Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

BINGA-BONGA ŠLOGA


  • Please log in to reply
* * * * * 8 votes
520 replies to this topic

#1 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 7. December 2005, 21:47

:flower: HVALA VSEM za OCENJEVANJE! :flower:
Glede na to, da bom samo jaz odgovarjala za tiste, ki jim pogledam v karte, da raznorazne opazke ne bodo letele po drugih šlogarjih, sem odprla tole temo! Pa tudi drugi ne morejo več šlogati, ker sem jaz naredila tak cirkus. Torej, bolj komot kot tako?!

Tukaj šlogam samo veseljakom, tistim, ki se ne bodo jezili, če jih ljubljeni ne mara. Tistim, ki vedo, da je vse treba vzeti z neko rezervo, izluščiti samo najboljše in najlepše. Sploh pa jaz dokaj grdih stvari ne pišem!

Tisti, ki hočejo da jim v petek + torek šlogam, morajo: povedati približna leta zase in pa za tistega, ki jih zanima; obvezno napisati barvo las (če nekdo napiše rdeče, ne vem ali so svetle ali temne). Zakaj leta? Zato, ker je velika razlika šlogati eni 20 ali 40-letni, ne! Pa tudi, ce je oseba samska ali ni! Samo toliko.

Pa vsakič samo 1 vprašanje. Tistim, ki odgovorim, ne odgovorim potem 14 dni, za toliko šlogam! Dobro bi bilo, da bi se malo pred šloganjem oddaljili od čata, kajti potem osebe v kartah pridejo, ti pa ne veš, kdo so!
:flower:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#2 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 193

Posted 8. December 2005, 17:57

BB! Pozdravljena x;)x

Najnovejša informacija: jp, grem, določeno x8Dx

Tako, da ko boš delala tedensko napoved, bi prosila, da mi mal okvirno pogledaš - ker mal pa je dobr vedet, kje se umikat & kje svoj lonček pristavit x;)x

Mal me stiska, ker že dolg nisem bila kje na taki "službeni zadevi" & tolk časa brez glavnega energijskega vira (beri:fanta) :sori: ... ma, če ne bi bila prepričana, da je to dobro, da grem, ker se mi pol odpirajo nove poti, pol ne bi šla.... j**** ga, je treba nekak denar dobit x;)x

Mal pa bom tudi lunin. net pogrešala x8Dx

Prijetno noč Ti želim :sorcerer:


#3 sanjab

sanjab
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 8. December 2005, 18:36

Pozdravljena!

Upam,da sm na pravi strani:) Sem rahlo zmedena, ker sta dve strani s to temo..
Torej, zanima me kaj me čaka v teh dveh tednih na ljubezenskem področju ter na ostalih.

Stara sem 18 let, temno rjave las,
moj Fant: star 19, svetlo rjave lase

hvala

#4 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 123

Posted 9. December 2005, 11:44

33-letna rdečelaka/bolj temna in bolj samska kot ne. zanama me pa kako kaže kaj moje finančno stanje; se bo kaj izboljšalo? bodo kakšni prilivi /poplačila iz tujine, mi nekdo dolguje kar nekaj denarja.

klavdija

#5 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • posts 553

Posted 9. December 2005, 13:40

Čao Bingec xsrcx

itak, da bomo takoj napisal neki, zato, ker si pač odprla temo.
(zdej boš pa lah globok zadihala tuki. x:Dx )

mene pa zanima, če bom kej potovala v bližnji prihodnosti ali malo daljni,no če bom pa kaj bo moj menil o tem.

JaZ 21 let temno rdeče lase
On 25 let temno rjave,rahlo plešast že pri teh rosnih letih (ampak naju ne mot,mu dam rada lupčka na plešo)


lalalalalalalalalala

tist dnar, ki si ga napovedala, je moja plača, ki sem jo dobila včeri in je jutr ne bo več xrolleyesx

ma kakšna darila pa prazniki :xx!:

Hvala za odgovor, ki bo, ko bo xDDx x:px
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#6 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 9. December 2005, 14:37

Vrstni red za torek, 13.12.05 (Ce ne pa za drugi torek)

1.) Bucko - ok - (nagrajenec)
2.) Maya - ok - (svetovalka)
3.) Mantis - ok - (tajnica)
4.) Delfinka - ok
5.) MoonDance - ok - (nagrajenka)
6.) Coccinelle - ok - (nagrajenka)
7.) Amber - ok - (nagrajenka)
8.) Rika - ok - (nagrajenka)
9.) Bikec - ok - (nagrajenec)
10) Noka - ok
11) Sonck - ok (vsi do tukaj omenjeni naj poslejo novo vprasanje, ce ne pa samo tedensko sloganje)
12) Privat M _ _ _ A - ok
13) Meqi
14) Kroky
15) Sanja
16) Klavdija
17) Child
18) Petra135
19) Pixy
20) Beli
21) Lexika
22) Cespljica

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 9. December 2005, 14:57

OBVESTILO!
Od predobre Stanke iz Postojne NE DAJEM VEČ NOBENIH INFORMACIJ! Zakaj! Več kot desetim sem dala njeno tel. št. zahvalili pa sta se mi samo 2/3. Torej, Stanka ne potrebuje nehvaležnih ljudi pa tudi jaz ne. Sploh pa ne vem, kdo mi piše in ne bom več dajala niti privatno njene št. , razen poznanim! Torej: glede vedeževalke Stanke NIČ VEČ INFORMACIJ!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#8 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 59

Posted 9. December 2005, 20:03

Opa;) BongiCa se je osamosvojila. Me veseli. Še vedno sem ti na oslugo, ko sama ne boš utegnila. Dobla sem dnar od mesečne plače. Zdi se mi malo polno..mislim, da so mi nakazali še denar od koga drugega, ki nima statusa. Mogoče si vidla tega. Poglej, če vidiš še kakšnega. Če bom dobla tisto vlko vsoto. Pa enkrat za spemembo tenedskega, ker nimam posebnega vprašnja. Pa če vidiš kakšne tipsone. Še vedno sem temno blond, 22, samska.

Želim ti lep vikend!

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#9 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • posts 515

Posted 9. December 2005, 21:34

Bonga jst mam pa eno pitanjce! A lahko pošlogaš za koga drugega npr. mojega brata in če napoveš kdaj časovno obdobje ali šlogaš samo za 14 dni.. Opa že dve vprašanji! x:)x

:vio: :vio:

#10 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 10. December 2005, 09:54

Bučka Trinity! Kwa sprašuješ, k že use veš! Pozdrau usem - u tork!

Lučka Delfinka, no a si vidla, če sm rekla, d bo dudatn gnar, bo! Pozdrau usem!
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#11 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 193

Posted 10. December 2005, 10:24

Pozdravljeni....

Jaz bi rada povedala nekaj vsem, ki so "sodelujejo" tako in drugače na tem forumu.... ki pač podajajo svoje mnenje (ki pa je subjektivno) o BB, njenem delu in trudu... ker sem zadnjič pač videla neke dvome o tem, da BB pač "nekaj" piše.... pač bedarije in da ni nič res....

