Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezemljani???


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
412 komentarjev na to temo

#1 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. september 2004, 15:17

Ena izmed stvari ki me zelo zanimajo so nezemljani. xsmx Ali res obstajajo, so dobri, slabi, nam bodo kaj naredili. Po televiziji in revijah lahko preberem veliko stvari o tem vendar si želim vedeti še več, tako da če veste kaj zanimivega o nezemljanih, NLP-jih, če ste imeli kakšne izkušnje ali bilo kaj podobnega na to temo prosim napišite :onfire: :onfire: :onfire: Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore. xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx

#2 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 17:20

Draga Lady M. Jaz vem veliko zgodbic o tem. Si že slišala tisto o dve moških ki so ju ugrabili vesoljci? No, potem sta šla mislim da na policijo in vse povedala. Policisti so mislili da se zafrkavata in so ju zaprli v sobo ter noter pritrdili prisluškovalno napravo. Moška pa je bilo strah nezemljanov in sta molila da bi bilo vse vredu. Si predstavljaš kako so bili potem policisti presenečeni? No to je to.
Zanima me če ko priklicuješ duhove more biti v sobi tema? :sick: xNNx :huk: :sick: xNNx :devil: :sick: xNNx :devil: :sick: xNNx :devil:

#3 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 17:49

Močno se mi dozdeva da nezemljani obstajajo.nihče sicer ne ve zagotvo, ampak dovolj mi je poslušanja da smo ljudje edina inteligentna bitja v vesolju ker to sploh ni res. Naravnost nemogoče je da bi bili v tako velikem vesolju edini. To je naravnost nemogoče. xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx

#4 radolca

radolca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 17. september 2004, 17:53

Nezemljani so sigurno nekje tam zunaj. Že sama logika pove, da je nemogoče. da bi bili mi edina živa bitja v tem širnem vesolju. Verjetno pa tako neumnih kot smo zemljani ni v vsem širnem vesolju. GRizemo se, pobijamo, obglavljamo (to je zdaj še posebno moderno), teroriziramo na vseh možnih nivojih, od posameznikov, družin, vasi, mest, držav, kontinentov...dalje.

Jaz bi jih rad srečal, videl in prav nič me ni strah da bi me "požrli". Mislim, da so prav prijazni, da nas gledajo, opazujejo in verjetno tudi vplivajo na naše življenje.
Dolgo časa sam nisem verjel v "kozmos" pa sem počasi skopčal, da nekaj sigurno je tam zunaj. Kaj? To bi si želel ogledati, spoznati, občutiti... :onfire: :onfire: :onfire:

#5 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 17:59

Jaz se ful strinjam s tabo. Nasploh pa se mi zdi totalno bedno, da znanstveniki pošiljajo sporočila nezemljanom ker je to bolamo. Tudi če jih dobijo jih itak ne bojo razumeli. Mislim HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! <_< <_< <_< <_< <_< <_<

#6 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 17. september 2004, 20:51

Kar se tiče te teme se splača prebrati kakšno knjigo Van Denikena. On je bil inspiracija za ustanovitev raljejancev, ali kakosežeimenujejo. Zanimivo je da sam Van Deniken obsoja to religijo.

Ali so marsovci tukaj ali ne, kdo ve, maybe x?x x!x Prepričan sem da bomo nekega dne našli radijski signal, ki je izvenzemeljskega izvora, kakor je bil WOW signal.
Ja sam ka mali pao s lipe

#7 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. september 2004, 21:09

Ali so marsovci tukaj ali ne, kdo ve, maybe  x?x  x!x



no, Marsa je zihr tukaj..... x:Dx x:Dx ...samo podobne črke...se malo šalim x:Dx x:Xx

#8 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 17. september 2004, 21:26

x:Dx x:Dx I'm illegal alien in Slovenija :shsh: :cry: :fiju: :fiju:

#9 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. september 2004, 21:28

jaz pa zemeljsko bitje vem, da ta tema že obstaja, mar ne x;)x

#10 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 18. september 2004, 08:57

Hvala vam za vaše odgovore, saj vidim da razmišljate isto kot jaz (to me tolaži) xrolleyesx
In Lonny pri klicanju duhov mora biti verjetno tema ne vem. Verjetno morajo goreti samo sveče. xnckrivx xnckrivx xnckrivx

#11 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 18. september 2004, 09:34

Nezemljani, se verjetno bebi takoj 'znašli' pr ns x:Dx x;)x

#12 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 18. september 2004, 10:42

Trudi tota slika je tak fajna, ful je dobra
xsmx

#13 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 18. september 2004, 10:46

x:Ix x:Ix x:Dx x;)x :palec:

#14 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. september 2004, 12:30

Nekje sem enkrat brala, da naj bi bil tudi Jezus in nekateri veliki preroki nezemljani. :eek:

Osebno verjamem da obstajajo, da so nas že obiskali. Kaj se je dogajalo v Roswellu? Kdo ve, če je ameriška vlada vse lepo prikrila. Pametno da je, ker ljudi je preveč strah že ob misli da bi se srečali z nezemljanom. Si predstavljate kakšna histerija bi nastala, da se vse razkrije?
Zato je bolje da ljudje v to ne verjamejo in si ne delajo skrbi.

