Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Jasnovidec Damjan - vaše izkušnje


  • Please log in to reply
- - - - -
23 replies to this topic

#1 forest fairy

forest fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 19

Posted 23. April 2015, 20:24

Ima kdo izmed vas kakšno izkušnjo z Damjanom?

http://www.jasnovidec-damjan.si/



#2 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 07:05

Nobenih... Samo da bi zavihek "O meni" moral bit "O njem" biggrin.png



#3 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 24. April 2015, 11:35

Dostikrat je imel reklamo na FB-ju...pa sem ga malo čekiral...točnost trditev na web stranici samo okoli 15%...duhovna razvojna stopnja okoli 45% Bude...premalo da bi bil res toliko sposoben...zlasti kar se duhcev in magije tiče...če bo tako nadaljeval se mu zna v roku 5 let marsikaj zgodit, tudi odhod v večna lovišča...In kot pravijo nekateri "Karma is a bitch"...biggrin.png

 

Mislim da sem nekaj pričal z eno ali dvema osebama, ki sta po ovinkih malo priznala, da sta ga vprašala za neko mnenje...Zadetek je bil podoben zgornji manjši cifri...moje drugo mnenje je bilo kar dosti različno...Vsak ima izbiro, da verjame komurkoli hoče. Zato pa nekateri povprašajo za malo več mnenj. In če se mnenja ne razlikujejo dosti potem mora biti nekaj na temu. Če pa se razlikujejo potem pa lahko rečem samo tralala....biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#4 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 12:05

Ni se mi dalo prej več pisat. Ampak ja, post je reklama, sem pa pofirbcala na spletni strani. In ne smemo vplivat na druge, napovedovat prihodnosti, četudi vidimo, začutimo... tako da...to vse pove. 



#5 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 12:22

heeee ... kdo se je oglasil ... biggrin.png ... si 100% predvidljiva ... zato sem napisal, da se bo nekdo pritožil ...

 

nekdo je vprašal za mnenje o njem ... torej ... 

in vsak izrazi svoje mnenje na svoj način ... biggrin.png

Nope. Ceres ziher tudi cilja na "vaša" ocenjevanja osebkov po procentih, ne samo tega Damjana tongue.png Tudi takih osebkov, ki pa te ocene niso iskali. 



#6 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 12:35

saaj ... ne pritožujem se na njen pogled in mnenje ... mogoče pa sem rahlo jasnoviden in vnaprej poznam njene reakcije ... laugh.png laugh.png laugh.png

in všeč mi je, ko popizdi ... biggrin.png biggrin.png biggrin.png

Predvsem to ta drugo ja...a ti je všeč, a a a ? laugh.png  Joke. 



#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 24. April 2015, 12:51

odgovor je 3,5 od 12 ... torej 29% ....

 

ampak najbrž se bo kdo tukaj res pritožil ... kakorkoli že tongue.png

 

Sem takoj dobil flash...razlika je samo v različni interpretaciji pojma "Buda"...zato sta dva različna rezultata po dveh lestvicah...ampak če se prevede iz enega v drugo ali obratno je pa rezultat podoben...biggrin.png

 

Damjan se je ujel v iste pasti kot vsi duhovnjaki, ki delujejo javno...Prihodnost se lahko napoveduje...vse je pa odvisno od zaključka...ali bo človeček kasiral minus ali plus karmo...vse leži v enem ali dveh stavkih na koncu zgodbic o prihodnosti...Pojem "jasnovidec" v ezoteriki ponavadi zavzema bolj širše področje kot pa samo napovedovanje prihodnosti...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • posts 9,884

Posted 24. April 2015, 13:08

kolk enga trobezljanja o navadnem šarlatanu laugh.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#9 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 67

Posted 24. April 2015, 14:41

Enkrat mi je gledal v tarot preko telefona, približno za eno leto naprej. Tisto leto je že minilo. Odgovori so bili približno polovico točni, morda malo več, če malo drugače tolmačim dejanske dogodke. Kolikor pa sem ga intuitivno zaznaval preko telefona, pa sem dobil vtis, da za kaj resnejšega ga niti ne bi klical. Sicer pa prijazen fant.



#10 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 24. April 2015, 15:32

Kaj je zdaj to, šarlatanska matematika?
Rezultat še zgolj in samo podoben ni!
Aj mene, tudi, če se je šlo za cifre iz zafrkancije vmes, ne moreš reči podoben.
45% = 45% in 29% = 29%
Štekaš?
Kaj je zdaj?

