Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje hemeroidov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

"Prosil bi za nasvet za bolece hemeroide, kaj bi pomagalo iz domace lekarne?"

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Edini domaci recept, ki vem zanj (in je baje tudi izredno ucinkovit), je oblivanje z mrzlo vodo oz. mrzli obkladki cimveckrat dnevno - ne vem pa, ce to pomaga pri vseh stadijih te tezave.
Drugih receptov ne poznam.
Ce imate knjizico patra Simona Asica, si morda se tam poglejte - tam je zagotovo kaj uporabnega.

#3 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Odkrila sem star recept iz domace lekarne (*Padarske bukve) - z litrom vode poparite pest kamilic in pustite stati priblizno uro. Potem si pripravimo sedeco kopel in se tako namakamo 15 minut do pol ure.
Se en recept iz te knjige: v vazelin vmesamo olivno olje in izvlecek ognjica - s tako dobljeno mazho se mazhemo vec dni.

Moj nasvet:
Ognjicevo mazilo dobite v vsaki specializirani trgovini ali lekarni - kupite kar tega in ga toliko stopite na ognju, da boste lahko vmesali olivno olje.... Potem se bo spet strdilo nazaj in imeli boste mazho obogateno z olivnim oljem.... Za tega pa sem itak ze slisala, da poimaga pri odpravljanju hemerodiov (tudi sam).
Morda bi celo pomagalo, ce bi na tesce uzivali olivno olje, ker lajsa izlocanje, mehca blato in s tem dobro cisti crevo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0