Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Slovenec odkril gen za debelost | Novice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 kajster

kajster
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 22. oktober 2012, 18:29

Slovenec odkril gen za debelost | Novice

http://www.viva.si/N...30/Slovenec-...

Komentar:

Menim da je odkritje gena debelosti za zdravje zelo pomembnoodkritje, vendar to ni nič kaj dosti novega, saj gen tudi predstavlja sortodoločene skupine bitij, tako kot npr. pri svinjah, ko se po debelostirazlikujejo sorte z vsebnosti z malo ali veliko slanine pa tudi pri drugihbitjih in rastlinah je podobno!



Se ve, da je pri ljudeh podobno, saj je znano, da so ljudje,ki zelo mastno konzumirajo in so še vedno suhi, medtem ko nekateri morajo stalnopaziti kaj jedo pa jim dosti ne pomaga!



V naravi je pač tako, da obstojijo le različni, medtem koenaki med seboj reagirajo vse do uničenja ene ali druge strani, ali pa obojih!

Konrad Ajster


kajster

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 22. oktober 2012, 18:32

dej pejd zdej ti še komentirat svojo temo ene par dni nazaj, k si jamral, da smo slovenci šwoh z izumi x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 23. oktober 2012, 13:10

dej pejd zdej ti še komentirat svojo temo ene par dni nazaj, k si jamral, da smo slovenci šwoh z izumi x8Dx



Janko, saj ga ni izumu..saj ga je samo našel x:Dx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#4 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 10. november 2012, 21:10

Ko sem slišala za gen za debelost, sem rekla mojemu fantu, da ga imam x:Dx Nekaj trenutkov tiho... In pol reče, da je nemogoče ker ima moja mama 39 kg... Malo grozno, sam res jih ima. Vseeno ga imam, sem ag že podedovala po kom, ej preskoču generacije, vsaj tisti, zaradi katerega kdaj več pojem :o|o: OK, v bistvu je tako - gen za debelost ne obstaja, lahko kdo govori kar hoče, to je samo izgovor za tiste, ki iščejo izgovore za to, da preveč pojedo ali se jim ne da preveč migat... Vsak je lahko lepo postaven, če se potrudi. Če primerjam sebe in mojo mamo, sva si zelo različni samo po tem, da ko se ona sekira, hujša, jaz se pa zredim, ker takrat malo več jem kot običajno... In spim :) Ona že itak ne je nič, od nekdaj. Jaz sem nekje v povprečju, če se pa primerjam s kako kolegico oz. z dvema sodelavkama, ki imata tako 40+ kg, pa ker nekako az te osebe vem, kake prehranjevalne navade imajo, mi je pa jasno odkor teh plus kg... Od stradanja sigurno ne, ker bi bilo nemogoče. Ne vem, mogoče je gen, ko imaš večji apetit, to se mi zdi bolj možno.

#5 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 11. november 2012, 09:13

heh, x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0