Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Rdeč Jaspis


  • Please log in to reply
- - - - -
2 replies to this topic

#1 Bont

Bont
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 31. May 2010, 20:07

Prodam ali menjam rdeč jaspis, neobdelan v zelo velikih kosih ali zelo majhnih (stvar dogovora). Lahko tudi zelo velike količine za obdelovanje ali za zbirke.
Cena je zelo ugodna!

(menjam za starine, ostaline vojn, po dogovoru MZ ETZ 250 ali podobno. Bolj vredne stvari ali motorno kolo lahko zelo velike količine jaspisa ali z doplačilom)

informacije na: pregeljalen@gmail.com
ali seveda z odgovorom v temi.

LP

Edited by Bont, 31. May 2010, 20:09.


#2 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • posts 251

Posted 5. November 2011, 10:53

Torej, babica ima revmo, artitis in neke težave z mehurjem, pa sem ji predlagala da si pomaga s kakim kristalom. Sicer se je strinjala, imam pa zdej eno vprašanje; Rdeči Jaspis naj bi bil skrajno primeren za prvi dve težavi (prav tako rdeči Karneol), ne vem pa v kolikšni meri se to sklada s težavami mehurja? (in če kaj pomaga, je riba, rojena 1. marca)

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 5. November 2011, 11:46

Hm, jaz bi za artritis in revmo raje uporabila magnetit, pomaga tudi že medenina (lahko npr. nosi medeninasto zapestnico).
Jaspis pa je primeren tudi za mehur, prav tako citrin in jantar..
(zanjo bi bil morda primeren tudi zeleni jaspis, v kombinaciji pa vedno lohk uporabi beli ahat)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users