Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Preizskušnje in pasti na duhovni poti


  • Please log in to reply
* * * - - 4 votes
403 replies to this topic

#1 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 11. May 2009, 14:47

x:)x x;)x

to me je srečalo in pošiljam še naprej...ld
preizkušnje in pasti na duhovni poti rasti ter padcev -Za trpljenje na zemlji so krivi Sat. in ljudje, ne Bog(razodetje-pisanje v Bibliji) pasti pa so nastavljene vsepovsod... branje ni priporočljivo za neiskalce resnice, ostali se posvetujte s svojim zdravnikom, vodnikom, psihologom - lahko pa koristite možnost svobodne volje...-);-)

ne ubijajte nosilca sporočila, ubijte-razširite sporočilo z argumenti če ni resnično, ker se vedno učimo... )-)

meditacije

Začne se z povabilom na meditacijo, odprite dlani, ne križat nog, zaprite oči, sprostite se in opazujte temo, barve, vodnike, angele, risanke in povejte kaj ste občutili na telesu in tukaj se že lahko začne-več kot meditiramo-več vidimo-velikokrat tudi kaj slabega, v skupni meditaciji, ko se povežemo in sprostimo, pa lahko tudi vse sorte stvari poberemo-dobimo energetske prilepke-elementale, energetske tvorbe, ki jih je polno in veselo potujejo tja, kjer je prava energija za njih-hrana.Javljajo se nam vse mogoče, tudi umrle duše nam nekateri pokličejo in nastane vesela debata-antikrist, padli angel, satan ima 7 miljard in nešteto obrazov in še kakšnega- v nadaljevanju ga bom imenoval S.Po meditaciji se nam lahko začne dogajat vse sorte, naprimer bolečine, ki smo jih že imeli ali pa zbadanja, ki jih še nismo imeli-možnost, da smo pokasirali, kaj iz skupine kateri smo se naivno predali-vodja nam zagotovi, da je to znak ozdravljenja, ki pa lahko en čas traja.Če pa slučajno čez en čas resno zbolimo, je pa to vzorec, ki je bil v nas in je čakal, da ga ozavestimo skozi preizkušnjo-bolezen, nam zagotovi majster-če pa predčasno umremo-premladi, je pa duša svojo nalogo uspešno zaključila in odšla v druge dimenzije-mogoče res-ne vem ?!? na meditacijah večina voditeljev pozabi ljudi poučiti o prizemljitvi, kar je izredno pomembna stvar, ker samo prizemljeni z močnimi koreninami lahko raziskujemo energije kozmosa, jaz že veliko let meditiram z odprtimi očmi in vidim še več, kot prej- stvarnost je, da si stalno izmenjujemo energijo, skozi misli, pogovor, pisanje, sex, prepir, pretep, ubijanje živega sveta, kar je vse v nas in okoli nas

-en primer, z krampom, kladivom gredo razbit gnezdo kristalov in prekupčujemo z njimi, bili so rojeni na točno določenem mestu za njih in rastejo in oddajajo impulz zemlje z namenom-kaj pa mislite, da oddajajo, ko jih negdo iztrga iz njihovega gnezda-impulza zemlje ni več v njih-zamre-mogoče vpijejo morilec in mi jih tudi damo v vodo, ter pijemo energetsko obogateno vodo...to je naša temeljna-osnovna energija-kristali, kamenčki-začetek razvoja -tisti, ki drži vrečo in tisti, ki v njo daje oba dobita kazen, po domače, če ne bi kupovali kristalov-jih ne bi kopali, če ne bi kupovali mesa-bi živali imeli samo še za družbo, če ne bi kupovali alkohola, cigaret, mamil in tako dalje..nekje je treba začeti )-)

mantre

ob meditacijah, pri prehodu žerjavice ali pa kar tako ponavljamo določeno besedo mantro, ki nam jo je zaupal naš učitelj...kam pošiljamo svojo energijo se vprašajmo, ker vse je v krogu in vse se vrača-pri meditaciji, ko ne zmoremo ukrotiti misli, kar je velika umetnost in potem mantramo,d a zamotimo naš um-izgovarjajmo besedo, ki jo poznamo, ki nam je blizu ali pa izgovarjajmo svoje ime )-)

iniciacije,posvetitve v največje tajnosti

prodaja in preprodaja Božje energije je dobila ogromne razsežnosti z iniciacijo Reikija in ostalih.Oglasi-ugodne iniciacije vseh stopenj in načinov, ki jih je dobil Usujev reiki-prvi mojstri so plačali do 10 000 mark, da so to prodajali naprej iskalcem in raziskovalcem duhovnosti-danes je to postalo ugodno, ker nekaterim ne da vest, da bi preveč lupili kupce Božje energije, da so pa reiki razširili in mu dodali polno prilepkov je pa druga zgodba...čez vikend greš na drago plačani seminar angelskega zdravljenja ali kaj drugega radiestezijo, bioenergijo, psihokibernetiko esenov, bioorgonomijo, veliko vrst reikija-dobiš diplomo-v ponedeljek že pišeš oglas, da izvajaš terapije in novci začnejo kapljat, tečt in bolj ko bogatiš-manj svojega zdravja imaš-zapre se ti dotok neprave energije, za katero pa nikoli nisi siguren iz katerega vira prihaja...

Ko ti mojster preda iniciacijo, te poveže s svojo energijo, energijo mojstra pred njemu in tako dalje-imaš pa možnost, da si dobil tudi kaj od Boga-loterija in nadaljevanje-dogajajo se ti podobne ali kar enake stvari, kot tvojemu majstru-čistiš svoje vzorce in tudi ostalih neprečiščenih energij, ki se prenašajo, kot virus.Jaz sem se odrekel in spucal vse iniciacije, ki sem jih prejel od grešnega človeka-če ne bi imel grehov za rešit za nazaj in tekočih, ki si jih nabira ne bi bil med nami.Sprejmem samo še iniciacijo od Boga, ko jo zaslužim-pride pa tako proti jutru, ko tema pojenja v obliki svetlobnega objema in takrat veš )-)-kar nam Bog podari je dovolj iskrena hvaležnost, kar pa dobimo od S ali njegovih pomočnikov pa ni nikoli plačano ali zelo težko.
Jezus je rekel Vera te je rešila, pojdi in ne greši več-tako je zapisano in jaz temu verjamem.

masaže

pri masaži nikoli ne vemo, kako čiste so energetske roke maserja-nekdo pride z masaže poven energije, nekdo prazen, veliko jih ima reakcijo....jaz ne pustim nikomur brskat po moji auri

molitve

v cerkvi ljudje molijo z tesno sklenjenimi rokami-tako jih učijo-zakaj ? pri vstopu in tudi kasneje se pokrižajo in s tem odprejo, da sprejmejo Sveti Duh, v molitvi nekateri grehi odpadejo, lahko jih pobere sosed ali pa nisem odpravil vzroka in jih nesem domov...so se že dogajala čudežna ozdravljenja pred (cca.70 leti) na Brezjah in se dogajajo, v Lurdu imajo po statistiki na en milijon obiskovalcev, 67 čudežnih ozdravljen zavedenih- veliko pa tudi ne...

slike

preko slike je možno zdravit ali pa delat kaj drugega....programirat, pošiljat ljubezen..prejemat energije pravih Avatarjev...


ko pridemo od Sai Babe, Mother Meere, Amme nismo nikoli več taki, kot smo odšli tja-se spremenimo, spremenimo pogled na sebe in svet okoli nas nam postane pretemen, če pa nas odnese smo pa imeli prešibke korenine z zemljo, ker smo bili v zelo močnih transformacijskih energijah...če se ne želite iskreno spremeniti-ne hodite okoli energetskih visokonapetostnih transformatorjev, vrelcev iz zemlje in kozmosa in klicat Vnebovzetih mojstrov..

Glede avatarjev poslušam veliko posmehlivk-moj pogled je, da smo vsi avatarji-poslanci od Boga-osnovna naloga nam je pa spremenit sebe in s tem začnemo žarčit v okolico, kar pa je za svet okoli nas lahko zelo moteče, ko pa žarčimo premočno, nas pa že ugasnejo-kdo bi se dalo razpravljat, mogoče sobratje po duši, mogoče pomaga S...

psihoaktivne substance-pomirjevala, antidepresivi, samo-umori

ko korakamo po poti duhovnega avanturizma se nam odprejo dodatna čutila in oživijo podobce, slike, palčki, govorimo o nezemljancih, kot da smo jih srečali-verjetnost je da obstaja še kje kaj, objemamo drevesa, solata ječi, ko jo odrežemo, slišimo travo rast )-) -čutimo energijo ljudi, ki jih srečujemo, ko se pogovarjamo po telefonu ali pa ko pomislimo na dotičnega...ko smo močno prizemljeni nam to dobro uspeva, ko pa še mi poletimo in to se zgodi množicam, začutimo tako močno povezanost z Bogom, Jezusom, da začnemo igrat boga osebno in se začnemo borit-spreminjat stvari, popravljat vreme, vmešavat se v vse dogodke in pomagat vse preko, brez da bi nas kdo za karkoli prosil.Po letih ali mesecih odzemlenja zgubimo spanje, duševno stabilnost in na vrsti je naš osebni zdravnik, psihiater, umobolnica ali najhujše samomor.

regresije

v meditaciji se odpelješ v svet prejšnih življenj in glejga zlomka večina nas je bilo že zelo pomembnih na tej zemlji-kralji, plemiči, kavbojci, pepelke, idijanci-veliko jih sebe vidi na križu, da je bil jezus, da je že moril in bil umorjen-odvisno katere risanke gleda, filme ali knjige bere.Po podzavesti naj brska tisti, ki je usposobljen-če je kdo za to pristojen-prav tako hipnoza?

rebrting

meditacija z intenzivnim dihanjem v krogu-leže in po možnosti se držimo še za roke, da je močnejši pretok in kaj dogaja, enkrat se smeješ, pa jokaš, pa karkoli, kar doživlja nekdo v krogu ali pa tudi sam, potem pa joj, zagrabi te krč in te zvije, grozni mravljici gredo skozi tebe-največkrat roko-samo pomanjkanje kisika je to, ker se predihamo, kaj je pa energetska popotnica pa nikoli ne vemo.

vedeževanje, astrologija

vedeževanje-svetovanje skozi karte, kavo, kroglo-to so stvari, da nas zamotijo-mojstri berejo iz našega energetskega zapisa, ki ga tovorimo s sabo in nam povejo par aktualnih zadev, ki so izrazito močno vpisane v avro.Kaj pa prihodnost, po mojem imajo malo intuicije-veliko pa psihologije-osebne razlage in nam naložijo program, katerega mi s svojo energijo hranimo in se tudi včasih zmaterializira-se zgodi, kot je napovedal/a.

ljubljenje,sex kot šport

pri ljubljenju z ljubljeno osebo lahko doživimo kozmični orgazem, kar je čudovito, pri športanju pa vglavnem seksualne brazgotine-prilepke, ki si jih težko znebimo-ampak je krasno več vrtičkov obdelat, da se imamo kaj učit-tudi, ko ljubezen zamre-ni nujno, se pojavijo traume, ker si izmenjujemo tekočine, čustva-energije.Istospolna usmerjenost-ni brezpogojna ljubezen , ko pa se začne sex med istospolnimi je pa druga zgodba...žalostna.


zdrava prehrana-vegetarijanstvo, veganstvo, življenje od prane

ko se bomo zavedali, da v trgovinah prodajajo 99,9 % procenta oporečno hrano, pijačo-strup, ki smo si ga sami nastavili, bodo mega centri lahko postali molilnice,i grišča ali karkoli..)-)

vegetarijanstvo za mene ni bilo, sem testiral 3 leta, pri pretiranemu postu-večtedenskemu izgubimo življensko energijo, ki je nikoli več ne poberemo-odnos do hrane je pomemben, pravi kmet, je pred zakolom ponudil sveto vodo za piti živali in se poslovil,t er zahvalil za darovano mu meso-energija pa je šla po novo izkušnjo.Svetovna promotorka pranske prehrane je Jasmuheen.Pri prihodu v hotel si je rezervirala masažo s čokolado-vse prehaja skozi kožo, med odmori pa je pila kapučino-zakisa telo.

misli, besede, dejanja

vsaka misel, beseda, dejanje povzroči neko reakcijo in mi-večina, opravlja, daje nalepke ljudem vsepreko, jim sodi, se norčuje in s tem jih omejuje in tudi sebe, ker se zapleta s svojo energijo v tujo, samo brigat se za sebe in s sabo ukvarjat je pa tako težko-najtežje, lažje bi o tebi in s tabo modroval..- dobesedno jim zidamo ječo in sebi iz katere je težko zlesti....

