Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

ušlo mu je!


  • Please log in to reply
- - - - -
5 replies to this topic

#1 MIHAPIHA

MIHAPIHA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 6

Posted 29. April 2011, 13:06

Zdravo,

Doma imam mucka starega eno leto, sicer je navajen na mačji wc, lepo vzgojen, vendar mu vseeno kdaj uide (preprogra, kam pa drugje). Zanima me če obstaja kakšen izdelek za uravnavanje prehrane za mucka ki živi notri, pa poleg tega še naredi da mačje blato nima tako močnega vonja? Gledal sem na ceneje, tu je cel kup pribolškov pa ne vem točno kaj bi bilo dobro kaj ne. Prosim za pomoč! hvala, miha

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 29. April 2011, 13:21

Prosim za pomoč! hvala, miha


Hm. težka, ja. :inocent:
ko odpove vse ostalo, poskusi še s persenom :palec: x:)x
da se ne sekiraš, ko je vse posrano xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 29. April 2011, 13:36

Pri veterinarju si bil? Če nisi izločil zdravstvenega vidika, je lahko to posledica kake telesne spremembe oz. bolezni. :unsure:

Če ste to že preverili pa malo razmisli, če morda kakšen dogodek sproža stres in s tem izločanje na neprimernih mestih. Imaš več mačk? Kako drugače hrupno ali kako drugače življenje polno sprememb?

Mačke so izrazite v svojih navadah in jih lahko zmoti že majhna zadeva.

Da se pomagat, ampak moraš malo več raziskat kako in kaj... Ampak najprej zdravstveni pregled. Kri, urin, itd... Bo že vet vedu, če je v redu.

#4 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 29. April 2011, 13:39

janko, ti se delaš norca, ampak če je vzrok psihične narave dejansko obstajajo preparati, ki pomirjajo tudi mačke. Tisti, ki so jih uporabljali pravijo da so super. So pa na bazi feromonov...

#5 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 29. April 2011, 17:25

janko, ti se delaš norca, ampak če je vzrok psihične narave dejansko obstajajo preparati, ki pomirjajo tudi mačke. Tisti, ki so jih uporabljali pravijo da so super. So pa na bazi feromonov...


ne delam se norca.
o mačji psihi in driski ne wem nič.
ponudil sem le rešitev zanj, če bo mačka še kar srala, ker je ne bo uspel pozdravit, da ne rečem... če je ne bo uspel razumet in potolažit x:Ix
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • posts 4,548

Posted 30. April 2011, 22:23

Naša mucka se pokakala na nepravo mesto takrat, ko nas je hotela kaznovati... v primeru, da je bila predolgo sama doma ali pa da nečasa nismo prav naredili... ponavadi smo že kar vedeli, če nismo prišli pravočasno domov, da nas bo počakala kakica v umivalniku xrolleyesx ... včasih pa je mami počakal kakšen drekec na postelji, če ji je kupila nepravo hrano, zato je kupovala samo stestiran futer :inocent:


še dobro, da nimamo kakšnega
.
.
.
mucka. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users