Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sončev mrk


  • Prijavi se, če želiš komentirati
18 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 08:58

19.3.-mlaj, obarvan z delnim sončevim mrkomZadnja polna luna nas je očarala s popolnim mrkom. Mesec se nagiba proti mlaju, se zliva z Soncem v zodiakalnem znamenju ribi, kjer se dogodi delni sončev mrk, 19.3. Ljudje, rojeni v znamenju rib bodo mrk še posebno čutili, planet Uran jih bo še vedno silil k prebujanju in jim kazal na izhod iz močvirja notranjih občutkov . V silnem prebujanju je tudi narava. Ta mrk bodo občutili tudi levi, strelci, ovni, pa tudi ostala znamenja, kot žarek svetlobe humanih idej.
Delni sončev mrk (viden na vzhodu Azije) je iz serije mladega Sarosa, 149 in nima posebne moči, čeprav ga ne moremo zanemariti. Prinaša napredne ideje, ter izzove notranjo potrebo po humanih odnosih, po sprejemanju različnosti in enakopravnosti. Oči javnosti bodo uprte v Darfur, OZN bo vložil veliko truda v reševanje tamkajšnje krize.

Ribja energija tega mrka pokaže na vznik skupin ljudi, ki se povezujejo v smislu borbe za enakopravnost in pravice drugačnih.
Kot vemo se v obdobju med mrkoma dogajajo močnejši izgredi skrajnih skupin, kar pomeni, da se na nasprotni strani, tudi okrepijo nacionalistične težnje. Pod vplivom tega mrka se bodo pripadniki skrajnih skupin počutili ogrožene, zato se bodo še bolj burno odzvali, kot po navadi. Pričakujemo izgrede posameznih skupin, katerih strah pred izgubo položaja bo precej velik. Desno usmerjeni bodo bolj glasni, ker bodo ogroženi v valu širjenja bolj » socialne politike« ali tovrstne težnje po vsem svetu.
Sicer pa bo mlaj v znamenju rib prinesel lepoto in harmonijo, saj istočasno planet Venera, ki simbolizira umetnost pripluje v svoj dom, znamenje bika. Cvetelo bo kulturno življenje, kmetijske subvencije bodo dobile tla pod nogami. Besede bodo lažje tekle skozi usta, imunski sistem se bo izboljšal, misli uredile, kajti Merkur hodi direktno pot. Spet je čas, da lahko sklepamo nove pogodbe in delamo nove kupčije, vse od mlaja dalje.

Sončev mrk opozarja, da je lahko nevarnost iz zraka ali v zraku. Spodbujajo se viharji (severni vozel konjunkcija Uran, Mars konjunkcija Neptun v vodnarju, v opoziciji z Saturnom). To je opozorilo, da previdnost zlasti v zračnem prometu ne bi škodovala.
Sončev mrk, pa kot običajno ni dober za predsednike, vladarje, kralje. Pri nas se že močno čuti pritisk na predsednika republike, ki se bo seveda še nadaljeval.

Za konec majhen nasvet, pomagajte bližnjim, bodite jim v oporo. Odprite se novim idejam, saj ob sončevem mrku lahko prenovite odnos do sebe in pokaže se vam naša nadaljnja pot.

Evo, video na temo današnjega dne...
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 09:05

Še takole, da ne spregledate, video na temo današnjega dne...


Odkrijte v svoji karti, kje ali do koga se boste potrudili začutiti zakrnelo občutje sočutja, ter stopite, z novo energijo svetlobi nasproti x:Dx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#3 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. marec 2007, 09:19

hecn..zadnji čas...sploh zadnje tri dni...sem vedno bolj strpna do sodelavke, ki je dobesedno zmaj....in vedno bolj se mi smili, kolk je ujeta v svoji omejenosti xDDx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 09:49

Gaia, kje v karti (oziroma kako) pa lahko vidim do koga se bom potrudila začutiti sočutje. A gre tukaj za tip osebe - npr. starši, partner itd. ali kako. Hvala.

Pa lahko še nekaj - zanimivo se mi zdi, da je mene lunin mrk pomiril - ko sem opazovala luno sem se počutila neverjetno mirno (drugi so opisovali, da so jokali ali bili depresivni). Smem vprašati zakaj tako ačli pač vsak po svoje doživljamo mrke.

Lep dan in lep sončev mrk.

