi autor kitajske ta prave astrologije.
V I Chingu je podobno ||| Saturn, :|| Merkur itn.
http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#3 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 30. August 2002, 01:00

devetzvezdi ki je tako kot feng shui astrologija ki se gradi na podlagi ying - yang. ukvarja se vecinoma z potencialom in kje ga praviloma uporabljati. Kdo pa v sloveniji se ukvarja s tem nebi vedla
Vecinoma literature je v tujih jezikov, vendar jo jaz se nisem presikusila - na zalost mi primankuje cas zato
Lp
Jupi

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 30. August 2002, 01:00

..mislim, da sem to bral že enkrat, pojdi vprašat če jo majo knjigo v mestni k.

pokowc

#5 Cat

Cat
  • D član
  • posts 485

Posted 31. August 2002, 01:00

Ja, Kushijevo knjigo ima doma, sem jo prebrala, želela sem v bistvu kakšen komentar in prakso
lp
Cat

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 2. September 2002, 01:00

Žal prakse nimam nikakršne - tudi ne znanja...
Moram pa pokomentirat... ;))
Nekoč sem bila povabljena v oddajo, v kateri sem med drugim poslušalcem, ki so klicali v oddajo, nekaj povedala o osnovnih značilnostih (če so vedeli in dali svoje podatke) - na podlagi astrologije.
Pa je klical nekdo v oddajo in mi predlagal, da če želim, pa mi ON kaj pove o MENI. Seveda sem se strinjala. :))) Pa sem mu dala podatke, katere pa je "obdelal" po tem sistemu devetzvezdnega ki-ja.
Wow! Zelo me je fasciniral - hočem reči, zelo me je pritegnilo, ker je vse skupaj zelo držalo zame.
Potem mi je poslal celo link, na katerem sem našla vsemogoče zanimivosti in se zelo navdušila. Ko pa sem link kasneje preverjala (morda ko sem ga hotela vključiti na www linke), pa sem ugotovila, da ne dela.
Zelo znaimiv pristop - kaj več pa ne morem reči.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 10. November 2002, 01:00

Evo... chekiram linke na Luninem oknu, pa sem se malo pobrskala po arhivu v inboxu, pa nasla tale link in zdaj je delal:
www.9starki.com
V knjiznici sem si tudi sposodila knjigo M. Kushi o tem, pa se nisem utegnila niti pokukati vanjo.
Morda mi bo kaj vec jasno potem...

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 16. November 2002, 01:00

Tukajle pa je Elena odprla novo temo o 9-zvezdnem Qi-ju in tipih ljudi po tem sistemu, podala je celo formulo za izracun svojega tipa: 9 Qi tipov
Tako bom povezala ti dve temi, da nam ne bo treba iskati po vsem Forumu.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 20. November 2002, 01:00

Slovenska stran o 9-zvezdnem Qi-ju

*p.s.
Sem malo podrobneje pogledala in opazila, da so dodane napovedi (mislim da mesecne) za vseh 9 tipov - v slovenscini! :)

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 26. February 2003, 01:00

Se kuharica na spletu (istega avtorja): MALA DEVETZVEZDNA KUHARICA

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 9. March 2003, 01:00

<font face="Verdana"></font id="Verdana">Pozdravljena Marsa in vsi, ki se zanimate za astrologijo katerekoli vrste.

Marsa, tisti človek, ki je klical v oddajo in ti povedal nekaj stvari po DEVETZVEZDNEM KI-ju sem bil jaz sam, VojkoObjavljena slika. Veseli me, da si tako odprta za svet okrog sebe in kadarkoli te "najdem" na kakšnem radiu, te z veseljem poslušam in preverjam svoje znanje - seveda po KIjevski metodi. Najbolj mi je pri tebi všeč, da si zelo jasna in tudi malo hudomušna, saj se mi zdi, da je pri bralcih horoskopov ena najhujših stvari, ki se jim zgodi, da so vraževerni in pomislijo, da sami ne morejo spremeniti svoje usode, vendar ima vsak človek to možnost.

Pa še nekaj besed vsem, ki se zanimate tudi za DZK. 6. marca letos je moja stran Devetzvezdni KI <a href="http://dzk.gajba.net...k.gajba.net</a>, že eno leto na spletu in vsak mesec so na strani objavljene nove mesečne napovedi in priporočila, zdaj pa tudi že druga letna napoved. Tako vabim vse, ki se zanimate za astrologijo, da stran obiščete.

