Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Vojna


  • Please log in to reply
- - - - -
48 replies to this topic

#1 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 14. August 2017, 08:58

Kakšen teden nazaj, ko sem bral novice, me je zaskrbel da bojo eni ljudje, zarad medsebojnega nerazumevanja (načrtno igranega ali resničnega), res zakuhal vojno in me je zaskrbel glede tega kako bo pol in sem mel odpor do vojne... ker vojna je nekaj slabega. Kmalu po tem, ko sem šel v kopalnico, mi je avtomatsko Krišna razodel, da vojna ni nujno le slaba... da je včasih tud dobra in potrebna, da se počisti določeno breme iz sveta in da da ljudem določene stvari mislit (če so jih že pozabil ali še ne doživel) in da določene ljudi prebudi in da določenim poseka ponos, če ne gre drugače... in mi je spremenil mojo prejšnjo koncepcijo in odpor je šel stran in sem dobil mir in pripravljenost na karkoli že bo.

 

Podobno je blo že okol 5000 let nazaj v Indiji, za časa Mahabharate, ko je bila vojna neizogibna in potrebna, za dobrobit vseh in o tem je Krišna razlagal Arjuni v Bhagavad Giti. Napišem naslednjič še o tem, ker imajo določeni ljudje na tem forumu mal napačne predstave glede "Krišnovega hujskanja v vojno".    



#2 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 14. August 2017, 11:40

Krišna ni bil nič boljši od ostalih takratnih in novodobnih militantnih idiotov, ki rožljajo z Bramahastrami ali atomskimi bombami in ki želijo svetovno nadvlado ...

 

če pa je tebi všeč morija po svetu, je prav, da fašas močno vojno izkušnjo in trpljenje folka na svoji koži ...

 

 

če bi ti bil tako zavesten, kot misliš da si ... bi se trudil za svetovno ravnovesje, mir in harmonijo ...

Ja ,z tvojim hujskanjem proti vsem,beguncem ki niso dobrodošli. Pa ti nisi normalen !

Dej raje nehaj ,ker si dvorezni nož,prav zaradi tako mislečih je sranje povsod po svetu.



#3 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 14. August 2017, 15:21

Podobno je blo že okol 5000 let nazaj v Indiji, za časa Mahabharate, ko je bila vojna neizogibna in potrebna, za dobrobit vseh in o tem je Krišna razlagal Arjuni v Bhagavad Giti. Napišem naslednjič še o tem, ker imajo določeni ljudje na tem forumu mal napačne predstave glede "Krišnovega hujskanja v vojno".    

 

Iz Mahabharate na kratko: Dhritaraštra in Pandu sta bila brata, v Kuru dinastiji. Dhritaraštra, starejši brat, se je rodil slep, zato je namesto njega dobil prestol Pandu. Pandu je imel 5 sinov in zatem kmalu umrl, zato so njegovi sinovi prišli pod skrb Dhritaraštre, ki je takrat za nekaj časa postal kralj. Tako so sinovi Panduja in sinovi Dhritaraštre odraščali skupaj v isti palači. Najstarejši sin Dhritaraštre, Durjodhan je sovražil Pandave (sinove Panduja) in Dhritaraštra, šibkega srca, si je želel da bi njegovi sinovi prevzeli prestol, ne Pandave. Durjodhan je večkrat, na različne načine, skrivoma želel ubiti Pandave (ki so bili dobrega značaja), s privoljenjem Dhritaraštre, a so bili vsakič rešeni s strani njihovega strica Vidurja in Krišne, ki je bil njihov daljni sorodnik. Po teh neuspelih poskusih je Durjodhan izzval Pandave na tekmovanje v kockanju, kjer jih je z zvijačo ogoljufal in jih tako oropal kraljestva in jih izgnal v gozd za 13 let. Ko so se po 13tih letih vrnili nazaj, so pravično prosili za vrnitev kraljestva, a je Durojdhan to neotesano zavrnil. Ker so bili Pandave sinovi kralja (kšatrije) je njihova naravna dolžnost oz. delo, da vladajo, zato so prosili Durjodhana naj jim da vsaj 5 vasi, da lahko vsak v eni vlada, a je Durjodhan arogantno odgovoril, da jim ne da niti toliko zemlje kolikor jo lahko pride na vrh šivanke. Izgledalo je da bo vojna neizogibna. Takrat je Krišna zavzel vlogo mirovnega posrednika in še enkrat prosil Durjodhana za 5 vasi, kar je Durjodhan gladko zavrnil. Sedaj je bila vojna neizogibna. Krišna je rekel da se zaradi nepristranskosti osebno ne bo boril lahko pa vsaka stran izbere ali njegovo vojsko ali njega. Durjodhan je izbral vojsko, Pandave pa Krišno. Tako je Krišna postal kočijaš Ardžune (eden izmed 5tih Pandav).

