Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

uresničitev želja


  • Please log in to reply
- - - - -
166 replies to this topic

#1 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 51

Posted 30. August 2006, 02:03

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

v.h.

#2 ROTI

ROTI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 30. September 2006, 14:15

Vsaka molitev, deluje pa najsi bo še tako preprosta,toda ali vemo, kaj potrebujemo, saj danes si želimo novega avtomobila jutri,bi pa že imeli jahto ali avion .

Zame deluje molitev Bogu, prošnja naj mi dar kar potrebujem, saj bog ve kaj potrbujem. Jaz tega še ne vem.


Kajti preveč smo prevzetni in se hitro naveličamo stvari za katere smo prosili. Bog bo uslišal našo molitev in tudi takrat, ko se nam dogajajo slabe stvari bodimo hvaležni, saj nam bog želi povedati, kar se še moramo naučiti in kakšno je naše poslanstvo tukaj.


xDDx
MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV

#3 ROTI

ROTI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 30. September 2006, 16:02

Ja sem že poskusila in bodi prepričana, da je molitev kakršna koli že bila še vedno delovala, ampak samo v primeru,ko je izrečena na pravi naslov in pravilno usmerjena.

Pa še nekaj, poskusi ljubezan utkati v vsako tvojo misel, posebej pa v tvoja dejanja. Postavi si vprašanje ali si danes komu zaželela resnično od srca vsako dobro? Kolikor daš se ti povrne,pa četudi je to samo dobra misel
MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV

#4 ROTI

ROTI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 1. October 2006, 09:09

velikokrat sm poskušala bit dobra z usemi, sam oni te pol prizadanejo... pol pa rataš hladnokrven, nimaš občutkov za nikogar več :(


x:o)x x;)x

Poskušaj biti neprizadeta ,saj daješ moč tistim ki te želijo prizadeti, saj se hranijo z tvojo energijo.Papajo tvojo življensko moč. Zapomni si, marsikdo ne prenese tvoje svetlobe, saj ti si svetloba. Zato, ker ne prenesejo tega žara, te poskušajo prizadeti.Prizadanejo pa te takrat, ko jim to dovoliš, takrat, ko pokažeš, da se sekiraš.

Ostani mirna ,pa se bodo sami umikali, obenem boš postala privlačna za pozitivce.

To se je zgodilo tudi meni. Opazuj svoje reakcije na ljudi okrog sebe.Takrat ko se počitiš utrujena po druženju z nekaterimi ljudmi bodi prepričana, da je ob tebi bil nekdo, ki te je popapal.Ko pa se boš po večurnem druženju počutila kot, da si spala 12 ur vedi, da si na isti frekvenci kot tvoji prijatelji. Čim večkrat bodi med pozitivci, da si nabereš energije, pa ti nihče več ne bo težil.

:palec:
MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV

#5 ROTI

ROTI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 1. October 2006, 10:18

:palec: hvala za spodbudo ;) :)




Malenkost, samo da boš super :palec: :palec:
MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV

#6 girly

girly
  • Lunatik
  • posts 2,891

Posted 16. December 2006, 11:51

To me sumljivo močno spominja na mašo v cerkvi. :o|o: xrolleyesx

Mater, česa vsega še si ne bodo izmislili. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx :xx!:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#7 just4you

just4you
  • Vseprisotni
  • posts 784

Posted 16. December 2006, 17:11

ma po moje si ne smeš nekaj želet.... "želim si"
ampak pomembno je,da to kar si želiš uresničiš...
ker želja se sama od sebe ne bo uresničila...
no,kakšen krat imamo srečo in samo upamo da se bo..
vendar če si nekaj res želimo,moramo to uresničiti..
in ne čakat na druge,ampak to storit sami.. x;)x
¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤

#8 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • posts 992

Posted 16. December 2006, 17:15

To me sumljivo močno spominja na mašo v cerkvi. :o|o: xrolleyesx

Mater, česa vsega še si ne bodo izmislili. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx :xx!:



Bejbika, ko prideš do določene stopnje, ti ostane samo še molitev. Zato ne sodi prestrogo. x;)x Če ne veš. x^x
Kako čemo? Lako čemo.

#9 girly

girly
  • Lunatik
  • posts 2,891

Posted 16. December 2006, 17:20

Proti MOLITVI nimam nič.

Moti me molitev k SVETEMU DUHU.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#10 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,118

Posted 16. December 2006, 18:21

Blagor tistim, ki se bojijo goooospooodaaaa. xcivx xcivx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#11 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • posts 14,206

Posted 16. December 2006, 18:49

Proti MOLITVI nimam nič.

Moti me molitev k SVETEMU DUHU.

zakaj?

#12 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • posts 4,548

Posted 17. December 2006, 09:37

ego, ego, egoman...

