Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Daljnovodi - sevanje


  • Please log in to reply
- - - - -
14 replies to this topic

#1 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 25. February 2016, 13:17

Pozdravljeni,

imam vprašanje, in sicer, hiša stoji nedaleč stran od žic ter daljnovoda, oddaljenih približno 100-200 metrov na južni strani. Na severni strani je oddaljena transormatorska postaja okoli 500 metrov, mogoče malo več. Pri transformatorski postaji je tudi velik 400kv daljnovod. Sevanje seveda je, kakšno pa je bi bilo potrebno opraviti merjenja. Mene trenutno zanima, ali obstajajo kakšne zaščite katere bi popolnoma izničile sevanje v hiši in okolici? Kakšne so te zaščite, če seveda so? Mogoče kakšen predlog na koga se v takem primeru obrniti?

 

Hvala za odgovore.


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 25. February 2016, 14:17

Iz mojega vidika...trenutno v prosti prodaji pri nas ne obstaja nobenih zaščitnih sredstev, ki bi 100% izničile sevanje...predpostavljam da je govora o "elektromagnetnem" sevanju, ker pri drugih tudi ni nič drugače...Lahko pa se dobi določena zaščitna sredstva, ki v večji ali manjši meri lahko izničijo vpliv negativnega sevanja...Za kaj več boš moral pa vprašati strička Googla ali kakšne radiesteziste, ki se s tem kao bolj ukvarjajo...In seveda, ne jim vse verjet na lepe oči...

 

Najbolje se je obrniti na Boga ali Krišno...in doseči "razsvetljenje"...potem je človeček skoraj čisto "odporen" na elektromagnetna sevanja...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 25. February 2016, 22:29

Malo sem googlal že, pa ponujajo zaščite s 100% učinkom neomejeno časa. To se mi kar malo zdi prelepo,da bi bilo res. Ali pač?

Bo pa že Bog ali Krišna pokazal pravo pot kaj in kako ylflower.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#4 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • posts 378

Posted 26. February 2016, 07:40

Lahko pa se s kakšno energijsko tehniko očistiš sevanja, ki je nakopičeno v tebi.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#5 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 26. February 2016, 11:28

Lahko pa se s kakšno energijsko tehniko očistiš sevanja, ki je nakopičeno v tebi.

npr. kakšno pa?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#6 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 26. February 2016, 18:34

takšno, da se odseliš iz hiše...

 

mal si pogooglaj, do kakšne dolžine od daljnovoda je škodljivo sevanje..  wink.png



#7 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • posts 378

Posted 28. February 2016, 10:37

npr. kakšno pa?

reiki recimo. pazit je treba edino le, da greš z namero, da se očistiš odvečnega in škodljivega sevanja (vso sevanje v telesu ni škodljivo).


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 28. February 2016, 11:49

reiki recimo. pazit je treba edino le, da greš z namero, da se očistiš odvečnega in škodljivega sevanja (vso sevanje v telesu ni škodljivo).

 
Človeček se lahko z energijskimi tehnikami "očisti" samo toliko kolikor mu to dopušča njegova duhovna razvojna stopnja...kdor pozna nekatere tehnične detajle mu je lahko hitro jasno zakaj...vse ostalo so bolj bajke za laično javnost... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • posts 378

Posted 28. February 2016, 18:00

 
Človeček se lahko z energijskimi tehnikami "očisti" samo toliko kolikor mu to dopušča njegova duhovna razvojna stopnja...kdor pozna nekatere tehnične detajle mu je lahko hitro jasno zakaj...vse ostalo so bolj bajke za laično javnost... biggrin.png

E, točno. Človek dobi toliko kot je najboljše zanj.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#10 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 5. March 2016, 17:49

se pravi najboljša zaščita, da se čim bolj izogibaš daljnovodov up.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#11 pomidor

pomidor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 11. August 2016, 09:07

