Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Simbolika - ključavnica - ključ - geslo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 maye

maye
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 21. januar 2011, 09:28

Vprašanje:
kar naprej se mi pojavlja ''neko sporočilo oz lekcija'', ki pa je ne znam razbrati.
( V naključja ne verjamem - vse kar se zgodi ima svoj namen).
Že nekaj časa nazaj se mi je pri avtu pokvarila klučavnica na vratih, potem je sledila ključavnica na prtljažniku.
nisem dala pozornosti.
poleti sm kupila nov avto - in glej - spet ključavnica na prtljažniku. uredili na servisu.
zadnji mesec pa dogaja tole:
najprej geslo za banka net - niti pod razno se ga nisem spomnila
potem službeni računalnik, ki ga uporabljam vsak dan - geslo - tema
bančna kartica - v trgovini - spet napačno geslo...

ne morem stuhtati, kaj je v tem, pa sem kar nekaj prebrala na '' nefizične in nerazložljive teme''
a mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo?

lep dan in vse dobro
M.

#2 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 23. januar 2011, 21:57

Mogoče je, da imaš kak nerešen problem, ki se ti v življenju dogaja, je pa tudi mogoče, da prihaja kaka stvar ven, ki jo je potrebno sprostiti, pa se ti zato pojavlja sporočilo v fizični obliki. Mpžno pa je, da v tebi obstaja neko znanje, samo pridet moreš do njega...Pojdi v meditacijo in razmisli o tem, še najbolj mogoča se mi zdi prva ugotovitev. Ključ lahko pomeni tudi spremembe, ki jih moraš narediti v življenju, ko dojameš geslo( bistvene stvari za sprostitev teh sprememb).
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#3 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. januar 2011, 19:06

Tu je na delu podzavest in zato seveda ne moreš ničesar stuhtati - z drugimi besedami, razum do podzavesti nima dostopa. Lahko nas sicer sprašuješ za namig, kaj bi to lahko pomenilo in potem v mislih premetavaš razne možnosti sem in tja, ampak to ne bo kaj prida pojasnilo stvari. Meditacija, ki ti jo predlaga Moytsa, ima kar dobre možnosti, da ti odpre (ključ!) pot do podzavesti in tudi višjih spoznavnih ravni, ampak samo, če v meditaciji res umiriš um in se odpreš intuitivnemu dojemanju simbolov. Kaj se ti bo razjasnilo,boš pa ti nam povedala in ne obratno (če boš seveda to hotela x;)x). x:)x

#4 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 10:42

Vprašanje:
kar naprej se mi pojavlja ''neko sporočilo oz lekcija'', ki pa je ne znam razbrati.
( V naključja ne verjamem - vse kar se zgodi ima svoj namen).
Že nekaj časa nazaj se mi je pri avtu pokvarila klučavnica na vratih, potem je sledila ključavnica na prtljažniku.
nisem dala pozornosti.
poleti sm kupila nov avto - in glej - spet ključavnica na prtljažniku. uredili na servisu.
zadnji mesec pa dogaja tole:
najprej geslo za banka net - niti pod razno se ga nisem spomnila
potem službeni računalnik, ki ga uporabljam vsak dan - geslo - tema
bančna kartica - v trgovini - spet napačno geslo...

ne morem stuhtati, kaj je v tem, pa sem kar nekaj prebrala na '' nefizične in nerazložljive teme''
a mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo?

lep dan in vse dobro
M.



si samo preobremenjena.

#5 sonce001

sonce001
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. februar 2011, 13:48

si samo preobremenjena.



pozdrav vsem skupaj!
zdi se mi da ni samo preobremenjena, tudi meni se je dogajalo podobno in ko sem se poglobila v probleme so se stvari popravile in ja morem reči, da se z meditacijo marsi kaj lahko naredi

no res sem nova na tem področu in nikogar močem prizadeti samo take reči kot jih je navedla M. niso stvari, ki se pojavijo zaradi preobremenjenosti.

Sprostitev in premislek
lp x8Dx

To temo je popravil/a sonce001: 17. februar 2011, 13:48





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0