Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magična astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
275 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 00:05

MAGIČNA ASTROLOGIJA je umetnost spreminjanja
Njeno ime izhaja iz alkimističnega koncepta, saj poznate: spreminjanje kamna v zlato. Pomeni torej spremembo v razvoju, ki se dogaja v treh stopnjah.
Pri prvi stopnji se naučimo prepoznati, od kod izvirajo negativna čustva.
Pri drugi stopnji, kako se jih z zavedanjem spreminja in
pri tretji, kako svobodno kreiramo svoje življenje.

Bistvo tega je, da astrologije ne uporabljam več, kot način gledanja na življenje, ampak, kot na življenje samo - preprosto - jo živim. Kajti planete imamo v sebi in z gibi, zvokom, minerali ali energijskimi informacijami tudi lahko izboljšamo ali spremenimo njihove vplive, kadar je to potrebno. Tako Magična astrologija dobi tudi novo ime: Zvezdna preobrazba.

To pomeni živeti s planeti, v skladu s kozmosom, poiskati svojo življenjsko pot, nalogo in jo živeti.
xsrcbumx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 08:19

...kaj pa meni lahko pove magicna astrologija:
18.6.1980, 16:50, Ljubljana...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#3 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 22. november 2006, 08:31

...kaj pa meni lahko pove magicna astrologija:
18.6.1980, 116:50, Ljubljana...

Uro poprav, samsonajt...mislm, da je 16:50 :o|o:

#4 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 08:42

Uro poprav, samsonajt...mislm, da je 16:50 :o|o:

done... hvala, bejba... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#5 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 08:51

...kaj pa meni lahko pove magicna astrologija:
18.6.1980, 116:50, Ljubljana...


Dragi Samson!
Ura rojstva ti je malček ušla... xDDx
Pokukala sem torej 11h, pa me predno grem v globino tvoje karte še popravi, če je morda 16h.

O.K.
Verjetno se prav zdaj, v letošnjem letu si soočal in se še boš z neko karizmo, ki jo nosi tvoja duša. Naslednje leto je res prelomno, kako boš odpravil te družinske vzorčke, ki se kažejo pri tebi skozi komunikacijo in seveda skozi čutenje ljubezni, vzpostavljanje harmoničnih medsebojnih odnosov. Zakaj naslednje leto?
Odločujoča je ta 17.° progresiranega merkurja v znamenju rakca-retrograden in seveda progresirane venere na 17° dvojčka.
Ah, kako zanimiva karta. Veš, da imam najrajše 17 stopinjo. No, to se ne spremeni, četudi je ura malček drugačna.

Gre torej za tvoje veliko poslanstvo, ki ga moraš pokazati v svet, a zato, da bo to čisto, saj je karmično pogojeno z eno veliko destruktivno silo v razmišljanju , ga moraš še očistiti. Torej letošnje leto se bo to ozaveščalo in čistilo. Kaj to je, ne morem brez točne ure.

Aha, zdaj ti tranzitni merkur v škorpijonu obišče natalnega urana. Dobro se boš poglobil in razumel najgloblji družinski vzorček, vse do polne lune.....
No, da ne bom predolga xDDx
Pa,pa,GAIA


Več o Magični astrologiji pa lahko prebereš...
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#6 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 22. november 2006, 08:58

vauu, tako obsežnega odgovora pa nisem pričakovala. mislim, takšne radodarnosti, v bistvu. :palec:
a se lahko še jaz *prištulim*.

#7 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 22. november 2006, 09:00

Packa, lea, si me prehitela...še jst... :inocent: Pol mate pa dost. x;)x
11.06.1980, 00:15, Ljubljana

Sami dvojčki firbcamo. :vio:

#8 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 22. november 2006, 09:09

Packa, lea, si me prehitela...Sami dvojčki firbcamo. :vio:

x:Dx :palec:

#9 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 09:20

Dragi Samson!
Ura rojstva ti je malček ušla, no pa sm pokukala novo...

Ha,ha, Samson! Si pa dober astrolog, me veseli, da se srečava.
No, v bistvu sem prov vidla.
Gre za to, da je tvoja življenjska naloga povezana z tem, da pomagaš na en način zdraviti družbo, lahko preko komunikacije- odprto imaš videnje, notranjo intuicijo. Veliko karizmatičnega dela se vrti čez lepši xDDx spol, a vseeno moraš še malce pozdraviti svoj venerijanski princip.
Si zdravitelj družbe in znaš s svojo komunikacijo spremeniti način mišljenja širšega prebivalstva.
Cool!

