Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Help!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 hačepsut

hačepsut
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 11. november 2005, 12:17

Več glav več ve...
"Preganja" me neka oseba s katero lahko rečem, da sem imela nekoč telepatske izkušnje. V to osebo sem bila tudi močno zaljubljena. Nikoli ni šlo dlje od hrepenečih pogledov. Ne vem zakaj se mi zdaj o njem tako v živo sanja po dolgih letih. Zbudim se zmedena in čustven nemir je zopet tu. Ne vem zakaj ima ta človek tako močan vpliv name, ob njem sem bila kot ohromela.
Mi zna kdo pojasniti, kaj se mi dogaja? Kako se rešim tega? Želim si čustvenega miru.

#2 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 11. november 2005, 12:49

Gre za povezavo. Ce zelis raziskati, pojdi in mu pozvoni na vrata. Ce ne, odrezi stran in se ne obracaj nazaj.

#3 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 12. november 2005, 17:58

Nisi stvari razčistila. Vsedi se na rob postelje, se primi za glavo in temeljito razmisli, kaj se dogaja s tabo v zvezi s to osebo. Spomni se dogodkov, ki so privedli do te tvoje preganjavice. Razčisti s svojimi čustvi. Nadalje pojdi na svež zrak in med hojo meditiraj o tem. Ko boš prišla vzroku za tvoje stanje do dna, bo mimo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#4 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 13. november 2005, 11:57

Več glav več ve...
"Preganja" me neka oseba s katero lahko rečem, da sem imela nekoč telepatske izkušnje. V to osebo sem bila tudi močno zaljubljena. Nikoli ni šlo dlje od hrepenečih pogledov. Ne vem zakaj se mi zdaj o njem tako v živo sanja po dolgih letih. Zbudim se zmedena in čustven nemir je zopet tu. Ne vem zakaj ima ta človek tako močan vpliv name, ob njem sem bila kot ohromela.
Mi zna kdo pojasniti, kaj se mi dogaja? Kako se rešim tega? Želim si čustvenega miru.


To se dogaja zato ker si bila v njega ozirom si še zmerej zaljubljena .Ko je človek zaljubljen v nekoga sta samo dve varjante:al se ljubezen razvije kjer se trese vse okoli nas ali izvisimo kjer smo mal zabedirani za en čas pa je potem uredu čeprav rana ostane.V tvojem primeru si ostala nek vmes med tema dvema varjantama in ti ni čist jasno al si zvisela al je kej blo.Reku bi da je edin način da to zadevo z to osebo razčistš na tak ali drugačen način(pejt z njim na kavo, napiši mu pismo...).Ker če tega ne boš naredila boš obtičala v tej sredini obupa za skos......pogumno hačepsut.... xDDx xsrcx xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0