#5 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 10:49

hecn..zadnji čas...sploh zadnje tri dni...sem vedno bolj strpna do sodelavke, ki je dobesedno zmaj....in vedno bolj se mi smili, kolk je ujeta v svoji omejenosti xDDx

Ja, x8Dx . Kaj pa če to prežameš še z refleksijo? Pogledaš, če je tvoj jin princip včasih tudi tak, kot sodelavka? Tvoje sprejemanje je ujeto, pa zaradi prestrašenosti reagiraš, kot kakšen zmaj? To se ti seveda pokaže v službi, saj je tam luna, blizu M.C. Venera- sodelavka, pa prestrašena zaradi silne moći sonca. Razišči svoj odnos z očetom....
Da začutiš sočutje do očeta, pa do vseh stvari, ki so skrite, povezane z njim. Potem narediš korak naprej, v ljubezen...5.hišo :palec:
xDDx A sm bila premočna?
Ampak, če pogledam z druge strani. Luna v opoziciji z jupitrom, mi pokaže isto, vse poti vodijo v Rim.
Luna- se pokaže skozi službo, hiša očeta je osvetljena z delnim mrkom. Sonce v 12.hiši, straši venero....
No, lep korak naprej, v pomladno ljubezen- pa z zavedanjem očisti še zadnjo senco dvoma o sebi, svojem rodnem domu in svojih prednikih.
Pa,pa :2src:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#6 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 10:49

Hvala, Gaia :)

#7 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 11:09

Joj, zgornji odgovor je bil za Klarus, ane. Sem prehitro prebrala.

#8 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 14:48

Joj, zgornji odgovor je bil za Klarus, ane. Sem prehitro prebrala.

Si prebrala moje misli, sem ravno hotela tudi tebi napisati.

29.stopinja rib, kjer se je dogodil delni sončev mrk, kaže na to, kje je potrebno odpreti vrata višjim kvalitetam, kot so vera, upanje, usmiljenje. Kaže na točko, kje se tebi odpira ideja, ki jo je potrebno spraviti na zemljo, realizirati v naslednjih mesecih.
29.st.rib, bi lahko rekli je tvoja (vaša) najgloblja želja, ki izhaja iz vaše življenjske naloge in ima možnost, da se realizira.
Torej zlij se z višjimi kvalitetami duše, mlaj se začne v tvoji deveti hiši. Poveži se s tujino, bodi sočutna do tujcev in poskrbi za svoje zdravje, ideja prihaja skozi kariero. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#9 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. marec 2007, 15:46

Ja, x8Dx . Kaj pa če to prežameš še z refleksijo? Pogledaš, če je tvoj jin princip včasih tudi tak, kot sodelavka? Tvoje sprejemanje je ujeto, pa zaradi prestrašenosti reagiraš, kot kakšen zmaj? To se ti seveda pokaže v službi, saj je tam luna, blizu M.C. Venera- sodelavka, pa prestrašena zaradi silne moći sonca. Razišči svoj odnos z očetom....
Da začutiš sočutje do očeta, pa do vseh stvari, ki so skrite, povezane z njim. Potem narediš korak naprej, v ljubezen...5.hišo :palec:
xDDx A sm bila premočna?
Ampak, če pogledam z druge strani. Luna v opoziciji z jupitrom, mi pokaže isto, vse poti vodijo v Rim.
Luna- se pokaže skozi službo, hiša očeta je osvetljena z delnim mrkom. Sonce v 12.hiši, straši venero....
No, lep korak naprej, v pomladno ljubezen- pa z zavedanjem očisti še zadnjo senco dvoma o sebi, svojem rodnem domu in svojih prednikih.
Pa,pa :2src:

wau :eek:

kak je vse res......sploh z očetom.....mogoče me je strah, kako bo odreagiral na mojo pot v alternativo...ka bo to sprejel....sej on je delno v njej(zdravilne rastline)......ga bo treba spet enkrat na en izlet peljat....ker takrat se največ zmenima :lol:
pa na trenutke se tud sama sebe ustrašim, dvomim....kadar se gre za čutenje drugih, lutenje energij...ampak tudi tu sem že naredla en velik korak :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#10 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 19. marec 2007, 16:11

Gaia, kaj bi pomenilo, kakšen vpliv daje , če se ti je zgodil sončni mrk v skoraj eksaktni opoziciji ( če je orbis 1 stopinja ) z natalnim ASC ( KI JE NA 27 STOP. 39 MIN. Device )?

lp, Tea

#11 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 19. marec 2007, 16:16

Danes mene kar razganja, z vsakim bi se spustila v boj in debato. Upam, da tudi tu ne bom zatežila. :V: xrolleyesx Mrk pa je na natalnem kironu točno na 29 st.rib. na merkurju (16 st vodnarja) pa imam T marsa.(20.1.1969,1530,LJ) Vse me straši danes, še vreme x;)x Danes bom poskusila z meditacijo in manifestacijo lepega za naprej. Izbrala sem pa jupitrov ključek. razmišljala sem potem da je jupiter (4.hiša tehtnica)v moji karti v recepciji z venero (9.hiša, riba) po znamenjih in tudi z luno (9 hiša v ribah) po vladanju v hišah., če prav razmišljam?! Gaia, kaj misliš na splošno o recepcijah, ali kdo drug seveda tudi dobrodošel v debati xsrcx
Lep snežen pozdrav! :sori:

