Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TROPIČNI VESAK


  • Prijavi se, če želiš komentirati
18 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 23. april 2007, 07:14

Mlaj se je dogodil v torek, 17.4. Nova lunina rast se bo zakljucila s šcipom v biku (2.5.), kateremu pripisujemo poseben pomen. Po njem se namrec lahko razbere celoten letni nacrt dogodkov in je zaradi tega poseben astrološki praznik, imenovan tropicni VESAK.
S tem mlajem se pripravljamo, da bomo z jasnimi cilji vstopili v astrološko novo leto, kajti
Vesak (sonce v biku in luna v škorpijonu), je astrološka luna, na podlagi katere astrolog ugotovi kakšen je celoletni nacrt dogodkov. Ce preberemo karto polne lune v biku v odnosu na osebno karto, dobimo dolocena celoletna navodila.

DRUŽBENO

V našem prostoru Vesak opozarja na pomen nove bivanjske kvalitete, ki jo bomo zaceli cedalje bolj ceniti. Zelo pomembno je negovati pozitivne in neobremenjene odnose in pozitivno energijo. V tem letu bomo spoznali, kdo so pravi prijatelji. Dobro je biti skromen in zadovoljen s tem, kar je. Pokazala se bo potreba po povezovanju ljudi, zaradi hudih klimatskih sprememb. Ljudje se bomo zaceli prebujati iz otopelosti, zavedanje kaj je prineslo slabo ravnanje z zemljo bo cedalje bolj prisotno na vseh nivojih.
Svet: Oceani bodo letos še nekoliko bolj ogroženi.
V tem letu bo po vseh znamenjih desno usmerjena politika zacela izgubljati svojo moc. V svetovni politiki in ekonomiji bodo spremembe.
Osebno: Na osebnem nivoju se nam vcasih lahko porodi agresivno ali mašcevalno slo, to nekoristno vedenje je potrebno nemudoma prekiniti.

MAGIČNI NASVETI

Pripravila sem vam Magicne nasvete za posamezna znamenja, v casu Veska (2.5.)

Ognjena znamenja

Soočate se s trenutki negotovosti, posvetite se temeljitemu delu in ne pozabite, vaši rezultati bodo vidni širokemu krogu ljudi.
Magicni nasvet – nikoli ni prepozno, zacnite zdaj!

Ovni lahko podpišete novo pogodbo ali sprejmete novo delo.
Levi boste morda gradili, prenavljali ali urejali kredit. Zagotovite otrokom kar potrebujejo.
Strelci, ste precej v gibanju, veliko potujete. Pred vami se odpirajo nova obzorja, ter srecno sodelovanje predvsem z levi, vodnarji in ovni.

Zemeljska znamenja

Prispeli ste na cilj, zdaj pa je cas, da poveste obcinstvu o svojemu potovanju. Izstavite racun ali placate za opravljeno delo, ki je zakljuceno. Odpira se vam novo obdobje.
Magicni nasvet - Odklenite vrata v novo življenje.

Biki, veste kaj hocete, to je vaša luna. Zberite pogum za nov zacetek!
Devica: Dobili boste že pozabljeno stvar – nov zacetek v skrbi za svoje zdravje.
Kozorogi: V tem mesecu bo k vam prišlo vse, kar ste hoteli, samo težko je vcasih odpreti oci in s tem živeti.

Zračna znamenja

Držite se idej, ki vas nosijo naprej, le ostajajte konkretni.
Magicni nasvet - Spomnite se, da na svetu niste sami.

Dvojcka: Nova rast vas caka v ljubezni, veliko se boste ukvarjali s svojo podobo in kaj hitro se lahko prevec zadolžite.
Tehtnica: Tudi vam se prebuja ljubezen, a manjka vam svežega zraka, zato pojdite v naravo. Odpira se vam tudi na poslovnem podrocju.
Vodnar: Prepustite se novim idejam, v mlaju boste zlahka ugotovili, katere so uresnicljive in katere ne.

Vodna znamenja

Vaša custva so razburkana, vsak trenutek je dramaticen, pocutite se, kot v filmu.
Magicni nasvet - Kar naredite je narobe, zato raje ne delajte nic bistvenega. Pocakajte, da vam nova Lunina rast razjasni obzorja.

Rak: Po pomladanski utrujenosti zacnite z delom na zemlji, to vam bo dalo moc za ucenje in lepši videz.
Škorpijon: Nov zacetek se vam bliža, zato pa le mirno s svojim temperamentom, da ne prestrašite lepega zacetka.
Ribi: Se imate najslabše, toda ta cas je najbolj razburljiv. Dajte stran stvari, ki jih ne potrebujete vec, se boste boljše pocutili.