Pozdravljeni,

 

da ne odpiram nove teme za isto vsebino, bom vprašal kar tukaj:

z družino iščemo hišo, včeraj smo si ogledali tako, ki nam je všeč, vendar smo opazili da tako nad hišo kot pod hišo potekajo daljnovodi. Tisti za hišo naj bi bil 110kV in je na hribu za hišo oddaljen cca 260m zračne linije, ostala dva sta  nekoliko v dolini od hiše oddaljena cca 430m -220kV in 400kV. Zanima me ali je z vidika sevanja pametneje, da iščemo naprej ali vseeno najdemo nekoga, ki bi izmeril sevanje v hiši in se potem odločamo dalje. Na spletu sem namreč našel različne info o razdalji in škodljivosti sevanja - od uradnih, po katerih bi bili čisto varni, do takih, ki odsvetujejo bivanje v bližini daljnovoda tudi več kot 1km.

 

Hvala za vsako info.

Pomidor



#12 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 11. August 2016, 10:03

hiša naj bo oddaljena od visokonapetostnega daljnovoda vsaj 800m ali več

vse, kar je bližje, te bo po nekaj letih skurilo

če ti za primer povem, sem imel priliko spoznat nekoga, ki je imel vn daljnovod oddaljen 100m in je izgledal, kot sa se skuril v savni

prav zažgano kožo je imel..



#13 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • posts 489

Posted 14. August 2016, 16:51

no jaz sem malo bral o vsem tem, in prišel do zaključka, da se je daljnovodov najbolje izogibati, če imaš možnost. imaš na internetu nekaj ponudnikov, kateri ti lahko "izničijo" sevanje daljnovoda z raznimi zaščitami, kateri stanejo tudi po par tisoč evrov. no mene niso prepričali. hiša pa naj bi bila od daljnovoda oddaljena VSAJ en kilometer...


Pozdravljeni,

 

da ne odpiram nove teme za isto vsebino, bom vprašal kar tukaj:

z družino iščemo hišo, včeraj smo si ogledali tako, ki nam je všeč, vendar smo opazili da tako nad hišo kot pod hišo potekajo daljnovodi. Tisti za hišo naj bi bil 110kV in je na hribu za hišo oddaljen cca 260m zračne linije, ostala dva sta  nekoliko v dolini od hiše oddaljena cca 430m -220kV in 400kV. Zanima me ali je z vidika sevanja pametneje, da iščemo naprej ali vseeno najdemo nekoga, ki bi izmeril sevanje v hiši in se potem odločamo dalje. Na spletu sem namreč našel različne info o razdalji in škodljivosti sevanja - od uradnih, po katerih bi bili čisto varni, do takih, ki odsvetujejo bivanje v bližini daljnovoda tudi več kot 1km.

 

Hvala za vsako info.

Pomidor

 

no eles pravi da je poleg daljnovoda ali transformatorske postaje čisto varno živeti. če verjameš.


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#14 roman99

roman99
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 2

Posted 14. June 2018, 21:40

mi živimo 100 metrov od daljnovoda, od onega velikega.......in sevanje nese čez 100 metrov......Tukaj si lahko pogledajte video o sevanju daljnovoda  http://radiestezija....dje-imajo-smolo

 

Dali smo jim premerit in res daljnovod seva prekleto daleč.....Rene iz radiestezija.com je rekel da ta veliki nesejo prek 200 - 300 metrov......

V naši vasi je veliko raka, zato smo poštudirali da bi lahko bil vzrok ta daljnovod......upam da komu to pomaga



#15 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 16. June 2018, 10:24

Spravili ste se na daljnovode in njihovo sevanje in kako zbežati od tega sevanja !!

Vsak pa ima v žepu telefon in skoraj celi dan v bližini ušes ;od take naprave dobite največ sevanja .Zaradi telefona ti kar zuji v ušesih, z pogledi pa se obračate na daljnovode !

Kakšni amaterji!






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users