Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Mojacokolada.si - mnenja?


  • Please log in to reply
- - - - -
4 replies to this topic

#1 coksi

coksi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 3

Posted 30. April 2012, 09:57

Lepo pozdravljeni,

Med spletne trgovine smo lansirali tudi našo, čokoladno spletno trgovino: www.mojacokolada.si.

Spletna trgovina trenutno še ni v polnem razcvetu, saj manjka še kategorija "Piporočamo" in "Moja Bonboniera", vendar je vse ostalo že on-line, dodanih je že preko 350 čokoladnih artiklov, lahko si že sestavite čokolado po vaših željah, čokolado pa izdeluje vrhunska čokoladnica Rustika. Sicer pa nisem odprl te teme, da bi predstavljal spletno trgovino samo, vendar me zanima vaše mnenje ...

Zanima me kaj si vi mislite o celotni spletni trgovini, kaj vam je všeč in kaj ni? Kje smo se odrezali dobro, kje naredili napako (da jo lahko popravimo) in ali ima kdo še kakšen predlog kako bi trgovino lahko še izboljšali? Sem odprt za čisto vse kritike in nasvete za izboljšavo, za vse konstruktivne pohvale in graje.

p.s. Če bo kdorkoli karkoli naročal preko spletne trgovine, pa naj v naročilo/komentar vpiše: "LUNIN.NET", pa dobi ob dostavi tudi darilce :)
Devet od desetih ljudi obožuje čokolado. Deseti vedno laže.

- http://www.mojacokolada.si/ -

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. April 2012, 10:01

Haj.
Jaz sem samo uč vrgla zaenkrat, pa se mi zdi kar simpatičen sajtek. :)

p.s. Če bo kdorkoli karkoli naročal preko spletne trgovine, pa naj v naročilo/komentar vpiše: "LUNIN.NET", pa dobi ob dostavi tudi darilce :)

Lepo. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 anne

anne
  • Lunatik
  • posts 3,137

Posted 30. April 2012, 11:15

Posted Image Pa kako meni uspe odpreti ravno to stran ob čakanju na kosilo.... Če bi bila dostava čez uro, bi naročila takojPosted Image

Moje osebno mnenje glede sicer zelo lušne in predvsem okusne Posted Image strani je, da je preveč informacij ob robovih in težko ločiš sredino, bistvo strani. Mogoče malo več razmika med tem in ostalimi podatki na strani ali pa druga, milejša barva črk dodatnih informacij ob strani ter poudarjeni glavni meniji. Ampak to je res moje osebno mnenje, ker mi strani s preveč informacijami, slikicami (predvsem premikajočimi se) na kupu niso všeč, sem bolj za preprostoPosted Image

PS: Posted Image za darilce!

Life begins at the end of your comfort zone. 


#4 sin

sin
  • Lunatik
  • posts 2,584

Posted 30. April 2012, 22:46

njami x:px :vio: :palec:
a imate tudi veganske cokolade?

koliko kakavovega masla vsebujejo cokolade? katere so najbolj kvalitetne?

super :palec:

Lepo pozdravljeni,

Med spletne trgovine smo lansirali tudi našo, čokoladno spletno trgovino: www.mojacokolada.si.

Spletna trgovina trenutno še ni v polnem razcvetu, saj manjka še kategorija "Piporočamo" in "Moja Bonboniera", vendar je vse ostalo že on-line, dodanih je že preko 350 čokoladnih artiklov, lahko si že sestavite čokolado po vaših željah, čokolado pa izdeluje vrhunska čokoladnica Rustika. Sicer pa nisem odprl te teme, da bi predstavljal spletno trgovino samo, vendar me zanima vaše mnenje ...

Zanima me kaj si vi mislite o celotni spletni trgovini, kaj vam je všeč in kaj ni? Kje smo se odrezali dobro, kje naredili napako (da jo lahko popravimo) in ali ima kdo še kakšen predlog kako bi trgovino lahko še izboljšali? Sem odprt za čisto vse kritike in nasvete za izboljšavo, za vse konstruktivne pohvale in graje.

p.s. Če bo kdorkoli karkoli naročal preko spletne trgovine, pa naj v naročilo/komentar vpiše: "LUNIN.NET", pa dobi ob dostavi tudi darilce :)


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#5 sin

sin
  • Lunatik
  • posts 2,584

Posted 30. April 2012, 22:51

jap; spodnji slide bi pomanjšal. Fajn je da nekaj miga, da je živa stran, samo malo manjše slikce.
zanimiva bi bila verzija rjave namesto rumene (rjava z rumeno, zlato obrobo) ipd.
Lisička je zanimiva. Kakšen pomen ima?
Ozadje bi prav tako lahko imelo nekaj tistih rožic z recimo 90% transparenco, da bi bilo malo bolj elastično, celostno, sicer pa luštna stran.
Aja, meni bi lahko imel kakšno skriptico za mauseover gor, bi bil malo bolj dinamičen.

Posted Image Pa kako meni uspe odpreti ravno to stran ob čakanju na kosilo.... Če bi bila dostava čez uro, bi naročila takojPosted Image

Moje osebno mnenje glede sicer zelo lušne in predvsem okusne Posted Image strani je, da je preveč informacij ob robovih in težko ločiš sredino, bistvo strani. Mogoče malo več razmika med tem in ostalimi podatki na strani ali pa druga, milejša barva črk dodatnih informacij ob strani ter poudarjeni glavni meniji. Ampak to je res moje osebno mnenje, ker mi strani s preveč informacijami, slikicami (predvsem premikajočimi se) na kupu niso všeč, sem bolj za preprostoPosted Image

PS: Posted Image za darilce!


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users