Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

SPREMENITI USODO - ALI GRE


  • Please log in to reply
- - - - -
14 replies to this topic

#1 WISDOM

WISDOM
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 12

Posted 12. July 2007, 06:04

Lepo pozdravljeni, vsi


Pred kratkim so mi naredili astrokarto in imam 2 posebnosti, ki nista najbolj po mojih željah. Sedaj pa me zanima, če lahko vplivam na spremembe vplivov. Sem oven, ASC v biku, LUNA v tehtnici, venera v 1, saturn v 11 hiši.

Imam luno v 6 hiši in sonce v 12 hiši. V razlagi lune v 6 hiši mi pravijo, da me postavlja pred preizkušnje na delu (veliko dela, z veliko ljudmi) ter da se postavljam v podrejene, tj. vodene vloge - jaz pa to ne bi in pod sonce v 12 hiši, da to pomeni veliko energije notranje a tudi veliko težav, izzivov, vzponov in padcev. Ali je to res?

Lepo vas prosim vse, ki obvladate, če mi lahko vi podate komentar na ta 2 položaja in kaj lahko storim sama, da izboljšam usodo.


vsem vse lepo,
vaš ne tako WISDOM

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • posts 4,059

Posted 23. July 2007, 11:15

[quote name='WISDOM' date='12. Jul 2007, 07:05' post='861985']
Lepo pozdravljeni, vsi
Pred kratkim so mi naredili astrokarto in imam 2 posebnosti, ki nista najbolj po mojih željah. Sedaj pa me zanima, če lahko vplivam na spremembe vplivov. Sem oven, ASC v biku, LUNA v tehtnici, venera v 1, saturn v 11 hiši.

Imam luno v 6 hiši in sonce v 12 hiši. V razlagi lune v 6 hiši mi pravijo, da me postavlja pred preizkušnje na delu (veliko dela, z veliko ljudmi) ter da se postavljam v podrejene, tj. vodene vloge - jaz pa to ne bi in pod sonce v 12 hiši, da to pomeni veliko energije notranje a tudi veliko težav, izzivov, vzponov in padcev. Ali je to res?

Lepo vas prosim vse, ki obvladate, če mi lahko vi podate komentar na ta 2 položaja in kaj lahko storim sama, da izboljšam usodo.
vsem vse lepo,
vaš ne tako WISDOM


xrolleyesx Ko tole prebiram, sem se prav malo nasmejala. Energij v karti ne moreš spremenit. Tebe zanima samo tale opozicija med svetili, tako luna in sonce v opozciji kažeta, da je v tebi določena razklanost med čustvi (luna) in tvojo osebnostjo (sonce) , kar kaže kot skregana ženski in moški princip. Tvoje sonce v 12 hiši deluje na tak način, da si nekako siguren bolj same zasen, odličen položaj za znanstveniki, raziskovalce, zdravstvene delavce, ljudi, ki pomagajo drugim, ljudi, ki ne marajo delati v grupah in podobno. Tvoja luna stoji v šesti hiši, pravijo, kjer imaš luno, tam je področje precej spremenljivo. Mogoče čutiš, da tisto, kar delaš, ni ravno najboljše, mogoče precej razmišljanje o tem. Če pogledamo sončno znamenje, potem boš prodrl z brzino ovna tja, kamor boš želel, ASC bik, bo poskrbel, da si boš postlal tako, kot želiš, kajti materialno je precej važno za tak ASC, venera v prvi hiši ti daje precej čeden videz, saturn v 11 hiši pa kaže, da tak človek nima veliko prijateljev, vendar tistih nekaj, kar jih je, so pa tisti ta pravi in verjetno taki na dolgi rok.