elektroenergetska sevanja, valovanja, zemeljski magnetizem

v Sloveniji nujno potrebujemo še vsaj 3 ponudnike mobilnih signalov, da postavijo svoje antene in dobijo frekvenco, pa da nas do konca scvrejo, zemeljskim valovanjem, ki škodujejo se je najbolj umaknit-zaščite ki se prodajajo in nam ustvarijo umetno polje S-J, niso zdrave, ker mi kot bitje narave, moramo čutiti in se orientirati po zemeljskemu magnetizmu-drugače smo zmedeni-zaradi vse več elektromagnetnih valovanj, oddajnikov-elektro smog, imamo slab stik z zemeljskim magnetizmom in posledica šibke aure, posledica bolezen...razne plošče-vezja, piramide in ostalo tudi ni dalo rezultatov, je pa zaokrožil denar.

tv, radio, glasba, govori, učenja

nam se vse snema v podzavest in enkrat je to prepolno smeti, krame in tudi kaj dobrega, kaj se nas pa še posebej dotakne in se vežemo še posebej na tisto in začnemo širit ali pa se zlomimo-doživimo psiho krizo, gremo v bolnico po pomoč in za znance, prijatelje smo za vedno tisti, ki je bil v zdravilišču za glavo, nepravi prijatelji se ti izogibajo, ker ljudje se bojijo-jih je zelo strah, da ne bi sami toliko znoreli, da bi morali v bolnico in to je skoraj konec življenja z dvignjeno glavo in iskrenimi pogledi v oči.V stvari pa moraš biti vsaj malo nor, da lahko živiš v tem norem svetu, pravijo, da se mu je pokvaril kolešček, ki meče smeti iz glave.

misli v glavi-pogovor

na neki stopnji razvoja se ti uklopi glas v glavi-lahko tudi dva, eden je nadzornik, eden pa svetovalec, eden ukazuje-vpije, eden govori tiho, mirno-koga poslušat ? tistega ki ti mirno svetuje, če ga nadzornik ne prevpije.Ljudi, ki slišijo glasove je veliko,tudi Jezus se je pogovarjal z Očeteom v mislih, župniki, opati, zdravilci, navadni zemljani in potem greš pa to povedat zdravniku in te začnejo zdravit za šizofrenijo.Bral sem raziskavo treh šaljivcev, šli so k zdravniku in se izmislili, da slišijo glasove.Eden je po osmih dneh prišel iz bolnice, drugi po enem mesecu, tretji pa po dveh-niso jim verjeli,da je bila šala.

masovne manipulacije z energijo

se tudi dogajajo posebno pred volitvami, to obvladajo posebne združbe, samo v Sloveniji moli, prosi približno tisoč skupin ali več in vsak po svoje in za sebe ali proti njemu motečimi brati , nekateri celo plešejo ples imenovan kaos-mislim, da ga že kar večina poplesava...Ko bo vsak imel svojo religijo, bo spoznal, da ne rabimo nobene-rabimo pa Vero v Sebe, zaupanje, skromnost, zdravje, prosti čas samo za sebe in pa ljubezen do vsega Stvarstva-čiste kreacije...

telepatija

branje misli človeka ob tebi, ki ti ne zaupa vse povedat, pomisliš na nekoga in mu pošlješ signal, da ti je nekaj obljubil in klic ali email hitro sledi...ko te pa misli okupirajo in nimaš več spanca, si pa revež.

zdravljenje z računalnikom

dejstvo je da nam rač.škoduje-škoduje našemu biopolju, zakisa telo in potem so naredili program, da ti program naredi na podlagi slike diagnozo in te zdravi z afirmacijami, kodami zdravilnih rastlin, pozitivnih mislih-pošiljanjem signalov vsakih nekaj minut...ne vem če je to božje..

sporočila, simboli, sanje

ko iskreno iščemo odgovor na vprašanje, ga dobimo lahko skozi pogovor, pisanje, prebiranje, sanje, opazovanje narave-ni pa obvezno, da ga prav razumemo, lahko se dogajajo nizki preleti ptic pred vozečim avtom-takrat zmanjšaj hitrost-garantirano, ker te nekaj čaka že zelo blizu poti.Simboli so povsod-kažipoti, samo umetnost jih je brat.Sanje imajo svoj pomen-sporočilo, posebno če se iste ponavljajo...

številke

s seštevanjem rojstnega datuma, dan, mesec, letnico dobimo številko, ki nam veliko lahko pove, ko pa zapustimo rentabody pa zopet dobimo številko, ki pa zanamcem lahko veliko pove...Zver na zemlji naj bi imela 666, kar je 18 kar je 9, kar je najvišje možno število-s števili se lahko igramo povsod in si ustvarimo svoj pomen za vsako število, kar nam da določeno razlago, tudi črke imajo številko...a=1.B=2 itd

ponudniki-rešitelji naših duš

Vsak kontakt, beseda je lahko energetski virus, ki nas okuži ali pa tudi ne.Hvala Jehovim pričam, ki mi že tri leta hodijo k hiši in mi želijo rešit večno dušo.Z knjigami, revijami, besedo,meditacijo, slikami, filmi razširjajo tako imenovane sekte svoj virus-želijo nam iskreno vse najboljše in rešitev duše-nobene zamere, dejansko se pa gre za nabiranje duš k belim in črnim...Tudi krst dojenčka je duhovna iniciacija-virus.Ne vem in ne morem povedat kdo za koga vabi in nabira duše-opazujte in se učite.

zaščita

edina zaščita je duhovna rast, ko nekaj prileti v našo auro, smo prejeli sporočilo, opozorilo-napad, ki ga je krasno znat prebrat in pa obvezno poslat naprej Bogu, Stvarniku, Kreatorju, Glavnemu računalniku, ker ko ustvarjamo svojo zaščito, postavimo ščit, na katerega se vsa poslana energija nabira in enkrat predre zaščito iti se tenis ni zmage-postati pretočna energija,ki vse pošilja v glavni filter in od Boga pride plačilo za vse..tisti, ki pošilja in tisti, ki je poslal...

pokazatelj, da smo zgrešili pot

naše telo-predebelo, presuho, bolano, poškodovano, oči so zrcalo Duše, pretirano športanje, zasvojenosti ali kaj drugega so naše borbe v sebi in s sabo, če smo v močni zaščiti, ki za enkrat še drži, se pa okoli nas kvarijo elektronske reči, razbije avto ali podobno..

Takle mamo.

Po sveti besedi smo izgnani na prekleto zemljo,

-nam pa je uspelo narediti tudi Pekel na zemlji.Voda-deževnica je onesnažena-zastrupljena, hrana zastrupljena-zapesticidana-tudi BIO, sonce nevarno-škodljivo za kožo, zrak onesnažen, energetska tema-črnina in skoz bolj težko se prebijemo do Boga-se pa da v Naravi, popolnoma zdravega že težko najdeš, vsak ima nekaj

takole pa tudi približno Biblija pove..

Svetu ne vlada Bog.Jezus je o nevidnem duhovnem bitju z imenom S govoril kot o vladarju tega sveta.(Janez) S je ponudil Jezusu oblast nad vsemi zemeljskimi kraljestvi, nad ljudmi in njihovo slavo, kajti njemu je bilo izročeno in jo da komur hoče, če ga Jezus enkrat počasti.(Luka)Tudi S moli Boga.Za trpljenje na zemlji so krivi S in ljudje, ne Bog(razodetje)-nas pa opazuje in snema, ter čaka, da bomo zbrali toliko vere,d a ga bomo povabili v sebe in se spremenili, za ta čas pa smo v vrtcu pri S. Otroci, kar smo vsi bili, smo prišli na svet z neumrljivo dušo, ki je darilo Boga in naši starši, učitelji, računalnik, tv, svet poskrbi, da se izgubimo.



Ob branju prispevka vse energije naslovite na sebe, ker smo si sami krivi, da smo, kjer smo.

govoril sem iz osebnega kanala iskrenosti, resnice, ki je samo doživeta-ni absolutna, modrosti-mogoče.

SREČNO in predvsem Previdno pri raziskovanju sebe in okolice, ker o kreaciji okoli nas in v nas vemo zelo malo, veliko nas dela kapitalne polomije v dobri veri, šola te pa lahko drago stane, kar pa te ne ubije, te ojača ali vsaj izuči...

vem, da vse vsem ne bo všeč, posebno tisto ne, kjer smo osebno vpleteni v greh-pač beseda, ki veliko pove in takih nas je veliko...

S svojimi mislimi, besedami in dejanji si krojimo prihodnost sebe, otrok, planeta...

dalo bi se razširit, poglobit-ampak dovolj...hvala učiteljem, učencem, S in ostalim sodelujočim za lekcije-hvala pa Bogu za moč, zaščito, da to še vedno pišem..

mail po želji prepošiljaj, razmnožuj, samo pusti ga v celoti, zabavaj se, zamisli se in moj trud s pisanjem je plačan-avtorsko delo dobrih 25 let plutja z čolnom mimo čeri in tudi brodoloma)-)-)-)

Pijte veliko čiste vode, znojite se obilno, povežite se s Pravim in Odpuščajte takoj in vse posebno Sebi.

sem pa pripravljena prebrat tudi tvoje modrovanje...iskrene izkušnje

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#2 alef

alef
  • Lunatik
  • posts 17,394

Posted 11. May 2009, 22:16

to me je srečalo in pošiljam še naprej...ld


:sick: :vio:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#3 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 162

Posted 12. May 2009, 11:11

COOL. Mogoče malo preveč sarkastično LOL.

Vsekakor ljudje premalo razmišljajo o posledicah svojih dejanj. O sami smiselnosti teh dejanj pa sploh nebi komentiral.

Dandanes bi človek dejansko že skoraj moral dvomiti o vsem in tudi vse informacije filtrirat, neglede ali so to fizične ali mentalne!!!!
Potem pa se šele odločat po krepkem premisleku...

Ampak večina nima časa niti jest 2x na dan in it za 30 minut na sprehod ter spat toliko ur kot jih njihov organizem rabi. In potem se sprašujemo zakaj kmečka logika skorajda ne obstaja več!!!

P.S.
Kar se Reiki-ja tiče je moj pomislek še bolj čuden... Zakaj so vsi Japonci, ki so to znali umrli, preživela pa je le Američanka???
In ja, če je to tako dober sistem zakaj jih danes obstaja že za cel gozd.

Komercialno spiritualna duhovnost je ena stvar, če pa to delaš zase je pa povsem nekaj drugega.

Vsi ljudje niso enako usposobljeni/sposobni, vedno boš pa naletel na sebi enake, razen če sploh ne veš kaj bi rad od sebe in posledično od drugih.
V tem primeru pa ti skoraj nobeno svarilo, okoliščina ali pa STOP znak pritirano ne pomagata, hodil boš samo do najslabših možnih osebkov, ki bodo poizkušali uničili še tisto na kar se lahko zaneseš.

#4 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 12. May 2009, 11:59

:palec: :sori: :palec: x;)x

Pastor je vzel kletko in jo nežno odnesel na konec ulice kjer je bilo drevo in nekaj trave.

Postavil je kletko na tla, odprl vrata in jo nežno potresel, da so ptiči odleteli na svobodo.

Tako je pojasnil zakaj ima prazno ptičjo kletko na prižnici, nato pa je Pastor začel pripovedovati naslednjo zgodbo:

Nekega dne sta se pogovarjala Satan in Jezus. Satan se je ravno vrnil z Edenskega vrta ter se veselil in širokoustil: »Tam spodaj sem ravnokar ujel svet, poln ljudi. Naredil sem past in nastavil vabo, ki se ji ne bodo mogli upreti!«

»In kaj boš storil z njimi?« ga je vprašal Jezus.

Satan je odvrnil: »Zares se bom imel fino. Naučil jih bom kako naj se najprej poročijo in nato ločijo, kako naj sovražijo in izrabljajo drug drugega, učil jih bom popivati, kaditi in preklinjati. Naučil jih bom kako naj izumijo puške in bombe in se pobijajo med seboj. Zares se bom zabaval!«

»In kaj boš storil potem ko se boš naveličal?« ga je vprašal Jezus. »Pobil jih bom,« je ponosno dejal satan.

»Koliko hočeš zanje?« ga je vprašal Jezus. »Zakaj pa bi sploh hotel imeti te ljudi, saj sploh niso dobri. Ti bi jih rešil, oni pa bi te v zahvalo še sovražili. Pljuvali bi vate, te preklinjali in te ubili. Saj menda nočeš imeti takih ljudi!«

»Koliko?« je Jezus še enkrat vprašal.

Satan je pogledal Jezusa in mu posmehljivo rekel:

»Tvojo kri, tvoje solze in tvoje življenje.« :2src:

Jezus je dejal: »NAJ BO!«. In potem je plačal ceno – za nas je umrl na križu!!!