 

Aržuna je prosil Krišno naj ga pelje med obe vojski, da vidi kdo se je zbral. Ko je na drugi strani videl svoje sorodnike ga je prevzela šibkost srca in se ni želel boriti in da bo raje "nenasilen" in da bo raje prosjačil za svoje preživetje. Takrat ga je Krišna bodril in ga vprašal kako to da ga je prevzela ta šibkost sedaj v tem neprimernem trenutku in da naj opravlja svojo naravno dolžnost. Takrat se je Ardžuna izpovedal Krišni, se mu predal in ga prosil za nasvet. Tukaj se začne Bhagavad Gita in prvi nauk, ki ga Krišna da Ardžuni je o razliki med nesmrtno duhovno dušo in smrtnim telesom. Brez tega se njegovega nasveta naprej ne da razumet in kako je bilo tisto Ardžunovo "nenasilje" v resnici nasilje nad nesmrtnimi duhovnimi dušami vseh vpletenih in kaj je dejansko nenasilje in večna dobrobit, večni mir, večna harmonija za vse. 



#4 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 14. August 2017, 17:45

Krišna ni bil nič boljši od ostalih takratnih in novodobnih militantnih idiotov, ki rožljajo z Bramahastrami ali atomskimi bombami in ki želijo svetovno nadvlado ...

 

Krišni se ni šlo za nadvlado, kot je opisano zgoraj iz Mahabharate. Glede podobnosti z danes in takrat sem mislil le v smislu, da zakaj je včasih vojna dobra oz. potrebna za dobrobit vseh, ne pa v smislu, da so današnji voditelji taki kot so bili takrat. Glede morebitne današnje vojne, mi je Krišna razodel v smislu, da je včasih dobro, da se določeni med sabo pobijejo, da jim je posekan ponos, če že ne gre oz. ne dojamejo drugač in da se s tem odstrani določeno breme (določena populacija) na svetu da da določenim ljudem nekaj misliti (glede smisla življenja) in da določene ljudi prebudi (iz le pretiravanega čutnega uživanja in smart phonov itd.). Npr. po prvi svetovni vojni je bila ustanovljena Liga narodov in po drugi svetovni vojni Združeni narodi (ki so danes le še farsa, ker so ljudje že pozabil (ali pa še niso doživel) kaj je to vojna zarad pretiranega sebičnega izkoriščanja). Zato zna bit ponovno potrebna, če ne gre drugač. 

 

če pa je tebi všeč morija po svetu, je prav, da fašas močno vojno izkušnjo in trpljenje folka na svoji koži ...

 

Nisem napisal, da mi je všeč morija po svetu, lih napisal sem da mi ni in da sem mel zato odpor do vojne in da mi je Krišna potem razširil mojo posplošeno in sebično koncepcijo glede vojne.

 

če bi ti bil tako zavesten, kot misliš da si ... bi se trudil za svetovno ravnovesje, mir in harmonijo ...

 

Včasih je za to potrebna tudi vojna, bodisi pravična (kot npr. Mahabharata) ali taka, da se določeni ponosni pobijejo med seboj, če že ne gre drugač. 



#5 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 14. August 2017, 18:29

p.s. Ne da jaz hujskam v vojno, ne me narobe razumet, jaz izvajam in predlagam eno drugo, efektivno metodo za doseganje svetovnega miru in harmonije, ki jo je Krišna predpisal za to dobo. Kar sem hotu povedat je, da mi je šel po milosti Krišne stran odpor in zaskrbljenost do svetovne vojne, ker oz. če je to za nekatere potrebno za njihovo duhovno in osebno rast, če ne gre drugač. Lahko pa da bi bili po 3 svetovni vojni ustanovljeni ne le Združeni narodi (bazirani le na človekovih (telesnih in umskih) pravicah) ampak že Združene duhovne duše?  