Povem to, da če človek (ki ga kaj zanima) ima dokaj porihtan "sistem" v glavi in ima čiste misli ter mu je jasno, kaj ga res zanima, potem lahko BB pove situacijo (napove) v nulo.... in z vso resnostjo lahko obravnavate njene besede :palec: ... če pa komu kao "fali mimo", pa naj globoko razmisli sam o sebi....

To ne pišem kr tko, ampak na podlagi mojih lastnih izkušenj zadnje dni.... & še najbolj na podlagi včerajšnje situacije.... BB mi je "povedala" stvari, ki se mi niti sanjalo ni, da se to res lahko dogaja.... ampak, punco res spoštujem, zavedam se, kaj vse je potrebno, da to dela, sem ji hvaležna.... in "njen rezultat" je tu.......

To sem napisala v razmislek mal... in v to, da res to njeno delo obravnavate kot nekaj realnega, dejanskega in to tudi spoštujete na primeren način....

Sicer bi do potankosti opisala svojo zgodbo v situaciji, pa tud kaj je BB rekla, ampak ker gre za neko zadevo, ki je povezana z marsičem in marsikom, je ne morem... mogoče pa kdaj.....

BB, tebi pa še 1x hvala.... kako pa bo situacija, pa bomo videli:)


#12 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 10. December 2005, 10:29

Maya, samo ena je mal znoru pa še 2 in to od 900 postov!
A ti tvojo stvar ne moreš nekam prijavit? Zdej grem dol s pc-ja, ke je pršou prjatu ut prjatlčinega sina. Žiujo! Lepo pot in brez nezgod! Ja, pa a prou morš jet? Jest ne bi sla, jest bi šla na pulcijo! Kr takoj! In use puvedla in pukazala in ga ni zakona, d bi mel oni prou!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#13 kokica

kokica
  • Lunatik
  • posts 4,176

Posted 10. December 2005, 10:37


Povem to, da če človek (ki ga kaj zanima) ima dokaj porihtan "sistem" v glavi in ima čiste misli ter mu je jasno, kaj ga res zanima, potem lahko BB pove situacijo (napove) v nulo.... in z vso resnostjo lahko obravnavate njene besede :palec: ... če pa komu kao "fali mimo", pa naj globoko razmisli sam o sebi....


:palec: :palec: :palec: x^x

BB je en tak xsrcx
Smisel življenja je največja sreča

#14 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • posts 553

Posted 10. December 2005, 12:06

ja, k novoletne lučke si,k tko izmenično svetjo pa povsod

:palec: xsrcx
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#15 kroky

kroky
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 14

Posted 11. December 2005, 20:22

alo alo binga bonga:-)
Zopet jaz, 14 dni je že mimo in me nekaj zanima, seveda če je mogoče iz tvoje strani. Namreč kako mi kaj kaže v ljubezni, se bo kaj dogajalo?
Zelo ti hvala za odgovor in se še kaj tipkamo:-)


aja oprosti, malo sem raztresena pa sem pozabila:
jaz --> 22 let, temno rjavi lasje -- pobarvana svetlo rdeče
bivši--> 27 let, rjavi lasje
znanec --> 27let , rjavi lasje

zanima me, kaj se bo kaj spentljalo, kakšna je slika z bivšim in kaj z znancem.

Hvala ti, res si zlata.

še enkrat lp by kroky

Edited by kroky, 11. December 2005, 20:24.


#16 petra135

petra135
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 9

Posted 12. December 2005, 20:28

hy..
Pa sm se oglasila spet, po nekem času. Še vedno me zanima,kako kaže z ljubeznijo? Bo se zgodilo kaj novega,kaj z bivšim fantom? ali boma mogoče ponovno skup?

js:18 let,blont lase
on:26, temno rjave

hvala BB

#17 Dave

Dave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 96

Posted 12. December 2005, 22:42

MMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I JUST CALL TO SAY I LOOOOOOOOOOOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUU I JUST CALL TO SAY HOW MUCH MMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wub: :wub: :wub:

#18 Modratrobentica

Modratrobentica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 118

Posted 12. December 2005, 23:05

x:Dx BINGA TI SI ENA TRAPA , hahahahahahahaha x:Dx :vragec: BREZ ZAMERE AMPAK SI RES x:o)x x:o)x x:o)x :inocent:
sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))

#19 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • posts 312

Posted 13. December 2005, 00:30

Vrstni red za torek, 13.12.05 (Ce ne pa za drugi torek)

1.) Bucko - ok - (nagrajenec)
2.) Maya - ok - (svetovalka)
3.) Mantis - ok - (tajnica)
4.) Delfinka - odgovor je na prejsnji strani nekje! - (pomocnica tajnice)
5.) MoonDance - ok - (nagrajenka)
6.) Coccinelle - ok - (nagrajenka)
7.) Amber - ok - (nagrajenka)
8.) Rika - ok - (nagrajenka)
9.) Bikec - ok - (nagrajenec)
10) Noka - ok
11) Sonck - ok (vsi do tukaj omenjeni naj poslejo novo vprasanje, ce ne pa samo tedensko sloganje)
12) (Tejka 100 - 5419)
13) Privat M _ _ _ A - ok
14) (Meqi - 5448
15) Suerte - 5449)
16) Sanja
17) Klavdija
18) Child
19) Pixy 19
20)......


hojla, upam da je ok da sem tako napisala - sebe na 19. mesto. vem da še ni 2 tedna, ampak imam en problem. moj pratner je dobil eno uradno pismo ki ga mora it dvignit. pa vem da ga skrbi a je kaj ful slabega. tako da je vprašanje kakšne vrste pismo je to - s slabimi posledicami? ce mi lahko odgovoris na to vprasanje "preko vrste" bom ful vesela...ce pa ne, pa tud ok x:)x

jaz sem rjavolasa pobarvna na srednje blond, stara 29 let
on pa je temnolas/siv z malo plešice (ki se ne vidi ful ha ha), star 42 let

pa prijetno noč vsem (ne)zaspancem x;)x
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#20 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 03:43

x:Dx BINGA TI SI ENA TRAPA , hahahahahahahaha x:Dx :vragec: BREZ ZAMERE AMPAK SI RES x:o)x x:o)x x:o)x :inocent:


Bl trapa kt si ti
rodila se se ni!
Da pa to bo celemu Forumu jasno
povem kratko in glasno,
da zgubljat besed se zate mi ne da,
in tvojga cmeranja se tut citat nubenmu ne da!
xrolleyesx

27. Oct 2005 ob 12:44

Glede mojega gornjega pisanja povem:
Clovek gre k slogarci. Ta mu nekaj pove, kar mu ni vsec. Npr.: Moji prijateljici sta obe slogarici v istem dnevu povedali isto: da bo sla hcerka od hise, da se bo preselila k fantu. Prijateljica je potrdila, da je res tako, da se s hcerko ne razumeta, in da bi bilo bolje, da bi odsla (ima 20 let). Trenutna situacija pa je, da je zdaj mama noce pustiti stran, tako bo lahko rekla, da sta se slogarci zmotili, da nic ne vesta.... Dobro, zdaj je stvar malo zablokirana, ker ona hoce tako, toda ne bo minilo niti par mesecev, ko se bo situacija obrnila tako, kot sta ji slogarici rekli.