Pastor je dvignil ptičjo kletko, odprl vratca in nato odkorakal s prižnice. :2src:

Edited by Agape, 27. June 2009, 07:45.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#5 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 13. May 2009, 08:45

In zakaj vse to počenjamo ?

dolgčas

firbec

zaključek tlake, sužnjelastništva na zemlji

da se nam posveti in razsvetli-takih je vse več x:)x

če bomo samo čakali obljubljeni Raj na zemlji, se bomo načakali-povedano v množici inkarnacij ali vstajenja... xDDx xDDx xDDx

raztrgajmo zgornje trditve pri uvodu in dodajmo boljše, lepše izkušnje skozi življenje :2src:

Edited by Agape, 26. June 2009, 06:52.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#6 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • posts 722

Posted 13. May 2009, 19:01

Ma Agape,meni deluješ preveč napeto,daj enkrat vdihni,potem ne pozabi izdihnit,....relaxxxx:):)

#7 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,419

Posted 13. May 2009, 20:10

Za trpljenje na zemlji so krivi Satan in ljudje,ne Bog


A ni bog vse ?

Ko ti mojster preda iniciacijo,te klonira s svojo energijo,energijo mojstra pred njemu in tako dalje-imaš pa možnost,da si dobil tudi kaj od Boga-loterija in nadaljevanje-dogajajo se ti podobne ali kar enake stvari,kot tvojemu majstru-čistiš svoje vzorce in tudi ostalih neprečiščenih energij,ki se prenašajo,kot virus.


Aha, to je torej kloniranje. Sedaj vem.

Jaz sem se odrekel in upam,da tudi spucal vse iniciacije,ki sem jih prejel od grešnega človeka-če ne bi imel grehov za rešit za nazaj in tekočih,ki si jih nabira ne bi bil med nami.Sprejmem samo še iniciacijo od Boga,ko jo zaslužim-pride pa tako proti jutru,ko tema pojenja v obliki svetlobnega objema in takrat veš )-)-kar nam Bog podari je dovolj iskrena hvaležnost,kar pa dobimo od S ali njegovih pomočnikov pa ni nikoli plačano ali zelo težko.


A ni bog vse ?

Jezus je rekel Vera te je rešila,pojdi in ne greši več-tako je zapisano in jaz temu verjamem.


Aha, Učitelju Jezusu pa verjameš.

Glede avatarjev poslušam veliko posmehlivk-moj pogled je, da smo vsi avatarji-poslanci od Boga-osnovna naloga nam je pa spremenit sebe in s tem začnemo žarčit v okolico,kar pa je za svet okoli nas lahko zelo moteče,ko pa žarčimo premočno,nas pa že ugasnejo-gdo bi se dalo razpravljat,mogoče sobratje po duši,mogoče pomaga S...


In če smo vsi avatarji, zakaj se ne bi učil od vseh ?

pri ljubljenju z ljubljeno osebo lahko doživimo kozmični orgazem,kar je čudovito,pri športanju pa vglavnem seksualne brazgotine-prilepke,ki si jih težko znebimo-ampak je krasno več vrtičkov obdelat,da se imamo kaj učit-tudi,ko ljubezen zamre-ni nujno,se pojavijo traume,ker si izmenjujemo tekočine,čustva-energije.


Se pravi so samotarji praviloma brez travm ?

porivanje v anus moških in žensk je znak našega osebnega razvoja-padca,po domače naša duhovnost-morala je v riti.V zgodovini Sodome in Gomore in Rimljanov je negdo naredil čistko in prav daleč od nje tudi mi nismo.


Ne samo takrat, tudi Hitler je to počel. Kdo bo naslednji ? Ti ?

nam pa je uspelo narediti tudi Pekel na zemlji.Voda-deževnica je onesnažena-zastrupljena,hrana zastrupljena-zapesticidana-tudi BIO,sonce nevarno-škodljivo za kožo,zrak onesnažen,energetska tema-črnina in skoz težje se prebijemo do Boga,popolnoma zdravega že težko najdeš,vsak ima nekaj-če nimaš pa pričakuj šolo življenja-kopljemo si prerani grob..


A tako hudo da je ? Ne vem no, kjer jaz živim, je narava, čista voda, zrak, sončece sije čez cel ljubi dan.

znojite se obilno


O.k.


potem ne pozabi izdihnit


Ta izjava je dvoumna x:Dx

#8 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • posts 722

Posted 13. May 2009, 22:28

Wau X,kaj si naredu iz teksta,dobesedno seciral si ga..... :eek:

#9 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • posts 3,035

Posted 14. May 2009, 07:21

Hi hi hi

Kdor želi, bo delal na sebi, kdor ne, pač ne.
Ta čas, bodo pa čakalnice pri zdravnikih še vedno polne, psihiatrija bo blestela .................
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#10 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 14. May 2009, 07:52

x8Dx
A se sploh zavedate kako globoko v Raju smo ? :2src: :palec:


misel v glavi je tako čista.


o Hitlerju, ki je bila podaljšana roka nekoga je bilo že dovolj povedano, da pa je imel tako moč-energijo nad ljudmi, pa ni bila direktno od Boga-tko, da vse ni čisti Bog in tudi v nas ga je premalo-mogoče gori rdeča lučka, kot pri opozorilu, da bo zmanjkalo bencina...sprožil je ogromno svetovno čiščenje in še enega svetovnega, masovnega čiščenja pa Res ne potrebujemo... :2src: :palec:

dihamo pa tudi na škrge, zaradi strahov, ki so v nas-če bi dihali s polnimi pljuči in trebuhom, ne bi rabili toliko materialne hrane, ker bi prejeli več Prane-Božja mana...

tako, da vdih-razmislek, drži, drži, drži-izdih :2src: :palec:

Edited by Agape, 27. June 2009, 07:47.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#11 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 14. May 2009, 08:28

Mi smo Kreatorji, Zemlja nam je dana v užitek in skozi užitek si kreiramo Raj na zemlji za vse...

nekateri si še vzamejo pravico igrati bog ca-skozi svojo svobodno voljo-rezultatov je obilno :vragec: ...

Pozdravljeni!

V poletno toplem maju vrtički počasi zelenijo in nas navdajajo s prijetnim pričakovanjem sezone svežega sadja in zelenjave. A kako pogosto se vprašate, na kakšni zemlji je zrasla vaša najljubša solata? Žal na naš naslov vse prepogosto prihajajo informacije o onesnaženosti tal s težkimi kovinami tam, kjer se (brezskrbno?) razprostirajo vrtovi, njive in polja. Tudi zato se v majskem sklopu predavanj po Planetih TUŠ sprašujemo, kako se obvarovati pred strupi v hrani, kozmetiki, na vrtu, v hiši, okolju. Podrobnosti preberite na:

http://www.zazdravje.net/koledar.asp.


V tiskanih novicah smo pozabili napovedati predavanja Sanje Lončar, ki bo v petek 15. maja ob 19:30 v rekreacijskem centru Zapotok na Kureščku. Tema bo: Hrana ki nas uničuje in hrana, ki nas zdravi, kako ju razlikujemo.



Med težkimi kovinami, katerih vseprisotnosti se v vsakdanjem življenju redko zavedamo, je še posebno »zanimivo« živo srebro. Marsikdo namreč sploh ne »potrebuje« z živim srebrom obremenjene zemlje, saj ga sam nosi v ustih v obliki amalgamskih zalivk in ga z žvečenjem hrane (nevede?) počasi spravlja v svoj organizem. Če se te skrite nevarnosti doslej niste zavedali, ali pa bi radi o njej izvedeli več, se pomudite na naslednjih naslovih:




http://www.zazdravje...amo.asp?art=145 (Amalgamske plombe – tempirane bombe)



http://www.zazdravje....asp?novica=272 (FDA umaknila svoje trditve, da so amalgamske zalivke varne)



http://www.zazdravje...nja.asp?art=105 (Zakaj amalgamske zalivke niso varne?)



http://www.zazdravje...amo.asp?art=146 (Kako se osvoboditi živega srebra?)


http://www.zazdravje.net/novice.asp (Živite brez uteži?) :2src:

Edited by Agape, 26. June 2009, 06:59.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#12 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,419

Posted 14. May 2009, 10:41

x8Dx
A se sploh zavedate kako globoko v govnu smo ?

postali smo otopele ovce,ki jih peljejo v klavnico...

misel v glavi je lahko čista,ko jo izgovorimo je že umazana..

z dežjem nam prispejo pesticidi in ostale dobrote v vsako deželico in čiste,čiste narave ni nikjer,Aljaska naj bi bila čista,ker tam nobeden ne svina-pa ni tako-dobro jutro..

o Hitlerju,ki je bila podaljšana roka nekoga je bilo že dovolj povedano,da pa je imel tako moč-energijo nad ljudmi,pa ni bila od Boga-tko,da vse ni Bog in tudi v nas ga je zelo malo-mogoče gori rdeča lučka,kot pri opozorilu,da bo zmanjkalo bencina..

dihamo pa tudi na škrge,zaradi strahov,ki so v nas-če bi dihali s polnimi pljuči in trebuhom,ne bi rabili toliko materialne hrane,ker bi prejeli več prane...tako,da vdih-razmislek,drži,drži,drži-izdih x:o)x :2src:



Aja, saj res, tebi sploh ni do dialoga, ti samo pridigaš... in poiskusiš paranojo deliti z ljudmi...
še dobro, da te nihče ne jemlje resno, tisti, ki pa bi te, pa je paranojo že tako ali tako tudi sam sprejel v svoj srček.

Veš, večina ljudi nas je pač odpornih na tovrstna razsvetljenja, satan nas je že davno porinil v rit in nas poriva vsak dan,
celo Jezusa smo si izmislili, da bi iz najšibkejših naredili pohlevne ovčke, katere lahko potem ves čas sesamo
kot mali parazitski dojenčki sesajo življenjski sok mamice.
A uiti ne moreš. V tvoje možgane smo že vsadili strah, ki je glavno gonilo tvoje preganjavice in ki konstantno vzbuja občutek,
da je nekaj narobe, da je s svetom, z ljudmi in celo s teboj nekaj hudo narobe.

x;)x

#13 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • posts 728

Posted 14. May 2009, 13:33

:palec: :sori: :palec: x;)x

Pastor je vzel kletko in jo nežno odnesel na konec ulice kjer je bilo drevo in nekaj trave.

Postavil je kletko na tla, odprl vrata in jo nežno potresel, da so ptiči odleteli na svobodo.

Tako je pojasnil zakaj ima prazno ptičjo kletko na prižnici, nato pa je pastor začel pripovedovati naslednjo zgodbo:

Nekega dne sta se pogovarjala satan in Jezus. Satan se je ravno vrnil z édenskega vrta ter se veselil in širokoustil: »Tam spodaj sem ravnokar ujel svet, poln ljudi. Naredil sem past in nastavil vabo, ki se ji ne bodo mogli upreti!«

»In kaj boš storil z njimi?« ga je vprašal Jezus.

Satan je odvrnil: »Zares se bom imel fino. Naučil jih bom kako naj se najprej poročijo in nato ločijo, kako naj sovražijo in izrabljajo drug drugega, učil jih bom popivati, kaditi in preklinjati. Naučil jih bom kako naj izumijo puške in bombe in se pobijajo med seboj. Zares se bom zabaval!«

»In kaj boš storil potem ko se boš naveličal?« ga je vprašal Jezus. »Pobil jih bom,« je ponosno dejal satan.

»Koliko hočeš zanje?« ga je vprašal Jezus. »Zakaj pa bi sploh hotel imeti te ljudi, saj sploh niso dobri. Ti bi jih rešil, oni pa bi te v zahvalo še sovražili. Pljuvali bi vate, te preklinjali in te ubili. Saj menda nočeš imeti takih ljudi!«
»Koliko?« je Jezus še enkrat vprašal.
Satan je pogledal Jezusa in mu posmehljivo rekel: »Tvojo kri, tvoje solze in tvoje življenje.«
Jezus je dejal: »NAJ BO!«. In potem je plačal ceno – za nas je umrl na križu!!!

Pastor je dvignil ptičjo kletko, odprl vratca in nato odkorakal s prižnice. :2src:


ma jzt mam zadosti tega, da vas moram nonstop opominjat, da je kult satanizma izšel iz sethianizma, you know, egipčani in tako. Kot tudi sami kristjani.
Pa pustimo na tem, da se sam v enem stavku združi satana in luciferja, pa pustimo na tem, da je to samo ime za planet, pa pustimo na miru prinašalca luči, pa pustimo na miru, da so tudi jezusu dodali moč prinašanja luči, pa pustimo to, da so njegovi predniki egipčanskega izvora, pa pustimo to, do se vse glavne veje religije izšle iz mezopotamije, pa pustimo to, da je jezus bil čisti fetišist, mazohist in altruist v čisto egoistični branži, pa pustimo to, če sploh niste gledali na jezusa v tej smeri.
Dejmo se vprašat, kam so odšli bogovi zemlje, neba, pomladi, smrti?
Izginili so v reki pozabe, polne krvi in nasilne avtokracije pod imenom križa.
Vsako živo bitje, vključno z rastlinami in vse neživo ima svojega boga.Vse, kar živi, je bog. Svoj bog.Življenje.
Čisto anemistično in na hitro.Ni enega velikega, ni enega močnega, je en, posamezen, v vsakem živem bitju.
In dokler imam v sebi moč, da dvignem sredinca, ga bom ponosno in vzvišeno dvignil na smrtni postelji visoko v zrak(seveda še vmes kej kašljaš od 40letnega kajenja-vsaj upam, d jih bom tolk dočakow)za vse heretike, apokrifne spise v osnovni šoli, za vse verne in neverne, račune in moralo, za etiko dvignem prst do stropa in pljunem na tla.