Kaj pa se dogaja po merkurjevi in venerini strani- beri s katerimi vzorčki se zdaj spopadaš?
Merkur (progresirani) sva rekla je na 17.st, retro v raku, v sekstilu z kironom-17.st bika.
(pa venera 17 st dvojčka v sekstilu )
Vse kaže na to, da se soočaš z nekim vzorčkom razmišlanja, ki si ga dobil po svoji mami. To moraš raziskati, pa transformirati, pa saj ne bo težko, saj je tvoje sonce v osmi hiši, hiši transformacije.
Pa,pa,GAIA :palec:
Več o Magični astrologiji pa lahko prebereš...


Taši Delek!
www.astrogaia.net

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. november 2006, 09:32

aja :eek: :vio:
pol pa še js

8.11.1974 8.22 celje :inocent:

Dragi Samson!
Ura rojstva ti je malček ušla... xDDx
Pokukala sem torej 11h, pa me predno grem v globino tvoje karte še popravi, če je morda 16h.

O.K.
Verjetno se prav zdaj, v letošnjem letu si soočal in se še boš z neko karizmo, ki jo nosi tvoja duša. Naslednje leto je res prelomno, kako boš odpravil te družinske vzorčke, ki se kažejo pri tebi skozi komunikacijo in seveda skozi čutenje ljubezni, vzpostavljanje harmoničnih medsebojnih odnosov. Zakaj naslednje leto?
Odločujoča je ta 17.° progresiranega merkurja v znamenju rakca-retrograden in seveda progresirane venere na 17° dvojčka.
Ah, kako zanimiva karta. Veš, da imam najrajše 17 stopinjo. No, to se ne spremeni, četudi je ura malček drugačna.

Gre torej za tvoje veliko poslanstvo, ki ga moraš pokazati v svet, a zato, da bo to čisto, saj je karmično pogojeno z eno veliko destruktivno silo v razmišljanju , ga moraš še očistiti. Torej letošnje leto se bo to ozaveščalo in čistilo. Kaj to je, ne morem brez točne ure.

Aha, zdaj ti tranzitni merkur v škorpijonu obišče natalnega urana. Dobro se boš poglobil in razumel najgloblji družinski vzorček, vse do polne lune.....
No, da ne bom predolga xDDx
Pa,pa,GAIA
Več o Magični astrologiji pa lahko prebereš...

yes x:Dx x^x :palec: samson na dobri poti si :2src: x:Xx

kak fajn, da mam prav

belačarovnica.press
x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 09:46

...mhm, impresivno... :palec:

...mislim, da ne najdem besede v tekstu, ki si ga napisala, ki ne bi zvenela se kako resnicno...
...1000X hvala... :palec: :palec: :palec:

...tale lunacija je zame se kako pomembna(luna itak s5 na MC-ju, sonce v karti lunacije pa na mojem asc. in uranu, poleg tega pa mars tranzitira moj asc. in urana...)... lepo videt obrazlozitev tega kar se mi zdaj dogaja...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#12 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 22. november 2006, 10:04

MAGIČNA ASTROLOGIJA je umetnost spreminjanja

A "navadna", nemagična astrologija ne more biti uporabljena za umetnost spreminjanja? xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#13 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 10:06

A "navadna", nemagična astrologija ne more biti uporabljena za umetnost spreminjanja? xrolleyesx

...a je embalaza teb tok pomembna???... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#14 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 22. november 2006, 10:07

...a je embalaza teb tok pomembna???... :o|o:

Očitno je pomembna komu drugemu. Zakaj bi sicer dajal pridevnike pred astrologijo in jo reklamiral kot nekaj posebnega?
Possible—but highly unlikely.

#15 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 10:11

Očitno je pomembna komu drugemu. Zakaj bi sicer dajal pridevnike pred astrologijo in jo reklamiral kot nekaj posebnega?

