Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 3


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
586 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2003, 08:40

Tema je nadaljevanje Vesoljnega dnevnika LNF 1 in Vesoljnega dnevnika LNF 2.

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2003, 10:49

Bom pa kar Ich zacela...

Tule so mi zboleli (*napisala ze v Dnevniku 2), pa med vikendom cajtala...
Vcasih je - 'skuhaj caj z limono, furaj agrume, opedenckaj dobro juho in sploh uzivaj kvalitetne jedi' - lazje reci kot storiti... :o|o:

Tima je zabolelo uho in ga nekaj dni zdravim z netreskom, ki sem ga ubodla pri ex sosedi na vrtu. Yes! Se dobro, da je...
Sem rekla - pocakava do ponedeljka, potem k zdravnici, ce bo treba.
Lahko je vnetje srednjega usesa, lahko pa je samo gnoj iz nosa itd...
Ga je bolelo uho na dotik - razmisljam - glina bi pomagala - pa ni pustil pacat s tem...

Potem pa sem ga stratesko prepricala x8Dx x^x :palec: in je vceraj le pustil dat glino..
Danes oteklina oz. zatrdlina (po predvidevanjih) usahnila, ni vec trdo, ful se je usekoval zjutraj in sem mu ze spucala uho.
Tako je spet delovala glinica in spet potrdila nestetotic svojo zdravilnost in ucinkovitost.

Free nama je zadnjic prinesel rdece vino - nek teran - za kri - zelo dober.
Res je prijazen - pravi prijatelj. Videl v Dnevniku, da vsi dead, se se istega dne potrudil in sta prinesla vino (pa se nekaj kapsul active H za Mitjo)... Takole mi veliko pomeni in Free ima srce na pravem mestu. :8):

Najhuje je, ce si bolan in brez casha...
Sanjala ful dobro (da hodila po hribu navzgor z vratolomno hitrostjo in ko ze bila cisto dead, vidim, da je konec poti in da se ze smooth spusca... Pa: nekaksna modra pojoca voscilnica, ki sem jo dobila v sanjah...), kar me je resevalo, sicer bila slabe volje in mi je hotelo ravno vse padati dol.

Danes ugotoviva, da dejansko obstaja Bog in pravica...
Mitja namrec dobil dohodnine nazaj za solidno placo!
Jes - ni moglo uleteti v boljsem trenutku.
Sicer bova spet samo lahko povrnila dolgove in bova spet na nuli, a kaj si bova ze privoscila...
V bistvu je shit, skoz takole brez casha...
Se vedno pisariva sponzorjem, pa se nic ne dogovorimo...
Nic hudega - bo ze... saj bo, saj sploh ne dvomim, samo tale moja tezja pot v lajfu... vcasih jo malo prekolnem...
A sem si to izbrala... Nocem jamrati...
Samo vcasih te pac obide malodusje...
Je potrebnih nekaj jajc, da se gres takole (ali pa ne vseh kolesckov). x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. junij 2003, 11:37

:o|o: jaz pa vsakih 5 minut hodim cekirat mailbox... grrr, zakaj sem vcasih tko nepotrpezljiva....


drugace sem bla pa zdajle v vrtcu.. neki sla iskat.. ful dober obcutek, ko ti po enem mesecu tamali se vedno vsi naenkrat skocjo v narocje in zacnejo razlagat kaj so pocel in te sprasevat kolk casa bos ostal pri njih... :2src: kar polepsali so mi dan...

zdajle se pa koncno spravim tisti seminar do konca naredit.. moram.. brezveze vlect nekam v pocitnice tole.. samo slab obcutek bom imela...





Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. julij 2003, 19:21

.nabral kroznik ribeza, je ze u lonckih,zmrznjen za kampiranje,
.prebrau priblizn 30 cajtngov,
.vidu kak je noseca zinska cik kadila-fujta,
.pospravu vse talne odpadke in nadisavil flat,
.zdej sm pa na Luni.
x^x

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 19:37

Loteva se me en nemir... moja hči v petek prvič potuje s fantom... na Hvar... z enim mičkenim avtorčkom... ma ja, sej vem, jaz sem v njenih letih tudi že bluzila okoli Ulcinja, brez mobija, z ruzačkom pa spalko, neki malega fičnkov v žepu, ampak... skuliraj se, mama!
Sem jima nekaj opletala s predlogom, da naj gresta z Reke na trajekt, pa ne padata na te fore (kar bi že lahko vedla)... jah, vse je enkrat prvič, ne x:)x

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2003, 19:44

:palec:

Jaz sem tudi bila pridna danes - ful pospravila in vse zivo...
Bili v nabavki in imam spet vse najnujnejse doma. x8Dx

Sta tako Mateja (na koncu Dnevnika 2, ko je omenila, da se je lotila astrologije), kot Pokowc bila studiozna...
Tudi jaz pa sem prebrala dve knjigi cez vikend- se enkrat eno o medu in se eno novo o oljkah, olivah in olju... (avtorice Mete Krese).

Danes ugotovila, da smo prvega in pozabila na napoved (Julij). x:Ix
Potem pa si nisem vzela casa... najbrz se lotim zdaj - vsekakor mora biti jutri zjutraj gor.
Sicer pa je itak za ta teden - in to je pac julij tudi... x:)x x:Dx
V takih primerih pa je se dobro, da mi nihce nicesar ne placuje, pa tako nicesar ne dolgujem. Ce ne znese, pac ne. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2003, 19:46

Aja - roka je bila namenjena Pokowcevemu ribezovanju etc.
Zdaj vidim, da si tudi ti, Mateja, postnila.
Na Hvar?
Kul - pac, zoprno, ker te bo skrbelo - a ti vsaj zaupa... ali pa ce ti rece, da gre na reko, da te potolazi, pa potem kaj narobe, pa ne bos imela pojma, kje in kaj in kako....
Bolje prepustit tamalim... saj je vsak clovek, ki je bil vcasih mlad in ki je dal skozi to in ono...
Hvalabogu za izkusnje. :palec:

Saj mene bo tudi skrbelo - samo ne bom imela prava glasanja...
Namrec - kar sem jaz vse... ... :o|o:
(*pri 17-ih ali 18-ih ali kdaj je ze bilo, picilo, da grem jutri v berlin stopat - pa ce se vsi razpocijo - in sem sla in se dva modela x:Dx - stop v troje - priporocam! x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 19:56

Točno to, Marsa!
s tamalo pač odkrito čvekam in sem ji dosti o svojih mladostnih doživetjih povedala... zdaj pa se samo zareži "O, lejo mamo, pozabla, da si ti pri teh letih že..." Pa ni fer do nje, ker je krasna punca in se da vse zmenit z njo.
Ma, če pomislim, mene so gotovo vsi angeli in svetniki čuvali v teh letih... x:Dx pa sem preživela x;)x x:Dx

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. julij 2003, 20:18

:vragec:

zakwa mene nben noche chuvat... :xx!:


:vragec: potrebuje varushko
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 1. julij 2003, 20:28

Mam obcutek, da so nekateri starsi, ki so v svoji mladosti ful ''neumnosti'' delal, se bolj strogi in ne pustijo svojim otrokom... ker vedo kaj vse so oni delali in se zdaj zavedajo, kaj vse bi se lahko takrat zgodilo... ce jih ne bi nekaj/nekdo pazil...


Pa ne velja za vse.. eni so kul in znajo razmisljat tko kot npr. Marsa in Mateja... sam lahko bi jih bilo vec...