Evo vam boga. :palec:

Se zbudiš, bum, nov dan. Kaj te čaka?Imaš spisek stvari, ki jih moraš opraviti?Dobro.Služba/faks/sociala/hobi, sledi družina/punca/fant, vmes imaš biološke potrebe, zvečer je čas za sprostitev pijan v lokalu/knjiga/muzika/whatever, vmes je seveda največji poudarek na družini/punci/fantu.

Sem jezen/slabe volje/razdražen/len in zavlačujem stvari, ki bi jih moral narediti.
Evo ti jebeno preizkušanje in past na duhovni poti.

Če maš na mizi drek za pojest, in ga moraš pojest, kaj boš naredil?Šel prej meditirat?Dihalne vaje?Našel svoj notranji mir? JEBENTI MAŠ DREK ZA POJEST.
Jzt v tem primeru bi vzel najboljše vilice, si zataknil prtiček okoli vratu, položil še eden prtiček lepo na kolena, si vljudno zavihal rokave in začel pikat po merdi, kot da jem najboljšo strjenko, kar so jih moja usta okusila.

Evo vam moj jebeni recept za vsakdan.Lahko me imaš za čudaka, lahko me podjebavaš nonstop, lahko mi polniš glavo s tvojimi petminutnimi seminarji iz znanja iz časopisnih člankov, ampak nikoli in v nobenem primeru, ti ne bom pustil zadovoljstva, da se boš poveličeval nad tem, kar mečeš drugim v obraz.In tukaj na mojem spisku potencialnih likvidirancev je malo morje petičnežev.



Govorite o paranoji, govorite o satanu, kot da je on kriv, da se je vaši mati skurbala z najboljšim samcem in da ste privekali na svet tako kot vsi mi ostali.Nagi, lačni in cmeravi.

Pizda kot kaže bi vsi najraje spet zlezli nazaj v maternico, lepo na toplo, kjer ni skrbi in je vse tako udobno, brez skrbi in dreka.

Zame ste vsi navadni drekači, kapo dol pa ljudem, ki nimajo cajta za ta forum in nimajo cajta za branje poduhovljenih knjig in nimajo cajta z ukvarjanjem in razmišljanjem o smislu in bistvu in smotrnosti življenja, ampak dajejo vse od sebe, da bo njihova družina, prijatelji, in sama vaška skupnost, imela možnost in bodočnost, da se bodo lahko otroci njihovih otrok, sprehajali v svetu, kjer ni važno kakšen ornament imaš okrog vratu, kakšen pašaport imaš v žepu, kako jebeno jecljaš in kako jebeno si oblečen.
In kaj naredijo?Delavnice, varstvo, piknike, druženje in podzavestno in talno ubijanje vsega kar razločuje ljudi od pristnega stika.Da, internet in podobno.

Če bi blo pomoje, bi vas vse nabasal v en kombi al pa dva, dobil bolj ugodne karte za paintball, vam raztalal puške, municijo in pol bi se klali na travniku. Pa bi vidli kko bi vse duhovno znanje spravli skozi puškino cev.

Nauk te zgodbe?
Sploh ni važno, sam da se strelja z municijo, besedami, idejami, pestmi. Pa smo vsi lepi, plavi in vijola, kot indigo mwži.
protestno masturbira na marsino sliko.

#14 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 162

Posted 14. May 2009, 14:04

Unis tvoja šiba božja je malo zgrešila temo!

Drugače pa mislim da vse tvoje poante poznamo in ne zaradi kakšnega filmčka z imenom ČasovniaDuh, ki je mimogrede zelo po svoje sestavljen.

Drugače pa ja, če nimaš za jesti potem ne gradi gradov na oblakih.
Vedno stoj za svojimi dejanji in odločitvami ter njihovimi posledicami. (Kar seveda zahteva malce napenjanja možganov)

#15 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,419

Posted 14. May 2009, 14:27

če iščeš psihologa,psihiatra ti ne morem pomagat... x:)x
lepo pa da se zavedaš,da je hudo narobe,to je prvi korak sprejet in potem naprej..


Kot pravim, kjer sem jaz, ni napačnega, so zgolj sončece preljubo, preširne poljane, zelene trate, zimzeleni gozdovi,
bistri, žuboreči potočki in reke ter kristalno čiste gore. Vse na svojem mestu.

A če sem te prav razumel, je, po tvojem, svet v popolni krizi in vse je narobe, slabo, nečisto, nelepo ?
Če je temu tako, potem je res hecno, da obračaš besede, tako, da ti ne bi bilo vidno, da potrebuješ sprostitev....
ne vem sicer, če ti psihiater zares lahko pomaga in me tudi ne zanima, a, kot je že Prabha rekla: izdihni : )

#16 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 14. May 2009, 14:42

ljubiti vse xsrcx :2src: x8Dx

Byron Kati...Ljubiti vse


http://www.thework.c.../Slovene_LB.pdf

:2src: :2src: :2src: :2src: xrolleyesx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#17 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,419

Posted 14. May 2009, 15:56

ne vem zakaj imaš tako črno sliko,pa kao iz raja se javljaš


A daj no, zakaj pesek v oči ? Vsaj bodi konformna z lastnimi izjavami:

A se sploh zavedate kako globoko v govnu smo ?

postali smo otopele ovce,ki jih peljejo v klavnico...


TO so tvoje besede x;)x

#18 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 15. May 2009, 11:01

x:)x
da malo dvignemo energijo..

ples ki nas združuje...

http://www.DearTellman.com?p=298


sedaj pa iskrenost, ki je Resnica, ker je opisljiva in doživeta.. :2src: :palec:

beseda S je samo beseda, ki opisuje neko stanje-energijo-zavest in skozi zapisano zgodovino se je ta beseda spreminjala, ampak samo beseda se je spremenila-ostalo je isto in v krščanskem svetu se uporablja S, padli angel, h., dem. in še...

pa začnimo pri zemeljskih stvareh, kje se kaže že čisto delovanje Boga in kje se še ne.....

vsaka tretja prometna nesreča je pod vplivom alkohola, ne dolgo je bilo po tv o dveh mladih fantih, ki jih je povozilo na pločniku in enega na prehodu za pešce-življenje imata čisto spremenjeno-invalida sta postala...

kaj mislite je to čisto Božje delo ? za mene NE

samomor, mamila, alkohol, uboj, masakri, templjarske vojne, pokristanjevanje, vojne med sosedi, svetovne vojne, pretepanje žen in moških-kaj mislite ima Bog pri tem ? nič-opazuje zver v nas in nadzornika, ki s tem upravlja in nas čaka, da se zbudimo in samo začnemo širit ljubezen in vsi se bomo z lahkoto očistili :2src: :palec: ... xDDx

primer-začneš kaditi, piti, se omamljati in stvar te vedno bolj vleče v to in vedno več je treba dozirat-slej koprej, če zmoreš presekat super-malo jih že lahko, preden so posledice-rezultati dobri...

po domače povedano, z malim d. si podpisal pogodbo, da mu boš vedno več energije posredoval in on jo zahteva vedno več in kriči z leve rame in ti govori prižgi, popij, zafiksaj se-saj veš kako ti je lepo-nekaj uric je čudovitih, svet je lepši, realnost se umakne, problemi za kratek čas izginejo, pa posledice glavobol, omotičnost, pijančevanje, rak na pljučih, odvisnost, slab spomin
iz d. zraste h., ki ti zmotovili glavo, srce in dušo...

ozdravljeni alkoholiki v gostilno ne upajo več tudi na sok, čaj, ker čutijo past in v gostilni so doma prilepki, ki gredo s tabo v življenje in veliko ljudi začne kaditi ob alkotu in povabilu prijatelja :vragec: , daj poskusi, saj to ni nič takega-enkrat ni noben krat in podobne oslarije..

in sedaj mi povej, kako te lahko tak človek, vodi, usmerja, vzgaja v Božjega otroka-kaj ti posreduje energetsko naprimer v meditaciji, skozi pogovor in energetsko komuniciramo-brez, da bi usta odpirali in molk največkrat največ pove in kaj oddajaš ti naprej, kar si sprejel...in začarani :vragec: krog se vrti že v svetlobi Čiste Božje Ljubezni. xDDx xDDx xDDx

kaj spravi tak znanstvenik, učitelj iz sebe-to kar je v njemu in to kar je voden zavedno ali nezavedno.... xDDx xDDx xDDx :2src: :2src: :2src:



in več ko je strahu na zemlji, bolj veselo plešejo trans dens in gremo proti Svetlobi Božanskega reda... :2src:


moj namen ni širit strah, ampak dat ljudem možnost prebrat moja spoznanja...
nekdo sliši na prijazno besedo, ne komu je potrebna bolezen-vsak po svoje se prebijamo do resnice-Boga ali pa karkoli ga imenujete, ker vsak, prav vsak v nekaj veruje in to ga drži v telesu.. xDDx

na zemlji smo v dvojnosti-igra-boj, stremimo pa k ravnotežju v sebi in enosti s Stvarstvom in to nam že dogaja..


in kje srečam Boga-v kontaktu skozi Sebe :2src: :palec: xrolleyesx

xDDx :2src: x:)x

Edited by Agape, 27. June 2009, 07:58.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#19 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 15. May 2009, 11:33

x:)x pa še pogovor z mojo frendico Ano pripenjam

anaBODY { MARGIN-TOP: 25px; FONT-FAMILY: Arial, Helvetica; COLOR: #0033cc; MARGIN-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 10pt }

Kar ti bom napisala, je samo moj pogled na vse skup - ne govorim o tem, da imam jaz bolj prav, ali da imaš ti bolj prav. Oba imava prav, to sta resnici vsakega od naju, enkratni in neponovljivi in obe sta pravi.... Veš, mene vedno zmoti izraz 'kriv'. Nihče ni za nič kriv. Ene stvari so samo bolj pravilne, druge manj pravilne. Katere bolj, katere manj, pa je odvisno od časa in okolja, v katerem živimo. Vsi sedimo v neskončni učilnici življenja in vsak po svoji poti prepoznava svoje bistvo, krepi svojo modrost in se preko nevidnega mostu samospoznanja počasi vrača v dom svojega Očeta, kot izgubljeni sin....Blagor tistemu, kateremu ni potrebno doživeti ničesar bridkega, in kljub temu vztraja spoštljiv in ljubeč v domu svojega Očeta.... Če vse izhaja od Boga, potem so takoimenovani 'grehi' samo pripomočki za učenje.... in samo naša odgovornost je, kako in v kakšno korist jih bomo uporabili.... beseda kriv je beseda,ki pove,da si za nekaj kriv-lahko si obsojen v imenu ljudstva ali v imenu svoje zaslepljenosti-meni je beseda kriv kar všeč,tudi ti plačuješ svoj kriv skozi življenje,poškodbe,preizkušnje itd in ko se zavedaš krivde,si še bolj kriv,ko molčiš in te gloda.. ana Kdo si je izmislil izraz 'greh'? Tisti, ki je potreboval moč, da je lahko manipuliral z ljudmi v svojo korist. Angeli so samo v nebesih - mi pa smo prostovoljno, in z Očetovim dovoljenjem, zapustili dom Očetov, da se preko padcev in dvigov ob nevidni pomoči Njegove ljubezni vračamo nazaj v Njegov objem. V naše in Njegovo veselje. Torej greha ni. So samo ljudje, ki bi nas radi prepričali, da jih moramo ubogati, in nam zato poskušajo vcepiti občutek strahu, sramu, krivde.... Ko jim to dopustimo, zgubimo svojo samoosrediščenost, zmožnost samozaupanja in vere v Boga. Pozabimo, da Bog prebiva v nas, še več: pozabimo tudi to, da mi prebivamo v Bogu. če bi mene vprašali za prostovoljnost-ne bi tukaj pisal...in grehe si nabiramo-greh-beseda,ki mi je blizu-pač beseda... ana Če je Bog ENO, in jaz trdo verjamem, da tako je, potem tudi Satan izhaja iz Boga. Naša odločitev je, koga bomo futrali s svojimi mislimi: Boga ali Satana. Že samo s tem, da omenjamo Satana, priznavamo njegovo moč in oblast nad nami. Zakaj ga omenjati? Z vsako našo mislijo postaja večji in močnejši....a če mislimo na Boga, če smo z Njim v mislih, besedah in dejanjih, potem postaja naš Bog večji in močnejši. Naša odločitev je, komu bomo namenjali pozornost: Bogu ali Satanu. Ni opravičilo, da z omenjanjem Satana samo poskušamo posvariti druge ljudi pred njim. Absolutno ne, in sploh ne, če nismo o tem povprašani za nasvet. Naš namen življenja je samo ta, da smo odgovorni za sebe, samo zase, in za nikogar drugega (če zdaj odštejeva dejstvo, da smo tudi starši - a še celo za lastne otroke je naša odgovornost omejena). Bog je eno in vse,S pa je nadzornik vrtca na zemlji-bližnji sodelavec,pa tudi on moli Boga,da bi ga odrešil težke naloge...in če napišem,kar sem spoznal in kar piše že tisočletja mi je uredu...nikoli in nigdar mu pa ne dajem prostovoljno energijo-ampak jo vseeno dobi-zanimivo...v Bibliji,ki je kao sveta beseda-božja,jo širijo že tisočletja in ta knjiga je največkrat prodana in brana-poj pa bodi pametna haha ana Nikoli ne bi smeli pozabiti, da tudi pot preko Pekla vodi v Nebesa.... če kdo misli drugače, potem ne zaupa Božjemu vodstvu in njegovi Enosti.... Kristus je rekel: "V ogenj jih bom vrgel." Ja. In kaj se zgodi z, reciva, železovo rudo, ko se vrže v ogenj? Vse nepotrebno zgori, ostane samo tisto, kar je žlahtno. Tako je tudi s človekom, ko je vržen v ogenj. Preko ognja, trpljenja se očisti in od njega ostane samo bistvo človeka: ljubezen in sočutje. misliš,da samo preko pekla gremo kam drugam...ker v Bibliji lahko prebereš,da ima Bog pekel na uporabo.. MM govori o mlinu,kjer nas zmeljejo in na novo sestavijo energijo.. ana Nekoč so vprašali modreca, če je kdaj v življenju srečal razsvetljenega človeka. "Sem, " je dejal. In ga je množica v vznesenem pričakovanju vprašala:"In kaj je delal?". Pa je rekel modrec:"Njivo sladkorne pese je z motiko okopaval." če bi bil razsvetljen ne bi okopaval,ker bi imel okopano za vedno )-)-) xDDx Ni bistvo življenja, iskanje neke višje resnice. Bistvo življenja je, najti v vsaki malenkosti, v vsaki misli, v vsaki besedi, v vsakem človeku, v vsakem delu - prisotnost Boga. Ko jo začutiš povsod, čisto povsod, potem veš, da mej ni, da so edine resnične meje tiste, ki jih sami postavimo v svojem umu. Če pa odstraniš te meje (modrec je rekel: Najmočnejši je tisti, ki zmore ustaviti mlinček v svoji glavi), potem veš, da je vse povezano, da smo vsi ENO, da se jaz nikjer ne končam in ti nikjer ne začneš.... in potem razumeš pesnico, ki pravi: Izgubila sem nasmeh,
ampak brez skrbi:
regratova lučka ga ima.


