Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

sončni mrk


  • Please log in to reply
* - - - - 1 votes
32 replies to this topic

#1 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 21. July 2009, 12:31

prišel sem do informacij da bo sončnimrk nocoj. oziroma jutri 2.26. sicer ga nebomo vidli, vidl se bo samo v aziji. karkorkoli, bi naj bil tudi nek ritual prečiščevalni. sicer so mi bila posredovana tudi navodila, ampak sem rahlo skeptičen. mi lahko kdo kaj več pove o tem?

#2 LastMinute

LastMinute
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 21. July 2009, 14:42

prišel sem do informacij da bo sončnimrk nocoj. oziroma jutri 2.26. sicer ga nebomo vidli, vidl se bo samo v aziji. karkorkoli, bi naj bil tudi nek ritual prečiščevalni. sicer so mi bila posredovana tudi navodila, ampak sem rahlo skeptičen. mi lahko kdo kaj več pove o tem?


Sem vedela da se nekaj posebnega dogaja, zato sem skočila na lunin.net pogledat...
Osebno lahko povem. Današnji mlaj mi pade na luno+venero, očitno zaradi mrka pa se počutim kot da bom pregorela ali pa požrla koga (zgolj prispodoba je to) in hkrati se veliko bolj kot po navadi zavedam bistva... To bi blo to.

#3 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 21. July 2009, 17:53

kolegica mi je rekla za to ker je gledala neko oddajo. ritual je da se pou ure pred mrkom stuširamo z mrzlo potem z vročo, potem pa premišljujemo oz meditiramo o tem česar nočemo. 3 dni zatem se vibracije še čutijo in v teh dneh pa to kar želimo. vse je ok samo ne razumem zakaj premišljevati o tem česar nočemo..kolikor vem "vesolje" ne razume negativne besede (ne, nočem..ipd). komu kaj sanja? ali je gledal oddajo? ali je sam sodeloval v njej? :)

#4 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • posts 3,035

Posted 21. July 2009, 18:13

o tem česar nočemo..kolikor vem "vesolje" ne razume negativne besede (ne, nočem..ipd). komu kaj sanja?

Zakaj bi sami sebi svinjali in si delali negativne misli oz nekaj na to temo česar nas je sram.
Meditacija naj bi bila pozitivna zadeva in sem proti črnim mislimi.

Ne serimo sebi v skledo, če lahko naredimo nekaj pozitivnega.

ne in nočem in še kaj podobnega za univerzum in stvarnika (Boga) res NE obstaja


Demet, kolikokrat to besedo (predlog ali prislov, ne vem kam spada) nezavedno uporabimo
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#5 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 21. July 2009, 18:51

kakše pa so vibracije /efekt mrka na naše misli. jih spodbuja k manifestaciji? zakaj je bilo povedano da bi naj mislili na to česar nočemo v času mrka?

mrk ki simbolizira smrt in novo rojstvo..po tem sklepam samo da negativne nasičimo ko nastane mrk, da izgiejo ko mine mrk in se pokaže sonce, kot simbol novega življenja ob tem bi naj bile tudi pozitivne misli.
samo sklepam, da nebo kdo mislil da se delam pametnega. rad bi razumel kako to deluje. kakšen je vpliv mrka?

trenutno še vedno se mi zdi del ko bi mogli mislit negativno, odveč. kot je mitra sama rekla...zakaj srat sebi v skledo

#6 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • posts 3,035

Posted 21. July 2009, 20:24

Kaj pa če bi se šli takole:

Ne da se reče - nočem da se zgodi takole...................

Reči bi morali želim da se zgodi takole..............

Kar se je zgodilo, tako ali tako ne moremo spremenit,
kreiramo lahko samo prihodnost.

Se pravi, je mrk lahko začetek nekaj novega.
Pozitivnega....... prenehamo z nečim ( mislimi), ki nam vzbujajo slabo vest...........(recimo)
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#7 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 21. July 2009, 23:30

