Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

astrološka znamenja v delovnem okolju (odnosi)


  • Please log in to reply
- - - - -
3 replies to this topic

#1 uganka

uganka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 9

Posted 13. April 2011, 11:42

Vpliv astrološkega znamenja na naše počutje na delovnem mestu in naš odnos do drugih.

Na primer:

- Direktor/ica: devica; Vodja posameznega področja: devica

- Šef/ica: dvojček, Podrejen, podrejena: devica

- Na enakem nivoju dva škorpijona

Vaša mnenja, izkušnje? Katero znamenje ste, kako "funkcionirate" v delovnem okolju? Se hitro prilagajate, se podrejate, ali morate vedno kaj pripomnit, ste morda konfliktna oseba? S katerimi znamenji boljše komunicirate glede na raven v podjetju.

Lp,

"Uganka"

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 13. April 2011, 11:50

Fajn tema. :palec:

(čeprav je čisto možno, da že obstaja podobna [zdajle se ne spomnim] - v tem primeru združim)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 uganka

uganka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 9

Posted 13. April 2011, 12:31

Jaz sem malo pogledala, pa nisem našla česa podobnega, zato sem odprla novo temo.

Sama sem imam sonce v devici, luno v strelcu, ascedent v levu, deseto hišo v biku.

V odnosih na delovnem mestu sem do zdaj imela probleme le z eno žensko (nadrejeno), mislim, da je dvojček po horoskopu. Ne vem zakaj, a nisva mogli priti na "isto valovno dolžino". Za njo sem bila zvišana, konflitna oseba, metala mi polena pod noge na vsakem koraku. Pa to tako očitno , da so opazili ostali, a ker je tako močno "zavladala" nad vsemi, so tudi ostali brez moči.

Nisem konfliktna oseba, je pa res, da če imam prav, to zagovarjam, seveda z ustreznimi argumenti.

Edited by uganka, 13. April 2011, 12:32.


#4 uganka

uganka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 9

Posted 16. April 2011, 15:15

ne bo nihče nič pripomni... hmmm ... :inocent::o|o:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users