Mir v vsakem koraku - Thich Nhat Hanh
Ona ve, da je vseeno, ali je nasmeh v njenem srcu, na njenem licu, ali pa pri regratovi lučki. Enako lepo je. Saj smo vsi eno. Bistvo je, da nasmeh sploh obstaja. Bog nas potrebuje. Potrebuje naše iskanje Boga, ker v nasprotnem primeru, če bi bil samozadosten, ne bi postavil sredi rajskega vrta drevesa spoznanja. In ime drevesa je zelo važno. To ni drevo pogubljenja, temveč drevo spoznanja....
ana V knjigi Tibetanska knjiga življenja in umiranja sem prvič zasledila izraz: duhovni turist. Velika večina ljudi se odloči za delavnice z duhovno vsebino, za branje knjig z duhovno vsebino iz istega razloga, kot nekdo odpotuje na dopust na Kubo, recimo. Da bi doživel kaj lepega, da bi se rešil vsakdanjih težav, da bi imel o čem govoriti, da bi ga drugi zaradi doživetega imeli za nekaj več... sami napačni razlogi. Vse, kar delaš, delaj zase, za svoje dobro. Ne za druge.
avnturist sem jaz napisal,ker je avantura,ki se zaključi in nadaljuje.. vse kar delaš,delaš ne vede ali pa nočeš vedet,za vse...če je dobro se pa pokaže...
ana in a
sicer pa ti želim lep dan nasploh veliko modrosti in življenjskih radosti xDDx x:)x x;)x xDDx :2src: :palec:








ana


Tudi sama sem doživela limanje slabega na mene v meditacijah - včasih čutiš takoj, včasih čutiš čez nekaj časa in niti ne veš, kje si to fasal... važna je prizemljitev, povezanost na gor in na dol.


Se strinjam - vse, kar nam je v napoto v življenju, vse, kar bi radi odpravili, vse, kar bi radi okrepili v našem življenju - za vse to je pravi naslov direktni izvir, Bog. Ne potrebujemo posrednikov, v nobeni obliki. A premalokrat smo sposobni reči, zaupati v to: naj se zgodi božja volja. Ne naša, božja volja naj se zgodi. Pa še eno napako delamo: premalokrat se zahvaljujemo za prejete darove, ter prevečkrat zahtevamo. Bog ve, kaj je za nas dobro, ni pa rečeno, da to vemo tudi mi. Za naše molitve pa ne potrebujemo cerkve. Narava je največja in najlepša cerkev.

Kdor zares čuti povezanost z Bogom, potem je samo opazovalec dogajanja, zelo dobro namreč ve, da Bog že ve, kaj počne, in da je vse, kar Bog dela, za nekaj dobro.


Veliko tehnik je v bistvu samo zato, da zapolnimo svoj prosti čas - ker nočemo ali ne znamo v življenju kaj bolj pametnega in koristnega počet. Bi bilo velikokrat zaželeno, da se samo spočijemo v tišini in da znamo predvsem prisluhniti samim sebi. Zgubljamo stik sami s sabo, in samo zato je možno, da okolica (TV itd...) manipulira z nami.


Zakaj bi moral komu verjeti? Edino ti si tisti, ki si moraš zaupati, in eno edino vodstvo je, ki je pravilno - vodstvo od Boga. Vse ostalo so stranpoti in boleče iskanje tistega, kar je že v tebi. Vsak naj najde svojo pot, ne glede na to, kaj počnejo in razglašajo drugi.... Naj bo trojnost enosti: bodimo enotni v mislih, besedah in dejanjih, ne glede na to, kaj in kako drugi delajo, govorijo in mislijo.... Bodimo sočutni do vseh, ki iščejo svojo pot, ker ni rečeno, da je naša bolj pravilna od njihove...

x:)x hvala prijateljica :2src:


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#20 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 15. May 2009, 15:36

praznovanje Jezusovega vnebohoda 21.05.09

iz knjige Jaz sem,ki sem-mojstri modrosti-prevod Tomaž P.

Vnebohod

Vnebohod (Vnebovzetje) je ponovna trajna združitev duše (spodnja figura na sliki) z Duhom Živega Boga

– najprej s Kristusom v sebi, t.j. s svojim Svetim Kristusovim Jazom,to pomeni doseči Kristusovo Zavest,

– nato pa s svojim Bogom, Mogočno Prisotnostjo JAZ SEM

To je doseči nesmrtnost, postati Nebeški Mojster.

Vnebovhod je končni cilj vseh utelešenj na Zemlji.



»Vnebovhod v Luči je zmagovita vrnitev k Bogu, od koder smo tudi prišli v ta svet. Je cilj vsakogar na Zemlji, pa če se tega zaveda ali ne.

Skozi Plamen Vnebovhoda postanemo spet Eno s svojim Višjim Jazom (Svetim Kristusovim Jazom) in nato z Bogom Očetom (svojo Prisotnostjo JAZ SEM). Tedaj smo izpolnjeni s Svetlobo Sonca in zemeljske sile nas ne morejo več vezati. V tistem trenutku ne potrebujemo več fizičnega telesa, ker smo presegli omejitve časa in prostora.«(Serapis Bey)



Za dosego Vnebovhoda je potrebno:

izpolniti svoj Božanski načrt

uravnotežiti vsaj 51 % svoje karme (preostalih 49 % karme lahko duša uravnoteži s služenjem zemeljskim dušam iz Eteričnih Zatočišč Nebeških Mojstrov, kjer tudi dokonča svojo združitev s svojo Božjo Prisotnostjo)

doseči Mojstrstvo nad časom, prostorom, samim seboj

doseči Mojstrstvo Sedmih Žarkov

uravnotežiti Ljubezen, Modrost in Moč Božjega Plamena v svojem srcu.

(Mojstri in Sedem Žarkov – 4. Žarek/Beli)



*

Ljubljeni Jezus je rekel: »Dela, ki sem jih storil jaz, boste tudi vi storili in še večja od teh boste storili!« (Jn 14:12) Razsvetlil je svoje fizično telo in ga dvignil v Območje Nebeških Mojstrov v prisotnosti več sto očividcev.

Tako nam je dal javni primer Vnebovhoda in naredil živ, utripajoč Eterični zapis v atmosfero tega planeta, ki deluje kot Magnet Luči, ki vleče vse človeštvo gor, da bodo vsi dosegli svoj Vnebovhod.



*

Za tiste, ki želite posvetiti svojo pozornost in čas temu prazniku za svoj duhovni dvig in za dvig vsega človeštva k Razsvetljenju, je tukaj nekaj napotkov:



<h3 style="margin: 6pt -2.7pt 0pt 0cm; text-align: center; line-height: 15pt; text-indent: 8.5pt;" align="center">Praznovanje Jezusovega Vnebohoda</h3>

40 dni po Veliki Noči

V času, ko praznujete Vnebohod ljubljenega Jezusa – od poldneva pred Vnebohodom, na dan Vnebohoda in do poldneva po Vnebohodu – te tri dni preživite v stalnem Klicu za zmagovito dovršitev Vnebovhoda z Močjo Kozmičnega Kristusa za vsakega človeka, vsak narod in vse človeštvo.

*

Z BOŽJO MOČJO KRISTUSA V SEBI!

Zahtevam-o Dejavnost Moči

najmogočnejše Ljubezni v Stvarstvu,

Ljubezni Kozmičnega Kristusa,

po vsej Zemlji

za Prebujenje in Osvoboditev človeštva!

*

Z BOŽJO MOČJO KRISTUSA V SEBI!

Kličem-o Angele Modrega Plamena,

da po vsej Zemlji sprostijo in razširijo svoj Sveti Plamen,

ki izniči vse, kar nasprotuje Osvoboditvi človeštva!



Tako bo človeštvo lahko občutilo Luč in dvignilo svojo zavest k velikim Višavam Stvarstva, od koder prihaja vse Življenje, ter se za vekomaj osvobodilo samoustvarjenih stisk.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#21 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 15. May 2009, 17:13

x:)x poglejte si in primerjajte z našim življenjem

medvedek preživi-za nas nežnejše duše

http://www.flixxy.co...cougar-bear.htm

x;)x

Edited by Agape, 27. June 2009, 07:59.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#22 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 16. May 2009, 11:49

x:)x od seksa radi beremo, pogovor nam pa ne teče...

pojdimo v naravo, tam se razmnožujejo najmočnejši, zdravi, lepi-ostali imajo zelo malo možnosti, da lahko nadaljujejo svoj rod...poznamo bike, konje za seme širit in pa ostalo,ki je samo za meso, kvalitete živali, geni katere veterinarji skozi umetno posilstvo širijo naprej-radosti tu ni nič, materinstvo ne vedno-žival zavrne mladiče ali požre, prav tako ljudje zanemarjajo svoje potomstvo..

kaj pa naše ljubljenje, športanje, užitki s posledicami
punce, ženske sprejmete v sebe vse sorte širitelje genov, sex je tudi najmočnejša iniciacija, v duhovnem smislu, ker moški pride in odloži veliko energije,l ahko bolezni, otroka in po orgazmu moški želi spati, ker se je izlil in sprostil-obstajajo prakse zadrževanja energije in stopnjevanja orgazma brez izliva, kar je pa spet dvorezno, ker sperma je dobro, da gre vsake toliko časa na zrak.Ženske si pa želijo čim več energije, ljubezni, ki je lepa energija in ko moški počiva, spi-večina, one uživajo same s sabo in prejeto energijo, ki pa ni najbolj čista-odvisno od energetske čistosti dajalca iniciacije, namenov ljubljenja .. :2src:

do brezpogojne ljubezni smo že blizu, nekateri jo zamenjujejo s istospolnim sexom...

poročijo se moški, ženske med seboj in se za je ba va jo....

pa se obdelujeta dva možaka in si želita omisliti tudi družino-posvojit otroke, kaj mislite, da bo ta ubogi otrok imel od življenja pri takem učenju in pomanjkanju mame-postane razvalina in to širi naprej...da ne bi nikoli to uzakonili, te prosim Bog...
pa si zaželita otroka dve dami in gre ena na oploditev, tista, ki ni dominantna v združenju ali pa uspeta posvojit otroka, kaj mislite, da lahko normalno vzgojita otroka- :2src: žal ne.

narava že ve kaj dela in kaj je prav, čeprav že domači kužki skačejo na kužke-ampak to je že privzgojeno in pa hrana v briketih je super zdrava...živali se učijo od ljudi...obratno bi bilo prav..


pa brez zamere, če ste zmožni vse in takoj odpuščat...Jaz tako delam in lažje živim, Bogu hvala

Edited by Agape, 27. June 2009, 08:04.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#23 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 16. May 2009, 12:47

x:)x avtorja ne poznam...naj se javi xDDx

Leto 2009 = 11= 2 / Je leto sprejetja lastne bozanske duhovne moci. Pomeni povezovanje vase kreativnosti in vase sprejemljivosti, vasega notranjega Boga z notranjo Boginjo. Iz te povezave se bodo v sledecih letih rodili zemeljska mati in zemeljski oce. Zavestno kreiranje in zavestno sprejemanje sta dva aspekta, ki jih je treba sprejeti in sposobni ste, da jih obvladate do popolnosti. Zaupajte v cistost svojega srca in utrite si pot skozi vase rane do modrosti vasega srca. Rane so iluzija, identificirali ste se z energijami, ki v resnici ne obstajajo. Glas vasega srca je vedno ljubezen in pozna odgovore na vsa vprasanja. Vzemite si cas vsak dan in stopite v kontakt z tem glasom. Je glas Boginje v vas. Ce se zapletete v vsakodnevnih situacijah, ker ne zaupate temu notranjemu glasu v vas, potem so vase nezaceljene rane prevzele vodstvo v vasem zivljenju in so vas zapeljale v zemeljsko realnost iluzije locenosti. Vase zivljenje je vedno vprasanje odlocitve. Usmerite vas fokus na bozansko ljubezen, vse v kar usmerite vase energije, raste v vasi zemeljski realnosti.</h1> Da bi slisali glas vasega srca, morate stopiti v stik z vaso zensko stranjo, z elementom voda. Stopiti morate v tisino, kajti v tisini se sprejema.