Ok, sveti duh tut men ne štima...

Ampak, vibracije naj bodo, Ti ki NAM daješ, naj BODO ljudje..., naj JIM...

Če moliš in prosiš za sebe, baje nič ne dobiš (daj vsaj množino) x:px x:Dx x;)x

Meni je fajna molitev po budistični Bon tradiciji, kao z mislimi, meditiranjem in izgovorjavo teh besed/misli povzročaš pozitivne vibracije za vse all over the place... Greš ob sončnem vzhodu na en hrib in jo glasno izvedeš (no, tko zgodaj mi še ni uspel vstat x8Dx )
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#13 girly

girly
  • Lunatik
  • posts 2,891

Posted 17. December 2006, 09:57

zakaj?


Ker se v tem vidi forsiranje krščanstva. Tudi cela molitev je podobna delom maše v RK cerkvi.

MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

v.h.


Naslov je molitev S PROŠNJO k svetemu duhu. Uresničile naj bi se ti določene želje. Druge prošnje razen "želim biti s teboj v večni slavi" jaz tukaj notri ne vidim.

Vse skupaj eno drekanje in programiranje možganov, da bi ti stil molitev RKC bil čim bližje in bi te posledično zvlekli med ostale ovce, ne da bi se temu kaj preveč upiral.

Sicer pa je stopnjo takšnih budalščin kot jih sestavljajo deli maše, težko preseči.

Konkretno:

zahvaljujemo se ti zaradi tvoje velike slave WTF?!?!!? :eek: :eek: A zaradi slave se komu zahvaluješ? Jaz močno dvomim, da je kdorkoli kadarkoli stopil do Robbieja Williamsa in mu rekel, da se mu zahvaljuje zaradi njegove velike slave. Kaj pa se je tukaj za zahvaljevat???

Da se ne spuščam v res se spodobi in je pravično, primerno in zveličavno, da se tebi, sveti Oče, vedno in povsod zahvaljujemo ... :xx!: :xx!: :xx!:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#14 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • posts 992

Posted 17. December 2006, 13:05

Ker se v tem vidi forsiranje krščanstva. Tudi cela molitev je podobna delom maše v RK cerkvi.
Naslov je molitev S PROŠNJO k svetemu duhu. Uresničile naj bi se ti določene želje. Druge prošnje razen "želim biti s teboj v večni slavi" jaz tukaj notri ne vidim.

Sveti duh je tvoj višji jaz, tvoj neumrljivi del. Večna slava nakazujeje na tvojo večnost, neumrljivost.

Vse skupaj eno drekanje in programiranje možganov, da bi ti stil molitev RKC bil čim bližje in bi te posledično zvlekli med ostale ovce, ne da bi se temu kaj preveč upiral.

Sicer pa je stopnjo takšnih budalščin kot jih sestavljajo deli maše, težko preseči.

Konkretno:

zahvaljujemo se ti zaradi tvoje velike slave WTF?!?!!? :eek: :eek: A zaradi slave se komu zahvaluješ? Jaz močno dvomim, da je kdorkoli kadarkoli stopil do Robbieja Williamsa in mu rekel, da se mu zahvaljuje zaradi njegove velike slave. Kaj pa se je tukaj za zahvaljevat???

Slava je mišljeno kot veličina, izhajaš iz enega dela, boga, si del njega, slava tebi potem. Ne slava kot Williams. x;)x
Da se ne spuščam v res se spodobi in je pravično, primerno in zveličavno, da se tebi, sveti Oče, vedno in povsod zahvaljujemo ... :xx!: :xx!: :xx!: Zahvaljuj se njemu, ker ti je dal to šanso, da si in te ljubi. Morda pa tega ne veš. x;)x Tako nekako. x^x


Kako čemo? Lako čemo.

#15 girly

girly
  • Lunatik
  • posts 2,891

Posted 17. December 2006, 13:13

Višji jaz, neumrljivi del mene je v drugih religijah po vsej verjetnosti kaj drugega kot sveti duh (posebej oboje pisano z veliko!!! - že vemo, kam pes taco moli)

Drugače pa sem bolj k individualizmu nagnjena, kot k prepričanju, da sem del nečesa. In še vedno ne vem, zakaj bi se moral nekomu ZAHVALJEVATI za njegovo veličino (slavo). No go.

"Očeta" pa zame ni. Torej mu tudi nimam bit za kaj hvaležna.

Še zmeraj vztrajam pri tem, da je ta molitev striktno promoviranje krščanstva. In da bi morala biti uvrščena pod temo "nudim izdelke".

