Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Thoth tarot


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. januar 2007, 13:52

Folk pište če ma kdo Thoth Tarot kr mene res zanima pomen kart pa to kr nimam original knige pa če se to iz ke drugje gleda pomen pa to ... sej veste. Meni so zlo lepe pa dekorativne karte, kupila sm jih pa v Kranju v Tretjem očesu, kr so ble itak edin snopič tm ... tko da ... Res piš kdor jih ma! <mwa> x8Dx :8):
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2007, 13:57

Pozdravljena in dobrodosla! :palec:

Saj obstaja prirocnik prav za te karte in to v slovenscini.
prirocnik za tarot: angelles arien (mensezdi), pozanimaj se mal okol, najbrz dobis clo v knjiznicah.

ja, v redu so, v glavnem je podobno kot pri drugih sistemih, le da sta zamenjani dve karti (8 in 11) in karto Lune Crowley pripisuje Ribam (in ne raku, kot je to drugod). pa dvorne karte drugac poimenuje, sicer pa so kot druge.

**sicer pa je malo morje tem o kartah, kjer smo razpravljali tudi o teh.
Tko da si najprej chekiraj teme, preden odpiras nove (btw, o usodi in glasbi mamo po desetine tem, zato sem tvoji na novo odprti izbrisala - pridruzi se kateri od ze obstojecih). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. januar 2007, 14:08

Hvala za komentar. Tisto knigo o Thoth Tarotu sm res že mela doma (iz knižnice) ampak je nisem čisto razumela (zadaj kjer bi morali biti položaji kart so bili neki astrološki nevemkaj) zato sem se samo malo organizirala po njej. Jst sm si malo priredila razlago, ki je tud tako al tako ne razumem najbolš ker je res za tiste, ki že dolgo preučujejo tarot. Rajši malo improviziram :)
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. januar 2007, 17:15

js šlogam s temi, že celo večnost :D so že čist znucane.... :palec: o pomenu pa... nekak je na njih vse gor narisano in napisano... skoraj ne rabiš knjige,...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 14. januar 2007, 15:13

Ja samo jst zdej ne vem, po kateri knjigi naj se orientiram ker sta zamenjana kralj in princesa v mali arkani. Pa v tisti knjigi je pomen pojmov (dvorne karte), ni pa oseb, kot bi mogle bit
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#6 mavrica 1

mavrica 1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 22. januar 2007, 12:13

Tudi imam te karte Thoth tarot (Aleister Crowley). So čisto nove, zapakirane in jih ne rabim. Rada bi jih dala komu naprej po ugodni ceni. Če je kdo zainteresiran, naj se mi javi na zasebno sporočilo.

To temo je popravil/a mavrica 1: 22. januar 2007, 12:14


#7 mavrica 1

mavrica 1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 31. januar 2007, 10:30

Karte sem že oddala x:)x
Lepo se imejte.

#8 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2007, 15:15

Se bomo ...samo zakaj si jih oddala? To so res lepe in dekorativne karte. Pa kje si jih pa kupila to? Jst poznam samo eno trgovino s takimi rečmi (zaenkrat) :)
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#9 isok

isok
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 65

Objavljeno: 12. junij 2007, 20:41

originala kniga za tvoj tarot je Book of Thoth (A.Crowley).
dobiš (naročiš) jo verjetno v knjigarni Behemot na židovski stezi 3 v Lj

#10 BARBI

BARBI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 4. oktober 2007, 16:54

Živjo!


Če kdo želi karte THOTH TAROT ali skripto se lahko oglasi na moj email. (storitvesoncek@email.si )


Lep pozdrav!

To temo je popravil/a BARBI: 4. oktober 2007, 16:57


#11 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 13. september 2009, 22:01

zdaj je izšla knjiga mitološki tarot in karte v kompletu, zelo priporočam za pogledat...jaz že imam tarot okoli deset let, ga sploh nisem "kapirala" potem pa nekega dne se mi je posvetilo kaj in kako želi sporočit...zdaj se poslužujem samo njega... :2src:

#12 *Aimee*

*Aimee*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. april 2010, 13:47

Mene zanima (ker sem začetnica :N: ) katere karte bi bile za mene okej? Slišala sem za Rider-Waitove (ki naj bi ble v redu za začetnike) me pa zanimajo tut Crowleyeve pa Thoth pa Mitološki tarot. Kake so pa razlike med njimi?

Lp :farb:

#13 malaziva

malaziva
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 10. julij 2010, 10:15

Mene zanima (ker sem začetnica Objavljena slika ) katere karte bi bile za mene okej? Slišala sem za Rider-Waitove (ki naj bi ble v redu za začetnike) me pa zanimajo tut Crowleyeve pa Thoth pa Mitološki tarot. Kake so pa razlike med njimi?

Lp Objavljena slika


Pozdravljena. Pri nas se v Mladinski knjigi dobi priročnik za začetnike "Tarot za današnji čas", avtorice Joanne Watters, poleg so sicer res da priložene Riders-Waitove karte, ampak so izjemno slabe kvalitete. So kar na lepenki in jih je potrebno najprej spravit iz lepenke in tudi tisk je zelo neprimeren in zelo depresiven. Sama ravno sedaj čakam, da mi iz Čopove knjigarne sporočijo kdaj pride moje naročilo za te karte iz Anglije, ker so bistveno kvalitetnejše in primernejše in tudi bolj lične. Sicer imam doma in uporabljam še Crowleyev Toth Tarot in pa Zlati tarot, ki je narejen po inspiraciji Riders-Waitovega tarota, te karte so zelo lične in poslikave so izjemne, poleg se dobi tudi knjižica, samo tu je pa knjižica zelo nepregledna. Sama sem delala dopisno šolo tarota pri čudoviti učiteljici, cenovno izjemno pristopni, ki me je vodila in mi je bila ves čas na voljo in me je o vsem temeljito poučila, učna literatura mi je bila knjiga Angels Arrien "Priročnik za Tarot", ker človeka res o marsičem pouči, in seveda sem uporabljala tudi Crowleyeve karte, ki so podlaga knjigi. Učiteljica pa me je seveda popeljala v skrivnosti Tarota tudi skozi svoje bogato znanje.

Kakorkoli, do sedaj verjamem, da si že našla način in karte, ki ti ustrezajo in si že začela osvajat skrivnosti Tarota. Ob tem ti želim obilo uspeha in vse dobro.

Malaziva

#14 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 28. september 2010, 17:17

Jaz imam doma knjigo o tem, ki ti lahko pomaga...če je še nisi našla. Kontaktiraj me na PM pa ti lahko pošljem fotokopijo
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#15 Kitalpha

Kitalpha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 22. marec 2013, 16:57

Mene zanima (ker sem začetnica :N: ) katere karte bi bile za mene okej? Slišala sem za Rider-Waitove (ki naj bi ble v redu za začetnike) me pa zanimajo tut Crowleyeve pa Thoth pa Mitološki tarot. Kake so pa razlike med njimi?

Lp :farb:

 

verjetno Crowley-jev tarot. sicer dobiš del odgovora tu: http://kabala-tarot....ivinatorom.html

oz. tu: http://kabala-tarot....omplet_izabrati






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0