Zatorej, ce gres k vedezevalki, ona ti nekaj pove. Ce problem ni velik, ga lahko se tako slaba slogarca napove tocno (ali se bova s fantom razsla, ali ima drugo, ali bom dobila denar.... to so lahke stvari!). Ce pa hoces stvar poglobiti, potem pa ni treba telefonarit na razne telefonske stevilke za placilo, sama izguba denarja.

Kar ti vedezevalka pove, lahko ti po mili volji tudi spreminjas: Fant te bo zapusti - ti rece! Ti ves, da je situacija kriticna, da bo slej ko prej konec, toda, kaj naredis, a? TI GA PRVA PUSTIS, samo zato, ker je slogarca rekla, da te bo on pusti, pa da dokazes, da ne ve nic, naredis ti PRVO POTEZO! Ampak povej mi, ali je res vazno kdo naredi prvi korak? Konec je konec, tudi v kinu lahko vstanes in gres, ne da bi film do konca gledala in tako si naredis svoj konec! Mogoce si pa s to gesto samo pomagala fantu, da se te je znebil, in da ne bo on kriv za vajin konec. Tvoje pocutje se s takim ravnanjem nic kaj dosti ne spremeni, samo v toliko, da lahko hodis okoli in govoris, da SI TI FANTA PUSTILA.... evo, samo to, SRCNA PRAZNINA pa ostane!


28. Oct 2005 ob 20:41

...cer....Ce gdo hoce, d mu zdele slogam, ma du 24-ih cs. Probi, se zou ti bo, ce naus!!!

KRATKO + JEDRNATO!!!

28. Oct 2005 ob 21:46 Poldka
binga-bonga upam, da se nisem prepozna ... mene zanima ljubezen, se mi nekaj dogaja z enim mlajsim tipom, samo se mi zdi, da sem vcer vse zajeb.... kaj bo s tem? hvala

POLDKA, prevec mislis! Si ljubosumna, zaljubljena ampak bolj v glavi kot v srcu. Tvoj tip je tudi zaljubljen, pa tudi malo ljubosumen (a niste Sluvenci) in se mi zdi, da ima vsega dovolj. Telefonari mu ena se kar premozna zenska. Drzi vaju skupaj samo strast. Sploh pa imas ti enega prijatelja, ki ne stanuje blizu, tudi se kar premozen je in se mesa med vaju. Sexa ne bo, vsaj ta teden ne.... drug teden pa naprej!


Poldka
tole mi pa ni najbolj jasno jest sem 100% zaljubljena .... za njega ne vem, mene mori samo to, da se ne odzove, ker sem vcer nehote nardila 1 napako ,,,, sanja se mi pa ne o tem priajtelju, ki ga omenjas, kdo bi to bil???? kaj bo drug teden naprej????????? a bova sploh kdaj skupaj al je razlika v letih prevelika??????????????? se opravicujem, ce prevec sprasujem, sam me res zelo boli ... bi mu kr se en sms poslala, pa si ne upam, ker sem mu ze 2

Ne vidim nobene ljubezni vec med vama (toda, vprasaj Marso, jaz slogam bolj tako, potem me pa tudi zanima barva las, tako laze vidim, kdo je kdo). Ce bosta skupaj, bosta mogoce samo zato, ker mi se zdi, da imata isto druzbo.

poldka 28. Oct 2005 ob 22:19

jest sem raznobarvna, naravno sem pa sivo-rjavo-blond, on je pa blond druzbo mava pa res isto ..... med nama sploh nic se ni bilo, razen prijateljstva, mogoce to ni nepomemben podatek saj vem, da sem zoprna, samo me res mori, ker mi doslej nikakor ni uspelo najti ljubezenske srece in me hudo boli vsakic, ko storim neumno napako ... zdej se pa bojim, da me bo moja napaka znova pokopala

Poldka! Ne vidim nobene velike ljubezni med vama, sexa sploh ni, ampak samo prijatelji. On ni v nobeno zaljubljen, mu pa ena se kar premozna telefonari. Ti imas v hisi eno crno noseco zensko. Ce pa imas moza ali stalnega partnerja, vedi da je bolan zaradi ljubezenskih tezav s teboj. V glavnem, imata en zelo dober par za prijalje. Vprasaj Marso za podrobnosti s tipom. Jaz ne vidim nic konkretnega. Zivjo .... pa ne se sekirat, jaz tezko tako slogam.

QUOTE(poldka @ 28. Oct 2005 ob 23:34)
jest nimam moža!!!! nobenga moškega nimam, ga nisem imela že skor 2 leti ...mhm, hvala ti za vse odgovore ... saj res ne vem, kaj naj nardim, naj vztrajam in se trudim okrog tega tipa al naj ga pozabim

Okoli tebe se mi vrti en ljubosumen tip. Imas pa dve dobri zenski okoli sebe, ena je prijateljica ena pa iz familije. Mlajskih fantov ne vidim, razen v druzbi. Nekaj casa bo ista situacija. Vprasaj Marso, meni se zdi, da ne bo nic. Glede tistega, ki sem rekla, da je bolan zaradi tebe, je pa mogoce kaksen bivsi. Pa ne me za besedo drzat. Kakor obrnem karte mi hodijo ljubosumnezi, enkrat ti, enkrat on, enkrat prijatelji, enkrat blond/rdeca zenska.... lahko noc....
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#21 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 04:25

(bera277 @ 28. Oct 2005 ob 23:57)

prebiram tale forum po dolgem casu in ugotovim, da sem mogoce ujela zadnje minutke, da mi malo pokukate v prihodnost ... dobro staro bero zanima seveda ljubezen, koncno je prebolela bivsega, ker se je pojavil nek nov moski in me zanima, ce bo to to ali spet ne bo nic hvala binga-bonga, ce sem se dovolj hitra, ce ne pa mogoce kdo drug ob priloznosti


PUCAK! A mi lohk puves barve las?


29. Oct 2005 ob 00:00

Zdaj so okoli tebe prisli sami moski: velik asortiman, od mladih do starejsih, do porocenih. En crn porocen moski misli nate (ni ljubezen - misli) pa ima eno crno ljubosumno zeno. Potem imas enega mlajsega svetlolasega, ki ima enega temnega prijatelja, mogoce oba malo zalostna. Potem ti gledas mogoce enega sefa v sluzbi, v glavnem je povezan z zgornjim parom. Samo tip gleda stran. Ljubezni ni nikjer, samo druzba, SEXA tudi nihce. Ne vem kako, ampak to je danes ze tretji primer, ce ne stejem tudi mene.... ahahahaaaaa.....


(bera277 @ 29. Oct 2005 ob 00:10)

Jest sm rdece-oranzna, on pa blond. mhm zanimivo .... hvala lepa ... in zakaj je svetlolasec (zdi se mi, da je on oseba X, ki me zanima) zalosten???? ... kje pa se obira moj princ na belem konju?


