Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

walk-in duše


  • Please log in to reply
- - - - -
6 replies to this topic

#1 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,004

Posted 20. August 2017, 10:37

Vstop ali "walk-in" je proces ko ena duša zapusti telo in odide in v to telo nato takoj naseli druga duša in nadaljuje življenje naprej v tem telesu..  Telo toraj ne umre, niti se mu na prvi pogled ne zgodi ničkaj posebnega..

Temu unikatnemu načinu prihoda na Zamljo se reče "walk-in" po slovenski "vstop", duša vstopi v nenaseljeno telo, ki ga neka duša pravkar zapustila..  Torej taka walk-in duša ,ne gre skozi klasičen način utelešenja z rojstvom in celo kolobocijo odraščanja od začetka in učenja klasičnih motorišnih funkcij telesa, walk-in duša vstopi v telo, ki je te osnove že osvojila in le nadaljuje pot..  

 

Ker je temo inspirirala debata znotraj ene druge teme, citiram odlomke od tam:

 

To niso potovanja ampak dejstva.

Samo moje telo se je rodilo na Zemlji katerega sem prevzel.

... ... ...

 Zapomni si ,da je človeško telo samo telo z katerim lahko opl. energija dela ,kar hoče,si ga lahko lasti, ga naredi bolnega,ga ščiti ,predčasno zapusti i.t.d.

Tudi jaz ,oziroma to telo ,ki sem ga prevzel je bilo povprečno otroško staro 6 - 8 let.

 

To velja za vsako živo bitje na tej Zemlji in pol če gremo po tem, noben ni Zemljan in nisi ti nič posebnega. Vsaka duša/živo bitje le prevzame/vstopi v telo in ni telo, je različno od njega.

 

 

Mgd, temu ni glih tako..  Proces, ki ga opisuje Rudi je proces ki najbolj poznan pod izrazom "walk-in"..  In tudi sam osebno poznam nekaj "walkin-ov"..   ..kljub temu da je to izredna redkost prihoda na Zemljo in težko srečaš tako osebo!!  Tukaj z procenti težko povem koliki procent ljudi vstopi na tak način na planet Zemlja, še promili so visoka merska enota za tak pojav..      Posebnost teh ljudi je, da za prihod na Zemljo niso šli skozi običajni proces rojstva, ampak so samo prevzeli telo osebe, ki je iz telesa nenadno odšlo..   Ponavadi je to lahko kaka nesreča, oseba pač "umre" (ali tudi bolezen ipd) in v tako telo, ki ni še ravno za odpis pa vstopi nato druga duša (naredi "walk.in" v to telo) in nadaljuje življenje v tem telesu, ki ga je prejšnja duša pravkar zapustila..  Ljudje okrog tega pojava ne opazi da se jekarkoli sploh zgodilo, duša ki pa je tako vstopila, pa se vseeno zaveda, da ni sin, brat, mož itd od teh ljudi, kjer se je pač znašel.. 

Walk-in duša sicer prevzame telo um, spomine in vse kar je telo poprej imelo, a dobro ve, da ti spomini niso njeni, čeprav ti spomini ji vseeno koristijo, da lahko nadaljuje svojo okvirno življensko pot, kot del neke družine (familije), skupnosti, družbe itd..

 

In to so prav posebne duše, ki jim je omogočen tak način prihoda na Zemljo..

Tudi težko se enotijo s to Zemeljsko realnostjo tukaj, saj se zavedajo, da niso od tule in da je vse tukaj bolj kot ne le ena predstava, ki je ni za jemati preveč za resno..  vsaj mnogo bolj večine se vsega tega zavedajo, večina ljudi je namreč vse kar je bilo pred njihovim fizičnim rojstvom "trajno" pozabila.. 

 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,004

Posted 20. August 2017, 10:42

Lepo napisano !

Kar precej si zadel (sem presenečen) so še mala odstopanja ,toda zelo blizu. !

Rad bi se srečal z katerim od walk.inom.,da poklepetava in raziščeva področje.

 

"Walk in" je lahko malo širši pojem...kdo pa pravi, da je lahko walk in prostovoljen oz. s soglasjem dveh ali več dušic...kaj pa eno ali dve ali celo tri zavesti (dušice) in eno samo človeško telo...tongue.png

 

Take duše niso nujno, da so vesoljčki, lahko so tudi zemljančki oz. iz zemeljske evolucije...tongue.png

 

Prostor je samo za podrejeno dušo in oplemeniteno.