OGLEJTE SI VIDEONOVICO
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 23. april 2007, 07:22

Aha, še linkec za videonovico
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#3 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 23. april 2007, 07:46

Pozdravljena Gaia!

lepo da nas seznanjaš z pomembnimi dogodki xDDx

bi pa vprašala ali gledamo samo sončno znamenja ali tudi znamenje ASC in lune x?x x;)x

M xyiyax xrainbowx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#4 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 23. april 2007, 08:54

Pozdravljena Gaia!

lepo da nas seznanjaš z pomembnimi dogodki xDDx

bi pa vprašala ali gledamo samo sončno znamenja ali tudi znamenje ASC in lune x?x x;)x

M xyiyax xrainbowx

Draga Myrjam!
Vedno gledamo celotno natalno karto, postavljeno v tranzitno, tokrat polno luno, 2.5. Če obstaja kakšen problem ali vprašanje, gledam še razvoj progresij, glede na tranzitno, izica. Vedno pa gledam celotno karto, nikoli le posamezna znamenja. Če gledaš le sonce in ascendent lahko fališ na celi črti. V Magični astrologiji se pokaže bistvo notranjega bitja, ki ga izražajo koti loka med sečišči.
Torej pomembno je razumeti, kaj pravijo natalni planeti, kaj spregovorijo progresirani in vse skupaj zaviti v pogled tropičnega Veska. Pa se pokaže pot naprej, v tem letu.
Pa,pa, GAIA :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#5 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. april 2007, 18:32

... x:Dx x:Dx x:Dx ko ti vsi v "rit" lezejo z prjaznim besedam x:Dx x:Dx x:Dx

ps...me že ni več x;)x

#6 MISR TAJA

MISR TAJA
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 24. april 2007, 11:22

Gaia,

lepo pozdravljena in sem skopirala svoje vprašanje in tvoj post sem; prosim te za usmeritev.

HVALA ŠE ENKRAT ZA TVOJE ODGOVORE!

TEA
(tea6 @ 15. Apr 2007, 12:07)

Draga Gaia,

pridno nosim merkurjev vilinski ključek in hkrati pijem vodo, v kateri imam venerin vilinski ključek. Ko si pisala o zadnji polni luni in 17 stopinji ( sem zamudila in sem šele sedaj prebirala to pošto ) bi te vprašala glede tvojega mnenja, saj sem pravkar opazila, da imam progresirano sonce na 17 stopinjah tehtnice... Mi daš nasvet, Gaia lepo prosim...ker nekako še ni konec obdobja razčiševanja pretekle zveze in bi sama resnično že rada krenila POPOLNOMA DALJE IN NAPREJ! Kaj mi svetuješ, Gaia glede na karto , progresiranega sonca na 17. stopinjah in glede uporabe vilinskih ključkov v pravi namen zame?
Moja karta:

http://shrani.si/fil...a2aprily7v6.gif

Lepo se ti zahvaljujem za tvoj odgovor in nasvet, Tea


TEA!
Daj mi svoje podatke pod temo TROPIČNI VESAK, tam se vidijo dogodki za celo leto.

ŽAL ne morem vsem odgovoriti, imam veliko obveznosti, lahko pa vas naučim, da gledati sami, kaj vam TROPIČNI VESAK V naslednjem letu odpira. Tam v temi T.V. mi dajte svoje podatke in bomo gledali skupaj.

Vsekakor upam, da ne bom požela preveliko negativne energije od tistih, ki jim ne morem odgovoriti, vendar na prvem mestu sem dolžna odgovarjati tistim, ki se name obrnejo osebno.

Se slišimo v temi TROPIČNI VESAK.
SICER VAS BOM TAKO, KOT JE V MOJI NAVADI OBVEŠČALA OB POLNIH LUNAH, KJE SE ODPIRAJO VRATA, SAJ VSAKA POLNA ENERGIJA KAŽE NA MOŽEN RAZVOJ . In to je tudi tisto najpomembnejše, kajne?