#6 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 15. August 2017, 10:45

p.s. Ne da jaz hujskam v vojno, ne me narobe razumet, jaz izvajam in predlagam eno drugo, efektivno metodo za doseganje svetovnega miru in harmonije, ki jo je Krišna predpisal za to dobo. Kar sem hotu povedat je, da mi je šel po milosti Krišne stran odpor in zaskrbljenost do svetovne vojne, ker oz. če je to za nekatere potrebno za njihovo duhovno in osebno rast, če ne gre drugač. Lahko pa da bi bili po 3 svetovni vojni ustanovljeni ne le Združeni narodi (bazirani le na človekovih (telesnih in umskih) pravicah) ampak že Združene duhovne duše?  

Združene duhovne duše ?

Če bi živeli tako ,kot veleva Krišna bi vsi od lakote pomrli  -  sedeli bi drkali in filozofirali.

Treba je delat,da prehranimo množice.

Po tretji svetovni vojni bo sledila četrta ,toda to bo začela sama zemeljska obla ,ki bo iz same notranjosti pregrete fuzije začela z neustavljivimi vulkanskimi izbruhi,takrat pa bodo zemljani in kapital nepomembni.

 

Ne delaj si iluzij z vojnami !



#7 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 15. August 2017, 11:40

Združene duhovne duše ?

 

To je blo mišljen v tem smislu, da npr. tako kot so ljudje po 2 svetovni vojni vidli kakšna mora je to in da bi se temu v prihodnosti izognil ustanovil Združene narode bazirane na človekovih pravicah, se prav skupno je blo to, da smo vsi ljudje, zakaj bi se klal med sabo.

No, pol sem mal našpekuliral, da mogoče bi blo možno, da bi se po tretji svetovni vojni ljudje lahko združli že na skupnem temelju, da smo vsi duhovne duše, zato "Združene duše".
 

Če bi živeli tako kot veleva Krišna bi vsi od lakote pomrli  -  sedeli bi drkali in filozofirali.

 

Sej Krišna ne veleva tega. Krišna veleva naj vsak opravlja svoje delo, ustrezno svoji specifični psihofizični naravi, da se preživi in da pomaga tudi drugim oz. prispeva v skupno dobro in da ne dela aktivnosti, ki škodujejo drugim in da da poleg tega tudi duhovno hrano svoji duši in pri tem pomaga tudi drugim.

 

Po tretji svetovni vojni bo sledila četrta ,toda to bo začela sama zemeljska obla ,ki bo iz same notranjosti pregrete fuzije začela z neustavljivimi vulkanskimi izbruhi,takrat pa bodo zemljani in kapital nepomembni.

 

Aja, od kje ti to?

 

Ne delaj si iluzij z vojnami !

 

Po milosti Krišne mi je šla ena moja iluzija glede vojn stran, zato sem tukaj delil tudi. 



#8 malmstreen

malmstreen
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 37

Posted 16. August 2017, 12:47

Albert Einstein je nekoč napisal:

 

Ne vem, s kakšnim orožjem bo bojevana tretja svetovna vojna, toda vem s čim bo četrta... palicami in kamni, palicami in kamni!

 

Nekoč ni bilo tako smrtonosnega orožja kot je danes, ki lahko uniči ves svet. Jedrsko orožje v rokah več držav ima lahko za posledico popolno uničenje planeta.

 

Zato tudi jedrska vojna danes ni smiselna, ker prizadane tako napadenega kot napadalca, enostavno ni zmagovalca.

 

Vojne so lahko samo lokalne, omejene in kontrolirane, imajo predvsem ekonomsko (nafta, surovine ...) in versko ozadje.

 

Do širše svetovne razsežnosti pa ne bo prišlo, ker potem bi bilo konec civilizacije, kot jo poznamo. In tega se svetovni voditelji globoko zavedajo, zato se bodo še naprej igračkali z vojnami lokalnega pomena, kot bi pomikali figure na šahovnici.


Edited by malmstreen, 16. August 2017, 12:49.


#9 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 16. August 2017, 13:28

mgd

 

Praviš ,od kje ti to ?

 

Ledeniki niso ,kar tako brez razloga,vendar je pod ledeniki v notranjosti zemlje večja korozija ,kot v sahari in to zaradi prevelike razlike med vročim in mrzlim.

Ko se bo stopil led bodo začeli tudi izbruhi.

Isto je pri avspuhu avtomobila tam ,kjer je vroče nikoli ne nastane luknja v kotičku kjer je pa hladneje in večja korozija pa nastane luknja.

Korozija pa nastaja tam ,kjer je preveč hitro prisiljeno hlajenje.



#10 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 16. August 2017, 21:25

Albert Einstein je nekoč napisal:

 

Ne vem, s kakšnim orožjem bo bojevana tretja svetovna vojna, toda vem s čim bo četrta... palicami in kamni, palicami in kamni!