Podrejena duša ostane na nivoju ponavadi otroka,oziroma pameti otroka po tistem ,ko jo je prevzela oplemenitena in to vse do starosti.

 

Določene dušice, ki se lahko poslužujejo takih načinov ne zanimajo slabo razvita telesa (nerazvit energijski ustroj, premalo razvite čakre, premajhno izžarevanje, itd.), ker z njimi nimajo kaj dosti za delat...Tako da so te teorije na zelo rahlih temeljih...tongue.png

 

vdori se lahko dogajajo iz drugih razlogov, recimo za kabalistične manipulacije ... in lahko so precej globoki

tudi napredne duše se da zavest in zlorabit ...

illuminati pomeni razsvetljenost ... razsvetljenost illuminatov je predvsem v poznavanju skritih tehnik za doseganje manipulativnih ciljev ... in od tod njihova moč ... moč je v znanju in poznavanju osnovnih principov in ne nujno v razvitosti duše ... in seveda so taka znanja močno varovana skrivnost ... 

ampak, tudi za njih veljajo backdori za kontra akcije ... wink.png ... torej niso neranljivi ...

stranska vrata ali bolje rečeno glavna vrata za to so en čisto osnovni princip ... uganite kateri ... velikokrat ga omenjam ... biggrin.png

in zato vsa zadeva vedno deluje v obeh smereh ...

 

Napredne duše se lahko "zlorabi" samo do določene točke (stopnja razvoja)...katera točka je to pa študirajte sami...tongue.png

 

Obstaja tudi nasprotje vdorov...in to je tisto kar loči belo od črnega, dobro od zla...bo treba spoznati obe plati...kdor hoče ozavestiti in razumeti bolj globje stvari...tongue.png

 

Nappredne duše se lahko 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#3 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,004

Posted 20. August 2017, 10:58

V tvojem primeru Rudi še sploh ni čisto razjasnjeno, če je bil v tvojem primeru to sploh klasičen walk-in?!

Ker pri walk-in vstopu se prejšnja duša umakne iz telesa in nato neka druga duša vstopi v to prazno telo..  Dobesedno to kaj ti opisuješ, da je borba in drenjanje za tak vstop, to je sicer res..  ker je trenutno večje povpraševanje za vstop na Zemljo, kot je ponudba teles.

 

Ampak pri walk-in vstopu ne zasužnjiš prejšnje duše, saj ta prej odide iz telesa, če je prejšnja duša v telesu ostala in si jo ti nadvladal, to je potem nekaj popolnoma drugega (ne walk-in)..  

Ampak jaz vseeno mislim, da si ti walk-in in da nisi nadvladal prejšnje duše..  ves čas namreč uporabljaš izraz "prirojena duša", ki je po tvoje duša ki izhaja iz telesa..  Jaz ne verjamem v "prirojeno dušo", to zame ne obstaja..  To so namreč le vsebine, ki jih je prejšnja duša pustila v telesu, vsi mentalni zapisi, programi, DNK vsebine, in vse ostalo kar pride skupaj v paketu "telesa"..

 

Tukaj na tem forumu sem videl tudi neke debate o tem:  http://www.pesem-dus...alkin-duse.html

 

Drugače so ti walk-in pojavi ali celo ponovne inkarnacije v enem in istem telesu (brez smrti in rojstva) in še vsi drugi zanimivi pojavi..  so to tematike ki bi sodile tudi v temo Nova Doba, saj so se taki pojavi začeli v tej dobi sedaj..  Prej skoraj da niso obstajali, energetske spremembe, ki so na Zemlji v teku ustvarjajo pogoje za bolj in bolj napredne in radikalne načine bivanja, stanj zavesti in stvari, ki so včasih spadale le v znanstveno fantastiko (ali pa še tja ne), danes pa je vse to že realnost in se dogaja med nami..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 20. August 2017, 12:34

Tukaj na tem forumu sem videl tudi neke debate o tem:  http://www.pesem-dus...alkin-duse.html

 

Posti na tem forumu (kar se tiče teme) je tipični pokazatelj, da ljudje poznajo samo neke površinske stvari kar se tega tiče...

