Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Elektromagnetna blazina


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
15 komentarjev na to temo

#1 tinah

tinah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. februar 2010, 11:10

Pozdrav vsem!

Mene pa zanimajo izkušnje z elektromagnetno terapijo na blazini.
To ne mislim tiste blazine, ki imajo magnete ali kaj za "varovanje" pred sevanji ... ampak elektromagnetno blazino,
ki je precej dražja od teh. Pri nas doma sta moja starša čist zagreta za nakup tega pripomočka, ker imata oba bolečine v hrbtenici.
Za zdaj sta si jo najela na dom, da jo sprobujeta.. in pravita da je nekaj na tem- da deluje.
Mene pa zanima vaše mnenje, preden moji starši to kupijo.

LP

#2 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. februar 2010, 13:23

Moja stara mama ima to in vedno, ko pridem na obisk, me sili ležat tam.
Ona pravi, da je super, da pomaga...

Sam ona kupuje tudi tablice za vohat, ki naj bi omejile prenajedanje in vse te butaste topshop napravice.


Jaz pa ne vem... x:o)x
Sem po naravi skeptik glede teh stvari...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#3 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 2. februar 2010, 15:47

Ona pravi, da je super, da pomaga...

Sam ona kupuje tudi tablice za vohat, ki naj bi omejile prenajedanje in vse te butaste topshop napravice.


x:Dx :palec:
en zdravnik pravi, da če ne pomaga drugega, pomaga lajati v luno x:Dx
mi je pa enkrat en "mojster" na daljavo ene pet metrou nekej z roko pošiljou in me uprašou, če sem čutil? pa mu rečem, da ne. pa mi on samozavestno: oooo pa si... sej jest vem da si... mislm... kr neki

***********************************

uglavnem... pri vseh teh stvareh je mal hecn, ker jih težko preveriš. in karkoli počneš, nikoli ne moreš vedeti, kako bi bilo, če tega ne bi počel...
tako je michelle upravičeno lahko skeptik, ker je (upam in hvalabogu) zdrava in ne zazna razlik x:)x
bom v parih besedah povzel enega "izumitelja", pa ne me za besedo držat, ker je veliko različnih pristopov in jaz nisem strokovnak na tem področju.
dejstvo je, da magnetno polje obstaja in da to polje drži stene celic skupaj (plus še mnogo tega menda) in če zaradi škodljivih sevanj ta stena oslabi, celicam uhaja njihova energija, zapis... kot bi rekel, da je neprimerno oblečena :sori:
in s pomočjo dodatnih stimuliranj (vsiljevanjem pravilnega mag. polja oz. frekvenc) se lahko celicam pomaga, da si same opomorejo in normalizirajo svoje delovanje.
je pa več različnih vrst teh magnetnih stimulatorjev, vsem pa je skupno, da če se jih ne uporablja, ne pomagajo nič. isto kot shujševalni pripomočki in orodja x:px
pa vseeno, preden se odločiš za nakup, jo stestiraj in si ustvari svoje mnenje.
če ti nekdo hoče za nekaj tisoč evrou (vsaj bilo je zelo drago včasih) nekaj prodati, ti naj najprej omogoči to stestirat in če verjame da je stvar, ki jo prodaja uredu, bi moral biti celo zainteresiran, da jo sprobaš, ker boš naudušena in sigurno kupila in promovirala naprej x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. februar 2010, 15:48

Težko je dajat komentarje na take zadeve, če se ne ve natančno kako delujejo te stvarce. Te zadevce so pa drage, da bi jih imel kar vsak doma. Kar se tiče elektromagnetnega polja res vpliva na zdravje. Kako pa vejo kakšna nihanja so dobro za organizem je pa že druga stvar. x?x Drugače pa velja da ne smeš verjeti vsega kar oglašujejo. Veliko pa naredi že samo psiha, s tem da uporabljaš zadevo, pa tudi če nima učinka.