 

Zakaj to?

 

In zakaj si to citiral?

 

Nekoč ni bilo tako smrtonosnega orožja kot je danes, ki lahko uniči ves svet. Jedrsko orožje v rokah več držav ima lahko za posledico popolno uničenje planeta.

 

Zato tudi jedrska vojna danes ni smiselna, ker prizadane tako napadenega kot napadalca, enostavno ni zmagovalca.

 

Vojne so lahko samo lokalne, omejene in kontrolirane, imajo predvsem ekonomsko (nafta, surovine ...) in versko ozadje.

 

Do širše svetovne razsežnosti pa ne bo prišlo, ker potem bi bilo konec civilizacije, kot jo poznamo. In tega se svetovni voditelji globoko zavedajo, zato se bodo še naprej igračkali z vojnami lokalnega pomena, kot bi pomikali figure na šahovnici.

 

Sam včasih če preveč pritisne na ego, se je težko brzdat...


mgd

 

Praviš ,od kje ti to ?

 

Ledeniki niso ,kar tako brez razloga,vendar je pod ledeniki v notranjosti zemlje večja korozija ,kot v sahari in to zaradi prevelike razlike med vročim in mrzlim.

Ko se bo stopil led bodo začeli tudi izbruhi.

Isto je pri avspuhu avtomobila tam ,kjer je vroče nikoli ne nastane luknja v kotičku kjer je pa hladneje in večja korozija pa nastane luknja.

Korozija pa nastaja tam ,kjer je preveč hitro prisiljeno hlajenje.

 

Ok, hvala za odgovor od kje tebi to.



#11 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 17. August 2017, 18:46

Zakaj to?

 

In zakaj si to citiral?

 

 

Sam včasih če preveč pritisne na ego, se je težko brzdat...


 

Ok, hvala za odgovor od kje tebi to.

Si pozabil,da nisem Zemljan !



#12 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 17. August 2017, 21:59

Si pozabil,da nisem Zemljan !

 

Men tega nikol nisi direktno napisal, zato nimam kej tega pozabljat, je pa res, da sem te prebral v eni drugi temi ko si napisal, da mogoče pa nisi Zemljan, ker pač maš ta ena svoja "potovanja". Ampak tud to te po mojem mnenju še ne dela nezemljana, sej si se rodil na Zemlji. In ok, tud če po tvoje nisi Zemljan, kdo pa si pol, iz kje si? In očitno se imaš zato za boljšega, za več vednega. Kaj je pa tolk boljšega? In si zarad tega pomirjen, zadovoljen, vseljubeč? Po tvojih pisanjih sodeč, kažeš lih ne tega. V čemu pol smisel, da se imaš in se predstavljaš za nekaj več?



#13 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 18. August 2017, 11:12

mgd

 

Prvo,kar je bereš preveč površno ,zato ne veš kaj pravzaprav jaz pišem.

To niso potovanja ampak dejstva.

Samo moje telo se je rodilo na Zemlji katerega sem prevzel.

Ti hodiš samo fizično,jaz pa tudi v peti dimenziji ,katera ne spada v meditacijo in tudi ni duhovnega značaja.

Ne imam se za boljšega daleč od tega.Samo z mojo sposobnostjo lahko vplivam na marsikaj ,ker gledam z drugega zornega kota.

 Zapomni si ,da je človeško telo samo telo z katerim lahko opl. energija dela ,kar hoče,si ga lahko lasti, ga naredi bolnega,ga ščiti ,predčasno zapusti i.t.d.

Tudi jaz ,oziroma to telo ,ki sem ga prevzel je bilo povprečno otroško staro 6 - 8 let.



#14 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 18. August 2017, 12:17

mgd

 

Prvo,kar je bereš preveč površno ,zato ne veš kaj pravzaprav jaz pišem.

To niso potovanja ampak dejstva.

 

Sej potovanja sem tud dejstva in nikjer nisem napisal, da to kar si pisal niso dejstva. 

 

Samo moje telo se je rodilo na Zemlji katerega sem prevzel.

 

To velja za vsako živo bitje na tej Zemlji in pol če gremo po tem, noben ni Zemljan in nisi ti nič posebnega. Vsaka duša/živo bitje le prevzame/vstopi v telo in ni telo, je različno od njega. 

 

Ti hodiš samo fizično,jaz pa tudi v peti dimenziji ,katera ne spada v meditacijo in tudi ni duhovnega značaja.