Z veseljem bom odgovoril tudi na vaša e-sporočila Vojko na Devetzvezni KI

Vsem želim, da dobro izkoristimo ta trenutek, Vojko

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 9. March 2003, 01:00

O - Objavljena slika - Vojko! Objavljena slika Objavljena slika
A si (bil) potem to ti? Nisem bila cisto ziher (pa pravzaprav tudi nisem hotela omenjati oz. povezati - morda pa ti ne bi hotel se takole izpostavljati)....
ZELO me veseli, ko si se vkljucil in oglasil.
Saj vidis, da sem te ze pred tem sama odkrila; moram priznati, da si me tedaj ful navdusil nad temle.
Malo zaradi laskave analizice tedaj v etru, predvsem pa zato, ker temelji na v bistvu cisto drugih kodah - pa vseeno drzi - kar nam seveda spet potrdi, da ni point v nacinu oz. posameznem sistemu in da si vsak izbere svojega - ali celo vec njih.
Res sem bila navdusena, ko sem zadnjic odkrila te strani - najprej devetzvezdni ki in kasneje se kuharico.
Saj vidis - saj sem po hitrem postopku postnila sem.

Pametno, da si objavil se semle - ko pa bova uvedla na LN Novice se povezave, pa bodo seveda tvoje strani na vsak nacin gor.

Medtem pa bo info pac tu - ne dvomim, da bo veliko zanimanja.
Res se mi zdi fino, ko si uletel.

Upam, da bos tudi tu kaj sodeloval (ce se ne motim, imas Sonce ali Luno v Dvojckih, tako te bo morda kar hitro mogoce 'sprovocirati' v pogovor ... ;))

Ves kaj je pa se zanimivo in kaze na to, kako je vse povezano...
Namrec... Koncno sva uspela dati na net enega od intervjujev z Marjetko
(zal ne tistega, ko si ti klical, ker sem samo enega imela na CD-ju - ostali so na kaseti, a se bo najbrz tudi to dalo zrihtati)...
No, in kaj se zgodi? ISTEGA dne dobim od Marjetke v inbox intervju - njene odgovore na moja vprasanja (tokrat sem se odlocila, da bom malo zamenjala vlogi in sem jaz Marjetko sprasevala, vprasanja pa sem ji poslala pred kakimi 10 dnevi).
No, naslednji dan (danes) pa ti uletis semle - ki si pravzaprav -vsaj kar se mene tice- s to oddajo tudi bil nekako povezan...
Nakljucje? ;))


Skratka - dobrodosel in me zelo veseli! Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 9. March 2003, 01:00

No, vmes sem toliko nalozila, da se morda "izgubijo" tile linki...
Pa ne bo odvec, ce jih se enkrat postnemo ;)

Skratka - vabljeni na slovenske strani o Devetzvezdnem ki-ju:
Devetzvezdni ki
Mala devetzvezdna kuharica
katerih avtor je in jih ureja Vojko

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 9. March 2003, 01:00

wOw! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Nekaj novega sem izvedela!
Svoj osebni podznak!! ;))
Temnozeleno drevo!!! Objavljena slika
Kuul.

Grem hitro naprej brat - zaenkrat sem opazila le noge in hipnoticne oci.. Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 10. March 2003, 01:00

quote:
Marsa pravi:

wOw! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Nekaj novega sem izvedela!
Svoj osebni podznak!! ;))
Temnozeleno drevo!!! Objavljena slika
Kuul.

Grem hitro naprej brat - zaenkrat sem opazila le noge in hipnoticne oci.. Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor



Uf, Marsa, tako lep odgovor sem napisal, pa mi ga je zbrisalo.

Pa ti napišem drugega. Veš, mene ni treba prav dolgo provocirati in ti to dobro veš, zelo hitro se odzovem, posebej za stvari, ki me zanimajo. Vabim te, da mi napišeš kakšno e-sporočilo in lahko se slišiva tudi po telefonu, če želiš, da ti povem karkoli je v moji moči in vedenju.
Veš, kar zadeva naključij, sem prepričan, da jih NI! So samo odločitve.
Hvala ti še enkrat in vesel sem, da si tako odprto in prisrčno bitje, ni čudno, da ti spletna stran tako lepo uspeva. Upam, da ti tako tečejo tudi druge stvari v življenju.

Lep pozdrav, Vojko

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#16 Helena

Helena
  • D član
  • posts 1,180

Posted 10. March 2003, 01:00

quote:
Vojko pravi:

Pozdravljena Marsa in vsi, ki se zanimate za astrologijo katerekoli vrste.

Marsa, tisti človek, ki je klical v oddajo in ti povedal nekaj stvari po DEVETZVEZDNEM KI-ju sem bil jaz sam, VojkoObjavljena slika.

Veseli me, da si tako odprta za svet okrog sebe in kadarkoli te "najdem" na kakšnem radiu, te z veseljem poslušam in preverjam svoje znanje - seveda po KIjevski metodi.

