Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Please log in to reply
- - - - -
1420 replies to this topic

#326 free

free
  • Srebrni član
  • posts 16,801

Posted 4. August 2004, 12:30

kwa mu? 'ugre' ... aja, da mu neki gre mimo x:Dx :palec: ja itak da.

#327 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 623

Posted 4. August 2004, 12:35

kwa mu?  'ugre' ... aja, da mu neki gre mimo  x:Dx  :palec:  ja itak da.

Mislim.....


bom pa drugače povedu, utrujene očke ima


beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#328 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • posts 2,884

Posted 4. August 2004, 12:41

Stankaa še nekaj sem se spomnil:

Naredi si astrografsko karto in poglej, če ti skozi kraj potovanja tečejo pomembne linije ali celo kakšen paran. V kolikor ti, ima to svoj pomen. Če imaš SOLAR FIRE 5 to ne bo nikakršen problem.

beli Vran


zasledila sem ga tudi na astro.com sajtu ...v primeru,da nimaš solar faira :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#329 stankaa

stankaa
  • D član
  • posts 2,653

Posted 4. August 2004, 12:52

free saj če gre za retrograden Merkur že to paše zraven, da ga ni lahko najt x:px x:o)x tega rogatca, ki se spet pripravlja na svoj looping :vragec:

Beli Vran saj se večx zanesem na svoj občutek...
Žal še nisem bila na astrokartografiji, to imam še v planu, tako da se zaenkrat še ne spoznam dosti, četudi si sprintam x:Ix

Sem ravno včeraj razmišljala, ampak to spada v eno drugo temo x;)x

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#330 nataly

nataly
  • D član
  • posts 8,410

Posted 5. August 2004, 01:03

Torej - še vedno ni čas, da poiščem dobro in boljšo službo??
Čakati torej, do septembra...
x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#331 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 5. August 2004, 08:43

Uh, tale Merkur...spet bom dobila same opomine za neplačane račune... xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#332 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 5. August 2004, 09:11

A na davčni delaš ali si izterjevalec? xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#333 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 11:55

Merkur me je včeraj dobro zeznil...sem čakala na avtocesti...ene tri urce.. x:Ix xrolleyesx x:Dx
Dum spiro, spero.

#334 borism

borism
  • Lunatik
  • posts 14,562

Posted 8. August 2004, 12:36

Kaj misliš, da je bil vzrok retro Merkur x?x , čakanje ponazarja tudi Saturn x;)x , to je bila posredi kakšna okvara prevoznega sredstva, kaj :eek:

#335 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 12:44

Ne. Merkur, kadar gre retro vedno povzroča zastoje, čakanje...nobenega Saturna... x:)x
Dum spiro, spero.

#336 borism

borism
  • Lunatik
  • posts 14,562

Posted 8. August 2004, 12:51

OK, verjamem, ker verjetno si tudi preverila karto tistega dne, ko se ti je to pripetilo x;)x

#337 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 12:56

Opažam, da so ti zastoji, ovire, blokade, pomote.... vedno močnejši takrat, ko se Merkur obrača in mislim, da vpliva na nas vse, morda še bolj na tiste, ki imajo poudarjen Merkur v karti ali pa znamenje Device in Dvojčka.
No, meni se je zgodilo, da sem poslušala nasvet drugih in spet nisem poslušala svoje intuicije. Prav mi je!!! xrolleyesx x:Dx
Dum spiro, spero.

#338 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 623

Posted 8. August 2004, 13:07

Opažam, da so ti zastoji, ovire, blokade, pomote.... vedno močnejši takrat, ko se Merkur obrača in mislim, da vpliva na nas vse, morda še bolj na tiste, ki imajo poudarjen Merkur v karti ali pa znamenje Device in Dvojčka.
No, meni se je zgodilo, da sem poslušala nasvet drugih in spet nisem poslušala svoje intuicije. Prav mi je!!!  xrolleyesx  x:Dx

hm, intuicija je vendarle del nas, zato ji v bodoče prisluhni
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#339 borism

borism
  • Lunatik
  • posts 14,562

Posted 8. August 2004, 13:09

Jaz ti ne privoščim, da ti je bilo tako, ampak včasih moraš res poslušati tudi sebe in svoj instinkt, še dobro, da nimam poudajenega merkurja v natalni karti, res pa mi je progresivni ASC. prišel v dvojčka in me spremlja, uživaj dan, B. x;)x :palec:

#340 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 17:19

, še dobro, da nimam poudajenega merkurja v natalni karti,

Ne veseli se prezgodaj...bo vplival nate, brezskrbi...v službi, pri dogovorih in v partnerstvu.... x;)x x:px
Dum spiro, spero.

#341 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 8. August 2004, 17:33

Oona,kaj pa tole pri meni pomeni- Merkur opozicija Saturn(merkur v strelcu v sedmi hiši,Saturn v dvojčkih v prvi hiši? x:Ix
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#342 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 8. August 2004, 17:36

:vragec:

a ni bla nekoch ena shtacuna v kranju z orodjem MERKUR? x:Dx x:Dx x:Dx


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#343 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 8. August 2004, 17:39

V Ljubljani tudi, ne boš verjel! x:Dx Pa verjetno še kje? x8Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#344 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 17:41

Oona,kaj pa tole pri meni pomeni- Merkur opozicija Saturn(merkur v strelcu v sedmi hiši,Saturn v dvojčkih v prvi hiši? x:Ix

En prijatelj s službe, veliko zaostalega dela... x;)x x:Dx x:o)x :vragec:
Dum spiro, spero.

#345 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 8. August 2004, 17:41

V Ljubljani tudi, ne boš verjel! x:Dx Pa verjetno še kje? x8Dx

:vragec:

bemu....tale merkur....pa she nazaj menda potuje x:Dx x:o)x x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#346 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 8. August 2004, 17:42

Bo kmalu poplava Merkurjev! :eek: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#347 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 8. August 2004, 17:44

En prijatelj s službe, veliko zaostalega dela... x;)x  x:Dx  x:o)x  :vragec:

A to pomeni, da bo prijatelj iz službe poskrbel, da ne bom v zaostanku z delom ali kaj drugega? x;)x :vragec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#348 oona

oona
  • Lunatik
  • posts 2,969

Posted 8. August 2004, 17:49

Točno tako! x:Dx :vragec: x:px
Dum spiro, spero.

#349 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 8. August 2004, 17:51

Cool! :palec: x8Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#350 borism

borism
  • Lunatik
  • posts 14,562

Posted 8. August 2004, 17:59

, še dobro, da nimam poudajenega merkurja v natalni karti,

Ne veseli se prezgodaj...bo vplival nate, brezskrbi...v službi, pri dogovorih in v partnerstvu.... x;)x x:px

Saj se ne veselim, nikar ne skrbi, hvala vseeno Oona x:)x :palec:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users