kaj pa če bi še enkrat prebrali vprašanje? x:o)x

to da mister creator ne zastopi NE in karkoli NEgativnega, mi je popolnoma jasno že od...nevem dolgo.
vem da stavek: 'nebi rad da mi nebo pade na glavo', dojema kot 'bi rad da mi nebo pade na glavo'.
seveda, če pa malo stvari zamešaš lahko seveda rečeš: 'obvaruj me pred padanjem neba na mojo glavo' ali nekja podobnega. v tem ne vidim nobene negativne izjave.
no kakorkoli....zanima me mrk, njegova energija. je pozitivna ali negativna? ka je? a potencira moč miselne naravnanosti ali obratno? mrk je veljal za zloveščega, logično saj so mislili da je velik zmaj požrl sonce.
sonce je izvor te energije..vibracije..karkoli..mrk ni nič kot le senca lune. ampak te vibracije gredo skozi večina materialnih objektov, se pravi tudi luna ni ovira. glede na to da nekateri že čutijo vpliv mrka, vibracije ki grejo skozi lune so spremenjene. saj drugače bi se počutili isto. torej to ki je spremenjeno. kakšen vpliv ima? lastnoti teh vibracij me zanimajo. kako se to izkoristi?

#8 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 22. July 2009, 00:27

2.26 se začne. zunanje sence do verjeto začele obsevat zemljo čez kakih 15-30 min...predvidevam.

#9 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,288

Posted 22. July 2009, 01:02

?



#10 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 22. July 2009, 01:11

kak to misliš vidim? am, a spremljaš slučajno prek interneta v živo?

#11 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 22. July 2009, 01:19

zgleda da imajo oblačno. aja popravek, mrk je ob 2.36.

#12 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Posted 13. November 2012, 10:45

huh ... pri men bo na MC-ju

#13 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 13. November 2012, 12:34

pomemben je tudi prejšnji sončni mrk ...
bil je opažen v veliko čeh na martinovo ... po 7. litru šmarnice ...

zdaj ... za katere aspekte je šlo ... nimam pojma ... hmmmm !!!



:palec: x;)x :palec: ... heh x:o)x

No, še malo še šalo na stran :

Sončni mrki So Prinašalci Škodljivih Energij-Duhov, in sicer zaradi zakritja določenega področja pred Vplivi Dobrih Energij-Duhov na zatemnjenem Območju .

Takrat Smo ljudje V e l i k o Bolj Ranljivi + tudi bolj napadeni od teh sil teme .Objavljena slika

Zato ob takih pojavih stari Modreci priporočajo zapreti se v hiše, da te škodljive Energije - Duhovi ne vplivajo Direktno na našo Auro .Objavljena slika

Nikakor pa ne buljiti v mrk xcivx :O: Objavljena slika

No, toliko z enim malim, a nadvse pomembnim + koristnim nasvetekom xsrcx

Srečno x:)x

lp + #

#14 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,062

Posted 13. November 2012, 13:03

Zato ob takih pojavih stari Modreci priporočajo zapreti se v hiše, da te škodljive Energije - Duhovi ne vplivajo Direktno na našo Auro .Objavljena slika


Pozabil si še, da moraš dobro zatesnit vsa okna in vrata, ker lahko pride kaj skozi x:o)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#15 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 13. November 2012, 13:05

Pozabil si še, da moraš dobro zatesnit vsa okna in vrata, ker lahko pride kaj skozi x:o)x


No, tolk hudo spet ni,ker Duh-Energija prehaja tudi skozi materijo, tko,da razne špranje ne igrajo tolk vloge, ker bi mogli pol že vsi pokrepat .

Itak pa nas Stvarnikovi Angeli varujejo, če le Sodelujemo .

Lp + #

#16 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,062

Posted 13. November 2012, 13:26

No, tolk hudo spet ni,ker Duh-Energija prehaja tudi skozi materijo, tko,da razne špranje ne igrajo tolk vloge, ker bi mogli pol že vsi pokrepat .


Potem tud zidovi ne igrajo vloge in se po nepotrebnem zapiraš v hišo. x:o)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 13. November 2012, 13:43

huh ... pri men bo na MC-ju

hm.
Pri meni pa med neptunom in ascendentom, se pravi v 12. hiši v konjunkciji z asc (vendar mi k sreči to tvori en kup trigonov, ki mi bodo olajšali malo vse skupaj).

sicer pa je mars v skoraj eksaktnem kvadratu z mojim saturnom, tko da moram bit previdna (predvsem pazit da ne bo kakih poškodb, lohk pa tud dobim kakšno alergijo spet al kaj takega).

V bistvu bo mrk bolj prišel do izraza jutri, kot danes.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 13. November 2012, 13:51

Še en nasvet:
Če se kdo želi postiti in temeljito očistiti, je danes oz. jutri zelo dobra priložnost za to. Namreč, mrk bo zvečer, tako da lahko danes jeste ves dan, potem pa jutri ves dan ne in jeste šele pojutrišnjem zjutraj, tako se bo imel organizem res priložnost dodobra očistiti in olajšati, pa bo posledično tudi hujšanje uspešnejše.

