Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali temelji: »Nevtralizacija doma« resnično na znanju ali na prevari?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
Ni komentarjev na to temo

#1 kajster

kajster
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 8. december 2012, 22:36

Ali temelji: »Nevtralizacija doma«resnično na znanju ali na prevari??



V reviji Moj dom 7. novembra 2012, sem zasledil kar korajžennaslov: »Nevtralizacija doma«

Z obzirom na to da sem prvi človek, ki sem odkril naravne energijske zakone, od katerih je odvisnoživljenje zdravje in smrt, a katere je možno z dobrem poznavanjem teh vsehzakonov, tudi upravljati s temi energijami po svoji želji, medtem ko do sedajto človeku ni bilo dano, pa me zaradi tega mojega vse splošnega znanja, nakaterem sem zapravil 18 let študija in raziskav, zelo presenetilo, da obstoji še nekdo, ki tudi nekaj ve od teh znanj, pasem že iz same reklame opazil, da neke pojme medsebojno meša, sem zato odprl tapojem na internetu, kjer naj bi vsaj nekaj videl ( ker iz slik lahko ugotovimenergije predmetov), pa kljub temu da sem si vzel kar nekaj časa pa nisem našelnič konkretnega, morda neko poslikano ploščo, ki pa je bila negativne/škodljive energije, kar pomeni, da taka naprava v nobenem slučaju ne norečloveškemu zdravju koristiti, temveč mu za sigurno le za škodi!



Bilo je še zraven veliko pravnega teksta, a ničesar o načinunevtralizacije nečesa, kar bi kupcu moralo koristiti!



Rad bi opozoril ljudi, da ne kupujejo takšne in podobnepredmete, ker do sedaj nikomur v tem svetu še ni uspelo odkriti naravnihenergijskih zakonov, ki so temelj za izdelavo, ali nevtralizacijo določenihpredmetov ali gradbenih objektov!



Konrad Ajster izumitelj in zasebni raziskovalec škodljivih/neškodljivih in zdravilnih energij: ter avtor raziskovalnega dela: »Biotronikanova veda«- http://sites.google.com/site/biotronikanovaveda/


kajster




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0