#12 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 18:33

Gaia, kaj bi pomenilo, kakšen vpliv daje , če se ti je zgodil sončni mrk v skoraj eksaktni opoziciji ( če je orbis 1 stopinja ) z natalnim ASC ( KI JE NA 27 STOP. 39 MIN. Device )?

lp, Tea

Nič posebnega. Le to, da se ti najgloblje želje, povezane z življenjsko nalogo in partnerjem (drugimi) uresničijo.
Pogumno naprej! :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#13 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. marec 2007, 19:04

Danes mene kar razganja, z vsakim bi se spustila v boj in debato. Upam, da tudi tu ne bom zatežila. :V: xrolleyesx Mrk pa je na natalnem kironu točno na 29 st.rib. na merkurju (16 st vodnarja) pa imam T marsa.(20.1.1969,1530,LJ) Vse me straši danes, še vreme x;)x Danes bom poskusila z meditacijo in manifestacijo lepega za naprej. Izbrala sem pa jupitrov ključek. razmišljala sem potem da je jupiter (4.hiša tehtnica)v moji karti v recepciji z venero (9.hiša, riba) po znamenjih in tudi z luno (9 hiša v ribah) po vladanju v hišah., če prav razmišljam?! Gaia, kaj misliš na splošno o recepcijah, ali kdo drug seveda tudi dobrodošel v debati xsrcx
Lep snežen pozdrav! :sori:

Draga Cat!
Pusti zdaj recepcije! Delaš na vzorcih od prednikov, po mamini strani, saj veš 17.st venere- tu pomaga le venera. Jupiter kvečemu vzpodbuja vzorce prednikov, jih poveča, spravi v ekspanzijo, pa smo spet tam. Ne, venerin ključek imej pri sebi. Saj veš, da ob polni luni, 2.4. pride še merkur v ribah na tvojo 17.st, pa uran je blizu.
Ne, ni čas za razmišlanje, le stopi korak naprej.
Poskušaj začutiti vero, usmiljenje in upanje- to so višje kvalitete duše. Prebudi jih, pozdravi v sebi, to je 29.stopinja rib. In stopi naprej, s svetlobo in brez razmišlanja v ljubezni.
Ali si kaj predelala vzorce po mamini strani?

Recepcija je zanimiva tema, le jupiter je planet, ki lahko včasih celo prinaša še več. Če je položen tako, da kaže na bolezen-6.hiša, lahko v recepciji s tistim planetom, s katerim se zamenja- prinese še več bolezni na tisti organ. Prav tako je v 4. hiši, ko kaže na vzorce prednikov po mamini strani- ker je v tehtnici, prinaša še več tega načina obnašanja na venerin sektor, torej v 9.hišo. 9. hiša bi lahko bila tudi mamino nezavedno...
Vendar pustiva te razumske igrice. Ali si pogledala v vzorec po mamini strani?
Pri sebi imej venerin ključek- in opazuj ženske, ki ti nosijo sporočila.
Progresirana luna je na 17.st raka, ravnokar prečkala ascendenzt.
Vreme?
Kakšno pa če bit, če je direkten merkur prišel v znamenje rib?
Mokro, pa vetrovno...se približuje uranu... pa nič sekirat, poglobi se zdaj ali nikoli! Uran prihaja tudi na venero, kajne?
Pa,pa, :palec: :2src:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#14 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 19. marec 2007, 19:08

Gaia, hvala ti,

LP, Tea :flower: xDDx

#15 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 20:39

Si prebrala moje misli, sem ravno hotela tudi tebi napisati.

29.stopinja rib, kjer se je dogodil delni sončev mrk, kaže na to, kje je potrebno odpreti vrata višjim kvalitetam, kot so vera, upanje, usmiljenje. Kaže na točko, kje se tebi odpira ideja, ki jo je potrebno spraviti na zemljo, realizirati v naslednjih mesecih.
29.st.rib, bi lahko rekli je tvoja (vaša) najgloblja želja, ki izhaja iz vaše življenjske naloge in ima možnost, da se realizira.
Torej zlij se z višjimi kvalitetami duše, mlaj se začne v tvoji deveti hiši. Poveži se s tujino, bodi sočutna do tujcev in poskrbi za svoje zdravje, ideja prihaja skozi kariero. :palec:



Hm, po pravici povedano ne vem več, kaj je moja najgloblja želja - se je to leto vse podrlo in se nekako na novo postavlja oziroma nimam več "načrta" za prihodnost, vsaj ne do take mere kot sem ga imela. Tujina - to je bil včasih načrt :). Zdaj pa bi najraje kar tu ostala - no vsaj dokončno ne bi rada šla. Ne vem. Hm, bom morala razmislit.

