Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

levinja in devičnik


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 miška3

miška3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. februar 2011, 11:57

živjo!

mene bi pa zanimalo, kako se astrološko ujamem s temle devičnikom. opazila sem, da vedno nekako naletim na devičnike, čeprav naj nebi bili najbolj kompatibilni z nami levčki :) vendar s temle devičnikom kar klapava, pa me zanima, kakšen astrološki background imava in kako nama kaže.

27.7.1988 (02:05, ljubljana)
30.8. 1976 (mislim, da je tudi jutranji, ne vem točne ure, ljubljana)

hvala, če si bo kdo vzel čas

LP

miška3

#2 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 2. februar 2012, 23:12

živjo!

mene bi pa zanimalo, kako se astrološko ujamem s temle devičnikom. opazila sem, da vedno nekako naletim na devičnike, čeprav naj nebi bili najbolj kompatibilni z nami levčki :) vendar s temle devičnikom kar klapava, pa me zanima, kakšen astrološki background imava in kako nama kaže.

27.7.1988 (02:05, ljubljana)
30.8. 1976 (mislim, da je tudi jutranji, ne vem točne ure, ljubljana)

hvala, če si bo kdo vzel čas

LP

miška3

Lej če vama je faj pol ne videm razloga da ...
če pa ti ni pol pa itak levinja kmal druzga urajma a ne... tko, da ni problemov... vsaj jest tko mislm...

#3 ecamaz

ecamaz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 21. marec 2012, 16:15

Po vsej verjetnosti se med seboj izredno privlačita in krasno razumeta in bosta lahko še dolgo časa ostala v lepih prijateljskih odnosih. Svetujem pa vama, da naj ta vajin odnos ne preraste v intimno ali trajno zvezo,ker ta zveza ne bo trajala dolgo.

#4 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. marec 2012, 19:25

Po vsej verjetnosti se med seboj izredno privlačita in krasno razumeta in bosta lahko še dolgo časa ostala v lepih prijateljskih odnosih. Svetujem pa vama, da naj ta vajin odnos ne preraste v intimno ali trajno zvezo,ker ta zveza ne bo trajala dolgo.


Na podlagi česa lahko določiš, kaj je za nekoga dobro in kaj ne ?

#5 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 10. november 2012, 20:54

Jaz sem levinja in vedno naletim na ovne, sam se ne ujamem z njimi v kaki stvari... Ne vem, a je to zato, ker name še dve ognjeni znamenji vplivata ali zakaj, sam se mi zdi, da so bolj brez življenja od mene... Potem oz. sem se prvič, mal prilagodila, se mi pa včasih zdi, da me vse skupaj malo duši... V podznaku sem strelec, drugo ap ne vem, strelec ali lev...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0