 

Jap, šarlatanska matematika, ki jo učijo v šolah...torej se pritoži republiškemu inšpektoratu za šolstvo...tongue.png

 

Jaz sem vzel samo okvir dokler se človeček ne reši izpod okovov karme, lestvico do 10, ker se lažje pretvarja v procente...šamano je pa vzel še malo večji spekter...a ni lepo napisal od 1- 12...Kaj točno to pomeni pa sprašujte njega...Zdaj pa lepo pretvarjaj iz ene lestvice v drugo...Pa ne pozabit, da sem napisal okoli kar pomeni minus/plus 0-5 pri običnih številkah pred pretvorbo v procente...Pa predpostavljam, da je šamano tudi malo zaokrožil...

 

Ali po domače povedano...če bi tebe primerjal s S.T. bi bil končni izkupiček večji v procentih (manjša razlika med vama). Če bi te pa primerjal z Budo -prvotno bitjece, ki je dosegel razsvetljenje skozi človeško evolucijo- bi imela pa manj v procentih oz. bi bil razkorak večji...Kapiš...biggrin.png

 

Razen če boš trdila, da lahko pri kotnih funkcijah, pri računanju volumna, prostornine okroglih likov, faktor FI, ipd, vsi dobijo čisto iste cifre...Če se prav spomnim smo se tudi v šoli učili računati s približki...

 

Ali še boljši primer...recimo, da si jasnovidna...vidiš barvo aure...vidiš tako barvo za katero mi nimamo opisa...potem jo pa pretvori v barvni spekter- valovno dolžino izraženo v nanometrih- s katerimi izražamo svetlobo...In potem bom vprašal pet jasnovidcev...in če bo razlika samo 1% med tabo in ostalimi, te bom vprašal kaj se greš...biggrin.png

 

Tudi pri transportu določenega blaga iz točke A do točke B so sprejemljiva določena odstopanja v teži (sušenje, vlaga, gnitje, ipd)...tongue.png

 

Je pa prav lepo videti iste vzorce pri tebi, kot pred pol leta ali več časa nazaj...tako kot pri postu od Ceres zgoraj...A jih opaziš...flirt.gif

Pa naj še kdo reče, da je procesiranje vzorcev lahko...Ampak ker me ni noben vprašal koliko se da samo s kakšnimi dihalnimi vajami, predihavanjem (proces prisotnosti, chi gong fore, ipd.) sploh predelat vzorce bom začepio...zato pa obstajajo jasnovidci...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#11 forest fairy

forest fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 19

Posted 24. April 2015, 17:23

točnost trditev na web stranici samo okoli 15%...duhovna razvojna stopnja okoli 45% Bude

kje si našel te podatke?


Ni se mi dalo prej več pisat. Ampak ja, post je reklama, sem pa pofirbcala na spletni strani. In ne smemo vplivat na druge, napovedovat prihodnosti, četudi vidimo, začutimo... tako da...to vse pove. 

moj post da je reklama po tvojem? če tako misliš, se ti blede!!


prihodnjost nekoga je ena od možnosti ... zato ... samo vsak sam ve katero bo izbral od dovoljenih ... gledano na daljše obdobje ...

 

in ja ... je reklama ... 

kaj naj bi blo reklama? moje vprašanje? ste vsi zblojeni al kaj vam je????!!!!



#12 forest fairy

forest fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 19

Posted 24. April 2015, 18:04

Nočeš vedet. Razen... če si prave volje biggrin.png

JA POVEJ!



#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 24. April 2015, 18:11

Se mi je zdelo, da gre za neko višjo matematiko, ja. biggrin.png Bolje rečeno ezoterično, do katere nimam dostopa po nevem kateri lestvici, zaradi ne vem katerega šišanja ezo snovi.

Tvoja duhovnost je že prav predvidljiva. Se spravim na matematično nelogičnost, ti meni roman kdo in kaj sem ter kje sem. Vzorec, ki se mu reče ego, je nezgrešljiv icon1_rolleyes1.gif

Nehaj me javno ožemat kaj sem in kje sem, ker nisem nikjer vprašala za to. Presegaš meje. Zelo duhovno. Pa sem mislila, da si enkrat lani pisal, kao si nas vse na forumu prešišal.

 

Gre se za čisto zemeljsko matematiko...kot da bi pri astrologiji preračunavala stopinje v desetiški sistem oz. sistem kot ga večina kalkulatorjev uporablja...tongue.png

 

Primer...nekdo dela uro in pol...a mu bo šef na plačilno listo pisal 1,3 al 1,5...lahko bo pa napisal 90 min, če je plačan na minute...