Okoli tebe ni nobene ljubezni, tudi ne z mlajsim blond tipom (zdi se mi, da je bolj brez denarja, ampak to ni glavni problem, ker ni materialist. Aja se to, nima nobene zenske.), samo pogovarjanja. Ta teden bo situacija ista, za v naprej pa vprasaj Marso. Jaz tako itak ne morem slogat. Evo, drugi teden pa bo mogoce kaksen spolni kontakt med vama, mogoce..... Ne vzemi prevec resno vsega kar sem ti povedala ..... noc....


29. Oct 2005 ob 11:24

Razmisljam:
Po vcerajsnjem nocnem velikanskem uspehu sem se odlocila, da uradno nadaljujem s sloganjem. Zdej sam cakam na privolitev :frog: UNE :frog: visje sile, d nau kej narobi, ne!
Cakam!

P.s.: Aja, se to, sm 1 uro na raspulago, ce k'ksnga kej zanima, ne!




29. Oct 2005 ob 11:40

Soncek22 Zelo vljudno in prijazno (sm itak vedno uludna in prjazna, ne!) odgovarjam prijaznici, ki mi je pustila privat vprasanje. Odgovor:
Noseca - NE, ampak premisljujes. Med teboj in tvojim ljubim je 100 km razdalja. On misli, da si noseca, ampak mu ni prav vsec. Mi se zdi, da ima doma tudi eno svetlolaso zensko. Mama ali ena sorodnica ti bo dala nekaj denarja, darilo... En svetlosasi ali pa plesast tip (mogoce tvoj sef) ti predlaga kaksen nov posel. Evo, to je to.... Zivjo
Aja, se to: Tudi v tvojem primeru nuben nc ne kausa, n vem kuko to, dobr, je pudneu, ampak tut za punoc ti puvem, d naus nc....


(sonček22 @ 29. Oct 2005 ob 12:45)

Kako misliš mu ni všeč?če pravi da bi rad?
Svetlolasa ženska? A pri njemu? M, pe to, kar se kausa tiče ni težav, skor vsak dan.Pa tole, kaka razdalja?



Sem se 1 x odprla, ne bos verjela, isto pride. Mogoce bo sel na kaksno sluzbeno pot, tam pa je ena blond. Trenutno se nahajata doma. On hoce in noce, da bi bila noseca, se velik kreg bo.
Ce pa te resno kaj zanima (jest slogam sam u petkih in torkih, takrt bl vela) vprasaj MARSO .... zivjo


(sonček22 @ 29. Oct 2005 ob 12:51)

Sam še tole. Prosim. A jo poznam in ali me vara, oz. bova šla narazen?


Sem ti povedala, da me ni treba prevec za besedo drzati. Marsa pa vse pravilno do potankosti ugane. Vprasaj njo!
Vidim, da med vama ni ne vem kaksne velike ljubezni. Ne vem v kaksnih odnosih sta tvoja mama + oce, se tudi nekaj kregata. Kar naprej mi pride ena pot 100 km. Spet je prisel tvoj ljubi s tisto se kar premozno blond/rdecelasko. Mogoce pa je tudi tvoja znanka, mogoce sta tudi nekaj malega skegani. Tip pa je zagotovo doma.


(sonček22 @ 29. Oct 2005 ob 13:03)

Ok, njega ni doma, živiva skupaj že tri leta, mama in oče sta živela skupaj le par mesecev, Po 6 letih najine veze ljubezen je( vsaj pri meni), je pa moj oče lahko oddaljen sto km., ker je daleč doma.Dragi je pa pri kolegu, kr mu neko el. dela.Kat se pa otrok tiče, je pa na čase bolj navdušen kot jaz.
No pa vseeno hvala. Aja pa še to oče in mama se sploh ne pogovarjata že vrsto let.


Kar se mame + oceta tice sem videla konec. Prej sem ti rekla, da je tvoj tip doma. Zdaj pa je mogoce doma pri eni zenski. Pa se vsedi v avto in pojdi pogledat. Jaz bi ze preverila, kje je njegov avto. Rekla sem ti tudi, da je on za nosecnost, potem pa mu nekaj kapne v glavo in spet ni.
Ne vzemi tega prevec resno, danes je sobota, dobro vem, da so karte hudobne, in da lazejo, samo ob torkih in petkih pa ne. Zivjo .... ne se sekirat .... pejt pugledat, kje ma auto!!!


(sonček22 @ 29. Oct 2005 ob 13:12)


Ne, mu zaupam, sam si mal dvomov nardila, sva se ravn pogovarjala, je klical, da počas pride.
A te lahk u torek poiščem, glede zanositve mislim, kdaj naj bi pa zanosila če zdaj nisem.

ZA VSA RESNEJSA VPRASANJA tvoje bodoce usode se obrni prosim na MARSO!!! V torek me ni, v petek pa sem, zivjo.... pejt pugledat kje ma auto, pejt!!!


(smrketa @ 29. Oct 2005 ob 14:44)

Binga-bonga, kje pa šloga Marsa? To namreč prvič slišim. Lp


Pisi ji! Zivjo


Leica - 29. Oct 2005 ob 17:00
ojla!

zanima me, kako bo kaj z enim tipčkom- tehnico, bo kaj iz tega ali nič?
ter, sli bo študentsko delo, ki ag trenutno delam dolgoročno ali me čaka še kaj zanimivejšega?


hvala, hvala...


Jill - 29. Oct 2005 ob 17:20 ojla )))

no mene pa zanima...hm..ljubezen in faks (če se že nakrat spravim k sebi in ga rešim.....)

uživajte )))

--------------------

Če želiš imeti , česar še nikoli nisi imel, moraš narediti nekaj česar še nikoli nisi naredil!


LEICA + JILL, a to men?


(Jill @ 29. Oct 2005 ob 18:46)

ha ha ha ups...če sem se zmotila...no komurkoli ki ima voljo razpredati o tem


Jill, tezko je takole slogati, brez imena, starosti, barve las, ki me najbolj zanima.
O ljubezni vse tiho. Ena bolana sorodnica ti bo telefonirala in se ti bo nekaj lagala. Kakor vidim ne hodis pogosto ven, nimas druzbe mlajsih ljudi. Si zalostna zaradi: ljubezni, ki je ni; denarja tudi nimas na pretek,samo tolikor, kolikor ti ga da ocka, no, trenutno ti bo dal kar dosti,nekaj na 9 nule dodaj sama. Pusto zivljenje imas. Glede sole ti ne morem nic reci, ker nisem "prou t prava slogarca", ampak vseeno lahko razberem kaksne manjse stvari, ki se bodo dogodile. ne drzi me za besedo, vprasaj - pisi Marsi, ona je strokovnjakinja. Zivjo ....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#22 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 04:49

Cvet - 29. Oct 2005 ob 19:01 Binga-bonga živjo!

Kot vidim, si zelo energično prevzela šloganje tulele....

