Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

CISTA


  • Please log in to reply
- - - - -
7 replies to this topic

#1 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • posts 777

Posted 21. November 2002, 01:00

Nisem še šla v knjižnico in tam poiskala odgovor na svoje vprašanje!

Ali kdo mogoče pozna definicijo cista ? Je to zelo nevarno ali ne?

LP! Vanja

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 21. November 2002, 01:00

Ne, seveda ni vsaka cista nevarna - moje laicno mnenje je, da je celo vecina cist nenevarnih.
Ampak premalo vem o tem, sploh pa ne poznam definicije ciste.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 teja

teja
  • Vseprisotni
  • posts 717

Posted 21. November 2002, 01:00

Tudi jaz sem laik, a menim, da je cista nekaj takega kot mehurček, ki ga je potrebno odstraniti. Če bi povedala na katerem oz. v katerem delu telesa je, bi bilo lažje. A ni pomembno. Ni nič nevarnega. Ponavadi odstranijo kirurško.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#4 hawking

hawking
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 6

Posted 21. November 2002, 01:00

Cista pomeni nekaj takega kot mehurcek, ponavadi niso nevarne(maligne), so bolj problem ker ovirajo funkcijo kakega organa, pac odvisno kje jo imas.
Hawking

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 21. November 2002, 01:00

cistice so lahko v maternici(okrog jajčnikov) al tudi v joškah, ampak tut te so Lahko nevarne, saj so povod za nadaljno razraščanje le teh.
ja zdravt jih bo treba, sej kokr se spontano pojavijo tut tko lahko spontano izginejoObjavljena slika
jah več se bo treba gibat in poslušat seObjavljena slika

Pokowc

#6 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • posts 777

Posted 25. November 2002, 01:00

Hvala za odgovore, tudi sama sem razmišljala da cista ni tako nevarna in zaradi pomanjkanja časa še vedno nisem šla v knjižnico. Je pa ta cista na grlu, vsi ostali deli so vredu, tudi glasilke, le napoti je pri požiranju sline (kot bi bil cmok).


Hvala in lep pozdrav ! VAnja

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 25. November 2002, 01:00

Objavljena slikahj sm neki, a maš pol dnevno izločanje temne obarvane sline v gostem izcedku, tud; hmmm

Pokowc

#8 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • posts 777

Posted 27. November 2002, 01:00

Pokowc ti zveniš zaskrbljeno-zelo. To zadevo ima stara mama in ne izloča te sline, nič, samo pri požiranju jo malo moti.

Pri POP zdravnikih so mi malo pojasnili zadevo in da se je moja želja uresničila, ni to nič tako groznega in tudi odstranjujo jo ne v vseh primerih (samo takrat, če moti ostale organe, tukaj moti glasilke)
Tudi ponavadi ni rakava-kar me je v dno duše skrbelo.

Tako, da se bo vse srečno končalo-kot mi je MIMI povedala.


Hvala in se beremo kaj !! Vanja




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users