Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Slikanje aure


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • posts 272

Posted 25. February 2002, 01:00

Ali morda veste, kje v Sloveniji ( Ljubljana) je mozno slikati auro in dobiti analizo?

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • posts 272

Posted 25. February 2002, 01:00

Svetujem vam, da si ogledate in spremljate strani Lunine novice in dogodki.

Tam je poleg povezave na Naravni zdravilni gaj v Tunjicah (kjer si je mozno slikati auro), veckrat tudi objava o kaksnem podobnem dogodku in vcasih je organizirano tudi slikanje aure.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 27. June 2004, 11:20

Podajam sem se Stanetovo priporocilo (kar je objavil oz. o cemer je govora v temi Cakre na 5. strani):


Zadnjič na pikniku sem videl v živo, kako to gre in ti povem, da je zadeva zelo interesantna, ker lahko na zelo preprost način spremljaš vse spremembe. Na posnetku se pa vidi tudi, v čem je problem. Seveda, če ga znaš brati in Kapičin oče ga zna.

Če te zanima, ali pa koga drugega, gospodu je ime Franc Štorgel, pa ga pokliči na mobi 041558538.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Aira

Aira
  • Lunatik
  • posts 2,771

Posted 11. July 2004, 12:09

jaz si sicer še nisem slikala avro, sem si pa merila bioenergijo z neko napravico... je bila res ogromna :palec: energija mislim, ne naprava. imela sem največjo stopnjo od vseh ki smo si jo takrat merili.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 11. July 2004, 12:16

O tem smo tudi ze govorili nkeje, mislim da je Mushi zacela debato, vendar pojma nimam, kje...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 mushi

mushi
  • Lunatik
  • posts 3,376

Posted 12. July 2004, 06:54

Svetujem vam, da si ogledate in spremljate strani Lunine novice in dogodki.

Tam je poleg povezave na Naravni zdravilni gaj v Tunjicah (kjer si je mozno slikati auro), veckrat tudi objava o kaksnem podobnem dogodku in vcasih je organizirano tudi slikanje aure.

hehehehehe.........
Smo bili tam pred kakimi štirimi leti... pa mal kruzal po tistem plac, sem šla z starši.. ko si je mama full želela it.. in potem na koncu jo je full zanimalo slikanje aure.. pa je bilo še 5 minut do zaključka del. časa kao.. in je prišel po punco ki je tam delala na računalnik (ne vem več, al je bla hčerka od lastnika al kr ena) tip na eni štirki, taki čist razpadli, pa je ona mal prej hotla it, se moj foter vpič zraven, da je še delovni čas, da še komot eno auro slika, mama se je branila, pa je reku on zvitež od lastnika, naj kr lepo nazaj računalnik pržge, kar je naredila s strahotno slabo voljo in naporom ( če jo je pa ljubezen zuni čakala), pol pa ni blo dveh barv, pa vse je že blo bolj švoh, tud ostale barve, ker jo je že na printerju zmanjkovalo.. pa pol tist spiše in je bla prav privoščljiva, ja gospa, pluče pa srce mate zanč, pa trebušna votlina (jetra, ledvice, maternica, jajčniki), pa glava vidte tule to liso, pa roke, noge.... Skratka vse je naštela!!!!!!! Jst bi jo tak zaladala.. sej je res tud tko blo označeno, ampak tak z užitkom je to vse naštevala..... moja mama pa tak trap ko takim stvarem full da pomena, seveda da nč ni blo res... mislim probleme ma vsak človek s čim, ampak vse...

Tko da če kdo gre, naj prosim ne nasede preveč, v svoje dobro, vzemte to kot dnevni horoskop, ko tud drži glih za tolk predstavnikov tistga dotičnega znaka, kot tud za vse ostale.. x:Dx :vragec:

Ah ja... tisto merjenje energije, sej ne vem kak sem že dala naslov... ampak, brezveze vam rečem, jst mam energije full pa glih da je tiste "cangre" tolk prestavl, kot da se še nisem čist ohladila...
Menda je fora v prevodnosti, bolj potne roke maš, več energije ti pokaže. x:px
Pismo, mi grejo neki taki šarlatani na živce...... sploh ko vplivajo na ljudi, da bi kej kupli pol, ker itak drugač bojo čez 1 leto mrtvi..
Mushi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users