Skratka bolj pomembno je da se vprašaš kako vejo katera frekvenca je kao zdrava za kaj in katera kao škodljiva. Če logično razmišljam, če imaš preveč časa samo na eni frekvenci, to pač ni dobro, ker zanemariš druge. Razen če ima napravca kakšno širokospektrno delovanje. Kako je pa kaj z EM sevanjem pri tem pa tudi ne vem.

Kakor sem pa prebral o teh blazinah, se da pa vse to in še več dosežt tudi z meditacijo, energetskimi vajami, raznimi pripomočki ki se uporabljajo pri sproščanju,.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. februar 2010, 15:56

uglavnem... pri vseh teh stvareh je mal hecn, ker jih težko preveriš. in karkoli počneš, nikoli ne moreš vedeti, kako bi bilo, če tega ne bi počel...
tako je michelle upravičeno lahko skeptik, ker je (upam in hvalabogu) zdrava in ne zazna razlik x:)x


Tisti ki je jasnoviden lahko to preveri. Skratka tisti ki vidi auro in delovanje čaker. Če bi te tak človeček opazoval pol urce ali več od takrat ko bi kao začel uporabljat blazino, bi ti lahko povedal kaj se je dogajal. In na podlagi tega bi se že dal zaključit koliko je zadeva koristna. Takih jasnovidcev je pa na žalost zelo malo. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. februar 2010, 23:15

Skratka bolj pomembno je da se vprašaš kako vejo katera frekvenca je kao zdrava za kaj in katera kao škodljiva.

Izmenični električni tok bi ustvarjal izmenično magnetno polje in dvomim, da bi ti takšno polje kaj dosti namagnetilo železo v krvi tudi za pozneje, ko skočiš iz blazine.
Morda je pa ravno to prednost pred magneti.
Poglej, kaj piše v deklaraciji.

#7 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. februar 2010, 23:45

Moja dva pa sta tole kupila pred letom in pol se mi zdi. Je bila mama ful navdušena, kako ji bo vse tole pomagalo -pol pa ugotovi, da ji je zmotila tale blaznina ritem bitja srca. Jo je takrat skoraj pobralo, par mesecev je rabila, da je prišla k sebi. Od takrat dalje je spakirana in zdaj ne vem kje je.
Je pa res draga ta zadeva -mislim, da je čez tisočaka dala zanjo (na obroke). vse za ljubo zdravje.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2010, 00:05

Moja dva pa sta tole kupila pred letom in pol se mi zdi. Je bila mama ful navdušena, kako ji bo vse tole pomagalo -pol pa ugotovi, da ji je zmotila tale blaznina ritem bitja srca. Jo je takrat skoraj pobralo, par mesecev je rabila, da je prišla k sebi. Od takrat dalje je spakirana in zdaj ne vem kje je.
Je pa res draga ta zadeva -mislim, da je čez tisočaka dala zanjo (na obroke). vse za ljubo zdravje.

Z umetno ustarjenimi polji, električnimi, ali magnetnimi, se amatersko ni za šaliti.
Telo je ena sama antena, tuljava, ki reagira na vsa povečana polja.

#9 tinah

tinah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 15. februar 2010, 13:30

Živjo!

Elektromagnetna blazina deluje na celico, tako da ji dvigne magnetno polje (membrana se napne, več kisika dobi in hrane, hitreje pa odvaja škodljive snovi iz telesa). Zlomi in poškodbe se celijo hitreje, bolečine se omilijo, kostna gostota se zviša, prekrvavitev po celem telesu se pospeši...
Moja starša sta si jo najela na dom za 6 tednov in jo zdaj vsi preizkušamo in se izobražujemo o tem. Najverjetneje jo bomo kupili, ker je stvar dobra na mnogih ravneh; v tujini imajo ustanovljene kar klinike na to temo, poleg tega se dobi elektromagnetna terapija kar na recept. Stvar ni od muh.. Je za sprobat na lastni koži in se seveda dobro izobrazit na to temo, da veš kaj si prinesel domov.
Tina

#10 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 1. april 2010, 10:15

Nataly x:)x :

Moja dva pa sta tole kupila pred letom in pol se mi zdi. Je bila mama ful navdušena, kako ji bo vse tole pomagalo -pol pa ugotovi, da ji je zmotila tale blaznina ritem bitja srca. Jo je takrat skoraj pobralo, par mesecev je rabila, da je prišla k sebi. Od takrat dalje je spakirana in zdaj ne vem kje je.
Je pa res draga ta zadeva -mislim, da je čez tisočaka dala zanjo (na obroke). vse za ljubo zdravje.