#7 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. april 2007, 11:27

[quote name='Indy' post='835273' date='23. Apr 2007, 18:33']... x:Dx x:Dx x:Dx ko ti vsi v "rit" lezejo z prjaznim besedam x:Dx x:Dx x:Dx

ps...me že ni več x;)x[/quote]
No, dragi Indy, to bom vzela kot vprašanje, čeprav sprejemam tu konkretna vprašanja z datumom in uro. Lahko si tudi pogledate, kje se vam dogodi v natalni karti Veskova polna luna in mi zraven podate tudi podatke.
Indy, glede na to, da si mi dal podatke že v temi M.A., sem zdaj razpoložena...
Greva
Torej Veskova polna luna ti osvetljuje pot, kje se ti v naslednjem letu odpira.
Dogodi se v tvoji 9-3 hiši. Lahko tudi še malček potegne energijo 8.-2., ampak bistvo je isto. Odpira se ti povezava z novimi tehnologijami v tujini, novimi pogodbami tu, v našem prostoru in nekim delom ali sodelavcem.
Sicer pa te tako, kot vse ribe pošteno premetava, tvoja čustva se nenehno spreminjajo, še sma ne moreš slediti informacijam, ki ti jih uran na natalni veneri nosi.
Torej celo leto je v znamenju novosti, čustvenih, kot tudi poslovnih. Nauči se pravilnega medsebojmnega sodelovanja, ne začenjaj akcije sam, na svojo roko, vendar se poveži s pravimi ljudmi. Skozi lepoto, pravilno sodelovanje in alternativno tehnologijo, je tvoja rast v tem letu.

Uspešno leto ti želim. Aja, še nekaj se ponovi. Merkur konjunkcija sonce, v času Veska(bik) IN v tvoji Natalni karti (ribi). Torej letos lahko preideš ta strah nezaupanja v komunikaciji in uspešno razviješ svoj talent, skozi umetnost in novo tehnologijo, ter v povezavi z tujino. Pa tudi astrologije nesmemo zanemariti, te precej vleče, kajne?
LP

[quote name='MISR TAJA' date='24. Apr 2007, 11:23' post='835581']

TEA!
Daj mi svoje podatke pod temo TROPIČNI VESAK, tam se vidijo dogodki za celo leto.

Ne vidim iz tiste karte, pošlji mi podatke.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#8 MISR TAJA

MISR TAJA
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 24. april 2007, 12:16

Aja, sorry Gaia,

roj. sem 3.9.1969 ob 4.23 v Sl. Gradcu x:)x

Hvala Gaia,

Tea

#9 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. april 2007, 12:31

kaj pa mene čaka x?x
n sonce 15 30' 17''
n venera 15 56' 50''
n mars 7 27' 6
prog. luna je pa 13 27' sco

mars je v 11 hiši, 6 hiša je v ovnu na vrhu imam kiron(v bistvu ga mam čisto na koncu 5 hiše, tak da je skor v 6.)
sonce in venera v 12. hiši, vrh 6. hiše je pa v biku
:vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#10 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. april 2007, 12:39

Gaia,
jaz bi z veseljem to pogledala ampak ne razumem kako lahko to pogledam. Za vsak namig bom zelo vesela.
moj roj. datum: 14.11.1978 ob 10:34 v Lj. Hvala.

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#11 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. april 2007, 13:19

Indy tako nakurjena sem bila jaz glih predkratkim sam sem se malo umirila, ker sem se enostavna začela še bolj odmikat od ljudi kar me pa privedlo tudi do osamljenosti. tega pa res ne želim. Problem je pr men le ta, da mi ni vseeno kaj mislijo o meni vendar se učim - vsak dan. Žal je danes tak svet, če se ne ližeš nikamor ne prideš, kar sem opažala že v osnovni šoli sploh pa v srednji in ker sem bila vedno outsider sem tudi vedno kratko potegnila. Zdej sem pa začela z prijaznostjo pa je nekja podobnega tako, da verjetno pač nisem rojena za te stvari??

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#12 katja**

katja**
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 24. april 2007, 15:11

Caw Gaia! Moj rojstni datum je 10.11.1986 ob 12.58 v ljubljani, prosila bi te če malo prečekiraš situacijo. hvala