In še nekaj: če se obriješ tik pred mlajem IN pred mrkom, je britje totalno učinkovitejše (že samo na mlaj, ko je Luna tik predno gre do konca 'dol', je učinkovito, na mrk -oz. tik pred mrkom- pa še bolj).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 butl

butl
  • D član
  • posts 4,671

Posted 13. November 2012, 14:45

Še en nasvet:
Če se kdo želi postiti in temeljito očistiti, je danes oz. jutri zelo dobra priložnost za to. Namreč, mrk bo zvečer, tako da lahko danes jeste ves dan, potem pa jutri ves dan ne in jeste šele pojutrišnjem zjutraj, tako se bo imel organizem res priložnost dodobra očistiti in olajšati, pa bo posledično tudi hujšanje uspešnejše.

In še nekaj: če se obriješ tik pred mlajem IN pred mrkom, je britje totalno učinkovitejše (že samo na mlaj, ko je Luna tik predno gre do konca 'dol', je učinkovito, na mrk -oz. tik pred mrkom- pa še bolj).



A če se obriješ pred mlajem v času mrka, a pol drži vsaj do naslednjega mlaja, če že ne do naslednjega mrka, mislm?
Ker, britje je pa res čisti mazohizem. Imet dolgo brado pa tud.

:vio:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#20 Pinka

Pinka
  • D član
  • posts 3,716

Posted 13. November 2012, 14:58

In še nekaj: če se obriješ tik pred mlajem IN pred mrkom, je britje totalno učinkovitejše (že samo na mlaj, ko je Luna tik predno gre do konca 'dol', je učinkovito, na mrk -oz. tik pred mrkom- pa še bolj).


Ja kok fajn, k zadnja dva dni se mi zdi, da se sam brijem Objavljena slika me veseli, da je bilo učinkovito britje Objavljena slika
Sam veš kaj pa ni bilo učinkovito - SPANJE Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 13. November 2012, 15:03

Butl, najbrž je odvisno tudi od siceršnje rasti oz. kako imaš to zastavljeno, tale 'ritem'.
Ker če ti raste brada tako, da se moraš recimo vsak dan briti, potem najverjetneje ne bo eno britje zdržalo en mesec, tudi če se briješ na mlaj in mrk. :)

Ja, Pinka, opazuj pa boš videla.
Itak je znano za mlaj oz. tik pred mlajem oz. vsaj, ko Luna 'pada' (se pravi v času od ščipa do mlaja), da je rast upočasnjena in britje učinkovitejše v tem smislu.
No sama sem preizkusila že 2x tik pred sončevim mrkom (za Luninega to ne velja, ker v tem primeru Luna raste), pa ne samo, da je zelo dolgo zdržalo, še ni bilo nekih 'stranskih učinkov' (vnetij ipd.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 13. November 2012, 16:13

Evo zakaj sem jz prešpricala depilacijo v nedeljo, sem slutla, da je boljše danes x;)x

#23 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Posted 14. November 2012, 11:35

xDDx mrk prespala in to kar dobro ... tudi na natalni luni je bil ... saj v bistvu ne vem koliko je vplival name, ker imam cel žur v sco x:Dx x:o)x ... verjetno bolj čutim ostale tranzite ... saturn na soncu ... rmerkur na rveneri ... pluton že tako celo večnost čepi na severnem vozlu ... kar nekaj sem se zabubila v oklep po rd ... že tako nisem hudo zgovorna ... zdaj sem pa še manj x;)x

sicer sem pa včeraj zasledila, da se bodo rezultati mrka začeli kazati čez 3 mesece ... a je kaj na tem xcivx

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 14. November 2012, 11:42

hm, to je težko orpedeliti, zato ker bo naslednji mrk (vmes bo še 28. 11.) aprila prihodnje leto. :) ;)

Maš pa res kar pestro... saturn tud (ki je vladar asc) - upam da nimaš kakšnih bolečin... xcrossfingx

zdaj ko si me spomnila na severni vozel, sem šla pa pogledat in ga imam pa na ascendentu oz. natančneje na točki duha.
imam pa zato pluton natančno na južnem vozlu v 2. hiši. x:o)x :o|o: :V:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • posts 7,173

Posted 14. November 2012, 11:46

..tale mrk se je zgodil exaktno na mojem Asc. in Uranu (vladarju 3.)... zaenkrat se ni še nič graundbrejking zgodil... ne včeri, ne dons...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users