Glas srca je glas resnice in poiskal bo vsako priloznost, da vas bo spomnil na vaso resnico, pa tudi ce ji zelite pobegniti v zunanje aktivnosti in vedno znova vas bo postavil pred odlocitve, ki niso padle v prid bozje resnice. Vaso realanost kreirate z vasimi odlocitvami za pot bozanske resnice ali pa za pot iluzije locenosti.


to je pa mimo..

<h1 style="page-break-after: avoid;">Leto 2008 = 10 /Luc velike Zemeljske spremembe je rojena, kaksno zmagoslavje! Zacenja se ples svobode. Ne ocenjujte posamicne oblike tega plesa, nekateri bodo mislili, da si morajo to svobodo priboriti z bojem, celo ta zmota je vcasih potrebna v vasem celotnem razvoju. Ne izgubljajte se v ocenjevanju, zivite zaupanje v bozji nacrt, resil vas bo vseh notranjih in zunanjih skrbi. Vas sistem ocenjevanja ima korenine dualnosti in ne pozabite, da je ravno to tisto kar zelite preseci. Korakajte pogumno naprej in nakazujte pot tistim, ki so se slepi in ujeti v svojih iluzijah locenosti. Bozje sfere vam prihajajo nasproti in vas podpirajo, zavedajte se tega v vsakem trenutku vasega Zemeljskega bivanja. .</h1> Leta od 2000-2007 so pogojevala rojstvo Boginje na Zemlji, njena prisotnost se izraza v vas kot sprejemljivost. Sprejemljivost za bozjo voljo.

Zemlja je dobila od Boga nov scitni pas, ki je energeticno mnogo finejsi od prejsnega. To zvisanje frekvence je bilo potrebno, da vam bo mogoce transformirati vse rane, ki so vam v preteklosti preprecevale zavestno sprejemanje bozanske energije. Tako postajajo tudi vase energije finejse, ker se prilagajajo frekvenci tega pasu. Zemlja je sla na pot osvobajanja grobih energij, da bi lahko sprejela visjo frekvenco bozanske luci. Ta pot rojeva sposobnost sprejemanja. Odpiranje Zemlje za sprejem bozje luci povzroca tudi odpiranje v ljudeh. Leta 2000-2007 opisujejo to pot.

Bodite kot otroci, kajti njihovo je bozje kraljestvo! Naucite se iti skozi vase zivljenje z radostjo in z odprtimi ocmi. Zacudeni boste, ko boste zaceli odkrivati vase skrite talente. Ne pozabite na humor! Vsako situacijo lahko opazujete tudi z ocesom bozjega humorja. Pravi humor ne ocenjuje in prinasa ozdravitev. Ce ste vpeti v pozicijo zrtve, dovolite vasim vodnikom, da vas insiprirajo s pogledom bozjega humorja na situacijo, da lahko najdete izhod iz navidezne drame. Na ta nacin dobite distanco do celotnega dogajanja, tako da lahko dusa dobi sirsi pregled nad situacijo..

Stevilo 10 pomeni prebujenje notranjega boga, nakazuje pripravljenost prevzeti odgovornost za lastno kreativno moc. Vsak moski in vsaka zenska nosita v sebi svojega notranjega Boga in svojo notranjo Boginjo. Se vedno ste androgini. Zavedajte se svoje lastne enosti, tako da jo lahko projecirate navzven. Ste kreatorji svoje lastne realnosti.

V partnerski ljubezni bo potrebno, da zivite do popolnosti aspekt, ki vam ga nakazuje vase telo, kajti le to vam nakazuje energetski vir, ki vas najmocneje hrani. Vase telo slici spominu ali na Boga ali na Boginjo in nazorno kaze na vir, ki napaja vaso zavest v vasem zemeljskem vsakdanjiku.. Vsaka zenska je, zavestno ali nezavestno, vedno v stiku z svojim emocionalnim telesom, vedno je povezana z mocjo Boginje. Vsak moski je enako vedno povezan z svojim mentalnim telesom, z mocjo Boga. Potrebno je , da se zavedate svojega lastnega bozjega izraza in da castite in ljubite svoje zemeljsko telo. Vas zvesti sluzabnik je, zasluzi zahvalo in respekt. Zenska, ki ne zivi svojo sprejemljivost, se oddaljuje od bozanske radosti ravno tako kot moski, ki ne zivi svoje dajanje in s tem svoj biti sprejet. Bodite pozorni na radost, je kazipot, da greste v pravo smer. Partnerska ljubezen je ogledalo za lasten notranji proces zdruzitve moskega in zenskega principa. Vsaka zenska isce iskusnjo sprejemanja lastnega notranjega Boga, da bi v sebi ustvarila enost, ki bo potem ustvarila enost tudi v zunanjem svetu. Vsak moski zeli biti sprejet od svoje lastne notranje Boginje z namero ustvariti enost v sebi, da bi jo lahko projeciral navzven.

Odnos zenske z moskim kaze kaksen je odnos le te do svojega lastnega mentalnega telesa in obratno- odnos moskega z zensko je pokazatelj za njegov odnos do lastnega emocijonalnega telesa. Odnos med vasim mentalnim in emocionalnim telesom je identicen odnosu med vasim ocetom in vaso materjo. Zapuscino vasih starsev nosite v sebi. Vas mental imitira vasega oceta ali pa protestira proti njemu, vase emocije imitirajo vaso mater ali pa protestirajo proti njej. Vsi izgovorjeni in neizgovorjeni konflikti, ki jih vasi starsi niso razresili zivijo v vas dalje. Vas um in vase custvo sta v istem odnosu, ki je vladal med vasima starsema in nakazuje se zlasti neizgovorjeno resnico vasih prednikov. Skrivnosti so pogojene z iluzijo locenosti, nujno je, da jih transformirate, kajti na poti v enost ste.. Samo iluzija locenosti botruje misljenju, da si lahko drug pred drugim prikrivate resnico. Rane, ki jih skrivate, ne morejo celiti. Dva pola nosite v sebi, ki tezita k zdruzitvi in njihova prasubstanca je element zrak ( stevilo 1) in element voda (stevilo 2), Bog in Boginja, mentalno in emocionalno telo. Mentalno telo Zemlje je zrak. Onesnazenje v ozracju je nastalo zaradi grobosnovnosti mentalnih teles ljudi.

Clovestvo je produciralo miselne oblike, ki so zacele ogrozati lastno varnost. V vas se kaze ta konflikt tako, da vas razum ni pripravljen ljubece scititi vase emocije, ko grobosnovne energije v vas ali zunaj vas ogrozajo vaso emocionalnost. Vasa emocionalnost je vir bozje ljubezni in potrebuje zascito in skrb vasega mentala, da se lahko razvije. Vase misli naj bodo ljubece usmerjene na to, da se bo vase emocionalno telo pocutilo srecno. Emocije srece so pot do Boga, vasega stvarnika. Ce so vase misli usmerjene na to, da vam vplivajo strah, krivdo, dvome, potem vasa emocionalnost pstaja vedno bolj groba, kar vas vodi na pot pomanjkanja. Naj vase misli prevzamejo skrb za vaso emocionalnost, naucite se tega. Usmerjajte vase misli k svetlemu polu, ki vodi v preseganje dualnoste in podpira enost in vse odgovarjajoce emocije: ljubezen, radost, obcutek lastne vrednosti in milosti. Na ta nacin se boste zaceli stapljati z svetlim polom. V iluziji locenosti obstaja tudi nasprotni pol, temni pol dualnosti. Nalaga tega pola je podpirat locenost in vse odgovarjajoce emocije. To vam omogoca spoznati vase iluzije strahu, jeze, obcutek krivde, dvomov.

Ce vas boli glava je to znak zato, da ste ujeti v miselnih procesih in da je potrebno ciscenje v oblliki sprostitve teh misli in sicer s pomocjo besed, ki jih je potrebno izgovoriti, ali pa dejanj, ki jih je potrebno storiti. Mentalni pritisk hromi, pocasni postajate in izgubljate moc, pocutite se nesposobni karkoli storiti. Energije , ki stojijo za tem, pripadajo temnemu polu dualnosti, polu gostih zemeljskih energij, ki zeli pogasiti vas ogenj ( moc realiziranja misli, akcije), da bi lahko svoje grozote manifestiral v vasem zivljenju. Bolece situacije niso namen vasega zemeljskega bivanja, potrebna je vasa volja, da se manifestirajo. Ce jih spoznate za vaso realnost, s tem da se vklopite v te miselne tokove, se bodo v vasem zivljenju tudi manifestirale. Za to manifestacijo dajete vaso energijo, ki ste jo sprejeli od Boga za ispolnitev bozjega nacrta.

Usmerite vase misli na polje bozanske ljubezni v vas in okoli vas. Zaupajte popolnoma toku bozjega vodstva, ki vam kaze pot v svetlobo. Stevilo 10 kaze vaso pripravljenost, da sprejmete vaso kreativno moc.

Tako dolgo ste bili otroci Boga/boginje, cas je da dozorite in postanete kreatorji vasega zivljenja.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#24 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 19. May 2009, 10:30

x:)x pisanje nekoga,ki si upa pisat zgodovino,ki je prihodnost...bravo in hvala

Obstaja devet osnovnih stevil, vasa razvojna pot se razteza preko devetih planetov in devet je tudi razvojnih podrocij, ki so vam na Zemlji dana kot iziv in za vajo z namenom da vaso zavest popolnoma razvijete. Dan vasega rojstva je kot vrata, skozi katera vstopate v zemeljsko realnost. Ta vrata odgovarjajo vedno enemu od teh devetih stevil, ki nakazuje podrocje zivljenske naloge vase duse. To izhodisce vam nazorno kaze na katerem podrocju imate najvecje rane , ki jih zelite razcistiti in odcepljene dele vase duse integrirati v celoto. Hkrati pa je to podrocje tudi pokazatelj, kje imate vas najvecji razvojni potencijal. Na izbranem podrocju vam bodo dane prilike, da ozavestite in potegnete na povrsje vase rane, ne glejte na te situacije kot na zlonamerne, samo podpirajo vas na vasi razvojni poti. Vedno kadar prihaja na povrsje dolocena notranja bolecina, vam je ponujena v zunanjem svetu pot, da staro bolecino nadomestite z novo izkusnjo. Ta nova izkusnja je rezultat transformacije, ki vam je vedno na razpolago, ce ste pripravljeni opustiti pot projekcije.

Katero od teh devetih podrocij ste si zadali za zivljensko nalogo, lahko ugotovite z pomocjo vasega rojstnega datuma po sledecem vzorcu:



n.pr: rojstni datum 4 november 1971: 4

+ 11

+ 1971

= 1986 = 1+9+8+6+ = 24 = 6

Zivljensak naloga je na podrocju partnerske ljubezni.





Stevilo podrocja vase zivljenske naloge, je podrocje na katerem vas potencijal se niste do maksimuma izrazili in vam omogoca zato najvecjo stopnjo spoznanja, ozavescanja in ozdravljenja.