...kvantno gledano je to pomembno tebi, saj si ti opazovalec in si ti dal ta komentar... zakaj bi te drugace to zmotilo??sej ves mikro-makrokozmos korelacija... neki me ne more zmotit v zunanjem svetu, ce sem jaz cist... :palec:

...mene zanima vsebina... in kakor jaz razumem to kar ona dela se mi zdi pozitivna zadeva, saj gleda na astrologijo evolutivno(magija je aplikacija svobodne volje v zivljenju) in ne fatalisticno kakor vecina astrologov...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#16 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 22. november 2006, 10:20

neki me ne more zmotit v zunanjem svetu, ce sem jaz cist... :palec:

Te izjave ne bi jemal absolutno, ker ni čisto resnična. xrolleyesx

...mene zanima vsebina... in kakor jaz razumem to kar ona dela se mi zdi pozitivna zadeva, saj gleda na astrologijo evolutivno in ne fatalisticno kakor vecina astrologov...

V redu, če tako gleda. Ampak zakaj mora to biti "magična" astrologija, nekaj posebnega in oh in sploh drugačnega kot vse ostalo? Ne more biti navadna? xnckrivx
Possible—but highly unlikely.

#17 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 10:22

...mhm, impresivno... :palec:

...mislim, da ne najdem besede v tekstu, ki si ga napisala, ki ne bi zvenela se kako resnicno...
...1000X hvala... :palec: :palec: :palec:

...tale lunacija je zame se kako pomembna(luna itak s5 na MC-ju, sonce v karti lunacije pa na mojem asc. in uranu, poleg tega pa mars tranzitira moj asc. in urana...)... lepo videt obrazlozitev tega kar se mi zdaj dogaja...



Hvala, ker si tako lepo sprejel. No, ti moram priznat, da sm mela kar malo treme. No, ker si pač prvi spraševalec boš dobil eno darilce.
To je merkurjev Vilinski ključek, ki ti bo v času polne lune (lščip na 13.st dvojčka) pomagal razumeti vse merkurjanske zadeve....tudi ozavestiti merkurja skozi ljudi, dogodke, ki ti bodo dogajali do ščipa.
Prvi magični korak je pred teboj, če želiš mi piši na meil svoj naslov. Ključek dobiš brezplačno in knjižico o trm, kako ga prebudiš...
Se slišva pol
Čau, GAIAastrogaia@siol.net
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#18 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 10:25

Te izjave ne bi jemal absolutno, ker ni čisto resnična. xrolleyesx

DOKLER NISI CIST JE SE KAKO NERESNICNA. SAJ SEM REKEL DA JE RESNICA V OCEH OPAZOVALCA. PO TEJ STRANI SE Z RELATIVNOSTJO TRDITVE ABSOLUTNO STRINJAM.

V redu, če tako gleda. Ampak zakaj mora to biti "magična" astrologija, nekaj posebnega in oh in sploh drugačnega kot vse ostalo? Ne more biti navadna? xnckrivx

ZAKAJ PA KRISHNAMURTI NI BIL RAJSI JOZE?? AL PA LOVRO, JOHN AL PA IZMET???TAKO PAC JE IN TO NI MOJA STVAR. NAZIV MAGICNA IZVIRA NAJVERJETNEJE IZ APLIKACIJE SVOBODNE VOLJE V SICER PRECEJ FATALISTICNO VEDENJE(DIFERENCIACIJA PO NAMENU). PO MOJI INTERPRETACIJI. SICER ME PA TO NITI NE ZANIMA.


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#19 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 10:38

vauu, tako obsežnega odgovora pa nisem pričakovala. mislim, takšne radodarnosti, v bistvu. :palec:
a se lahko še jaz *prištulim*.
21.6.1969 5,50 kranj

Vau, kakšna karta, Lea!
Očitno je, da imaš stik z mojstrskimi energijami. Zgleda, da si ga dobila že v prejšnjem lajfu. To mi kažeta jupitr v konjunkciji z uranom- (takoj zamenjam za tvojo karto). Ja v tem življenju boš ta znanja spravljala na zemljo, na nek neobičajen način, skozi pisanje, učenje, vodenje tečajev....
Zamisli si, da boš to počela že čez kakšno dobro leto in pol, tako v celoti (ne vem kaj delaš zdej) saj imaš progresirano luno v ribah, ki se ti počasi in zanesljivo približuje tvojemu severnemu vozlu. Kar jokaj, če je treba, tudi to zlitje z čustvi vsega sveta je pomembno, po tibetansko na kratko SOČUTJE- tu je tvoja pot, mojstrska pot- Je pa ena krizica za tabo, malček si še prestrašena, venera v pr ti gre na natalno sonce. Torej vzpodbujaj venerine gibe, jej več vitamina-B3-niacin-a, pa ti bo šla venera lepo v nov dom (čez dve leti), beti novo znamenje- Leva- Potem pa bo tvoja notranja ženskica pokazala na plod svojega trdega dela...
Tako na hitrco..
Pa,pa xDDx