:D :D :D

Upam, da je blazino poslala nazaj in tist denar vložila v kaj drugega...v počitnice na Novi Zelandiji npr. To bi jaz na njenem mestu x;)x



#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. april 2010, 16:44

Orenk podaljsane z veseljem x^x x8Dx

#12 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 1. april 2010, 21:53

A nede, a nede x:px xDDx



#13 tinah

tinah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. april 2010, 10:44

Živjo!

Ja, upam, da ne bo koga od nas srce zrukalo... Baje, da je to brez stranskih učinkov.
Ojooj, tud js jo uporabljam. Sam sem še mlada.

#14 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 14. april 2010, 23:50

Nataly a je tvoja mama imela kako zadevo s srcem, ker nekatera bolezenska stanja niso primerna za elektromagnetno terapijo.

Sam že dalj časa uporabljam Vita Life eMRS R-System, ki poleg elektro-magnetne terapije nudi tudi zvočno, barvno in svetlobno terapijo, seveda z dokupom ustreznik očal in slušalk. Jaz sem nad delovanjem navdušen.

Regeneracija po športni ali kakršni koli drugi aktivnosti je odlična, poznam tudi kar nekaj ljudi, ki je s pomočjo tega rešila ali omilila svoje zdravstvene težave.
Vsi, ki mislijo, da bodo s tem v trenutku odpravili vse svoje težave, živijo v veliki zmoti, saj je za uspešnos terapij potrebna doslednost izvajanje terapij in kar nekaj časa, ponavadi kar v mesecih. Zavedat se morate, da to kar se uničuje leta in leta v našem organizmu, ni mogoče odpravit čez noč.

http://vsi-zdravi.or...m...&Itemid=193

na priloženem naslovu si lahko preberete nekaj na temo elektromagnetne resonance,...

Kot je nekdo že omenil zadeva ni poceni, za to se da zadevo vzeti tudi na preizkus.

za več informacij me lahko tudi kontaktirate na

xxlmitko@yahoo.com
041 633 445


Objavljena slika

Z mikroskopsko metodo temnega polja lahko pred uporabo in po njej dokažemo učinkovitost sistema eMRS®. Krvna telesca, ki oblikujejo grudice v obliki denarnih kolutov oz. Rolic denarja se razpustijo in na ta način absorbirajo precej več kisika.

Objavljena slika

Infrardeče termografsko merjenje kaže povečanje temperature, ki je znamenje povečane prekrvavitve.


Elektromagnetni učinki - osnova vsega življenja

Na pragu novega tisočletja stojimo pred revolucijo bioloških vej znanosti. Čedalje bolj jasno vidimo osnovni pomen elektromagnetnih sil za žive sisteme. Pogled na organizem kot kompleksni sistem, ki se sam regulira in ki ima lastne možnosti za pošiljanje sporočil in nadziranje, vodi do globljega razumevanja življenja in do novih oblik terapije. Življenje označujejo presnova, rast in razmnoževanje.

Danes je dejstvo, da se presnova ureja z elektro-magnetnimi procesi, že del standardnega znanja fiziologije. Tako se na primer ioni na celični membrani "razcepijo" z električnim nabojem (aktivna presnova). Pomembna vloga vode in elektrolitov za telo je že splošno znano dejstvo. Sporazumevanje z zunanjim svetom, posredovanje informacij, dejavnost in usklajevanje notranjih organov ter krčenje vseh mišic vključno s krčenjem srčne mišice (EKG), se izvršijo na podlagi električnega dražljaja (NS). Tudi višja dejavnost živčevja in funkcijska sposobnost možganov sta rezultat bio-elektricitete (EEG).