Stevilo 1 = Bog (bozja volja):

- sprava in pot k Bogu,

- iskanje popolne osvoboditve iz kakrsnekoli vloge zrtve,

- mocne blokade mentalnega telesa, manipulacija le-tega v otrostvu in zavestno soocanje z lastnimi miselnimi strukturami, transformacija mentalnih manipulacij na vseh podrocjih je cilj,

- velika moc manifestacije na mentalnem nivoju,

- aspekt dajanja je blokiran in isce ozdravitev, pot zavestne manifestacije kreatorske moci dajanja.

Stevilo 2 = Boginja (intuicija):

- pot Boginje in sprava z njo, pot zenske intuicije in popolna predaja, pot ozavescanja lastne sprejemljivosti,

- manipulacija emocionalnega telesa v otrostvu in transformacija blokad kot posledica tega, rane lastne sprejamljivosti se zelijo transformirati,

- zavestno ali nezavestno emocionalno nasilje v otrostvu je zapustilo rane, ki se zelijo transformirati,

- aspekt sprejemanja je ranjen in isce ozdravitev.

Stevilo 3 = Zemeljska mati (zakon):

- pot zemeljske matere, pot sprave z lastno materjo iz pozicije otroka, pot sprave in integracija lastne zivljenske vloge matere za lastne otroke, za sebe in za druge,

- traumaticne iskusnje z lastno materjo iscejo pot spoznanja in transformacije, prav tako blokade, ki preprecujejo lastno materinstvo,

- bozje vodstvo te zeli pripeljati do sebe in do dus, ki resnicno portebujejo materinsko pomoc, da bi lahko bili v resnicno pomoc sebi in ostalim, hkrati pa iscejo pot spoznanja in transformacije frustracije na pordrocju pirzadevanj dajanja materinske podpore tam, kjer to ni bilo v skladu z bozjo pravicnostjo,

- Vse ranjene emocije iz podrocja cutenja se zelijo precistiti.

Stevilo 4 = Zemeljski oce ( moc):

- pot zemeljskega oceta, pot sprave z zemeljskim ocetom iz pozicije otroka in pot sprave in integracija z vlogo zemeljskega oceta in integracija ocetovstva za sebe in druge,

- pot sprejetja lastne zemejlske moci potom sprejetja lastnega kreatorstva,

- bozje vodstvo te zeli pripeljati do sebe in do dus, ki resnicno potrebujejo, ocetovsko podporo, da bi lahko bil resnicno v podporo sebi in drugim,hkrati pa iscejo transformacijo ran, ki preprecujejo dajanje lastnega ocetovstva in preskrbovanja sebe in drugih z vsem , kar potrebuje dusa na svoji zemeljski poti,

- pot misli isce popolno manifestacijo v zemejlsko realnost in blokade, ki to preprecujejo iscejo transformacijo.


:palec: :2src:


:palec: x:)x x;)x

Stevilo 5 = Spiritualnost (zivljenska sola):

- zivljenska pot kot spiritualna sola in transformacija blokad v spiritualnem telesu,

- sprava z vlogo „biti ucenec“, kajti samo pot ucenca omogoca pot ucitelja, sprava z ucitelji iz lastnega zivljenja in njihovo priznanje in sicer tudi taksnih uciteljev, katerih sporocilo je bilo za nas navidezno zelo bolece,

- pot iskanja Boga in Boginje in transformacija blokad na tej poti,

- iskanje lastne pristne spiritualnosti lahko zaradi notranjih ran transmutira v iskanje pravega poklica, pravega partnerja ali zivljenskega cilja, dokler ne pride cas za iskanje prave poti lastne spiritualnosti,

Stevilo 6 = Ljubezen (partnerska ljubezen):

- pot ljubezni in sprave z ljubeznijo, pot partnerske ljubezni in lepote in transformacija ran , ki preprecujejo partnersko ljubezen in ljubezen do sebe

- zakon lastni starsev kot vzor se odklanja in vodi v zavestno ali nezavestno odklanjanje pravega partnerstva – tudi ta vzorec isce transformacijo, potrebna je lastna vizija partnerstva, da pride do prave ispolnitve,

- transformirati se zelijo rane , ki vodijo v beg pred realnostjo oziroma beg pred odnosi in rane vsesplosnega nezaupanja kot rezultat blokad, ki imajo za posledico pomanjkljivo lastno obrambo.

Stevilo 7 = Zmaga (integracija odcepljenih delov):

- pot v lastno notranjo enost, pot integracije fragmenitranih delov duse,

- pot poklica in „biti poklican“ in trasnformacija ran, ki so na tej poti,

- rane iz otrostva so kreirale zavestno ali nezavestno ko-osebnosti, ki se izrazajo potom notranje razcepjenosti, le-te se zelijo z razumetjem njihovega nastanka transformirati, spoznanje te notranje razcepljenosti in njena transformacija vodi v zmago nad samim seboj,

- pot lastnih notranjih extremov isce notranjo in s tem tudi zunanjo zdruzitev,

- trasnformacijo iscejo rane, ki povzrocajo zunanjo in notranjo borbo, rane zardi katerih pride do ocenjevanja in rane nepotrpezljivosti, ki so nastale zaradi pomanjkanja osnovnega zaupanja.

Stevilo 8 = Pravicnost ( sprejetje prave zetve):

- pot pravicnosti in prejema prave zetve in transformacija ran , ki to preprecujejo

- pot transformacije ran, ki preprecujejo videnje bozje pravicnosti na Zemlji, ran, ki preprecujejo pravicnost za samega sebe, rane iz otrostva, ki jih je povzrocila navidezna nepravicnost,

- borba za pravicnost v zunanjem svetu se konca z spoznanjem in transofrmacijo lastnega notranjega deficita prvicnosti, do katerga je prislo zaradi preteklih izkusen,j

- pot bozje milosti, ki omogoca pravo pravicnost za vsako duso na Zemlji,

- vsaka misel, vsak obcutek in vsako dejanje, ki so usmerjeni proti bozji pravicnosti se v podporo ozavescanja manifestirajo takoj,

- vse doslej nesprejete nagrade za vase zemeljsko udejstvovanje cakajo na vaso sprejemljivost.

Stevilo 9 = Modrost ( notranje samoopazovanje):

- pot modrosti in transformacija ran, ki preprecujejo lastno modrost

- transformacijo iscejo rane, ki iskrivljajo lastno opazovnaje; rane , ki povzrocajo odtujitev od samega sebe; rane, ki povzrocajo mocno projeciranje navzven in so tako ovira na poti k samemu sebi; rane iz otrostva, ki jih je povzrocila vzgoja, ki je imela za posledico odtujitev lastne osebnosti, se zelijo transformirati z namenom odkrivanja lastne osebnosti, talentov, zelja in potreb,

- pot meditacije in analize samega sebe,

- pot mojsterstva na Zemlji potom lastne notranje resnice.



:2src: xsrcx

x:)x se nadaljuje-ni moja modrost..

<h1 style="page-break-after: avoid;">Leto 2010 = 3 / Zemeljska Mati</h1> <h3 style="page-break-after: avoid;">Zemeljska mati je rojena v tem letu, prvi otrok Boga in Boginje na Zemlji. Sluzba zemeljske matere je velika naloga za vsako duso in kaze na pripravljenost duse da podpira proces rasti clovestva z vso svojo predanostjo. Ni vecjega poslanstva kot sprejetje novodobnih otrok z ljubeznijo v srcu. Zaradi nezaceljenih ran iz preteklosti je zelo malo dus na Zemlji imelo moznost popolnoma odrasti. Sele ko se otrok sooci, sprejme in zaceli vse rane, ki jih je dobil skozi svoje starse in tako postal odrasel, lahko prevzame funkcijo starsa na vseh podrocjih. Ce pa otrok ostane otrok na nekaterih nivojih in kjub temu postane stars, bo svoje nerazsciscene konflikte z svojimi lastnimi starsi projeciral na svoje otroke. Tako nastanejo igre med starsem in otrokom, ki kazejo na to, da tece igra pravzaprav med dvema otrokoma in ne med otrokom in starsem. Ne ocenjujte tega, kajti to je velik del celotnega cloveskega ucenja na Zemlji.</h3> Zemeljska mati potrebuje vec podpore za svoje naporno delo. Ni vazno ali rodite lastne otroke ali pa podpirate duse, ki rodijo. Pot za novodobne otroke morate utreti skupaj.

Rane zemeljske matere, ki jih je treba transformirati, so obcutki krivde in so iluzija temnega pola in vas vezejo na konflikt, ki ga zelite transformirati. Obcutki krivde so dediscina vasih materinskih prednikov zaradi razvrednotenja zenskosti. Ta proces je trajal vec stoletij in je vtisnil v vas globoke sledove. Iz strahu pred mocjo zenske energije je bil nauk Jezusa Kristusa zlorabljen v ta namen, da se naprti zenskam krivda za vase bivanje tukaj na Zemlji. Jezus je bil ljubec zascitnik zenske moci in zascitnik Marije Magdalene, ki jo mnogi od vas poznajo kot ljubljeno Lady Nado. Poklonil ji je svojo ljubezen, zascito in spostovanje in s tem postavil temelj, ki ga clovestvo zal stoletja ni hotelo videti.

Vsaka dusa nosi podobo zemeljske matere v sebi, ki se sedaj prebuja. S hvaleznostjo boste prevzeli sluzbo materinstva, pa naj bo v telesni obliki ali pa v obliki socutja. Otroci nove dobe bodo s tem dobili dovolj ljubezni, ki jo potrebujejo, da bi tudi sami posvetili svoje zivljenje ljubezni. Pristno materinstvo se bo razsirilo na Zemlji in ustvarilo cudovit obcutek topline.



2011 = 4 / Zemeljski oce

<h4 style="page-break-after: avoid;">To leto je leto rojstva zemeljskega oceta, ki se bo v vas rodil z sprejetjem lastne zemeljske moci, ki se izraza skozi vasa dejanja, vase besede in vase misli. Zavedali se boste moci vasega lastnega kreatorstva. Zemeljska mati je kelih v vas ljedeh, kateri ima sposobnost sprejemanja bozjih otrok, otrok Boga in Boginje, ki so lahko fizicne, emocionalne ali mentalne narave. Zemeljski oce je s svojo bozansko mocjo kreativnosti sposoben oploditi zemeljsko mati. Enost nosite v sebi, ste kreator in kelih hkrati. Ce je ta kelih, oziroma ta moc kreiranja blokirana, potem pride na povrsje najprej rana, ki skusa to sprejetje oziroma oplodditev prepreciti. Ce te rane ne poskusate ignorirati ali pa se proti njej bojevati, potem se bo pozdravila, kajti zdravje je vasa prava narava in vsaka rana v vas pozna pot zdravja. V trenutku ko jo ozavestite, se ta rana ze nahaja na poti ozdravljenja. Sele ko jo zacnete znova tlaciti, se znova zgosti. Z ocenjevanjem preprecite transformacijo rane in jo vezete na iluzijo temnega pola dualnosti. Na ta nacin delujete z vaso zavestno kreativnostjo proti vasi nezavestni kreativnosti, ki potiska rano na pot ozdravitve. Tako povzrocate notrnajo borbo, ki ima sama po sebi izvor v temnem polu. Vasa prava narava je vera in zaupanje v bozansko ljubezen in vodstvo, ki je vedno pripravljeno , da vas oskrbi s tem, kar potrebujete. Tej naravi sledite zavestno ali nezavestno, ce se ne nahajate v stanju notrnaje borbe. Borba povzroca zgostitev kakrsne koli energije in preprecuje na ta nacin ozdravitev. </h4> Ko pa so vase rane pot ozdravitve uspesno koncale, ne stoji vasi sprejemljivosti oziroma kreatorstvu nic vec na poti. Obilje Boga in Boginje je neizmerno, potrebno je samo vasa privolitev. Ce ste odprti za iluzijo temnega vira, se dotok obilja lahko zavlece, ampak ne skrbite, vsak bo dobil to, kar mu je namenjeno. Temnemu viru se odpirate zato, da pridete v stik z vasimi nezaceljenimi ranami iz preteklosti, ki so iluzija locenosti v vas samih. V taksnih trenutkih ne zivite svoje sedanjosti in tudi ne bodocnosti, ampak delate to zato, da bi osvobodili energijo, zgosceno v teh ranah, iz oklepa iluzije temnega pola. Pri tem vas podpira vijolicasti plamen, ki je v vas in okoli vas in ki je bil aktiviran z postavitvijo novega zascitnega pasu Zemlje. Ta plamen vas bo transformiral v novi cas.