To temo je popravil/a Gaia: 22. november 2006, 10:40

Taši Delek!
www.astrogaia.net

#20 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 22. november 2006, 10:51

Gaia, tako lepo razlagaš, da bi se še jaz vštulila, če lahko. :inocent: xsrcx
Sploh zaradi tega, ker mi je ena astrologinja rekla, da je danes en tak prelomen dan zame in da prihaja zelo pomembno obdobje v mojem življenju.

Rojena sem 9.6.1979 ob 11:44 v Ljubljani

Hvala xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#21 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 10:52

Očitno je pomembna komu drugemu. Zakaj bi sicer dajal pridevnike pred astrologijo in jo reklamiral kot nekaj posebnega?

No, oprosti Alan!
Sm pozabla povedat. Gre tudi za pripomočke Magične astrologije. V bistvu, kadar je v progresirani karti kakšen slab aspekt in se to potrdi še skozi tranzite, takrat nam pomagajo ti pripomočki. V bistvu imamo eno čarobno palico, ki nam tu lahko pomaga. In pa seveda veliko želje po resnični spremembi, da postanemo boljši človek.
Tako, na kratko- bom kasneje še več xDDx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#22 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 22. november 2006, 10:58

.....Očitno je, da imaš stik z mojstrskimi energijami. Zgleda, da si ga dobila že v prejšnjem lajfu.......

ne vem, kaj naj rečem... hvala! za začetek! res, ful sem ti hvaležna za tole vse skupaj!
venerini gibi ..... moram še malo pobrskat o tem. ja, moja notranja ženskica.....
vauu, komaj čakam. :palec: xsrcx
srečno pot ti želim!

#23 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 11:50

Packa, lea, si me prehitela...še jst... :inocent: Pol mate pa dost. x;)x
11.06.1980, 00:15, Ljubljana

Sami dvojčki firbcamo. :vio:

Draga dvojčica, Pika!
Veš, gledam tvojo karto- (zato me tolk dolgo ni gor), pa te moram prašati določene zadevce.
Kaj se ti je zgodilo v tvojem domu do sedmega leta starosti? Kot, da je bila malce ranjena tvoja lastna vrednost. No, zdaj si ravno v tem obdobju, ko se biš soočala s to izvorno bolečino. Zdaj v štirih mesecih je važno, da to ozavestiš.
Kakšno komunikacijo si imela z očetom' Ali je tvoj oče imel neke nerazrešene zadeve, povezane z njegovo lastno vrednostjo. Ali je tu kakšna nejasnost, v zvezi s tvojimi predniki? Ni slučaj, da je tudi tranzitni saturn na tvojem severnem vozlu- vladar tvoje karme. Nekaj je izrazito karmičnega zdaj, v tem času. Karma je nič drugega, kot način obnašanja, ki si ga dobila v zgodnji mladosti, to moraš pogledati:

V sedmih mesecih lahko preideš ta vzorček, pa se ti karma spremeni v tvoj talentek. (Iz nezavednega se ti nekaj ozavesti- luna v progresijah v opoziciji z uranom. Uran in saturn sta pokazatelja tvoje karme, ki se z delom na sebi uspešno spremeni v neko danost- moram vedeti, kaj počneš, da odklenem še ta kjuček.
Vseeno kakor koli že, te čaka lepo partnerstvo, le zaupaj si.
Daj mi malo več napiši, če se želiš seveda spogledati na odkriti način z Kironom.
Drugače pa razvijaj svojo kreativnost, daj jo v besede in objavi.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#24 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 22. november 2006, 11:55

Drugače pa razvijaj svojo kreativnost, daj jo v besede in objavi.

No pa si slišala. xDDx xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#25 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. november 2006, 12:15

Gaia pozdravljena, vidim da imaš že kar vrsto, ker se tudi jaz ne morem upreti bi te prosila, če lahko tudi zame komenitraš. 14.11.1978 ob 10:34, Ljubljana

Hvala x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0