Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje s kristali znotraj telesa

zdravljene kristali

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 Miško

Miško
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 2. marec 2014, 20:01

Pozdravljeni! Kratko bom predstavil metodo zdravljenja s kristali, ki jih imamo znotraj/v telesu. Metoda deluje izjemno učinkovito, saj sem jo že nekajkrat preizkusil. Gre za to, da izberete primeren prodnik naprimer rodonit (žepni kamen), ki je velik rpibližno 1x1x1 cm. Pomembno je, da prodnik nima ostrih robov ali konic. Biti mora čimbolj okrogel in popolnoma gladek. Preden ta postopek opravitete se morate pozanimati za kakšne težave boste kamen sploh uporabili. Sam sem uporabil rodonit, ki:

Uravnava delovanje srca in preprečuje aritmijo, izboljšuje presnovo in asimilacijo vitaminov, delovanje pljuč, sluh. Pomirja, ustvarja harmonijo, dviga samozaupanje, lajša premagovanje šokov in travm, glavoboli...

Ko se odločimo za katero težavo, ki jo imamo (glavobol, pri meni) kamen najprej očistimo: najučinkovitejše je čiščenje pod tekočo vodo. kamen za nekaj minut spustimo pod tekočo vodo, ali ga damo na sonce ali na polno luno, bolj izkušeni pa ga lahko očistijo z nihalom. 

Ko imamo pravi kamen, ki je očiščen, ga damo v usta kot tabletko, spijemo kozarec vode in počakamo delovati v telesu. Sam sem metodo uporabil ko me je zjutraj strašansko bolela glava, kamen sem pogoltnil okrog 10 ure in glava me je počasi nehala boleti, zvečer sem bil že čisto zdrav.

Ko se kamen izloči ga preprosto umijete in uporabite še drugič.

Prednost tega zdravljenja je ta, da  kamen deluje znotraj telesa, podobno kot bi spili eliksir iz določenega kamna, le da je ta metoda bolj učinkovita, saj je kamen v telesu dalj časa.

 

Prosim komentirajte kakšna se vam ta metoda zdi in če je kdo že poskusil.


Lp,Miško

#2 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 7. marec 2014, 22:13

ma ne rabiš nobene gandže, ne take, ne drugačne, najmočnejše droge imamo itak vsi že po naravi v možganih ... 







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: zdravljene, kristali

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0