Jst od časa do časa kaj vprašam....no zdajle me res ful zanima, kaj tebi kažejo karte glede moje nove zveze (traja dobra dvainpol meseca) z enim krasnim človekom (oba imava za sabo že zgodovino), ki pa bi mu vključitev mene v svoj vsakdanjik (zapleten odnos z mamico njegovega otroka in pa zelo nenavaden bioritem) pomenila zelo veliko spremembo, kar zna zanj biti ogromna težava. Sicer je med nama taka neverjetna energija, privlačnost in razumevanje, da se ne splača razmišljati preveč, kaj bo če bo in ko bo.....pa vendarle

Njalepša hvala, če pa rabiš še kake druge podatke, povej!--------------------

Učiti se moraš tako, da ob rojstvu otroka ne postaneš samo mati, ampak tudi otrok.
(Dogen)


Cvet
zivjo! Ves, jaz ne slogam vec, vcasih sem marsikaj tocno ugotovila. Zdaj pa tudi ne mislim nikomur v zelje skakati. Ce je kaj takega normalnega, vidim tudi jaz. Toda kot sem ze rekla, meni karte lazejo, samo obtorkih in petkih mi kazejo tocno. Mene zanima predvsem barva las, ce ne se lahko vse nanasa name. Do 21 bom se tukaj.


(lia @ 29. Oct 2005 ob 20:37)
bemu, da ni to kaj nalezljivega, kaki novi virus
že bežim


CVET - ....ne ne Lia, sej je čist lušten...bolje pozno srečati tapravga človeka....kot pa sploh nikol..... ....problemi so pa itak zmeri.... s tapravim al pa z nepravim...


....kar se pa las tiče....sej ne vem al me Binga-bonga mal za....bava al misli resno...ok moja je rjava...srednja, njegov pa je včasih bila precej proti črni, zdaj pa je že malo siva....


(cvet @ 29. Oct 2005 ob 20:42)

....ne ne Lia, sej je čist lušten...bolje pozno srečati tapravga človeka....kot pa sploh nikol..... ....problemi so pa itak zmeri.... s tapravim al pa z nepravim...
....kar se pa las tiče....sej ne vem al me Binga-bonga mal za....bava al misli resno...

Mene zanima samo barva las osebe, ki sprasuje. Itak pa sem prej videla okoli tebe same slabe stvari, kreganja, ljubosumja, zalost... vse pomesano, zatorej me zanima barva las - tvojih, ne!


(lia @ 29. Oct 2005 ob 20:45)
tale novi ti po kartah prinaša očiščenje, resnico in zaupanje
upam da tole čiščenje ne bo prehudo
lahko pa da tote karte tui lažejo
tole je za Cvetko, da nau pomote....
ne vem kako je s tem , kdaj in kako pride ta pravi

Cvet - Hvala Lia!
Sicer pa eno generalno čiščenje vsakmu prov pride kdaj-pa-kdaj.....



Cvet, bolj kot ti bi rada kaj dobrega povedala, bolj mi hodijo okoli tebe sami prijatelji, kreganja, ljubosumja, zalostna novica o bolezni enega tipa. Ti in tvoj tip sta skupaj, samo med vama je tudi ena crna zenska,ta pa je mogoce tudi prijateljica tvoje najboljse prijateljice . Oba sta ljubosumna, ne materialista. Ali si ti Vodnar? V glavnem: prerekanja, polno ljudi okoli za zgago, vecje ljubezni ne vidim zaradi preprek. Zivjo

(Cvet @ 29. Oct. 2005 ob 21:12)zelo, zelo čudno....med nama je res mogoče črna ženska - mati njegovega sina, ki se noče sprijazniti z resnico.... ni pa ona nikakor povezana s kako mojo prijateljico....jaz sem drugače rak. Ljubosumja tudi ni....o prerekanju pa tudi ne duha ne sluha..... Hudiča, kaj naj si zdej mislim?????



(Cvet - @ 29. Oct 2005 ob 21:24)
....ja, ce bi se nanasalo na ex-moza, potlej bi lahko drzalo...


...ah, ce ti ne ves, kako bom sele jaz.... ne vzemi vse resno, ce hoces ti bom v petek kaj tocnega povedala, danes lahko karte lazejo, pa tudi nagajajo. Ce pa veckrat meces, ne da ti oseba privzdigne karte, pa se sploh lahko nanasa na prejsnjega. Zivjo .... pomiri se, ti bo ze on vse povedal, ti pa dej mer in cak!!!! .... noc.... zdej morm vn... sam se eni pugledam neki.... ciao

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#23 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 05:23

28. Oct 2005 ob 22:11

ALEF, sm pugledala in je prslo tole:
Prvo je prsla ena blond ljubosumna mlajsa zenska in bosta imela neke stanovanje probleme. Ce ti zivis pri njej, bos mogoce sel tudi stran.
Dobil bos nekaj denarja, nekaj na 9, nule dodaj sam.
Imas za prijatelje en porocen par, oba crnolasa, ki se mogoce locujeta in prav s tem tipom bos jutri ali pojutrisnjem nekam sel, priblizno 80 km.
SEXAS 0. Kako to, da ne? Dej no, usmil se te, pa zacni! .... noc....

(Alef @ 29.Oct 2005 ob 20:23)
Šele zdajle vidu....
Za ostalo mi je malo mar ampak tista 9 pa nule...
Samo ne vem če jih gre tolk sem gor kot bi men pasal...

--------------------

Ko je tvoj lok zlomljen in si porabil zadnjo puščico,
ustreli - ustreli z vsem srcem!http://freeweb.siol....ef16/index.html



Alef, zdej pa ne nagaji vec, mam resne posle z enim skritim nickom:
je vse zmesan, prav zaradi tebe dajem slogarsko ODPOVED do petka, ce ne za stalno. Ne vem vec nc. Sam to pa je res, da s tisto babnco nima nc in tut nc nau meu. Zdej pa gre Binga vn .... plesta .... noc ..... torej v petek, ceeeeeee.....

(Alef @ 29. Oct. 2005)
Uživaj... AMORE...


29. Oct 2005 ob 19:44
Leilania!
Okoli tebe same dobre karte, ljubezen, denar. Tip misli nate, ves ognjen, mi se zdi, da zaenkrat se ne bosta sexala, mislim, da se celo boji, kako te bo razocaral?! ... ahahaaaa.... Je z zenko in mi se zdi, da gresta na kaksno pot, ona jo bo predlagala, ampak ne pot locitve, prav z avtom.
Pucak se mal, bom se 1x pugledala, pucak!


(LeilaniA @ 29. Oct 2005 ob 20:45)
Čakam

tale smesko mi je prou smesn, ahahaaaaa....
Med vama kreg in bolezen. Zena se ga drzi, ga ima tudi rada, bolj prijateljsko, nimata nic skupaj. Ona ve zate ali pa sumi. Mogoce bo zagrozila tudi z locitvijo, da bo vlozila na sodisce, ampak se bosta vidva prej malo pokregala ker imata tudi prijatelje, ki vaju opravljajo. Tebi pa ze dvori en drug, mogoce kaksen bogat sef s hiso, je ze prevzel tvojo dusco nase.
Za vse resneje podrobnosti vprasajte eno, k zna vec kt jest, k sm ze dost puzabla, ne! Zivjo...