Bioelektromagnetni pojavi

Sistem eMRS® podjetja vita-life proizvaja magnetno polje, ki v telesu povzroči spremembe. Slednje so enake spremembam, ki nastanejo med telesno dejavnostjo, torej podpirajo biološke postopke. Biološka učinkovitost nastalega elektromagnetnega polja je pogojena z naslednjimi dejstvi:
- elektromagnetni vpliv polja na ionske tokove v telesu (npr. natrijeve in kalijeve črpalke, Ca-kaskade)
- magnetnomehanski vpliv magnetnega polja na nihalno amplitudo celic in organov (resonanca)
- ionsko-ciklotronska resonanca anionov in kationov tekočin v telesu za okrepitev vrtilne količine
- magnetnojedrska resonanca (Nuclear Magnetic Resonance - NMR)
- resonanca spina elektronov (ESR)

Biofiziološki učinki

Bioelektrični učinek povzroča normalizacijo celičnih membran. V primeru bolezni zmogljivost zaradi vdora pozitivnih ionov v notranjost celice, na primer Na+, pada. Da bi ta proces obrnili, potrebuje celica energijo, ki jo lahko pridobi iz ATP-hidrolize.

Biokemični učinek je rezultat povečane dejavnosti encimov ter aktiviranja procesov, ki zmanjšujejo oksidacijo in so povezani z ATP. Učinkovit ion je Ca++ iz Ca-kaskade.

Bioenergetski učinek spodbuja oskrbo in rast celic. Ureja tudi znotrajcelične procese, ki omogočajo regeneracijo telesa.

Znanstveni dokazi

Učinkovitost terapije z nihajočim magnetnim poljem se je v zadnjih letih dokazala na več načinov.
- Z mikroskopsko metodo temnega polja se lahko dokazuje razdvajanje eritrocitov, ki so zlepljeni v denarni kolut (rolico denarja). To povzroči izboljšanje krvne viskoznosti, izboljšanje krvnega pretoka, povečanje površine, povečanje vsebnosti kisika, zmanjšanje nevarnosti tromboze.
- Merjenje kostne gostote kaže, da se kostna gostota po določenem času terapije precej poveca.
- Termografsko infrardeče merjenje dokazuje povečano prekrvavitev.
- Merjenje prevodne zmogljivosti kože na končnih točkah meridianov za akupunkturo (metoda PROGNOS) dokazuje regulacijo telesne energije.
- Kombinirano merjenje biofeedbacka kaže izboljšanje mnogih telesnih funkcij po nekaj minutah terapije z nihajočim magnetnim poljem.
- Fotopletismografijsko merjenje kaže izboljšanje prekrvavitve na področju mikrocirkulacije za povprečno 45% in povečanje vsebnosti kisika v krvi za povprečno 25%.

Sistem eMRS® podjetja vita-life® kot dopolnilna terapija

Regeneracijska funkcija - kostni sistem:
• Osteoporoza, še posebej po menopavzi (tako preventivno kot terapevtsko) • Morbus Sudeck • Stanje po zlomu in poku kosti; stanje po operacijah v skeletnem sistemu, če so kosti povezane z vijaki ali žeblji • Stanje po presaditvi endoprotez (da bi se preprečilo zrahljanje) • Psevdoartroze (navidezni sklep) po instabilnih zlomih kosti

Regeneracijska funkcija - mehko tkivo:
• Rane po nesrečah s poškodbami in brez poškodb kože
• Opekline • Dekubitalni ulkusi

Sprostitvena funkcija-vegetativno pomirjanje:
• Vegetativna distonija (neravnovesje živčnega sistema, npr. potenje) • Motnje spanja • Preventivna sprostitev, ki pomaga premagovati vsakodnevni stresu • Stres v splošnem pomenu in še posebej po daljšem duševnem naporu (distres) • Motnje koncentracije • Nevroze

