Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Želim spoznati partnerko za resno zvezo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
Ni komentarjev na to temo

#1 samskifant

samskifant
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 5. oktober 2018, 12:38

Pozdravljeni!

Sem prijazen, preprost, urejen, vljuden, izobražen, resen ter samski 31 letni fant, ki išče sorodno dušo. Sem zaposlen, nekadilec in ne pijemalkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnostina prostem teh je poletnem času, kar veliko, raziskujem, pogledam kakfilm, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem190 cm normalne postave, imam zelene oči in na kratko postrižene lase.Čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje vdvoje, je sprehod po mestu, druženju ob kavi ali kosilo lepše v dvoje,zato bi rad spoznal žensko za resno zvezo, ki je je poštena, prijazna,iskrena, izobražena si želi nekega dne ustvari družino in skupnoživljene, nekadilka, katoličanka. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojihpogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepotipomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.


Moj kontakt samskifant1987@gmail.com






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0