Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zenski rodilni organi - primerni kristali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 1. marec 2002, 01:00

Med kamni in minerali sem iskala takšnega, ki bi "pomagal" ženskim rodilnim organom.
Pred kratkim sem imela spontani splav in manjsi operativni poseg.

Malo sem zaskrbljena in bi rada sama čim več storila v tej smeri, saj si sedaj še bolj močno želim ponovne zanositve.

Zato sem iskala tudi na vaši strani, vendar nisem zasledila, da bi se kakšen kamen nanašal prav na ta del...

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 1. marec 2002, 01:00

Najprimernejsi kristal proti tezavam in bolecinam v teh predelih je zagotovo aventurin - poceni in prijeten kamen mlecnozelene barve s srebrnimi pikicami.

Ta kamen je tudi sicer zelo priporocljiv.
Vsekakor ga imejte s sabo na operacijo (**z aventurinom imam veliko osebnih pozitivnih izkusenj, prav na teh predelih in pri tovrstnih posegih).

Sicer pa vam priporocam tudi jaspis, karneol in granat (nikakor pa si ne smete izbrati rubina in ce ga nosite, ga za nekaj casa prenehajte).

Na LN pa niste nasli kamnov za te dolocene predele, ker sva malo nerodno organizirala poglavja..... poleg tega je LN nastal po koledarcku in ker sva tam omejena s prostorom, so nekatere teme obdelane na vec mestih, na Luninem netu pa se preprosto se nisva lotila, da bi texte na novo napisala oz. poglavja na novo, bolj pregledno organizirala...

Vse nasvete in tudi nekaj kamnov, ki so priporocljivi pri teh tezavah, boste tako nasli na straneh Nasveti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0