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#16 sunlight

sunlight
  • ŽeČistoDomači
  • posts 307

Posted 17. December 2006, 13:30

Še zmeraj vztrajam pri tem, da je ta molitev striktno promoviranje krščanstva. In da bi morala biti uvrščena pod temo "nudim izdelke".

xyesx xyesx xyesx
Dokler diham, upam.

#17 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • posts 4,548

Posted 17. December 2006, 14:24

Drugače pa sem bolj k individualizmu nagnjena, kot k prepričanju, da sem del nečesa. In še vedno ne vem, zakaj bi se moral nekomu ZAHVALJEVATI za njegovo veličino (slavo). No go.


To si mogla v cerkev s prisilo hodit, da se ti tako upira...

Če bi lahko izbiral, bi bil individualist s prepričanjem, da sem del nečesa... če bi že imel kakšno prepričanje, no x:)x

Zahvaljevati x?x Zahvaljuješ se takrat, ko dobiš nekaj kar potrebuješ, si želiš a za pridobitev te stvari, tega dejanja ni dovolj tvoja oseba only. Zahvaljuje se zajet vojak nasprotnikom, ki ga pustijo živeti, npr. zahvalil sem se kar nekemu nemcu, ki mi je posodil špriklo in sem lahko nadaljeval pot, nekateri se pa zahvaljujejo za božjo milost, ker verjamejo, da bi lahko bilo še mnogo slabše. Kao pesimisti.

Torej, če bi bil človek odvisen samo od sebe, kot npr. v anarhiji kjer bi vladalo naravno pravo, potem se ne bi bilo treba zahvaljevati...

Sklepi a la GRANDE x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#18 girly

girly
  • Lunatik
  • posts 2,891

Posted 17. December 2006, 14:34

To si mogla v cerkev s prisilo hodit, da se ti tako upira...



Sploh ne. Starši so mi celo toplo odsvetovali vpis k verouku (jim je že takrat bilo jasno, da nisem jaz za te pravljice). Pa sem vseeno šla.

K maši pa res nisem hodila, samo parkrat sem šla. Mi je bilo povsem dovolj. :o|o:

Imam pa za new year resolution, da se izpišem iz RKC. Da me ne bodo slučajno v statistiko šteli.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#19 solza

solza
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 10. March 2008, 20:19

URESNIČITEV ŽELJA

sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako, da lahko dosežem cilj. ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi j ebilo storjeno, in si z mano v vseh življenjskih trenutkih.
v tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločena od tebe. želim biti s teboj v večni slavi.
hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

l.s.


Ta molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.

#20 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,120

Posted 10. March 2008, 22:33

Noko se glih zeloooo težko spravim k strokvcu, pa bom ubrala lažjo pot :vio: in sprobala to molitvico
ampak ne štekam čist tazadnji del, kaj moram objaviti - kje kako, a lahko bolj natančno plizzzz....
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#21 Marmaid21

Marmaid21
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 6

Posted 3. April 2008, 16:38

Živjo, čeprav nisem verna že od nekdaj, ne ravno molim...vseeno pa vedno v mislih prosim le za najnujnejše stvari... oz podporo. Če se temu prepustip, je lahko prav lep občutek- topline

#22 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • posts 4,207

Posted 3. April 2008, 19:00

Živjo, čeprav nisem verna že od nekdaj, ne ravno molim...vseeno pa vedno v mislih prosim le za najnujnejše stvari... oz podporo. Če se temu prepustip, je lahko prav lep občutek- topline

Ko pogruntam, kaj so najnujnejše stvari, se ti pridružim.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#23 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • posts 4,548

Posted 9. April 2008, 06:35

Živjo, čeprav nisem verna že od nekdaj, ne ravno molim...vseeno pa vedno v mislih prosim le za najnujnejše stvari... oz podporo. Če se temu prepustip, je lahko prav lep občutek- topline


glede na to, da misli uravnavajo dejanja moraš mirkat, da ne boš na socijalni pristala. to ni fajn. ker oni so taki strokovnjaki, da tudi človeka s trem faksom in petimi doktorati pošljejo na tečaj za pisanje prošenj in računalniško upismenjevanje. x:Dx

želim si, da mi nikoli ne bi zmanjkalo WC-papirja x:px

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#24 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 51

Posted 21. May 2009, 09:52

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

v.h.

#25 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 27

Posted 2. June 2009, 07:00

Molitev
Sveti duh ,ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti tako ,da lahko dosežem cilj.Ti ,ki mi daješ božji dar upanja in pozabe vsega zla ,ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih izkušnjah.V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem ,da tudi v pridvidu snovenga sveta nočem biti nikoli ločena od tebe.Želim biti s teboj v večni slavi.Hvala za milost ,ki jo izkazuješ meni in mojim.
b.p.

MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU


Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

eh ja pa da vidimo..






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users