 

Po čem pa bi ti lahko vedel, da naj bi jaz hodil le fizično? Lahko da hodiš v tej "peti dimenziji", samo zavedaš se pa sebe še vseeno ne v celoti, razvidno iz tvojih pisanj. 

 

Ne imam se za boljšega daleč od tega.Samo z mojo sposobnostjo lahko vplivam na marsikaj ,ker gledam z drugega zornega kota.

 Zapomni si ,da je človeško telo samo telo z katerim lahko opl. energija dela ,kar hoče,si ga lahko lasti, ga naredi bolnega,ga ščiti ,predčasno zapusti i.t.d.

Tudi jaz ,oziroma to telo ,ki sem ga prevzel je bilo povprečno otroško staro 6 - 8 let.

 

To sposobnost oz. potencial za to sposobnost ima vsako živo bitje, je pa res, da se ga eni še ne zavedajo in ga ne uporabljajo. Ampak še vedno, le ta sposobnost te še ne pomiri, zadovolji in naredi vseljubečega.  



#15 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,004

Posted 18. August 2017, 15:39

Samo moje telo se je rodilo na Zemlji katerega sem prevzel.

Ti hodiš samo fizično,jaz pa tudi v peti dimenziji ,katera ne spada v meditacijo in tudi ni duhovnega značaja.

...

 Zapomni si ,da je človeško telo samo telo z katerim lahko opl. energija dela ,kar hoče,si ga lahko lasti, ga naredi bolnega,ga ščiti ,predčasno zapusti i.t.d.

Tudi jaz ,oziroma to telo ,ki sem ga prevzel je bilo povprečno otroško staro 6 - 8 let.

 

To velja za vsako živo bitje na tej Zemlji in pol če gremo po tem, noben ni Zemljan in nisi ti nič posebnega. Vsaka duša/živo bitje le prevzame/vstopi v telo in ni telo, je različno od njega. 

 

Mgd, temu ni glih tako..  Proces, ki ga opisuje Rudi je proces ki najbolj poznan pod izrazom "walk-in"..  In tudi sam osebno poznam nekaj "walkin-ov"..   ..kljub temu da je to izredna redkost prihoda na Zemljo in težko srečaš tako osebo!!  Tukaj z procenti težko povem koliki procent ljudi vstopi na tak način na planet Zemlja, še promili so visoka merska enota za tak pojav..      Posebnost teh ljudi je, da za prihod na Zemljo niso šli skozi običajni proces rojstva, ampak so samo prevzeli telo osebe, ki je iz telesa nenadno odšlo..   Ponavadi je to lahko kaka nesreča, oseba pač "umre" (ali tudi bolezen ipd) in v tako telo, ki ni še ravno za odpis pa vstopi nato druga duša (naredi "walk.in" v to telo) in nadaljuje življenje v tem telesu, ki ga je prejšnja duša pravkar zapustila..  Ljudje okrog tega pojava ne opazi da se jekarkoli sploh zgodilo, duša ki pa je tako vstopila, pa se vseeno zaveda, da ni sin, brat, mož itd od teh ljudi, kjer se je pač znašel.. 

Walk-in duša sicer prevzame telo um, spomine in vse kar je telo poprej imelo, a dobro ve, da ti spomini niso njeni, čeprav ti spomini ji vseeno koristijo, da lahko nadaljuje svojo okvirno življensko pot, kot del neke družine (familije), skupnosti, družbe itd..

 

In to so prav posebne duše, ki jim je omogočen tak način prihoda na Zemljo..

Tudi težko se enotijo s to Zemeljsko realnostjo tukaj, saj se zavedajo, da niso od tule in da je vse tukaj bolj kot ne le ena predstava, ki je ni za jemati preveč za resno..  vsaj mnogo bolj večine se vsega tega zavedajo, večina ljudi je namreč vse kar je bilo pred njihovim fizičnim rojstvom "trajno" pozabila.. 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 19. August 2017, 10:36

Na površje prišlo malo površinskih vzorcev glede vojne+ tisto kar to potegne za sabo...in že je nova tema...in to od človečka, ki nas uči kaj bi morali....saj vemo kaj je treba, a ne...tralala...tongue.png

 

"Walk in" je lahko malo širši pojem...kdo pa pravi, da je lahko walk in prostovoljen oz. s soglasjem dveh ali več dušic...kaj pa eno ali dve ali celo tri zavesti (dušice) in eno samo človeško telo...tongue.png

 

Take duše niso nujno, da so vesoljčki, lahko so tudi zemljančki oz. iz zemeljske evolucije...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 19. August 2017, 11:34