Najbolj mi je pri tebi všeč, da si zelo jasna in tudi malo hudomušna, saj se mi zdi, da je pri bralcih horoskopov ena najhujših stvari, ki se jim zgodi, da so vraževerni in pomislijo, da sami ne morejo spremeniti svoje usode, vendar ima vsak človek to možnost.

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#17 Helena

Helena
  • D član
  • posts 1,180

Posted 10. March 2003, 01:00

quote:
Skratka - vabljeni na slovenske strani o Devetzvezdnem ki-ju:

Devetzvezdni ki
Mala devetzvezdna kuharica
katerih avtor je in jih ureja Vojko

Marsa


Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika Hvala Marsa, res Objavljena slika
Objavljena slika za informacijo o mali 9 zvezdni kuharici že pred nekaj tedni! Objavljena slika


Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika Tebi, dragi Vojko, Objavljena slika
pa "kapo dol"
in iskrene čestitke,
saj se mi tvoje delo res dopade! Objavljena slika

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika Lepe strani so, resnično! Objavljena slika

p.s. Prepričajte se na lastne Objavljena slika,
če ne verjamete mi! Objavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#18 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 10. March 2003, 01:00

quote:
Jupi pravi:

devetzvezdi ki je tako kot feng shui astrologija ki se gradi na podlagi ying - yang. ukvarja se vecinoma z potencialom in kje ga praviloma uporabljati. Kdo pa v sloveniji se ukvarja s tem nebi vedla
Vecinoma literature je v tujih jezikov, vendar jo jaz se nisem presikusila - na zalost mi primankuje cas zato
Lp
Jupi





Jupiiiii Jupi!

Še eden, ki se zanima za DZK. Marsa je že veliko zapisala o tem, upam, da se srečamo kje - če ne drugje pa na tem forumu.

Lep dan želim!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#19 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 10. March 2003, 01:00

g. Vojko, šeč mi je tvoja stran, jo prebiram in prebiram,ker je zame neki novgaObjavljena slika
P°k0w<


#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 10. March 2003, 01:00

Ja, fino, res - g. Vojko (Objavljena slika) je vnesel sveze sapice in kul novost.
Mene itak vse zanima, ce me pa potem se preprica (najprej na svojem, potem pa se na nekaterih primerih), pa me toliko raje potem se malo bolj potegne v kaj takega.
Kul.
Tudi meni namrec pase semintja kaj prebrati o sebi... Kar pove nekdo drugi in prek sistema, ki ga ne poznam.

VOJKO - skoda, ker ti je zbrisalo odgovor - a tudi tegale drugega sem rada prebrala. Objavljena slika
Se posebno pa mi je vsec, ko si rekel, da sem jasna (to se mi zdi blazno dobro, ker pravzaprav zelo nakladam, da si potem jasen, je kar dosezek).
Hudomusnost mi je pa tudi vsec - sicer mi malokdo rece kaj takega, a tudi sama sebe pravzaprav tako nekako vidim.
Hvala ti za tole in sploh - da zdaj "sejes" po forumu. ;))

p.s. Seveda, hvala za namig oz. povabilo - se ti javim tudi kaj prek maila.

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 10. March 2003, 01:00

Draga Elena

Tvoje pisanje je lepo darilo meni in spletni strani za 1. obletnico.
Prisrčna hvalaObjavljena slika

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 10. March 2003, 01:00

quote:
Vojko pravi:

Draga Elena

Tvoje pisanje je lepo darilo meni in spletni strani za 1. obletnico. ...

Aja, tocno - pozabila!!
Tudi ti imas "ribji" datum, sem tudi sama opazila, pa tako skacem semintja in imam toliko za povedati, da tole se ni prislo na vrsto.
Cestitke in vse naj, naj in naj! Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 10. March 2003, 01:00

Marsa

Veseli me sodelovanje z ljudmi, posebej tam, kjer je vsebina pogovora tisto, kar je nekaj vredno. In to na tvoji strani je. Povem pa ti, da je zdaj povezava na tvojo stran iz moje rubrike: Kam grem na kavo.

Težko čakam tvoje e-sporočilo. Objavljena slika

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 10. March 2003, 01:00

No, poglej, poglej, kako smo naenkrat na zvezi spet in popolnoma vzajemno ocitno odgovarjava... ;)
Kuul - me zelo veseli in hvala. Objavljena slika
Velja. Se oglasim. Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • posts 5,343

Posted 10. March 2003, 01:00

Sori Marsa, da sem te zavedel.
Nisem ribica ampak dvojček. Samo spletna stran v teh dneh "slavi" 1. obletnico rednega delovanja.Objavljena slika

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users