Hvala Gaia.

#16 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 20. marec 2007, 13:29

Draga Cat!
Pusti zdaj recepcije! Delaš na vzorcih od prednikov, po mamini strani, saj veš 17.st venere- tu pomaga le venera. Jupiter kvečemu vzpodbuja vzorce prednikov, jih poveča, spravi v ekspanzijo, pa smo spet tam. Ne, venerin ključek imej pri sebi. Saj veš, da ob polni luni, 2.4. pride še merkur v ribah na tvojo 17.st, pa uran je blizu.
Ne, ni čas za razmišlanje, le stopi korak naprej.
Poskušaj začutiti vero, usmiljenje in upanje- to so višje kvalitete duše. Prebudi jih, pozdravi v sebi, to je 29.stopinja rib. In stopi naprej, s svetlobo in brez razmišlanja v ljubezni.
Ali si kaj predelala vzorce po mamini strani?

Recepcija je zanimiva tema, le jupiter je planet, ki lahko včasih celo prinaša še več. Če je položen tako, da kaže na bolezen-6.hiša, lahko v recepciji s tistim planetom, s katerim se zamenja- prinese še več bolezni na tisti organ. Prav tako je v 4. hiši, ko kaže na vzorce prednikov po mamini strani- ker je v tehtnici, prinaša še več tega načina obnašanja na venerin sektor, torej v 9.hišo. 9. hiša bi lahko bila tudi mamino nezavedno...
Vendar pustiva te razumske igrice. Ali si pogledala v vzorec po mamini strani?
Pri sebi imej venerin ključek- in opazuj ženske, ki ti nosijo sporočila.
Progresirana luna je na 17.st raka, ravnokar prečkala ascendenzt.
Vreme?
Kakšno pa če bit, če je direkten merkur prišel v znamenje rib?
Mokro, pa vetrovno...se približuje uranu... pa nič sekirat, poglobi se zdaj ali nikoli! Uran prihaja tudi na venero, kajne?
Pa,pa, :palec: :2src:


Res hvala ti Gaia!
Zgleda,da sem res nekaj začutila. Tudi včeraj, pa nisem od doma brala tvojega odgovora, sem vzela venerin ključek in začutila, da gre za ljubezen, ki se je tako bojim. Ko pride blizu, se meni iz nevem kakšne globine vzbudi neka bolečina, ki reče POZOR :vtz: ni varno!! To sem ugotovila že v času luninega mrka, da gre za vzorec, pa ponovno včeraj. Vzorcev našla veliko: Ženska se ne sme obnašati 'babje', ženska mora in zmore vse narediti sama, spoštovanje si zasluži preko položaja v družbi (visoke pozicije v karieri), partnerstvo je boj, najbolj varen moški partner je tisti, ki ti ne pride blizu, tak te tudi ne prizadane. S takim si lahko skupaj vse življenje, kajti ker se ne bojiš, da bi odšel tudi ni potrebe, da bi odšel. Moške se deli pa tiste privlačne, nevarne in one, ki so varni in nezanimivi,... skratka dovolj vzorcev :sori: vse to spoznavam, pošteno, tudi pri sebi in zdaj previdno tipam in si upam spet tvegati. xsrcx
Lunin mrk je minil zelo spokojno, jaz sem bila prepričana, da sem marsikaj naredila, no tole včeraj, pa še danes malo drži, pa kot da sem brez popolne kontrole nad seboj in drugimi (ja, tole je še en od vzorecev - KONtrola vsega, posebej moških :xx!: Ampak, je že veliko bolje x:Dx
Ženske, kaj mi spročajo? No, recimo, jaz doma eno uro kidam, se končno prebijem v službo, v službi pa ženske, joj kako je lepo, pa kolk lušten snegec :vragec: Kot da bi se norca iz mene delale...
Sicer pa ženske jaz upoštevam, moške pa potem sekiram x;)x uboga moja sinčka :2src:

Tako da: it's safe to love and be loved xwizardx xlove2x xsrcbumx

#17 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 20. marec 2007, 16:33

Gaia, meni pa je minuli mrk padel točno na ASC, torej na 29 stopnjo rib. kaj pa bi tole lahko pomenilo??

8.4.72, 4.55. LJ

LP

#18 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. marec 2007, 12:06

morem ti povedat, da sem mela zanimiv pogovor z očetom in končno povedala svoje sanje, ki jih nameravam izpolnit x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#19 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. oktober 2014, 09:42

Že včeraj in danes zjutraj ves čas sirene. 

 

Sicer zaenkrat nič pretiranega. Spanje odlično, še premaloinno.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0