Povečanje kisika za:
• Aerobno celično dihanje (povečanje vztrajnosti med športno dejavnostjo) • Anaerobno celično dihanje (hitrejše obnavljanje zaradi izločanja laktatov in vgradnje glikogena v mišične celice) • Splošno povečanje presnove s povečanjem presnovnih postopkov v celicah (mitohondrijih)

Pospeševanje krvnega obtoka:
• Motnje prekrvavitve pri boleznih žil zaradi sladkorne bolezni ali skleroze (arterioskleroza), pri krčnih žilah z odprtimi ranami • Pospešena resorpcija izliva krvi (hematomov) • Izplakovanje limfnih edemov

Zmanjševanje bolečin kostnega in sklepnega sistema:
• Degeneracija hrbtenice ter kostnega in sklepnega sistema rok in nog (kolena, boki, komolci, rame...) • Revmatsko pogojena vnetja sklepov (npr. poliartritis) • Vnetje sklepov hrbtenice, ki vodi v otrdelost (npr. Mobus Bechterew) • Poškodbe sklepov (npr. med športno dejavnostjo)

Zmanjševanje bolečin v veznem tkivu:
• Revmatizem mehkega tkiva (tako imenovana fibromialgija) • Poškodbe veznega tkiva (npr. stanje po operacijah, bolečine zaradi brazgotin) • Migrena

#15 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. april 2010, 07:12

Tkole.

Mi mamo elektromagnetno blazino al biomagnetni resonator al kako se temu reče, doma in jo uporabljamo že več kt eno leto.
Za kaj vse naj bi bla fajn, ne vem več, ker sem pozabu, vem samo, da je spisek fest dolg.

Izkušnje so pa sledeče.

200% ziher pomaga pri osteoporozi.

Žena ima osteoporozo, odkrito pred štirimi leti. Slikanje je pokazalo slabo stanje. Dobila je Bonvivo, začela z intenzivno telovadbo in hojo, spremenila je prehrano po navodilih. Je trmasta, tko da je vztrajala. Dve leti kasneje je bila na ponovnem slikanju in slika je bila porazna. Bistveno slabša od prve. V kolkih so se pojavile kaverne, zdravnik ji je prepovedal vsak šport, pri katerem je nevarnost padca, tudi tek. Kriza. Takrat je sin prodajal te magnetne resonatorje in midva sva kupila enega. Pa ne zarad tega, da bi tko zaupala v ta resonator, pač pa, da bi pomagala sinu, ker te naprave so drage /1250€/ in prodaja ni več šla. Ker sva pa že kupila to čudo, sva ga začela tud uporabljat. Redno vsak dan skor.

Žena se je začela mal manj posvečat prehrani in gibanju. Sej še zmerej bistveno več hod kt pred odkritjem osteoporoze, sam vseen manj, kot tisti prvi dve leti. Novembra lani sva bila v Strunjanu in tam je spet opravila slikanje kostne mase. Rezultati so izredni. Dohtarca ni mogla verjet, ko je primerjala novo sliko z eno leto staro. Osteoporoza je skor zginla.

Tko.

Jst tud uporabljam ta resonator in sem opazu, da zlo ublaži muskelfiber. Kaj se dogaja z mlečno kislino in poškodbami mišičnih vlaken ne vem, vem pa, da če grem po hudem naporu na blazino, je musklfiber bistveno blažji al pa ga sploh ni. Za ostale indikacije pa ne vem, ker se itak počutim uredu in nimam podatkov za primerjanje.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#16 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 20. april 2010, 08:13

čez vikend sem se ravno s kolegom pogovarjal, da so v zdravilišču vzeli na test elektromagnetno blazino in testirali med drugim tudi na gospe, ki ima osteoporozo, po 6 tednih terapije se je slika kostne gostote popravila za cca 10%,...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0