#13 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. maj 2007, 19:18

Aja, sorry Gaia,

roj. sem 3.9.1969 ob 4.23 v Sl. Gradcu x:)x

Hvala Gaia,

Tea

Ja, sem dolgo časa gledala, pa mislim, da sem našla odgovor. Poglej svojo venero, je v 12.hiši in govori o neki izvorni bolečini, ki jo imaš v nezavednem, povezano z mamino bolečino. To je trebA TRANSFORMIRAT.
LAHKO, DA IMAŠ BAJNI TALENT ZA KOMUNIKACIJO, IZRAŽANJE IN BI S TEM LAHKO TUDI KAJ ZASLUŽILA. Lahko, da imaš podedovan talent, ki ga moraš uporabiti v karieri, potem ti bo zrastla lastna vrednost, kar ti karmičnio dela neka učenja. Naprimer si neodločna, se raje oprimeš partnerja, kot bi sama naredila korak. Držiš se njegove vrednosti in skupnega premoženja, a vseeno moraš prebuditi to vero, v transformacijo svoje življenjske naloge. Je povezana tudi z lepim izražanjem, organiziranju humanitarnih idej, povezanih z ženskami ali v umetniških krogih. Ja, mislim, da ti vesak podpira to rast v karieri na nek kreativen način. Preiti mopraš tisto, kar mama ni, v povezavi z izražanjem, vodenjem, organizacijo nečesa lepega.
V bistvu lahko pogledava, kateri planet se ti osveli v času Veskove lune, to je Saturn, ki vlada 5.hiši-kreativnost, kajne?
No, tako, na kratko, več bi morala delati s posnetkom na CD.
Sončev vilinski ključek, bo pomagal.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#14 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 2. maj 2007, 21:44

PRISRČNA HVALA ZA ODGOVOR, GAIA,

VSE LEPO TI ŽELIM x:)x

Tea

#15 simona limona

simona limona
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 9. april 2008, 09:28

Heja hoj, Gaia!

Lansko leto sem te na hitrico vprašala, če lahko pogledaš, kaj mi obeta tropični vesak za 2007. Ker očitno še ni bil pravi čas, nisem dobila nobenega odgovora. x;)x Hja, vse ob svojem času. Nič prej in nič kasneje!

No, to leto sem pa zares pripravljenja na čiščenje moje 'bajte' - od kleti do podstrešja, zato me ful zanima, če ti moja karta razodene, čemu naj se najprej posvetim. Kaj naj najprej počistim? Kaj pravi moja karta? :8):

Gaia, noro vesela bom, če boš potešila moj firbec. x:Dx 100-krat hvala za odgovor, pa čeprav bo magari samo en mini stavek. x;)x


Želim ti magično pomlad in magični vesak. Pa še naprej toliko volje in ljubezni do svojega dela! xDDx

Simona (1.9.1979, 10:00 mb)
Objavljena slika

#16 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 16. april 2008, 07:29

TROPIČNI VESAK, 19.4.2008


Delavnica nebesnega diha v soboto 19.4. v Muljavi v Jurčičevi domačiji.

Letošnji pred - Vesak ali tropični Vesak kaže na mistično nadvlado duha nad materialnim, saj uči človeka, da je volja, namen višjih ali plemenitih ciljev tisto, kar spremeni sebične materialne ali tekmovalne želje. Načrt za človeštvo, v letu 2008-09, je krepitev solidarnosti, podpore pozitivnim ljudem, plemenitim idejam in dobremu duhu.

Zaradi močne vodnarjeve vladavine se mora človek naučiti, da negativno razmišljanje predstavlja najhujšo obliko ekološkega onesnaženja. Saj onemogoča kakršno-koli rast in povzroča nesrečo sebi in drugim.

Sicer pa bo letošnje leto v znamenju katastrofalnih poplav, na severni polobli, požarov na južni, potresov, ki jih bo popestril izbruh ognjenika – na vse to smo zadnja leta že kar dobro navajeni. Globalna temperatura se bo počasi dvigovala, vendar to ne bo povzročalo največ težav – povzročali jih bodo ljudje.

Svetovni politiki bodo morali ustanoviti forum miru, da bodo z novimi načini dogovorov poskušali ohranjati ravnovesje med napetimi meddržavnimi odnosi. Posameznik pa bo moral nad-vladati nižja čustva osebnosti, kot so trma, jeza, sebičnost, ljubosumje, zavist.

Polno-lunska Delavnica na Muljavi, tropičnega veska, pomladanskega novega leta. Delali bomo na odločitvah. Tema delavnice je odločitev za življenje.


Informacije na e - naslov ali po telefonu: 05 6567191 ali 041 733372


Cena delavnice je še vedno 120€ oziroma za vse, ki sem vam naredila analizo natalne karte, 85€.



Heja hoj, Gaia!

Lansko leto sem te na hitrico vprašala, če lahko pogledaš, kaj mi obeta tropični vesak za 2007. Ker očitno še ni bil pravi čas, nisem dobila nobenega odgovora. x;)x Hja, vse ob svojem času. Nič prej in nič kasneje!