Zdaj pa še reči, da bi rad kaj spreminjal, imaš vse kar lahko želiš. Je pa odvisno tudi od tebe samega, kako energije uporabiš. x;)x

#3 klarus

klarus
  • Lunatik
  • posts 10,165

Posted 23. July 2007, 14:32

veš kaj wizdom, ko dejansko sprejmeš to kar si, kako maš določene planete postavljene(js mam tud sonce v 12. hiši ;) ) kar naenkrat nehajo biti problem
ker največja ovira nam samim, smo mi sami...ker si ne dopustimo biti kar smo
ker se pač hočemo stlačit v kalup, ki so nam ga drugi dali
začni razbijati kalupe in boš videl, da bo vse drugačno in veliko bolje :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • posts 2,884

Posted 17. April 2008, 21:29

Mantis,

zanimiva ura ko si oddala tole sporočilo. Stvarstvo ti želi nekaj sporočiti x:)x

V glavnem pa Bibliji nekako ne morem v celoti verjeti z ozirom na to, da jo je prepisovalo
ogromno menihov od katerih je ta nekaj dodal, drugi nekaj odvzel .... medtem so se našli Kumranski zapisi, ki
biblične trditve, slabe. Jim ne prizanašajo, skratka povedo nekaj popolnoma drugega.
Zopet če si prebirala Lorberja... nekaj tretjega.

Zdi se mi, da mora človek sam najti svojo vero. Vero v svojega Boga. Kdorkoli že to je.
Jaz osebno verujem, da je nekaj, nekdo nad nami in nas vodi. Pravzaprav smo lutke v njegovih rokah.
Trdno sem prepričana, pač imam priliko, da vidim, da imamo svoje vodnike, lahko rečemo Angele varuhe, ki bde, ali pa tudi ne, nad nami. Nas vodijo, ali pa tudi ne. Odvisno kakšno nalogo si je zadala naša Duša.
Preveč sem prepričana v Zakone reinkarnacije oz. inkarnacije, da bi lahko verjela v neka nebesa... komod, da so. Vendar kakšen je njih izgled? Nihče ni nič potrdil in nič ovrgel. Morda imaš prav ti oz. ima prav Biblija.
Kaj vem. Vem samo, da smo vsi iskalci nečesa, kar je ali neskončno daleč, ali pa tik poleg nas. Morda zagonetno, morda popolnoma preprosto in enostavnejše kot mislimo, da je.
Kdo bi vedel.

Na poti tvojega iskanja ti želim obilo lepih uric.

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • posts 4,059

Posted 18. April 2008, 06:03

[quote name='č.v.e.k.a' date='17. Apr 2008, 22:30' post='962918']


Vem samo, da smo vsi iskalci nečesa, kar je ali neskončno daleč, ali pa tik poleg nas. Morda zagonetno, morda popolnoma preprosto in enostavnejše kot mislimo, da je.

:palec: Se strinjam Čveka s tabo, po moje je vse tik poleg nas (Mali princ), mi pa iščemo in iščemo, zgubljamo en kup dragocenega časa, ampak duša lahko sprejme tolčno tolk, kot ji je dano, tko vsaj mislim, zato nekateri ne pridejo do eno določene stopnje, drugi žal ne. Vse je odvisno od reinkarnacije, razvitosti duše. Verjamem pa tudi v angele, tiste zemeljske in tiste nevidne. x;)x To so naši vodniki, sigurno, kakšno preobleko pa jim dajemo ljudje, pa je odvisno od našega verskega prepričanja. Tu sploh ni nekih razhajanj, muslimani imajo svoje, budisti svoje in mi kristjani svojega boga, vendar sem pa prepričana, da je Bog eden.

#6 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • posts 263

Posted 18. April 2008, 07:31

Pozdravljena, Mantis, Lunca, Čveka...
Mantis, saj nisi pokvarila teme. V bistvu se vse zelo dobro prepleta. Lahko tudi napišem, kako spremeniti usodo. To je plod mojega več letnega dela, poglablanja vase, učenja modrosti tibetanskih mojstriv, ter odmika iz civilizacije, da se v resnici ozreš vase, rabiš nekaj časa preživeti v samoti.. In ni ga primernejšega tenutka, kot je Sade Sati, ko ti življenje samo prinese osamitev in globoke preizkušnje.

Vsekakor ozavestiti je potrebno karmični način obnašanja, pokaže se skozi j sečišče in se poveže z planeti, ki so aspektirani...z južnim sečiščem, pregleda se zgodnja vzgoja, torej privtgojen način obnašanja in že imamo neke iztočnice, vključno z točko I.C. genetskimi predispozicijami prednikov.
Kadar ozavestimo karmični način obnašanja iz nezavednega ne reagiramo več tako, na slepo, po zvezdah, katerih aspekti nas premetavajo sem in tja, vendarle se obračamo k življenjskemu poslanstvu, ki je zapisan skozi S vozelj, ter vse aspekte, ki jih imenujem kot loka.