Vase rane iscejo pot na povrsje, ker vedo, da je prisel cas njihove osvoboditve. V svojem otrostvu aktivira dusa vse rane v svoji avri, ki jih zeli osvoboditi v danem zivljenju za sebe in za clovestvo. Zivljenska pot pelje duso na pot osvobajanja. Ce pride dusa v boleco situacijo, potem ko je ze prerasla otrostvo, je to proloznost za duso, da osvobodi ta del nje same, ki je prisel na povrsje in isce ozdravitev. Rana, ki si je utrla pot v vaso zavest, se bo pozdravila sama po sebi, ce je ne projecirate ali ocenjujete, se ne borite, tlacite ali ignorirate. Ravno v tem trenutku stojite pred pomembno odlocitvijo: ali slepo projecirate aktivirano bolecino v sedanjost ali v bodocnost, da bi jo ponovno doziveli, ali pa se odlocite, za to, da se posvetite vasi bolecini v trenutku ko se pojavi. Vijolicasti plamen vam pomaga transformirati vase rane, ce ste vi pripravljeni jim posvetiti vaso zavestno pozornost in socutje. Ce se ne upirate procesu transformacije, se ta odvije automaticno in zacudili se boste, kako hitro. Redko traja ta proces dalje kot en dan.

Ce se vase rane na njihovi poti k ozdravitvi ne cutijo sprejete in uslisane, imajo sposobnost svojo bolecino izraziti tudi na fizicnem nivoju, preko vasega telesa. Transformacija preko telesa potrebuje dalj casa, kot pa tranformacija v mentalnem, emocionalnem ali spiritualnem telesu. Kaze vase telo znake izcrpanosti ali bolezni, pomeni,da potrebuje vaso ljubezen. Skusajte zadovoljiti potrebe vasega telesa, ker so to potrebe vase duse, ki jih on izraza. Vase telo je darilo Matere Zemlje in rojeno je z namero, da vam sluzi. Castite vase telo in bodite mu hvalezni za to sluzenje, ki vam ga v vsakem trenutku vasega zivljenja iskazuje. V svoji biti je telo kelih, kelih za vaso duso. V svoji zunanji obliki se prilagaja svoji energetski vsebini. Je odraz ljubezni in predanosti, ki jo cuti Zemeljska Mati do vas. Pripravljeno je , da se vam v svoji ljubezni poploma preda. Nagradite ga z vaso ljubeznijo in respektom in nudite mu oskrbo, ki jo potrebuje. Ker telo izhaja iz Zemeljske Matere, je stevilo 3, ki vam tukaj kaze pot. Vase telo potrebuje za dnevno ciscenje 3 L tekocine, da lahko delo res dobro opravi. Pomanjkljivo ciscenje, povzroca notranje zastrupljanje, ki slabi vase telo in tako tudi vaso duso. Ce vase telo ljubite, mu dovajajte samo ciste pijace in cisto hrano in pazite na njegove potrebe in skusajte razumeti sporocila, ki vam jih dnevno posilja. Vase telo ima svojo lastno modrost in vedno je pripravljeno stati vam ob strani na vasi razvojni poti. Vase telo je del vase zemljske enosti, zacnite komunicirati z njim in njegovimi organi. Vas namen je ustvariti enost v vas, enost vasih misli, emocij in tudi telesa, da bi enost manifestirali navzven. Marsikater odgovor na vasa vprasanja boste nasli prav v celicah vasega telesa. Bodite hvalezni vasemu telesu. Hvaleznost je frekvenca, ki si jo telo zasluzi. Spomnite se bozje pravicnosti, ki je v vsem, zacnite jo spostovati v vas samih. Ne borite se vec sami s seboj. Borbo z vasimi ranami ne morete dobiti, kajti v stanju so, da vas povozijo in prevzamejo kontrolo v vasem zivljenju. Vase celotno zivljenje je pod aspektom transformacije in vase rane, ki vam, kot se zdi, preprecujejo pot naprej, iscejo samo transformacijo. Potrebujejo pa vase socutje, tolazbo in usmiljenje, brez tega ni ozdravitve. Vase rane niso vasi nasprotniki. So nasportna energija tega, kar rana izraza in so nastale v okoloscinah, ki so bile energetsko mnogo grobejse, kot pa je vasa zavest sedaj. Ce dozivite globoko bolecino in hkrati dovolj socutja, tolazbe in usmiljenja, je nemogoce, da bi se ta bolecina zgostila v krasto nad rano. Vsaka rana nastane na iluziji neusmiljenja, kar je socasno iluzija pomanjkanja vijolicastega plamena. Socutje in usmiljenje omehcajo zatrdelo rano, da postane sprejemljiva za energijo transformacije, ki vas ze obdaja in potrpezljivo caka na to , da jo boste sprejeli. Vasa naloga je le iti v resonanco s to energijo, da le ta lahko opravi svoje delo. Vijolicasti plamen transformacije je esenca tolazbe, socutja, milosti, usmiljenja, tolerance, svobode, molitve, plesa in radosti. Izberite esenco tega plamena, ki vam je najbljizja. Objamite svoje ranjene otroke, dajte jim toplino, poslusajte jih, socustvujte z njimi, tolazite jih, usmilite se jih, na ta nacin bodo te bozje vrline vijolicastega plamena, ki ste jih pripravljeni ziveti in cutiti do sebe po zakonu rezonance stopile v stik z energijo transformacije okoli vas.

Vasa zenskost je vas fundament, je prvi otrok Boga in Boginje na Zemlji. Sele ko bodo rane v vasem emocionalnem telesu popolnoma ozdravele, boste sposobni vaso zenskost in s tem sprejemljivost popolnoma ziveti, kar potem priklice v pojavnost zemeljskega kreatorja. Rane, ki vam preprecujejo dajanje vasega kreatorstva se nahajajo v vasem mentalnem telesu . Potrebno je, da se zavedate vasih miselnih struktur. Opazujte, katere miselne strukture stojijo za vasimi ranami in nadomestite jih z novimi strukturami svetlobnega vira. Ce uporabljate afirmacije, da bi spremenili vase mentalne vzorce, vedite, da ce izgovorite ali mislite afirmacijo 108 krat ( v enem), ustvarite s tem energetski steber, ki ima veliko moc. Kadarkoli pridete do novega spoznanja, ki vas zbliza z vaso resnico, vam bo Bog/Boginja nudil tudi situacijo, v kateri lahko spozano potem tudi zasidrate v vaso realnost,da se lahko zacenja siriti. V kreiranju vasega zivljenja ste bogovi v delovanju. Lahkotnost bivanja je kljuc do vrat svobode.

Rane , ki jih skusa transformirati zemeljski oce, so rane v vasi korenski cakri. Telesne muke, mucenja, vojne so povzrocile predvsem v moskem principu mnogo jeze, sovrastva in strahu, ki so oblike zgoscene energije zaupanja. Zenski princip proizvaja z zgoscevanjem obcutke krivde in dvome o samem sebi. Skozi prizmo humorja gledano je zemeljska mati nezavedna mojstrica v vlivanju obcutka krivde, zemeljski oce pa v povzrocanju strahu in jeze.

Skozi stoletja so vas te prvotne rane locevale od vasega notranjega Boga/Boginje in so preprecevale soocenje z lastno kreativno mocjo. Dolgo je bilo moskemu principu mogoce z iluzijo zavestne ali nezavestne jeze vsiliti svojo voljo s pomocjo aktivacije strahu, ne da bi pri tem spostoval princip Boginje. Zenskemu principu je bilo enako dolgo mogoce svoje sprejetje izsiliti z vlivanjem obcutka krivde, brez upostevanja principa Boga. V nobenem od teh primerov ne more priti do zadostitve. Obcutki krivde ne morejo roditi ljubezni. Strah in jeza ne morejo omogociti pravo moc in velicino, ker izvirajo iz iluzije nemoci. Seme nemoci bo rodilo nemoc. Seme obcutka krivde bo rodilo obcutek krivde.

Clovestvo se bo oddaljilo od teh manipulacij preteklosti, ker boste z dvigom vasih frekvenc zgubili resonanco s temi grobosnovnimi igrami. Rane, ki so povzrocale te igre, bodo prisle na povrsje, da se transformirajo. Odlocite se za svobodo, kajti vasa rojstna pravica je.



x:)x
2012 = 5

<h4 style="page-break-after: avoid;">V tem letu se zacenja vase spiritualno mojsterstvo. Vsa vrata so vam odprta. Zaceli boste opazovati zivljenje iz cisto drugega zornega kota. Spoznali boste da je vase zivljenje darilo in da je vasa prava naloga ta, da to darilo sprejmete v vsej svoji velicini. Vasi konflikti so rane nesprejemanja. Dovoljeno vam bo spoznati, da je clovestvo insceniralo svoje drame samo zato, da mu ne bi bilo potrebno to darilo, ki ga je rodila prisotnost zenske energije, ziveti. </h4> Clovestvo je skozi vojne, ki jih je vodilo, izrazilo svoj protest proti temu darilu. Ta protest se zrcali v vasi notranjosti v vasi nezavedni zavrnitvi, da bi to zivljenje cenili v vsej svoji popolnosti. Naucili se boste nositi odgovornost za vaso nesprejemljivost in nepredanost temu bozjemu toku. To zivljenje lahko uzivate samo, ce ste ga pripravljeni sprejeti in sprejemanje je zenski aspekt. Zemlja je tako popolna v svoji zenski lepoti , da je cudovito okolje za vsako duso, ki se nosi v sebi konflikt razvrednotenja zenskega aspekta na podlagi iskusenj iz svetov, kjer ste bivali pred vasim prihodom na Zemljo ( Mars!). Mir boste nasli na Zemlji samo, ce se boste naucili spostovati zenskost v vas in okoli vas. Ce si boste dovolili ta veliki korak sprave, potem se bo iz vasega zenskega aspekta porodila vasa kreativna moc, ko jo boste znali zavestno manifestirati. Sele vasa pripravljenost sprejeti misterij zivljenja bo omogocila bozansko oploditev. Potrebna je samo vasa pripravljenost odpreti se cudezem zivljenja. Vasa notranja Boginja ima sposobnost sprejetja vsega potrebnega znanja in ga s pomocjo vase notranje matere roditi v vaso zavest. Vasa kreativna moc pa ima sposobnost manifestiranja sprejetega na Zemlji. Sedaj ste zreli za solo zivljenja, ki jo predstavlja stevilo 5. To obdobje imenujemo zavestno Zlata doba. Zivljenje se vam bo predstavilo kot darilo, ki ga velja sprejeti. Cutenje, vonjanje, okusanje in mnogi drugi cudezi so tako intenzivni samo na tej Zemlji. Ko se boste naucili biti do popolnosti hvalezni za te darove, bo to istocasno tudi zacetek vasega slovesa iz Zemeljskega iskustvenega nivoja. To ne pomeni da boste predcasno koncali vase zivljenje, ampak, da boste zapustili kolo rojstev. Mnogi izmed vas bodo prosili za priloznost, da bi ta cudoviti planet smeli uzivati v novi zavesti. Prosite in dano vam bo.

Na Zemlji so se vedno duse, ki ne kazejo pripravljenosti odpreti se novi zavesti. Te duse se bodo v bodoce inkarnirale na 9. Planetu in ne vec na Zemlji, ki je 8. planet v vrsti vasega razvojnega potovanja. Na 9.planetu beg pred lastno resnico ne bo vec dovoljen. Poskrbljeno je za to , da boste vsi nastopili pot domov.

Zemlja potrebuje pocitek in regeneracijo. Nova zavest bo rodila nov odnos do vase notranje in zunanje zenskosti in s tem tudi do vase ljubljene Boginje Zemlje, ki se bo znova razcvetela v svoji lepoti. Tudi zenski pol clovestva bo okreval in bo tako v stanju to lepoto tudi sprejeti.

Cudoviti casi vas cakajo na Zemlji.




v Bibliji piše,da žito zori na zemlji in da plevela ne odstranjujejo,ko pa bo žito dozorelo pride čas žetve in takrat bo ločeno zrno od plevela darma-karma-darma ob vsakem začetku se začne konec...

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#25 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 19. May 2009, 11:01

x:)x moje spoznanje glede številk,drugače pa seštevajte in si postavite svoj sistem in ga preverjajte v življenju...

1 pot in preizkušnja

2 življenje v dvojnosti-igra vlog, ko nisi ti

3 pot k troedinemu Bogu, pot v sebe in skozi sebe v ustvarjanju Raja v sebi, skozi vodstvo,učenje 6

4 pot k Očetu, na pol poti do ravnovesja, harmonije samim s sabo in sprejetje zemeljskega Očeta

5 odlično deluješ skozi Sebe

6 številka Gospoda, ki deli lekcije in vodi vrtec in prevzgojo na zemljici

7 številka modrih, ko pomagajo z nasveti in so nam prijazni, srčni in se dobro počutimo v njihovi družbi, ker nam modro-plavo svetujejo :2src:


8 harmonija,
Luc pravičnosti in potrditve + Luč, ki sveti in ozdravi rane


9 Stvarnik, Kreator, Bog, Oče-Mama-Otrok; Narava-neokrnjena,
Luc bozje modrosti Bog modrost se prebuja v vaši lastni sredini in vas vodi v zlato dobo-Raj na Zemlji, ki je že tukaj in Sedaj.

Slovenija je velik del že čiste kreacije in bo vzgled in vzor Evropi in Svetu xDDx

vas A ga pe


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users