No, to leto sem pa zares pripravljenja na čiščenje moje 'bajte' - od kleti do podstrešja, zato me ful zanima, če ti moja karta razodene, čemu naj se najprej posvetim. Kaj naj najprej počistim? Kaj pravi moja karta? :8):

Gaia, noro vesela bom, če boš potešila moj firbec. x:Dx 100-krat hvala za odgovor, pa čeprav bo magari samo en mini stavek. x;)x
Želim ti magično pomlad in magični vesak. Pa še naprej toliko volje in ljubezni do svojega dela! xDDx

Simona (1.9.1979, 10:00 mb)

Hm, imam slabo vest, Simona!
Bom pogledala zvečer, obljubim....
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#17 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 17. april 2008, 11:39

POZDRAVČEK, SIMONA!
Res bolj na kratko ti bom odgovorila. Tvoja bajta je izjemno lepa, prostorna, čista, ozaveščena, a nekaj te gloda. Ravno zdaj je čas, da si majčkeno pozdraviš čustva. Luna je v kozorogu in prav v progresijah prihaja na natalno pozicijo. Tudi trigon do plutona dela čez dober mesec, pa pred kratkim si se zaljubila in zdaj te najbrž tole skrbi. Ne vem, a kaže mi to, da si premalo zaupaš, ko si v stiku z drugimi. Kiron v 7.h. Tudi si ne zaupaš v partnerstvu ali ne zaupaš partnerju. Torej delaj na čustvih, kaj točno se je zgodilo do 7 leta starosti? Podoživi okus, vonj, spomine, delaj na luninem principu, uporabi lunin v.k., da ti očisti čustveno nesigurnost.
Aha, ta vesak te kliče k popolnemu partnerstvu in k temu, da narediš nek preboj navzven, vendar le če si zaupaš!
Vesak se ti namreč dogodi prav na osi asc.-desc., pa se moraš soočiti z kironovo bolečino, ki jo dobivaš skozi zrcalno sliko, od drugih. Bodisi jim ne zaupaš ali sebi ne. Vzrok je v luni iz zgodnjega otroštva. Simpl. Ali prideš na delavnico?
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#18 simona limona

simona limona
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 18. april 2008, 12:12

Hju,

drži, drži. :palec: V življenju so stvari, ki me glodajo. Sem bla skoraj ziher, da se bodo rešile same od sebe po principu: čas zaceli rane in življenjksi tok naredi svoje. :inocent: No, potem pa se zgodi - nenadoma pridejo stvari, ki te začopatijo nepripravljenega in te držijo dlje in močneje. Zlezejo ti pod kožo, bolj kot si sploh kdaj mislil, da je mogoče. Takšno je pač življenje: skrinjica velepresenečenj. Skrinjica neštetih naukov. In prav je tako.

Z mojim zaupanjem pa je prav posebna zgodba. Nekoč sem težko zaupala drugim (posledica vzgoje, itak!), danes pa premalo zaupam sebi. Prej sem se vedno lahko zanašala na svoj čut za okolico, na intuicijo glede soljudi in okoliščin, zdaj pa se mi zdi, da je v enem letu ta moj 'mili glasek' malo onemel, tako da srečujem tudi ljudi, ki mi čez čas ne ustrezajo ravno najbolj. Dvom vase se pač ne poklapa s čuječo intuicijo. xrolleyesx No, ja, na zaupanju bom pač morala še delati, kar mi je itak čisto jasno. In vem, da bo verjetno res boleče, vem pa tudi, da to moram predelati, ker drugače se ''notranje grizenje'' ne bo končalo in bo moj mili intuicijski glasek še vedno preslišan. :o|o:

Zgodnjega otroštva se zelooo slabo spomnim. Do enega 5 leta starosti je skoraj čista megla. Hmmm, bogve koliko balasta sem pometla pod predpražnik podzavesti. Rana leta so mi pač rahla enigma. Moj domišljijski svet je bil pa zakon. x:o)x Bo treba doma povprašat, kaj se mi je dogajalo, in potem bo obujanje spominov bistveno lažje.

Ja, Gaia, sliši se simpl, bo treba pa kr malo migat. Je treba delat vajo, da rata mojster.

Hvala za tvojo razlago in čas, ki si ga vzela, da si potrdila mojo domnevo, da moram sebe spustit skozi filter in prepucat čustva.
Na tvojo delavnico bi prišla z velikim veseljem, vendar moj april tega ne dopušča. Gužvaaa! :xx!: Maj bo precej boljši in te bom verjetno res kontaktirala glede kakšne kasnejše delavnice. Do takrat pa bom prakticirala samosotjno ''čiščenje in odpiranje in zaupanje in sprejemanje in in in...''.

Res ti hvala za kratko razlagico moje karte. xsrcx

Lep, prijeten in ljubezni poln dan ti želim še naprej!

Papa, Simona

To temo je popravil/a simona limona: 18. april 2008, 12:14

Objavljena slika

#19 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 19. april 2008, 23:23

lava.net/~pagios Frabato




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0