 

Nikjer nisem napisal kje si, kaj si, niti kaj točno je na stvari...sem pa omenil S.T., ker zgleda da edino on pali na tebe...Ko ga boš naslednjič videla, ga skušaj malo vprašati kaj dela s škarjami in vatico...saj bi ti dal kakšen namig pa povedal kakšno sci- fi zgodbico kako se je poleg ostalih tudi on prikazal v sobi pa me ni noben nič vprašal... biggrin.png

 

 

kje si našel te podatke?

 

Kozmični internet...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 18:32

Ne se tako hudovat, no. Se dogajajo na forumu zavite reklame in sodelujoči zaradi poplave teh najprej na to pomislijo smile.png

Ja, kot je Lili Mai napisala... res je kar nekaj zavite reklame in sem zato tako pomislila. Drugače pa, kaj češ spraševat, kar se enemu zdi super, je drugemu čisto kontra. Najbolje, da se prepustiš sedanjemu trenutku...



#15 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 18:39

Nč hudga Silvija, če se ti je forest zdel Damjan. Brezo in Šaman sta na stopnji ohoho, pa sta ga merla, pa vse pobrklala. Ker ajde, do procenta zračunaš vse natančno, ne ugotoviš pa da napačnega meriš. biggrin.png

biggrin.png



#16 forest fairy

forest fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 19

Posted 24. April 2015, 19:00

Ja, kot je Lili Mai napisala... res je kar nekaj zavite reklame in sem zato tako pomislila. Drugače pa, kaj češ spraševat, kar se enemu zdi super, je drugemu čisto kontra. Najbolje, da se prepustiš sedanjemu trenutku...

ne strinjam se s teboj. zato pa so forumi, da si izmenjujemo mnenja, da dobimo odgovore na vprašanja.

za vsako mnenje (iz lastne izkušnje) - v zvezi s postavljenim vprašanjem, ki ga preberem, sem hvaležna.



#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 19:58

ne strinjam se s teboj. zato pa so forumi, da si izmenjujemo mnenja, da dobimo odgovore na vprašanja.

za vsako mnenje (iz lastne izkušnje) - v zvezi s postavljenim vprašanjem, ki ga preberem, sem hvaležna.

Aja, sem premalo natančno napisala. Mnenje, ki ga imam je, da bolje ne česa spraševat jasnovidcev. Če pa že, bo najbrž tako, da kdo od teh oseb, ki vedežujejo, so jasnovidci ipd., komu sede, medtem ko ima nekdo drug čisto nasprotno mnenje. Takšna izkušnja je subjektivna in tudi stik med dvema osebama je lahko diametralno nasproten. Tako da, če že greš na tak vpogled, je itak najbolje, da sprobaš in nato sama vidiš, kaj ti bo to prineslo. 



#18 forest fairy

forest fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 19

Posted 24. April 2015, 20:03

Mnenje, ki ga imam je, da bolje ne česa spraševat jasnovidcev. Če pa že, bo najbrž tako, da kdo od teh oseb, ki vedežujejo, so jasnovidci ipd., komu sede, medtem ko ima nekdo drug čisto nasprotno mnenje.

ne strinjam se s tem, kar pišeš. zakaj ne bi smel vprašat? saj zato pa so.

to, kar ti oni povejo, ni mnenje, ampak razlaga njihovega vpogleda, videnja.

tako da ne more it za njihovo subjektivno mnenje v nobenem primeru.



#19 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. April 2015, 20:08

Ni se treba strinjat, sploh. Samo moje mnenje. 



#20 nataly

nataly
  • D član
  • posts 8,410

Posted 7. May 2015, 10:24

vam povem nekaj? s tipom sem v žlahti :))) sin moje sestrične je.

tak, da...

če ima te jasnovidne sposobnosti ne vem. ker se nekak ne družimo. je pa kot otrok bil - drugačen. evo. 

je pa dejstvo, da so po mamini strani - on izhaja iz veje po mamini strani - bile vse ženske zeliščarke (vključno z mano in mojimi hčerami), da pač znamo (ženske to) prepoznati zel, četudi je nikdar nisem prej videla..da intuitivno kaj zaznam....ampak. ne znam zadržati svoje energije. ja...sem pred leti malo za hec šlogala s cigankami. baje da dobro...ampak potem padla tak močan spanec, da joj in bila na smrt utrujena...pa sem rekla...ko šljivi vse skup. ker ljudje smo pijavke. itak. pa ker tole bilo za hec itak nisem vzela niti evra...samo folk bi še kar in kar...mah...sem pospravila karte in mirna bosna:) kar se tiče mene, sem slepa kot ta zadnja kura tam na vasi. vsi vse prej vejo:)) 

tak, da...se prepustim sanjam in dovolim, da pridejo vilinci k meni:)))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • posts 7,528

