Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Vprašalnik za magistrsko nalogo


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Masa00

Masa00
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 29. August 2016, 17:33

Pozdravljeni,

sem študentka psihologije in pripravljam magistrsko nalogo, za katero potrebujem čim večji vzorec, saj bodo le tako izsledki raziskave realni in uporabni.

Izredno bi vam bila hvaležna, če bi izpolnili vprašalnik na naslednji povezavi: https://www.1ka.si/a/102668. Čeprav lahko tema na prvi pogled deluje nekoliko zastrašujoča, se ne ustrašit smile.png. Zanima me splošno stanje v slovenski družbi glede obravnavane tematike, tako da osebna izkušnja s tega področja ni pogoj za izpolnjevanje vprašalnika. 

Vsem, ki si boste vzeli nekaj časa in izpolnili vprašalnik, se že vnaprej najlepše zahvaljujem.

Maša



#2 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • posts 7,528

Posted 14. September 2016, 13:28

Jst ne razumem a so ti vprasalniki tipski al jih sestavlja moja se ne pet letna hci da desetkrat vprasa eno in isto da vid ce mislis resno. Skratka cist prevec nepotrebnih na trenutke podcenjevalnih vprasanj. Na videz protislovnih kjer mi resnicno ni jasno kaksen bo rezultat.

prenos.jpg


#3 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • posts 297

Posted 14. September 2016, 14:21

Jst ne razumem a so ti vprasalniki tipski al jih sestavlja moja se ne pet letna hci da desetkrat vprasa eno in isto da vid ce mislis resno. Skratka cist prevec nepotrebnih na trenutke podcenjevalnih vprasanj. Na videz protislovnih kjer mi resnicno ni jasno kaksen bo rezultat.

em119.gif

 

v bistvu ni hecno .... je pa vse več ali majnj klišejsko ... nobene prave izvirnosti

 

no, ja. verjetno tudi programi, ki se jih spraševalci poslužujejo, ne ponujajo ne vem kakšnega izbora

 

***

Pico ... mimogrede ... boš kmalu zaključil s študijem ... kaj pa tvoja dip.naloga ... kakorkoli ... uspešno icon1_thumbup.gif



#4 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • posts 7,528

Posted 14. September 2016, 15:49

Blizam se koncu. Pa me skrbi ce bom tut jst mogu takele vprasalnike okol posiljat.
Naj mi dekle bodoca magistrica ne zamer. Ampak ze leta opazam vprasalnike s katerimi si izprasevalec le stezka zmore kej pomagat.... v smislu da bi kej dokazal, pokazal,definiral...
Zato mam na sumu da je to nek muster nekje po katerem vsi delajo.
Ker se to od njih zahteva..
Moram dodat.
Hotel sem ga resit pa sm pri 134 vprasanju omagal

prenos.jpg


#5 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • posts 297

Posted 14. September 2016, 16:45

biggrin.png

 

ne bi ravno delila nasvete

moj odziv

 

odvisen od mentorja naloge ; so zaželjena osebna razmišljanja in raziskave, ter rezultati

ali želiji le ponovitev in predstavitev svojih raziskav in objav

saj se boš znašel icon1_thumbup.gif






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users