Sliši se enostavno, vendar ni, je celoživljenjska borba, proti nezavednim načinom obnašanja, ter planetom, ki ti to še potencirajo. A astrologija je dobra ravno zato, da pomaga ozaveščati te nezavedne vplive obnašanja in potem je k spremembi v naprej pisane usode le še korak. Kajti, ko ozavestimo nezavedno, se ne odzivamo več z negativnimi čustvi in se nam usoda spremeni, kajti začnemo jo pisati sami.

Včasih, ko že ozavestimo določeno stvar, pa se še vedno tako odzivamo, je dobro, da se vsaj 10 minut kasneje spomnimo, aha, spet sem tako reagiral(a) pa je že zavedanje tu, da se morda naslednjč spomnemo 10minut prej. Kot pravim, to je celoživljenjska borba ,a se izplača. Sama sem še vedno tisto, 10 minut po tem, ko odreagiram, ozavestim, a mislim, da gre na boljše. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#7 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • posts 263

Posted 18. April 2008, 07:45

Lepo pozdravljeni, vsi
Pred kratkim so mi naredili astrokarto in imam 2 posebnosti, ki nista najbolj po mojih željah. Sedaj pa me zanima, če lahko vplivam na spremembe vplivov. Sem oven, ASC v biku, LUNA v tehtnici, venera v 1, saturn v 11 hiši.

Imam luno v 6 hiši in sonce v 12 hiši. V razlagi lune v 6 hiši mi pravijo, da me postavlja pred preizkušnje na delu (veliko dela, z veliko ljudmi) ter da se postavljam v podrejene, tj. vodene vloge - jaz pa to ne bi in pod sonce v 12 hiši, da to pomeni veliko energije notranje a tudi veliko težav, izzivov, vzponov in padcev. Ali je to res?

Lepo vas prosim vse, ki obvladate, če mi lahko vi podate komentar na ta 2 položaja in kaj lahko storim sama, da izboljšam usodo.
vsem vse lepo,
vaš ne tako WISDOM

Če želiš, ti lahko pogledam karmična vozla...rabim podatke.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • posts 4,059

Posted 18. April 2008, 08:07

Sama sem še vedno tisto, 10 minut po tem, ko odreagiram, ozavestim, a mislim, da gre na boljše. :palec:



:palec: Ja, to je že precej dobro, če se lahko še vsaj 10 min. po tem ko odreagiraš, ozavestiš. Jaz bi rekla, da precej podobno odreagiram, mogoče kdaj bolje, kdaj pa malo slabše, sploh, če začutim precej nagativne energije okrog mene, se moj EGO brani na ta način, da odreagiram slabše, zato skušam izbirat sredino ljudi, ki mi energetsko odgovarjajo. Čez nekaj let upam, da bom tako flegma tudi pri zelo negativnih ljudeh.

#9 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,052

Posted 6. March 2016, 22:47

Ne najdem teme o sončnem mrku ...mrkih...etc

 

 

pa se mi zdi ta zgornji naslov prav primeren...že nekaj časa se počutim prav slabo...in šele danes mi je preplozalo, da je drugi teden neki jaki mrk našega prelubega sonca...

 

pa tale Adrian mi že od nekdaj pri heartpump.gif

 

 

takole pišebucktooth1.gif

 

ADRIAN P. KEZELE: ČAS JE ZA SPREJEMANJE


Adrian P. Kezele je na leto 2016 pogledal v luči džotiša, starodavne indijske astrologije: »Ko
sem pred nekaj meseci prvič pokukal v džotiš za leto 2016, da bi se
pripravil na redno analizo, ki jo objavim konec vsakega leta, mi je že
po nekaj minutah postalo jasno, da je pred nami nekaj neobičajnega.
Najprej sem hotel prekiniti niz skoraj dvajsetletnih rednih objav letnih
analiz. Bistvo džotiša namreč ni v napovedovanju neizbežnega, ampak v
preventivnem delovanju. Če nimamo izbire, tudi džotiš izgubi smisel,
vsako 'gledanje' v prihodnost pa v najboljšem primeru postane zabava za
naivne, v najslabšem pa prerokba, ki se izpolni s škodljivimi
posledicami.«