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. julij 2003, 20:31

:vragec:

hehe

moji starshi so ga ceu lajf zhural...
produkt je pa ochiten x:Dx

:vragec: meu hodo liberalno vzgojo....(hm...a pa je to sploh vzgoja?)
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 20:33

hvala aliana za tisto, da sem kul...

jaz ne, da ne pustim, samo iskreno povem, da me zraven tudi malo ali zelo zvija... saj to povem tudi tamali in še kar šteka x:Dx se ne delam svetnice, je brez veze, ker sem daleč od nje... x:Dx

aakhuti, kaj bevskaš?

takele mamaste teme... tole bi ti?

#13 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. julij 2003, 20:37

:vragec:
mamaste teme.... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#14 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. julij 2003, 21:58

mamaste ja.... mičken drugač kokr NAMASTE x:Dx

ampak s tem namenom x^x

#15 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. julij 2003, 23:00

:vragec:

kaj?

a ti bi bla namen?


:vragec: x:px x:)x x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#16 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 1. julij 2003, 23:18

hja, cel dan nic pametnega naredila...
ce bo slo tkole naprej s temle seminarjem, ga bom na koncu pocitnic ravno zakljucla.. to je to, ko nimam dead-line.. ko mi ni nujno.. kok ne maram tega!!!
:xx!:




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#17 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 2. julij 2003, 00:32

Uff sem fizično zelo utrujen od :wub: ... x:Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. julij 2003, 07:46

aakhut

si se kr mal ustrašu a

:wOOt:

#19 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. julij 2003, 08:07

Uff sem fizično zelo utrujen od  :wub: ...    x:Dx

diham mal vec...
ciki mi ze nekaj mesecev ne pasejo vec. :xx!:
i love ActiveShape (najcistejse aminokisline na svetu).
telo z njimi v povezavi z active-h postaja mocno.
energija, koncno se bolj. x:)x
sam se spat moram vec in v 'primernih' urah.
... vseeno mi ne da mira tista teorija o dolocenih
vrstah ljudi z razlicnimi krvnimi skupinami???
sem namrec krvna skupina 0! - pa ze 12 let vegi.prej bi rekel,
da 0 potrebujejo vec jang hrane, kakor glih zivalce.
ni me prepricalo opisano, ker je prevec ozko, premalo
povezano z drugimi znanji??

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2003, 17:27

Morda 'dolgujem' vsaj krajse 'porocilo' - namrec, ker vas je nekatere ze skrbelo in ste se zavzeli, je lepo, da se se zdaj javim...
Tim kot kaze ni imel vnetja srednjega usesa, sta tista glina enkrat in netresk parkrat bila ocitno dovolj... No, vsaj zaenkrat, pac... Je vmes ze vsepovsod spet bil, prespal etc... Tako da je zdrav in vse... Vceraj sva bila najprej na Gorenjskem, potem pa se v mestu na zabavi - obletnici lokala mojega frenda - jedli pecene sardelice in se imeli lustno, kljub temu, da je vmes dezevalo...
Mitja je tudi boljse, je skoraj ze zdrav, le da se vedno malo pokasljuje - se vedno se zdravi... je imel prevec dela, pa si ni mogel privosciti daljsega pocitka... ko pade varianta za dober cash, pac ne pomisljas.... treba je tudi ziveti od necesa...

Sem pa zelo dobre volje, ker sem vceraj dobila tako fantasticno darilo, da se danes komaj verjamem...
Nekje sem ze pisala, da si zelim dobrega digitalca (rabim za vse zivo, da si ne sposojam skoz okoli tega, pa da nama ne bo treba skenerja si ubost)....
No, pa sem se spravljala, da si obvladam kaksnega sponzorja za tole....
Sploh nisem prisla do tega...
Vceraj sem namrec dobila zelo dobrega digitalca (digitalni fotoaparat) v dar!!! x8Dx x^x :onfire:
Frendi so si nabavili ful hudega, dzaznega, novega....
Pa so pomislili name, pa se rekli so - pa se to jemlji kot nekaksno donacijo - se tebi.... (*kajti od onih donacij jaz seveda nic nimam - pac - odplacala bova ze obstojeci program)... pa so mi dali svojega 'starega' - ki je seveda tudi ful dober.
Ej - ce ni to fantasticno!
Se ti res ne zgodi vsak dan...