Mgd, temu ni glih tako..  Proces, ki ga opisuje Rudi je proces ki najbolj poznan pod izrazom "walk-in"..  In tudi sam osebno poznam nekaj "walkin-ov"..   ..kljub temu da je to izredna redkost prihoda na Zemljo in težko srečaš tako osebo!!  Tukaj z procenti težko povem koliki procent ljudi vstopi na tak način na planet Zemlja, še promili so visoka merska enota za tak pojav..      Posebnost teh ljudi je, da za prihod na Zemljo niso šli skozi običajni proces rojstva, ampak so samo prevzeli telo osebe, ki je iz telesa nenadno odšlo..   Ponavadi je to lahko kaka nesreča, oseba pač "umre" (ali tudi bolezen ipd) in v tako telo, ki ni še ravno za odpis pa vstopi nato druga duša (naredi "walk.in" v to telo) in nadaljuje življenje v tem telesu, ki ga je prejšnja duša pravkar zapustila..  Ljudje okrog tega pojava ne opazi da se jekarkoli sploh zgodilo, duša ki pa je tako vstopila, pa se vseeno zaveda, da ni sin, brat, mož itd od teh ljudi, kjer se je pač znašel.. 

Walk-in duša sicer prevzame telo um, spomine in vse kar je telo poprej imelo, a dobro ve, da ti spomini niso njeni, čeprav ti spomini ji vseeno koristijo, da lahko nadaljuje svojo okvirno življensko pot, kot del neke družine (familije), skupnosti, družbe itd..

 

In to so prav posebne duše, ki jim je omogočen tak način prihoda na Zemljo..

Tudi težko se enotijo s to Zemeljsko realnostjo tukaj, saj se zavedajo, da niso od tule in da je vse tukaj bolj kot ne le ena predstava, ki je ni za jemati preveč za resno..  vsaj mnogo bolj večine se vsega tega zavedajo, večina ljudi je namreč vse kar je bilo pred njihovim fizičnim rojstvom "trajno" pozabila.. 

 

To je ok, sam jaz sem se bolj osredotocal na to ali je nekdo "Zemljan" ali ni, ce bi blo to vezano le na telo. V tem primeru nobeno zivo bitje nikoli ni "Zemljan".



#18 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 19. August 2017, 13:26

Mgd, temu ni glih tako..  Proces, ki ga opisuje Rudi je proces ki najbolj poznan pod izrazom "walk-in"..  In tudi sam osebno poznam nekaj "walkin-ov"..   ..kljub temu da je to izredna redkost prihoda na Zemljo in težko srečaš tako osebo!!  Tukaj z procenti težko povem koliki procent ljudi vstopi na tak način na planet Zemlja, še promili so visoka merska enota za tak pojav..      Posebnost teh ljudi je, da za prihod na Zemljo niso šli skozi običajni proces rojstva, ampak so samo prevzeli telo osebe, ki je iz telesa nenadno odšlo..   Ponavadi je to lahko kaka nesreča, oseba pač "umre" (ali tudi bolezen ipd) in v tako telo, ki ni še ravno za odpis pa vstopi nato druga duša (naredi "walk.in" v to telo) in nadaljuje življenje v tem telesu, ki ga je prejšnja duša pravkar zapustila..  Ljudje okrog tega pojava ne opazi da se jekarkoli sploh zgodilo, duša ki pa je tako vstopila, pa se vseeno zaveda, da ni sin, brat, mož itd od teh ljudi, kjer se je pač znašel.. 

Walk-in duša sicer prevzame telo um, spomine in vse kar je telo poprej imelo, a dobro ve, da ti spomini niso njeni, čeprav ti spomini ji vseeno koristijo, da lahko nadaljuje svojo okvirno življensko pot, kot del neke družine (familije), skupnosti, družbe itd..

 

In to so prav posebne duše, ki jim je omogočen tak način prihoda na Zemljo..

Tudi težko se enotijo s to Zemeljsko realnostjo tukaj, saj se zavedajo, da niso od tule in da je vse tukaj bolj kot ne le ena predstava, ki je ni za jemati preveč za resno..  vsaj mnogo bolj večine se vsega tega zavedajo, večina ljudi je namreč vse kar je bilo pred njihovim fizičnim rojstvom "trajno" pozabila.. 

Lepo napisano !

Kar precej si zadel (sem presenečen) so še mala odstopanja ,toda zelo blizu. !