Posted 7. May 2015, 10:26

Dostikrat je imel reklamo na FB-ju...pa sem ga malo čekiral...točnost trditev na web stranici samo okoli 15%...duhovna razvojna stopnja okoli 45% Bude...premalo da bi bil res toliko sposoben...zlasti kar se duhcev in magije tiče...če bo tako nadaljeval se mu zna v roku 5 let marsikaj zgodit, tudi odhod v večna lovišča...In kot pravijo nekateri "Karma is a bitch"...biggrin.png

 

Mislim da sem nekaj pričal z eno ali dvema osebama, ki sta po ovinkih malo priznala, da sta ga vprašala za neko mnenje...Zadetek je bil podoben zgornji manjši cifri...moje drugo mnenje je bilo kar dosti različno...Vsak ima izbiro, da verjame komurkoli hoče. Zato pa nekateri povprašajo za malo več mnenj. In če se mnenja ne razlikujejo dosti potem mora biti nekaj na temu. Če pa se razlikujejo potem pa lahko rečem samo tralala....biggrin.png

em119.gif

 

jst sem šel mal čekirat če bo Brezo šel mal čekirat in sem ugotovil da bo..

 

In glej ga zlomka res je..


prenos.jpg


#22 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • posts 7,528

Posted 7. May 2015, 10:30

Se mi je zdelo, da gre za neko višjo matematiko, ja. biggrin.png Bolje rečeno ezoterično, do katere nimam dostopa po nevem kateri lestvici, zaradi ne vem katerega šišanja ezo snovi.

Tvoja duhovnost je že prav predvidljiva. Se spravim na matematično nelogičnost, ti meni roman kdo in kaj sem ter kje sem. Vzorec, ki se mu reče ego, je nezgrešljiv icon1_rolleyes1.gif

Nehaj me javno ožemat kaj sem in kje sem, ker nisem nikjer vprašala za to. Presegaš meje. Zelo duhovno. Pa sem mislila, da si enkrat lani pisal, kao si nas vse na forumu prešišal.

 

Koker jst vem je on edin pristojen za avtentično razlago svoje lestvice, jst pa edin ki si lahk duhovni napredek ovrednotim po svoje..

Šaman je izvzet.. k ni na ti z duhci..


prenos.jpg


#23 nataly

nataly
  • D član
  • posts 8,410

Posted 7. May 2015, 10:31

očitno si torej jasnoviden.:))) pa še v žlahti nisi z mano

:))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 7. May 2015, 10:35

ne strinjam se s tem, kar pišeš. zakaj ne bi smel vprašat? saj zato pa so.

to, kar ti oni povejo, ni mnenje, ampak razlaga njihovega vpogleda, videnja.

tako da ne more it za njihovo subjektivno mnenje v nobenem primeru.

 

 

 

 

Itak da je subjektivno. Tudi če predpostavimo, da dejansko lahko sprejemajo časovno (prostorsko) neomejene podatke o nečem/nekom, gre informacija še vedno preko njihove osebnosti in je v vsakem primeru interpretirana - če ne drugega, mora biti vsaj nekako ubesedena in že tukaj so filtri in pozornost "jasnovidečega", ki je lahko usmerjena tako ali drugače. Jasnovidci niso nobeni bogovi, še polbogovi ne, ljudje so pa zelo zelo naivni, če mislijo, da od njih dobivajo neke objektivne informacije scratchchin.gif . Poleg tega pa tako slepo verjetje v našlogano odpira možnosti za t.i. samouresničujoče se prerokbe, kjer človek nezavedno počne stvari, ki podpirajo prerokbo in tako pripomore, da se nekaj uresniči (kar ni nujno vedno optimalna opcija). Sama sploh ne maram (in ne dovolim), da mi kdo jasnovidi v moj lajf, to se mi zdi že neprimerno vpletanje. Moja usoda je moja stvar in uvid vanjo moj lastni izziv. Ok, napisala sem svoje mnenje - ki pa je kajpada tudi subjektivno. Če nekdo čuti, da rabi berglo v obliki šloganja, naj jo pač uporablja, bo pa malo kasneje "shodil". Fajn se je pa pri tem zavedat, da jasnovidenje ni tako zelo objektivno, kot se pogosto prikazuje (in se da tudi grdo zlorabljat).






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users