#15 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 18. september 2004, 13:12

Po pravici povedano jaz sploh ne razumem ljudi ki paničarjo. Temu bi jaz rekla norost. Vredu če te je strah ni nič naobe ampak da pa greš paniko delat namesto da bi najprej vse skupaj premislil potem še le ukrepal. Kot da ljudje nimajo pameti. <_< :angry: :!!: :huk: :sniky:

Jaz osebno pa močno dvomi da so bli nezemljani tukaj. Verjamem sicer da obstajajo, ampak kdo pa pravi da so pametnejši. Kaj če pa imajo možgane razvite na ravni kur ali pa jih sploh nimajo.

Vse je možno. :wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko:

#16 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 18. september 2004, 13:36

Ja Lonnie prav si povedala. V vseh filmih in revijah kaže in piše da so nezemljani pametnejši. Mogoče so pa totalno butasti in se bojijo stokrat bolj kot mi. Jaz mislim da po eni strani filmi o nezemljanih xsmx xsmx škodujejo ker če jih nebi bilo ljudje spoloh nebi razmišljali o tem da mogoče obstajajo, da nas hočejo ubit, uničit planet pa kaj vem kaj še vse. x!x x!x x!x x!x x!x x!x x!x x!x
Sem pa popolnoma prepričana da so že obiskali ali pa vsaj preleteli naš mali modri planet in mislim da ljudje, ki trdijo da so jih videli ne lažejo xOOx xOOx .

#17 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. september 2004, 13:45

Morajo biti veliko pametnejši od nas, če so oni nas odkrili in ne mi njih! Če so nas res obiskali, potem morajo imet boljša plovila kot mi, kaj boljša - neverjetno razviti morajo bit! :palec:
Svaka čast njim x:Dx

#18 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 18. september 2004, 18:40

Vse religije omenjajo Boga ali božanstva, ki prihajajo iz nebes in nekateri potujejo s kočijami po nebu. Ne vem, to me zelo spominja na letalsko, raketno-vesoljske polete. Nekatera južnoameriška indijanska plemena omenjajo dolgo svetlečo kačo, Boga ki je odpotoval nazaj proti nebesom. Če pogledamo izstrelitev raket proti vesolju, njihove sledi spominjajo na dolgo kačo, ki se premika proti nebu. Tako je Van Deniken dokazoval teorijo o obiskih iz vesolja, ki je skrita v religijskih mitih in legendah. Prav tako je imel teorije o posebnih ljudeh, s posebnimi sposobnostmi, kot so Abraham, Mojzes, Jezus, Mohamed. Zopet neko indijansko pleme v centralni Ameriki imajo ples obiska Boga iz nebes. Moški se preoblečejo v zato posebne noše, ki ponazarja obisk Boga iz nebes. Po prvih vesoljskih poletih so nekateri znastveniki ugotovili, da te noše zelo spominjajo na skafander vesoljcev.

No vse to je lahko slučajnost. Zmeraj je treba jemati z rezervo.
Ja sam ka mali pao s lipe

#19 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. september 2004, 18:45

ne verjamem da smo sami. smo le delček vesolja. so različnE fizične manifestacije duš; mislim pa da so tudi sfere, plejsi kjer so duše osvobojene telesa. xideax xg:Dx

#20 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 18. september 2004, 21:34

Mi, ljudje smo tak omejeni. Pravim vam kaj vse bi vedeli če ne bi bili. Nimate pojma o čem govorim najbrž.
No, nezemljani vsekakor so o tem se strinja večina ljudi. Večina ji h pravi da so ne vem kak pametni a jaz pravim da ni rečeno. Čist možno je sicer da so že bli na zemlji pa bla, bla, bla..
Moja razlaga: mogoče živijo na kakem planetu kjer je težnost zelo manjša in lahko kar tako poletijo v vesolje. Njihova telesa so prilagojena na okoliščine( tak kot pr nas živali na vodo kopno jame gore...). Tam recimo ni zraka, za preživetje ga ne rabijo ampak živijo od kake nam neznane snovi. Težnosti ni velike in lahko kar tako poleti v vesolje.
Zdaj pa izleti na zemljo: luči v zraku-lahko da podobno kot kresničke svetijo ali pa so si ljudje vse samo domišljali.
Glede vzleta brez raket: Je več možnosti, ali na planetu ni velike težnosti, ali so bitja iz tako redke snovi da so lahka kot peresca, morda imajo velikanska krila, ali pa so majhne bakterije.

Še ena možnost, kdo pravi da so nezemljani veliki in imajo leteče krožnike? Nekaj ljudi za katere niso prepričani da so pri pravi seveda pa je tu še možnost optične prevare ali prebujne domišljije. Čisto možno da so nezemljani mikroskopsko majhni organizmi, lahko so ne vem kako veliki.

Vsekakor pa je vsem jasno da niso takšni kot ljudje. Če ne drugega morajo vsaj biti prilagojena na mraz in vročino(za vodo in atmosfero še ne vemo če je na drugih planetih zato ne bom rajši nič rekla)

O.k. čas bo da zaključim svoj govor.