LeilaniA 29. Oct 2005 ob 19:56
Binga-bonga hvala ti!
--------------------
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

Dej no dej, ce sm kej dobrga zadela, fajn, ce ne si ne k srcu jemat. Samo ta dobre stvari puber iz mojga sloganja, da te ma rad, potem pa ti deli kokr ves in znas.... noc, zdej bom sla, sam se Cvetki pugledam, pr njej mi use zmesan hot.

(Marsa @ 2. Nov 2005 ob 10:04
Aloha!

Hvala BingiBongi za laskavo mnenje in reklamo ( ) in hvala vsem stevilnim, ki ste pisal, za zaupanje, ker je vecina kar napisala 'problem'.

No, moram vas razocarat - ne slogam vec. Clo za cash sem nehala, pol si lohk mislite. Ne znese mi.
Seveda pa prijateljici al pa sestri na obisku al pa sem pa tja komu pa le se pogledam v karte.
Sam, tko mnozicno tud slucajno ne (kar vsakmu, ki se mu zazdi).

V zadnjem cajtu sem namrec dobila tolk blazotno teh OS-ev, pa da ne odgovarjam vsakmu posebej.

Hvala za razumevanje.


o, a to mas se vedno?

(*Binga je men kar nekajkrat slogala in je v glavnem kar zadela... je blo pa to zlo zlo nazaj).
--------------------
Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

cigancica 4. Nov 2005 ob 13:29
A TI BONGA TUDI SAMO PETEK ALI TOREK? jst tudi
sicer sem opazila ,da je celo ob torkih karta veliko bolj jasna in natancna,ampak petek je tudi ok...


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#24 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 06:12

(Liana @ 31. Oct 2005 ob 20:05)
Hi!Binga Bonga!
A si tolk dobra,da bi še men mal v kartice pogledala, bi ti bla zlo hvaležna!!!!!
Mam pa 23-let,172 cm,temne laske;zanima me pa predvsem love!!!Oz.a je on tisti pravi????
Hvala že v naprej! Liana

4. Nov. 2005
Zivjo Lianca! Dons je petk ne, sm rekla, d slogam sam u tork + petk.
Nekaj stalnega ne vidim. En mlajsi crn tip je ves bolan zaradi tebe, otozen, zaljubljen ne, ampak mogoce jezen nate.
Ce si v sluzbi, ti bo mogoce en sef predlagal eno potovanje. Moski je najbrz svetlolas, mogoce tudi bolj plesast, se kar premozen, fajn ljubosumen.
Tvoja svetlolasa prijateljica je zalostna. Ima enega svetlolasega fanta, ki ji predlaga tudi poroko, ampak zdaj sta nekaj skregana.
Zaenkrat grozno velike ljubezni ne bos imela. Zivjo...


(pogumna_s @ 1. Nov 2005 ob 10:45)
Cao Binga bonga!
Tebe pa še nikol nism zasledila da vedežuješ...no je pa res da me že kar dolgo ni bilo
Pridna k nas prenašaš

Veš kaj me zanima...ena oseba moškega spola mal manipulira z mano pa vem da ni pravi ampak ne morm stran! Tud ne vem kako naj si pomagam da vse bl na easy jemljem al pa da ga skenslam...Zanima me kaj bo z nama..

Mi je bilo napovedano da pride moja "prava love" še v tem letu, pa je kr ni pa ni...Sej sta sam še dva meseca do konca leta, pomojem bi ga mogla že vsaj poznat pa kej šmirat kaže bl slabo in se bojim da ko bo prišel "the one" ga sploh ne bom prepoznala al se bova pa sfalila in bo odkorakal mimo.. Kaj pa kej na tem področju vidš??

Drugač smo mel pa eno štalo zdele na faxu s sošolkami, ker gre za ljubosumje in fuul negativne energije v različnih skupincah(smo same babe na oddelku). Pa me zanima če je bla moja odločitev prava?

Hvala za odgovore in lep dan ti želim!
P.S. 164cm, 21 let pa temno rjave laske!
Ujej sem ravnokar prebrala da je dala BINGA-BONGA šlogarsko odpoved...
Hm...a je kak drug junak ali junakinja mogoče ki bi nam znal/a kaj povedat???

4. Nov. 2005 ob 13:31
Zivjo Pogumna!
Vsec mi je, ker delas odstavke, bos odlicna uciteljica, ce bos. Pri tebi je vse jasno.
Vecje ljubezni ne vidim niti za en mesec naprej ne. Gleda te en mlajsi svetlolas tip, ki pa bo ves denar zapravil v igralnicah, tudi hiso mogoce. Tebe ne briga.
Za tabo se grebejo 3 tipi razlicnih starosti. Vse ena revscina. Najraje imas enega mlajsega, ki stanuje cca 100 km dalec in je fajn ljubosumen.
Oce ti stoji ob strani ali pa kaksen dober sorodnik. Sem se enkrat vrgla karte, spet tvoj dobri sorodnik, ampak denarja ti ne bo dal.
Sla bos na eno pot, cca 100 km.
Potem pa imas: poroko, hiso, tipa z veliko denarja (mogoce je tudi porocen, ampak dober), toda tebe to ne zanima.
Fajn bot.... zivjo .... prevec resno pa tudi ne vzemi tegale pisanja. Izlusci tisto kar ti pase .... bye bye bye


Abaddon Nov 2005 ob 10:51)
zdravo! lepo prosim če bi mi kdo bogledal v karte glede dela,sole in ljubezni.
najlepša hvala ps: visina 186, črne lase, 4.5.198 lp abaddon

4. Nov. 2005
Zivjo Abaddon!
Glede sole ti kar povem brez kart: Ce se bos ucila, bo slo, ce ne , ne. Je brez veze vprasat slogarce, kako bo s solo. Potem ti bo ona rekla: Jaaaaaa, vse ok, bos nardila. In ti se bos nehala uciti (ko pride pomlad vse trka) in potem bos vsa zacudena, kako te je tista krava slogarca zajebala, k ti je use narobi puvedala, ne!
Glede ljubezni: Danes/jutri ti bo telefoniral en se kar premozen gospod, toda ne verjemi, bo nekaj lagal v zvezi z denarjem ali poslom.
Ena tvoja sorodnica je doma vsa depresivna, mogoce mama. Oce misli nate ali pa en starejsi sorodnik.
Velike ljubezni tudi pri tebi ne vidim vsaj zaenkrat ne. Lep pozdrav ....

dajanmb @ 1. Nov 2005 ob 20:06)
hmmmm binga-bonga mene bi pa zanimalo sluzba denar to podrocje mi lahk pomagas....
pa pridni mi bodite

Damjan, a ti mislis, da gre to takole: VELJA TUDI ZA DRUGE!!!
Odprem karte, si zamislim eno osebo brez imena, brez podatkov, kar tam enega ne, ni vazno koliko je star ne, sam da je ziv.... pogledam v karte in jaaaaaaaaasno vse tocno vidim in vem ..... PA JA, ne JAPAJADE!!!
Sm rekla: leta, barvo las!!!