Se tukaj - THANX jim, res! xsrcx

xsrcx :vio: xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. julij 2003, 17:34

Vceraj sem namrec dobila zelo dobrega digitalca (digitalni fotoaparat) v dar!!!  x8Dx  x^x  :onfire:
Frendi so si nabavili ful hudega, dzaznega, novega....
Pa so pomislili name, pa se rekli so - pa se to jemlji kot nekaksno donacijo - se tebi.... (*kajti od onih donacij jaz seveda nic nimam - pac - odplacala bova ze obstojeci program)... pa so mi dali svojega 'starega' - ki je seveda tudi ful dober.
Ej - ce ni to fantasticno!
Se ti res ne zgodi vsak dan...

Se tukaj - THANX jim, res!  xsrcx

xsrcx  :vio:  xsrcx

:palec: :palec: :palec:

Full kul prjatli - to so ta pravi!

Pa ti si tudi taprava, veš, zato so pa to naredili.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2003, 17:43

x:Ix x:)x x8Dx O, Vojko - ti pa si tudi 'tapravi' - ker privoscis... x^x :palec:

Ja - res so kul prijatelji.... jaz morda zal malo manj, nisem tako pozorne narave kot oni... bolj povrsna, vecji egoist, morda...
Se pa nekako vsaj 'oddolzim' s slikami - na sreco jim je vsec moj stil, pa imajo ful mojih slik po stenah...
Pa se ne pocutim tako... 'dolzna' in vse...

Ce bi vsi tako jemali - kot sva razpravljala z Artemom - jaz imam to, ti imas pa ono....
No, dejansko pa nekateri furaj(m)o tako. x:)x x:)x :palec:

Ko pa smo ze ravno pri temle - dobila sem pred leti v dar tudi zelo hudo elektricno bas kitaro - Ibanez - zanjo sem se prav tako 'oddolzila' s svojo sliko...
Se mi zdi fair enough...
Das iz srca, nekaj kar imas...
Itak je jasno, da se ne morem oddolziti primerno - tako od mene jasno tega niti ne pricakujejo...
Ampak je pa dober filing - dajat..
No, pa tudi sprejemat. Itak! x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. julij 2003, 18:19

Super, Marsa! :palec:

kar hitro preizkusi pa kako dobro fotko postaj gor. x;)x
x8Dx



Ja, jaz sem tud koncno napisala tist seminar, ki sem ga vlekla 14 dni.. in se je splacalo, sem imela zato vceraj ful lep dan. xsrcx

Danes je pa bolj tako, tako.. cel dan me ze glava poskusa bolet (pa me ful redko..), pa cel cas sem nekaj v avtu in se okrog prevazam, ljudje pa take neumnosti pocnejo, da me je kar groza.. 3x so me ful grdo izsilili, ena je po avtocesti kar ob meni na moj pas zapeljala, sem se cist ob ograjo umaknila in komaj resila situacijo, pa se... no, zdaj sem doma, se ne premaknem vec..



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. julij 2003, 00:03

Kul tukaj - same dobre novice x8Dx x:)x !
Marsini moški skoraj čisto ozdravljeni, pa še tako lepo presenečenje z darilom... x:)x Volki zmatran od ljubezni... x:Ix ... aliana dokončala seminar... x8Dx

Moja dečva je zdaj nekje med Karlovcem in Plitvicami... vrača pozdrave in pravi "reci TNX Marsi"... pravi, da si ni predstavljala, da je ta vožnja taka jara kača...

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. julij 2003, 00:20

Khhhmm Mateja, tvoja dečva, kaj koga :88: , kdo je bil, a je to tvoja ali tako v prispodobi napisano x?x Ne me narobe razumet, mam prjatlco k ma punco, sam tko me zanima a ne, moj volčji firbec me matra. Mogoče ne čujem dobro. :irs:
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0