Kaj torej prinaša leto 2016? »Dinamična slika,
ki jo za leto 2016 ustvarjajo nebesna telesa, se približuje tistemu, kar
se v džotišu imenuje dridha karma ali nespremenljiva karma. V džotišu
je 'nespremenljivost' le teoretičen koncept, v povprečnih rojstnih
kartah oziroma običajnih letih ga vidimo le redko ali nikoli. Večinoma
gre za mešane vplive spremenljivega in nespremenljivega, karme in
svobodne volje. Razmerja med enim in drugim so lahko od 30 odstotkov
prvega proti 70 odstotkom drugega. Včasih je karme ali svobodne volje
tudi 80 odstotkov, vendar redko. Groba ocena za leto 2016 pa kaže na
vsaj 95 odstotkov nespremenljivega! Z drugimi besedami to pomeni, da se
bo zgodilo, kar smo sprožili, in da je za drugačen izid le malo
možnosti. Ker torej na dogodke ne moremo vplivati, o njih nima smisla
govoriti. Še več: ker je zaradi razmer v svetu vsakomur jasno, da gre za
dogodke z negativnim predznakom, bi z opisovanjem podrobnosti le širili
strah in dosegli nasproten učinek. Najboljše, kar je mogoče reči, je,
da bo 2016 leto sprejemanja. Morali se bomo naučiti sprejeti posledice
tega, kar se je že začelo.«

a1412bfbf90a5412d01f90861699889f.jpeg


Obečanje ludom radovanje...


 


#10 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 144

Posted 10. March 2016, 11:02

Zakaj pa slika Marsa?



#11 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 10. March 2016, 11:44

usode ne moreš spremenit ... lahko se izmikaš, ampak nekje te počaka ... scratchchin.gif yes.gif

 

To je res, da se usode ne da spremenit, ker morš požet tist kar si sejal, če želiš ali ne, ampak se jo pa da tud spremenit, če si se pripravljen spremenit glede na lekcijo, tj. lahko ti en pokaže kaj te čaka glede na tvoja prejšnja dejanja in če se ti iskreno kesaš da si to naredu in si pripravljen od zdej naprej prav delovat, si lahko odrešen posledic tistih dejanj, ki še niso prišle. In tud posledice, ki so že v teku lahko spremeniš, s sprejetjem lekcije glede izvornega greha in si pripravljen od zdej naprej pravilno delovat. 



#12 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 10. March 2016, 13:08

usoda je tisto za nazaj ... in tega ne moreš spremenit ... in za nazaj je treba odslužit svoje ...

 

Sej o tej za nazaj sem govoru, da se jo tud da spremenit, na tak način. 



#13 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 210

Posted 13. March 2016, 07:30

Iskreno mi je 'zahodna' astrologija vedno manj simpaticna, vsaj zame stvari jemlje prevec crno-belo. Recimo saturn je slab, predstavlja smrt, tezave, po 'vzhodnjaski' pa nas uci reda, discipline tam kjer nam tega manjka. Torej meni osebno je vsec, ceprav zna bit kdaj malo naporen.
V tem duhu se jemlje tudi slovito karmo. To je nekaj groznega ko te doleti kajne? Bolj ko raziskujem 'vzhodnjasko' ast. bolj verjamem da se temu ne da uit, kar postavlja mojo vero v svobodo izbire na glavo. Vendar, za to zivljenje smo si dolocil lekcije katere potrebujemo za svojo rast. Torej smo se svobodo v naprej odlocili za potrebne lekcije, dobre in slabe, kaj imamo pol za jamrat cez 'zlovesco karmo'?
Karma, usoda sta zame tudi dobiti odgovarjajocega 'idealnega' partnerja, otroke, starse, dom, poklic, zadeti na lotu, ziveti kjer srce hrepeni in druge lepe reci, ne le izgube, pomankanje, smrt.
Mojih pet minut..