(Damjanmb @ 4. Nov. 2005 ob 16.129
madona se razburimo hmmm to skodi zdravju.....
rojen 22.3.1978
lasje crni
ocke rjave
doma iz maribora

upam da bo to dovolj! PA NE SE RAZBURJAT TO VELJA TUDI ZA DRUGE.



5. Nov. 2005, 0:22
Ja Damjanck, kwa te pa zanima si pa puzabu napisat, ne!
V glavnem: si zaljubljen pa ona tudi. Ampak ali je ona porocena, ali ima tipa in ga tyi poznas? Ce je tako, je zalosten in se bosta tudi kregala. Cuj, kaj pa ce ti tipica zanosi, kazejo karte, ves! Zivjo...


(SLIVA @ 1. Nov 2005 ob 23:59)
OOO, BINGA BONGA... zakon si! Če ne zaradi drugega, že zato ker si nas malo potešila, da ne čakamo tu kot nesrečne ovčke v štali....
Hvala ti za vse odgovore...
Pa bo pristavila še svojo skledico.
Jaz kostanjeve lase, on sive. Kje sva? Kako sva? Še bolj me zanima kako bova, ko bova, če bova...

4. Nov. 2005
Zivjo Slivica, ves, torki + petki - slogam, ne!!! Putrp drugic, ne!!!Vela tut za druge, ne!!!
Tvoj sivolasec je grozno ljubosumen. Veze vaju bolj kot ljubezen (tuudi ti nisi prevec zaljubljena) neke vrste denarna ljubezen. Ce je porocen z zeno nima nic, vara te ne. Mogoce bosta sla na izletek in se bosta tudi fajn kregala, mogoce prav zaradi denarja. Veliko pa mislita eden na drugega. Za naprej .... cez en mesec.
Imas prijatelje, en crn par, imata hiso, druga prijateljica misli na poroko, pa ne bo nic, tretja svetlolasa pa je doma in misli na nosecnost, pa ni noseca, ne!
Telefoniral ti bo en mlajsi zaljubljen crn tip, pa bo nekaj zatezil, ker je tudi on malo ljubosumen, prej posesiven.
Zivjo

(Pika Pikica @ 2. Nov 2005 ob 10:22)
kok smešn...bonga šloga, pa morš povedat barvo las, starost in velikost. Ok.
Ček diz avt: Stara sm 25, delujem pa okol 20, otročja sm pa za 15 (včasih), imam črne lase, originalno svetlo rjave, velka sm 170, ko ležim, pa sam ene 75 cm, s postlo vred.
Aja, še vprašanje: Ok, kdaj bo pršu moj konj na belem princu...ups, sm se zmotla. Sej veš, kaj mislm, no.
No, povej, povej, povej.

PIKA POKA! Tebe pa tolk zanima,da mam premal kart. OBRNI SE NA DRUGO! Ko bos reinkarnirana bos spet ista z istimi tezavami, zatorej jih zdaj resi! Svetujem ti, da se obrnes na eno prou dobro slogarco, jest u tvojm primeru sm cist nemocna. Vem kr vem, torej vem use.


(Pika Pikica @ 4. Nov 2005 ob 14:02)
A me zezaš? Ma, komu se pa da....če ne znaš našlogat nč fajnga, pol pa nč.


Čist brezupen primerk sm...za fentat direkt.

Ja no, ne bi rekla, da je cisto neuspel poizkus, ne! SPLOH NISM NITI PROBALA!!! Aja, ce pa misls, d tvoj, po pa ja, po pa drzi, ne! Moj usekakor ne!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#25 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • posts 4,381

Posted 13. December 2005, 06:54

(Gorgo @ 2. Nov 2005 ob 12:15)
zdravo.
zanima me če bova še kdaj z bivšo punco skupaj, bila je resna zveza, razšla pa sva se zaradi težkih stvari (smrt njenega očeta itd. ).stara sva 23 jaz, ona 21 oba rjave lase, jaz bolj svetle kot ona . )hvala

4. Nov. 2005 ob 14,24
Gorgo zivjo!
Oba sta zalostna. ZDaj pa povej, ali tvoj oce misli na locitev? Ali pa kaksen dober sorodnik? Ali pa bo izgubil posel. Pazi se enega starejsega od tebe crnega moskega, ki mi deluje peder, cist zares. Ce ti bo predlagal kaksno vecerjico, pa da placa on, ima v mislih tudi kaj vec kot to.
Zdi se mi, da imas ti 2 punci v paci. Ena je pravkar z enim nehala zaradi tebe. Ce hoces pa biti skupaj s tvojo, ker ljubezen obstaja pa pazi, da ne bo noseca, kajti oba mislita prav na to. Mi se zdi da tudi seksata v mislih en z drugim, ne.... ce je tako, je bolje da ji telefoniras in bosta to kar direktno naredila, ne!!! Mislim, da gre zveza srecno naprej.
Fajn bod, pa jo puklic, mugoce te rab!!!


(manja.s @ 2. Nov 2005 ob 12:24)
Živjo!Najprej en lep pozdrav vsem skupaj!
Zelo rada pa bi vedela, v kolikor je mogoče seveda, če je še kakšna možnost da z bivšim zgladiva nesporazume in nadaljujeva z najino vezo in pa kaj trenutno on čuti do mene, si on želi da bi bila spet skupaj?!Že v naprej najlepša hvala za odgovor in en lep pozdravček!Manja

MANJA + PINKYLOVE + TRINITY moras mi povedati vsak priblizno starost + barvo las.... zivjo ...

(jasinti @ 2. Nov 2005 ob 15:39)
Lep jesenski pozdrav vsem. Jutri imam pregled pa me zanima, ce bo vse vredu in ce bomo zvedeli za spol otrocicka.
Hvala za odgovor.

PREKRASNO, brez problemov, velika ljubezen s tvojim mozem.FANTEK (mi se zdi)!!!

(trixi @ 4. Nov 2005 ob 12:38)
Tudi mene zanima kdo bi si ekpres vzel čas za moje vprašanje.
Zanima me, če me je moj partner varal? In ker je sedaj eno zatišje ali še razmišlja o tem in zakaj ponoči ne more spati in me pušča samo v postelji?

Trixi . LJUBOSUMNA, mogoce na sestro ali pa sorodnico, pa tudi ona, samo ta ONA je vsa valja v denarju ali pa se bo, ker je njen tip zelo bogat.
Tvoj tip ti bo telefoniral in se nekaj lagal zaradi denarja mogoce. Stvar pa je zelo resna, saj tipa caka toliko crnih dni: zalost, bolezen, depresija... ne bom vec rekla, okoli njega sami piki, naj pazi kako vozi, da se mu ne bo kaj zgodilo.