Rad bi se srečal z katerim od walk.inom.,da poklepetava in raziščeva področje.



#19 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 19. August 2017, 14:06

Na površje prišlo malo površinskih vzorcev glede vojne+ tisto kar to potegne za sabo...in že je nova tema...in to od človečka, ki nas uči kaj bi morali....saj vemo kaj je treba, a ne...tralala...tongue.png

 

"Walk in" je lahko malo širši pojem...kdo pa pravi, da je lahko walk in prostovoljen oz. s soglasjem dveh ali več dušic...kaj pa eno ali dve ali celo tri zavesti (dušice) in eno samo človeško telo...tongue.png

 

Take duše niso nujno, da so vesoljčki, lahko so tudi zemljančki oz. iz zemeljske evolucije...tongue.png

Prostor je samo za podrejeno dušo in oplemeniteno.

Podrejena duša ostane na nivoju ponavadi otroka,oziroma pameti otroka po tistem ,ko jo je prevzela oplemenitena in to vse do starosti.



#20 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 19. August 2017, 14:28

vsak lajf je program ... virtuala ... osnova za izkušanje in učenje ... 

isti program lajf, telo in izkušanje uporablja vsak, ki rabi ta program ...

pa to ne pomeni, da je hkrati v telesu več duš ...

in vem, da je težko razumet ...

 

razumet je potrebno na naslednji stopnički razumevanja ... tukaj pa se pojavi težavica velike večine forumašev LNF, ki ne presegajo level 3,5 ... biggrin.pngtongue.png

Vidiš kako si napačno razlagaš     -virtuala-program ?

Virtualo si ustvarjaš sam sebi,ker nočeš razumeti ,da so stvari še močnejše in skrivnostne od tvoje pameti.

Tvoje stopničke razumevanja ,ki se jih poslužuješ so zakrivljene tako kot virtuala ,vedno se vračaš na isto mesto ,kjer si začel.

Si edini ,ki rabi program na LNF zato raje ne piši ,ampak samo beri,da boš mogoče ,ampak res mogoče ........nekoč razumel ,da za te stvari ne obstaja -program - niti ne virtuala -še manj pa blodnje.



#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 19. August 2017, 21:01

Prostor je samo za podrejeno dušo in oplemeniteno.

Podrejena duša ostane na nivoju ponavadi otroka,oziroma pameti otroka po tistem ,ko jo je prevzela oplemenitena in to vse do starosti.

 

Določene dušice, ki se lahko poslužujejo takih načinov ne zanimajo slabo razvita telesa (nerazvit energijski ustroj, premalo razvite čakre, premajhno izžarevanje, itd.), ker z njimi nimajo kaj dosti za delat...Tako da so te teorije na zelo rahlih temeljih...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 20. August 2017, 01:24

vdori se lahko dogajajo iz drugih razlogov, recimo za kabalistične manipulacije ... in lahko so precej globoki

tudi napredne duše se da zavest in zlorabit ...

illuminati pomeni razsvetljenost ... razsvetljenost illuminatov je predvsem v poznavanju skritih tehnik za doseganje manipulativnih ciljev ... in od tod njihova moč ... moč je v znanju in poznavanju osnovnih principov in ne nujno v razvitosti duše ... in seveda so taka znanja močno varovana skrivnost ... 

ampak, tudi za njih veljajo backdori za kontra akcije ... wink.png ... torej niso neranljivi ...

stranska vrata ali bolje rečeno glavna vrata za to so en čisto osnovni princip ... uganite kateri ... velikokrat ga omenjam ... biggrin.png

in zato vsa zadeva vedno deluje v obeh smereh ...

 

Napredne duše se lahko "zlorabi" samo do določene točke (stopnja razvoja)...katera točka je to pa študirajte sami...tongue.png

 

Obstaja tudi nasprotje vdorov...in to je tisto kar loči belo od črnega, dobro od zla...bo treba spoznati obe plati...kdor hoče ozavestiti in razumeti bolj globje stvari...tongue.png

 

Nappredne duše se lahko 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 20. August 2017, 15:23

Določene dušice, ki se lahko poslužujejo takih načinov ne zanimajo slabo razvita telesa (nerazvit energijski ustroj, premalo razvite čakre, premajhno izžarevanje, itd.), ker z njimi nimajo kaj dosti za delat...Tako da so te teorije na zelo rahlih temeljih...tongue.png

Kaj to ,teorija o nepopolnem mojem telesu ali to ,da sem že preživel eno telo in se naselil v drugo .?



