Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magnetno sevanje v hiši v povezavi z vodnimi viri


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 jabuk

jabuk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. april 2015, 15:52

Zanima me če kdo tukaj ve kako je kaj z zemljinim magnetnim sevanjem, ki vpliva na naše počutje v hiši, na katerega naj bi vplivali tudi vodni viri. Kolikor sem si uspel zapomnit na to temo, bral sem pa to že dolgo nazaj, je to odvisno od vodnih virov, ki tečejo pod hišo. Kako pa je če vodni viri tečejo zraven hiše na površju, recimo potok in kako je recimo, če gre 20 metrov stran od hiše 2 metra v zemljo zakopana polmeterska cev od komunale, ki je namenjena za odjem cele občine - a kaj od tega tudi moti počutje v zvezi z magnetnim sevanjem ali so ti vodni viri pri tem izvzeti?



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. april 2015, 17:38

pod posteljo si daj alu folijo in bo problem rešen ( pod celotno ležišče )

ostalo naj te ne moti wink.png



#3 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. april 2015, 01:53

Zemljino magnetno polje se spreminja iz ure v uro in z letnimi časi, s tem se spreminjajo tudi silnice ki variirajo gore- dole...Pojem "moti počutje" ni ravno najbolj posrečen, bolje se je vprašati koliko lahko vpliva na določenega človeka. Vsaka stvar v okolju na nek način seva tudi na živa bitja, torej ima tudi voda na nek način določen vpliv na okolico. Če drugega ne, se tam lahko poleti zadržujejo komarji...

 

Sem na brzino čekiral..."moteči vpliv" na povprečnega človeka

-na površju 2-3 %

-20 m stran...malo manj kot 1%

 

Pri takih stvareh je dobro točno definirat nekatere stvari zlasti kaj se išče oz. čekira, drugače lahko pride do različnih tolmačenj. Ravno zaradi tega lahko različni radiestezisti ali ljudje, ki čekirajo isto stvar pridejo do različnih informacij. Večina jih pade na določene cake, ki se jih ne zavedajo...Ampak pustimo tehnične detajle na miru...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#4 jabuk

jabuk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 23. april 2015, 18:13

Hvala za komentarje. Iz tega gre torej razbrati da se ne splača sekirat okol tega, ker bom le s tem več škode naredil kot pa neka vodica, ki teče mimo...



#5 roman99

roman99
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. junij 2018, 21:42

Jaz bi rekel da to ni tako enostavno.....meni je radiestezist rekel da ta sevanja gredo skozi vse.....ne pomega nobena piramida, prevleka ali kaj podobnega

tukaj je nekaj primerov od mojega radiestezista

http://radiestezija....rimeri-v-praksi






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0