#14 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 210

Posted 13. March 2016, 07:37

Glede tega tvojega Adriala - kolikor vidim se v krogih kjer se uporablja 'vzhodnjasko' metodo se ze lep cas govoru o dogodkih naslednih let. Na nacin ki vzpodbuja in krepi optimizem ne pa strah. Ce ima nekdo pred sabo slabo obdobje se da to pac povedat na primeren nacin, kako se spopast s tem, kje bit previden in tudi zakaj, ne pa ubit v cloveku upanje. Sam tega ocitno ne zna vsak ki ma 5 minut casa..

#15 mgd

mgd
  • Lunatik
  • posts 4,667

Posted 13. March 2016, 11:56

Iskreno mi je 'zahodna' astrologija vedno manj simpaticna, vsaj zame stvari jemlje prevec crno-belo. Recimo saturn je slab, predstavlja smrt, tezave, po 'vzhodnjaski' pa nas uci reda, discipline tam kjer nam tega manjka. Torej meni osebno je vsec, ceprav zna bit kdaj malo naporen.
V tem duhu se jemlje tudi slovito karmo. To je nekaj groznega ko te doleti kajne? Bolj ko raziskujem 'vzhodnjasko' ast. bolj verjamem da se temu ne da uit, kar postavlja mojo vero v svobodo izbire na glavo. Vendar, za to zivljenje smo si dolocil lekcije katere potrebujemo za svojo rast. Torej smo se svobodo v naprej odlocili za potrebne lekcije, dobre in slabe, kaj imamo pol za jamrat cez 'zlovesco karmo'?
Karma, usoda sta zame tudi dobiti odgovarjajocega 'idealnega' partnerja, otroke, starse, dom, poklic, zadeti na lotu, ziveti kjer srce hrepeni in druge lepe reci, ne le izgube, pomankanje, smrt.
Mojih pet minut..

 

Svobodo izbire mamo glede takega ali drugačnega delovanja, sam rezultate pa mormo požet pa če to hočmo ali ne. In tud ko jih žanjemo, svobodna volja ni izničena, ampak je določeno kaj lahko spreminjaš in kaj ne. Naša svoboda izbire ni absolutna, je relativna. Mi ne mormo določat kakšen rezultat je na kakšno aktivnost in tud dobit jih ne mormo po svoji volji, daje jih Bog. In naša svoboda izbire glede takega ali drugačnega delovanja je glede na dane nam možnosti, ki so spet pogojene s tem kaj smo prej delal in kaj imamo v osnovi kot možnost. Tud možnost delovanja nam je dana od Boga in lahko odvzeta. Če delujemo v skladu z Božjim nasvetom, smo lahko popolnoma srečni, kar je to kar si vsi želimo. Dobit idealnega partnerja, otroke, starše, dom, poklic, zadet na lotu... je seveda tud karma (v smislu posledice prejšnjih dejanj) ampak tud če mamo vse to, še zmer ne mormo bit srečni tolk kokr bi radi bli in smo ujeti v cikle rojstev, smrti, bolezen, ostarelost, strah, skrbi... Zato point je da odpraviš karmo (v smislu delovanja iz lažnega ega in tud posledic takega delovanja) in začet prav delovat, v skladu s svojo večno konstitucionalno pozicijo kot večni služabnik Boga. S tem si lahko vedno do konca izpolnjen, kar si vsak želi in se v tej smeri z vsem tudi trudi, sam mimo služenja Boga se tega ne da nikol dosežt.  

 

 

Glede tega tvojega Adriala - kolikor vidim se v krogih kjer se uporablja 'vzhodnjasko' metodo se ze lep cas govoru o dogodkih naslednih let. Na nacin ki vzpodbuja in krepi optimizem ne pa strah. Ce ima nekdo pred sabo slabo obdobje se da to pac povedat na primeren nacin, kako se spopast s tem, kje bit previden in tudi zakaj, ne pa ubit v cloveku upanje. Sam tega ocitno ne zna vsak ki ma 5 minut casa..

 

Ja, z vsem se da spopast in vse se da spremenit na vsedobro, na ustrezen način.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users