(name='noka' date='4. Nov 2005 ob 13:35')
Lep petkov pozdrav !
BB prosim, če mi lahko zašepetaš, kaj lahko pričakujem v pravkar začetem mesecu. Predvsem šola in ljubav.
35 let - svetlo rjave - barvane na blont

4. Nov. 2005
PAPA Ta je pa lepa: Brigite Bardot je zate Papez!
NOKA! Telefonirala ti bo ena crna zenska, stanuje dalec, mogoce je zelo slaba - zdravdstveno, ampak te ima rada.
Imas 3 starejse tipe, niso otroci, te gledajo, ti pa jih ne slivis: plesat al blond (mogoce tvoj moz), rjav in crn. Potem pa imas se kolekcijo treh fantkov, vsi bolj svetlolasi. Tisti ta rjav, ki ima hiso in je rad doma, te hoce spolno zlorabiti.... kokr cs, dej al pa ne....
Si vsa vesela, pridna .... sola? Uci se, pa ti ne bo treba sprasevati nikogar. bye bye bye


(Beti @ 4. Nov 2005 ob 13:58)
Čao, Binga-Bonga!
Bi mi pogledala, kdaj se mi obeta začetek resne partnerske zveze?
Višina: 173 cm, barva las: temno blond.27 let

4. Nov. 2005 ob 14.40
Ciao Beti!
Poroka na vidiku, en svetlosas (siv, plesast to smatram tudi za tistega, ki ima malo las) tip, pa tudi ti sta zelo zaljubljena. Mogoce zivi z mamo, 100 km dalec ali pa s sestro. Vse bo ok. Bo kar kmalu ta veza, ampak mi se zdi, da je ze ogenjcek zelo visok.
Glede stanovanja imas probleme. Ce ti bo telefoniral en rjav porocen tip, ne verjemi, laze.l
Okoli tebe vse ok, nobenega krega, ljubosumja, veselo stanje. Prijateljice tudi,ena blond je noseca, pa bo vse ok. Fajn bodi tudi vnaprej!


(noka @ 4. Nov 2005 ob 14:45)
Binga - Bonga, sorry, če sem te prizadela z okrajšavo BB!
Mož je res plešast in sva v ločitvi; ostalih tipov sploh ne vidim, razen tistega rjavolasca.
Šola - vem, da je treba dosti dela, mislila sem pač, kao bo šlo skozi pri prvem izpitu.Lep petek in vikend!

Dej dej, NOKA se hecam. Kadar vidim BB takoj pomislim na Brizitko, ki je bila zame najlepsa zenska-igralka na svetu. torej kompliment, ne! Glede PAPA pa se tuki u Itlaiji rece papezu Papa, ne... ahahahaaa...
Glede locitve, pregovarjanja; moz pa dela neke posle z enim laznivim tipom, ki mu obeta vse najlepse, pa ne bo nic.
Pridna, grem zdej, fajn bot, tut ti se mej fajn, ne prevec razmisljat, kwa sm ti crnga rekla... by by by


(sončica26 @ 4. Nov 2005 ob 14:06)
Zdravo Binga-bonga!A bi lahko še meni pogledala prosim? Zanima me samo ljubezen-kako kaže med mano in mojim fantom? Bo ostala zveza ali ne? Jaz sem stara 27 let, velika nekje 160 cm, originalno imam kostanjevo barvo las, sedaj trenutno pa sem temno rjava z blond prameni. On pa je eno leto mlajši, velik 170 cm in pa krasijo ga bolj temno rjavi lasje.Hvala že v naprej!

Soncica, sam se tep pugledam, pol pa morm jet vn, ne!!!
Tip te ima prav rad, rajsi kot ti njega. Ampak se gledata tudi z eno blond. Tebe pa caka en samski svetlosas premozen tip, zaljubljen...ga bos spoznala, ali pa ga ze poznas.... obeta se tudi porokica!
Zdej gre Binga-Bonga vn!!!!


4. Nov 2005 ob 15:03
CRNOLASKA, privat!
Ce imas sestro ali dobro prijateljico temnolaso, ki zivi dalec ali pa gre na pot, vedi da je zelo ljubosumna nate, tebi pa se fucka. Fotr misli nate, pa je med vama tudi denarcek, nekaj na 9.
En crn tip je ves depresiven, krega se rad, vse mu gre narobe.
Ljubezni okoli tebe ne vidim. Imas tesko kompanijo, probaj se malo razvedriti! Bye bye bye


(Beti - 4. Nov 2005 ob 18:30 )
Binga-Bonga, hvala za odgovor. Hvala, ker se trudiš in nam pomagaš.Pa si prepričana, da je svetlolas ali plešast?
Glede stanovanja si uganila.No, to glede kreganja pa je kakor kdaj, zadnje čase ga je res manj, le da ni neke sreče ... No, ne bom zdaj o tem ...

(leica @ 4. Nov 2005 ob 16:06)
ojla Binga -Bonga!zanima me ljubezen, ali je možnost dolgoročne veze z tehtnico, 30 let, rjavi kratki lasje, okrog 176 cm.jaz sem 22, vodnarka, rjavi lasje srednje dolgi, 166 cm., ter kdaj se bom selila od doma?
ali bom diplomirala v let 2006?študentsko delo, ki ga sedaj opravljam, ali je možno dolgoročno? V kakšnem poklicu me ti vidiš v prihodnosti?Najlepša hvala že v naprej, če boš si vzela čas in mi odgovorila lep pozdrav

5. Nov. 2005
LEIKA! Pred vama je dolga pot do pogovora glede poroke. Tip je zaljubljen, ljubosumen, mora iti na neko pot.
Tebe osvaja en mlajsi crn tipek, ga tisi, da bi se s tabo malo povaljal po postelji pa tudi en svetlolas.
Ce te bo klicala ena svetlolasa zenska, se ti bo nekaj lagala glede denarja na vstoto 9.
Mama te ima zelo rada. Mogoce ti bo dala denar za stanovanje. Ali si ji govorila o njemu ali pa ga pozna in se ji zdi fajn. Mislim, da se ne bos sla od hise. V glavnem, nic slabega. Za dolge veze ne vem, ker ze na zacetku pri skoraj vsakem zacne veza slabet. Glede studija pa ne slogam. Vsak naj se uci in bo videl rezultat. Zivjo... lep dan in se naprej...


(El Nino @ 4. Nov 2005 ob 21:11)
[b]uh BINGA-BONGA vidim, da prav pridno šlogaš pa sem se opogumil... zanima me ena veza med ovnico pa ovnom, 23 pa 21, oba blond, oba modre očke, ona 171 on 182;) kako kaj kaže zame pa še če bom še kdaj kaj šlogal me zanima če je sploh pametno da se ukvarjam s šloganjem kaj preveč pa tko ... Hvala!Jure

5. Nov. 2005
NINO! Med vama je en bolan crn gospod,ki se hoce kregat stvojo ovnico. Tvoji punci nekdo obljublja nek posel, pa laze in ne bo nic. Zdi se mi, da se bos nekaj kregal s fotrom, je zalosten. Med vama je razdalja, mogoce gres na pot.
Ljubezni z ovnico ne vidim, pa ne verjet vse..... V glavnem: okoli tebe je zmesnjava, ki pa jo tudi ti delas. Noc ....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users