:zoro:/ :sad: / :onfire:/ :hepko: / :flower: / xpolzx / xokkx / xduhx / :$$:/ xppx / xsmx = ?????????????

#21 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 19. september 2004, 00:16

To knjigo od tega Denikeneja pa res moram dobit x:Dx :palec:

#22 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 19. september 2004, 00:40

Objavljena slika

#23 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 19. september 2004, 10:17

Moje izkušnje z Nezemljani so ful bogate x:Dx
Pred leti gledam v nebo, pa ful svetloba kroži nad hribom - vesoljske ladje, valjda x!x

Mene tko mal panika :eek: , pa kr mal z grozo do doma, pa na varno.

Pol pa čez neki časa dojamem, da ena diskoteka s svojimi svetlobnimi efekti 'proizvaja' take fajn vesoljske ladje.

Pa je blo konc veselja. x:Dx

#24 radolca

radolca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 19. september 2004, 12:15

Zemljani smo omejeni z zemeljskimi mejami in nismo sposobni dojemati vse kar je nezemeljsko, tazen nekaterih pravih in pa cel kup šarlatanov.
Ko in če bomo sposobni dojeti vse izza naših omejenosti (mislenih in drugačnih) tudi ne bomo potrebovali rakete za obiske drugih planetov (raketa je tako ali tako samo prevozno sredstvo za živo težo, payload kokr se temu reče). Morda pa se da potovati tudi brez telesa, samo duhovno in vedevati druge svetove, srečevati druga bitja (ali kaj podobnega, ni nujno da je definicija življana samo ta ki jo imamao na zemlji). TO so pokušali že v 2. vojni z ladjo - grozljiv eksperiment, ko so celo ladjo hoteli mpresviti v drug kraj.. čas, pa se jim je en malo zalomilo in so potem vse tisti žive poskusne kunce (mornarje) po celi ameriki razterali z grožnjami da naj bodo tiho. no enih par je spregovorilo (celo film je posnet, a je knjiga veliko boljša, bom zbrskal naslov, ker imam blank v glavi)

Morda so sanje tako potovanje, pa za jutro potlači v zemeljeske okvire.
Sam sem dostikrat sanjal zadeve, ki so se potem nekega dne uresničile, pa sem se šele tisti trenutek, ko se je zadeva začela odvijati zavedel, da sem to že nekje videl, vedel, spoznal...včasih me je prav groza ker se spomnim kako se bo zadeva končala, pa poskušam z malimi spremembami v scenariju zadevo zavrteti drugam, včasi uspe, največkrat pa je grozljivo, kako vem kaj bodo ljudne naredili, rekli, reagirali. No to ni vsak dan, ampak parkrat v življenju do sedaj se je to zgodilo. ne nalagam. čisto iskreno.

Si pa resnično želim srečati s nezemljskimi bitji (ali stroji, ali kaj je že tam zunaj).
Filmi pa so plod sprevržene domišljije, ker v galvem prikazujejo te nezemljane kot sovražnike (razen E.T. ja) in se vedno najde kkšn amerikanc ki potem svet reši - kako patetično, ko pa vsak dan gledamo in slišimo kako amerikanci svojo demokracijo prodajajo po svetu z ognjem in mečem.
Danyken ti da misliti, da le ni vse tako kot nas učijo v šolah, univerzi, da je morda tudi kakšna drugačna razlaga za kakšno nelogičnost ki se pojavlja tu in tam. Vsakdo bi ga moral prebrati in si potem ustvariti svoje mnenje.

Torej nezemljani " Welcome" :hepko: :hepko: :hepko:

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 19. september 2004, 16:52

Moja razlaga: mogoče živijo na kakem planetu kjer je težnost zelo manjša in lahko kar tako poletijo v vesolje. Njihova telesa so prilagojena na okoliščine( tak kot pr nas živali na vodo kopno jame gore...). Tam recimo ni zraka, za preživetje ga ne rabijo ampak živijo od kake nam neznane snovi. Težnosti ni velike in lahko kar tako poleti v vesolje.
Zdaj pa izleti na zemljo: luči v zraku-lahko da podobno kot kresničke svetijo ali pa so si ljudje vse samo domišljali.
Glede vzleta brez raket: Je več možnosti, ali na planetu ni velike težnosti, ali so bitja iz tako redke snovi da so lahka kot peresca, morda imajo velikanska krila, ali pa so majhne bakterije.

Še ena možnost, kdo pravi da so nezemljani veliki in imajo leteče krožnike? Nekaj ljudi za katere niso prepričani da so pri pravi seveda pa je tu še možnost optične prevare ali prebujne domišljije. Čisto možno da so nezemljani mikroskopsko majhni organizmi, lahko so ne vem kako veliki.

Imaš prav, nezemljani so vsa bitja izven Zemlje. Mikroorganizmi, rastline in živali, šele nato inteligenca. Na primer alge na Marsu oz. bakterije!!! Tam je velika možnost da obstajajo alge pod skalami.
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0