#24 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 20. August 2017, 16:01

Napredne duše se lahko "zlorabi" samo do določene točke (stopnja razvoja)...katera točka je to pa študirajte sami...tongue.png

 

Obstaja tudi nasprotje vdorov...in to je tisto kar loči belo od črnega, dobro od zla...bo treba spoznati obe plati...kdor hoče ozavestiti in razumeti bolj globje stvari...tongue.png

 

Nappredne duše se lahko 

Vedno sem poudarjal ,da obstajajo nasprotja naprimer dobro in zlo in se moramo ravnati po njih.

 

Kar nekaj ljudi sem pozdravil ali sem jim dal radius okoli njih ,kjer se jim ne bo zgodilo nič slabega ,bolezenskega ali smrtnega, sem jih pa tudi umoril ,čeprav se jih nisem niti dotaknil in tistega časa ,ko se je to dogajalo sploh nisem zaznaval.

 

Ti smrtniki ,ki so me kakorkoli zlorabljali so umrli v ne pojasnjenih vzrokih.

Problem je v tem,da imam občutek, da nisem sam ,ko preidem v peto dimenzijo oziroma  izhod na dah,da imam tam zaledje zaradi moje neke do sedaj nerazložljive višje stopnje energije in ,da se mi ostale energije podrejajo.

 

To so moja nasprotja tu v svetlobi in tam v temi.(Pišem vse po resnici,katera se mi dogaja vedno bolj pogosto: in imate srečo,da vam to sploh pišem)

 

Mislim,da ne more nobeden človek fizično ali kakorkoli zlorabiti oplemeniteno dušo,ker se vedno izmuzne iz teme nazaj v telo in ven iz telesa nazaj v mavrico energij.



#25 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 20. August 2017, 20:14

Kakšen teden nazaj, ko sem bral novice, me je zaskrbel da bojo eni ljudje, zarad medsebojnega nerazumevanja (načrtno igranega ali resničnega), res zakuhal vojno in me je zaskrbel glede tega kako bo pol in sem mel odpor do vojne... ker vojna je nekaj slabega. Kmalu po tem, ko sem šel v kopalnico, mi je avtomatsko Krišna razodel, da vojna ni nujno le slaba... da je včasih tud dobra in potrebna, da se počisti določeno breme iz sveta in da da ljudem določene stvari mislit (če so jih že pozabil ali še ne doživel) in da določene ljudi prebudi in da določenim poseka ponos, če ne gre drugače... in mi je spremenil mojo prejšnjo koncepcijo in odpor je šel stran in sem dobil mir in pripravljenost na karkoli že bo.

 

Podobno je blo že okol 5000 let nazaj v Indiji, za časa Mahabharate, ko je bila vojna neizogibna in potrebna, za dobrobit vseh in o tem je Krišna razlagal Arjuni v Bhagavad Giti. Napišem naslednjič še o tem, ker imajo določeni ljudje na tem forumu mal napačne predstave glede "Krišnovega hujskanja v vojno".    

V kopalnici si srečal Krišno? No, naslednjič mu povej, da kar naj gre s tega planeta in naj s seboj vzame svoje prijateljčke, ker se zaradi njih dogaja to, kar se dogaja.


Vedno sem poudarjal ,da obstajajo nasprotja naprimer dobro in zlo in se moramo ravnati po njih.

 

Kar nekaj ljudi sem pozdravil ali sem jim dal radius okoli njih ,kjer se jim ne bo zgodilo nič slabega ,bolezenskega ali smrtnega, sem jih pa tudi umoril ,čeprav se jih nisem niti dotaknil in tistega časa ,ko se je to dogajalo sploh nisem zaznaval.

 

Ti smrtniki ,ki so me kakorkoli zlorabljali so umrli v ne pojasnjenih vzrokih.

Problem je v tem,da imam občutek, da nisem sam ,ko preidem v peto dimenzijo oziroma  izhod na dah,da imam tam zaledje zaradi moje neke do sedaj nerazložljive višje stopnje energije in ,da se mi ostale energije podrejajo.

 

To so moja nasprotja tu v svetlobi in tam v temi.(Pišem vse po resnici,katera se mi dogaja vedno bolj pogosto: in imate srečo,da vam to sploh pišem)

 

Mislim,da ne more nobeden človek fizično ali kakorkoli zlorabiti oplemeniteno dušo,ker se vedno izmuzne iz teme nazaj v telo in ven iz telesa nazaj v mavrico energij.

kot da bi bral new age biblijo. si srečal tudi ashtarja?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users