 

Če se vzame definicijo kakor jo razlaga glas je takih primerov recimo 10 ali 100 milijoninka procenta...

 

Kdor pozna osnove prave ezoterike, bi se najprej vprašal kaj se v takih primerih zgodi s tremi svetlobnimi nitkami, ki ohranjajo človeka pri življenju. Če duša gre, se te nitke ponavadi pretrgajo...kaj se zgodi z atomčki, ki gradijo subtilna telesa in vsem kar je vezano na ta telesa...V tej smeri ljubčki moji se skrivajo odgovori...tongue.png

 

Če nekdo totalno spremeni karakter, to še ne pomeni da se gre za "walk in"...mogoče je pa človeček samo malo bolj "opametio"...In ne, ne gre se samo za vzorce. V bistvu so vzorci manjši del...

 

So pa te stvari poznali že v starem egiptu in atlantidi...tako da to niso nobene new age zadevce...bo treba malo bolj ozaveščat...tongue.png

 

 

 

 

...ker je trenutno večje povpraševanje za vstop na Zemljo, kot je ponudba teles.

 

Koliko dušic je vezano za Zemljo in koliko približno se jih lahko inkarnira je določeno že eone let...in ta številka se ni kaj dosti spremenila...Podobno kot lokal ki lahko sprejme 500 obiskovalcev. Šele ko eden odide, lahko pride drugi...Kar v prevodu pomeni, da "povpraševanje" dušic nima kaj dosti veze s številom teles...

 

Odgovori ljubčki moji se večinoma skrivajo v preteklih lifeih...vprašajte se kaj obstaja med tema dvema ali več dušicami, kaj jih povezuje...To tudi spada pod ozaveščanje, niso pa to vzorci ala strahci, agresije, itd...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 21. August 2017, 12:12

Walk-ini se res dogajajo, sam zelo redko in to lahko nardi le zelo visoko razvita duša z določenim namenom. Jz vem za en primer.



#6 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • posts 734

Posted 21. August 2017, 14:04

Prvo,kar je opl.energija vstopi vedno v živo telo ponavadi v otroško,kajti to nebogljeno telo ne sprašuje ,kaj se mu je zgodilo;pač misli ,da je to del otroštva odraščanja in bodo že starši uredili (seveda če jim otrok pove)

 

Ko izstopim iz telesa imam kontrolo nad svojo energijo in tudi del z telesom,ki ga zapustim .Moje telo je staro paralizirano in z pametjo nivoja otroka in z spomini tistega dne ,ko je vsiljivec vstopil v telo.(vsiljivec sem zdajšnji Jaz)

Zaradi delne zavesti  telesa sem videl skok moje energije nazaj v telo.(dobesedno)

 

Neke noči sem čutil ,da mi nekdo trese telo med spanjem. V otroštvu sva se bratom vedno ravsala in še preden sem videl ,da me trese moja energija ,sem rekel bratu naj neha ,da se mi ne da ravsati.  (energija je bila v obliki človeka brez kože z migajočimi celičnimi plazmami ,kot človek na katerim je roj čebel in to pokrito v celoti,vse je migatalo,bilo je rjave barve, kjer so oči ,so bile prazne votline, brez ušes,in spolnega organa.)

 

Včasih začnem ponoči dostikrat vleči svoje telo iz postelje in ko se v trenutku zbudim duh skoči nazaj v telo.

 

Lahko razglabljate ,kam spadam ali kaj sem ;še vedno trdim,da je to neke unikatne narave in vsaka podobnost in primerjanje le zavaja,ker ljudje smo si različni.,le da jaz vem ,da ,ko se nekaj konča se iz tistega razvija nekaj novega in strmi za neko večnostjo,nekaj pa ,kar ne more umreti.

 

Če bi vse prebrali,kar sem pisal na Duša-človeška energija -bi že zdavnaj ugotovili,da ni vse tako kot si lahko predstavljate.



#7 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 77

Posted 7. November 2017, 13:46

Hvala za ta članek, ki vsebuje veliko dobrih nasvetov. To je nekaj, kar sem imel težave pri razumevanju.

mon avenir amoureux gratuit






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users