Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna magija, prekletstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
846 komentarjev na to temo

#1 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

Ne vem, če spada vprašanje tukaj. Kaj menite o urokih? O črni magiji, prekletstvih na eno osebo, na družino, na cele generacije?

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#2 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Zanima me, če ta stvar resnično deluje in ali so znani kakšni dokazi o zlorabi v povezavi z njo? Veliko se na tem forumu govori o duši, razsvetljenju ipd.., kaj pa temna plat? Upam, da tema ne bo preveč zastrašujoča, mislim pa, da zna biti zanimiva.?

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

Teja - zelo dobro temo si odprla in tudi na pravem mestu.

* Ker so bile odprte tri teme s tem naslovom in sem jih zdruzila, so prvi trije komentarji v temi pravzaprav prvi komentarji v vseh treh odprtih temah, kakor so jih postavili avtorji (Teja, Mipo, Crna vtrnica) .
Naprej so odgovori nizani po vrsti, kot smo jih objavljali, po casovnem zaporedju (kar pa ne velja za prve objave v temi, ker so bile naslovne, pa so ostale na vrhu).


_______________________________________________

Sama se (zaenkrat) vdzržim poglobljenejših razmišljanj, vendar je ključno sporočilo mojega stališča na to temo misel/razlaga karte Hudiča v Tarotu (sama imam v svoji liniji karto Hudiča in se mi zdi, da jo kar dobro razumem in tudi opredelim in vidim v svojem življenju in svojem značaju), ki mi je bila takoj všeč in blizu in mi je dala odgovor na točno to vprašanje (citiram):
Hudič je bog, ki so ga slabiči narobe poštekali.
(*citat je bil v originalu v srbohrvaščini - "Djavo je bog kojeg su slabiči pogrešno shvatili").

Torej (če prevedemo nekako na bolj ezoteričen nivo) - nobena sila me ne bo mogla usmerjati in ne spreminjati in torej ne vplivati usodno name, če sama ne bom odprla kanala za to. Odločitev je torej moja.

Res je, da obstajajo moči in energije, za katere SE ZDI, da sami nimamo vpliva nanje, vendar v osnovi ni tako - prepozno smo postali pozorni na znamenja, ko bi se že prej morali odločiti (sami) bolj pravilno in bi se torej morali znati sami - saj zato smo dobili takšno nalogo na pot, da se tega naučimo in to prav mi sami - (vsaj) zaščititi.
Če pa bi šlo za prekletstva, npr. družinska, ki jih omenjaš, pa je spet pravi pristop molitev - torej obratno spet sami prispevamo k "prekletstvu" zaradi ponavljajočega se npr. sovraštva, tokrat ga pač negujemo mi, v naslednje generacije pa ga bodo naprej "vlekli" drugi... To je seveda samo primer.

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

najbelj nevarno početje tega´´ in podobnega je za laike, tiste k začnejo z radovednostjo. Menim, če se že kdo spusti v tele vode´ naj ima prele vsaj nekaj znanja glede splošne simbolike o ezoteriki, kultnem ali vsaj znanca, ki bi te usmerjal v pravi Takt.
hvalas.

pokowc

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

za tejo
kaj pa vem... morda je del karme??
in kakor marsa pravi: da se nekaj naucimo, dojamemo, ozavestimo..
sam kriza je, ce nekdo vidi znake, pa sele potem, o je prepozno.
ali pa jih vidi, pa si jih drugace razlaga.
kasneje pa so posledice..in dejansko oseba ni kriva, ker sploh
ni vedela kaj se dogaja??
mah... vsake oci majo svojega malarja, kakor tudi pamet.
tako, da govoriti za primere drugih je lahko macka okoli kase..
posplosevati opazanja, ki smo jih doziveli mi zveni nekako neutemeljeno, saj iamjo drugi lahko drugacne izkusnje.

imeti predhodno znanje:
ja, saj imeti ga :-) se strinjam.
'pokovc' - amas izkusnje?

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2002, 01:00

Seveda se popolnoma strinjam s pokowcem - seveda gre za nevarno "početje" in se raje ne spuščajmo v to sami, zlasti, če smo šibkejše narave in zlahka padamo pod vpliv, smo npr. zelo (preveč) podložni hipnozi ipd...

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

Menim, da takoj, ko se ugotovi urok ali crna magija ju je potrebno takoj odstraniti, saj ogrozata naso usodo in pride lahko do zastoja karme-ne moremo uresnicevati nasega poslanstva.

Barbara Baruca

#8 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. julij 2002, 01:00

Urok je neka vrsta manipulacije. Ce prepricas cloveka, da je urocen potem se bo tako tudi obnasal. Da se razume, vzemimo na primer horoskope. Ce bi za strelce pisalo, da radi nosijo rdece gate, grem stavit da bi vsi, ki so rojeni v tem znamenju nosili rdece gate. No potem bi strelci za te rdece gate pripisali kot neko znacilnost samo njih.
Kar poglejte si dokumentarce o Hitlerju. Nemci so mu vse verjeli.A ni to zadosten dokaz.

KL
Ja sam ka mali pao s lipe

#9 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Barbarab, kako pa odstraniš urok in kako ugotoviš, če je bil narejen?

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

ej, dovolj je, da misliš, da je to to´´
potem se avtomatsko priključiš tistim mislim.
Veš samo Ne˝ misel odganja tole črno zadevo x:o)x

pokowc

#11 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Kaj pa potem delajo tisti, ki kao odpravljajo uroke? Samo služijo?

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Večinoma.

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Ljudje smo ze od nekdaj ljubili skrivnosti... privlacijo nas stvari, ki jih ne poznamo. In seveda smo navduseni ko moramo dati stvarem ime. In tem stvarem, ki jih (SE) ne znamo razloziti, smo pac dali ime magija. Tudi vsi modreci in pametni ljudje pravijo, da je znanje luc. In tam, kjer luci - znanja ni, je tema. In ce ne prizges luci, zacne delovati domisljija, pa uroki, pa svasta... In res je tisto, v kar verjamemo. In cez cas postanemo taksni, kot so nase misli....

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

testirajo te:)
nekak preizkušajo, da vidjo koliko si naivno podvržena Silam´´
morda iščejo novega članá

pokowc

#15 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Jaz sem imela izkusnjo s tem.Mene je v trebuhu in v predelu srca zvijalo. BIla sem urocena.Imas obcutek kot, da je to kaca.Odpravila pa mi jo je oseba, ki zdravi prek troedinega Boga in zato nisem placala nic. Ta oseba se striktno drzi svetega pisma in evangelijev.Ona pravi, da je dar ozdravljenja dobila zastonj in tako je tudi zdravljenje pri njej zastonj.Po njenih navodilih sem to tudi sama odganjala.In sedaj ze osem letimam mir in prosim za zascito.
Kolegica, na katero je delovala crna magija,je videla vsak vecer eno crno meglo, ki je sla vanjo.Dolgo se je po navodilih te osebe, ki zdravi borila s tem. Odganjala jo je v imenu Jezusa Kristusa.Nato se je skesala svojih grehov in molila.Tudi ona ima ze 15 let mir.

Barbara Baruca

#16 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 10. julij 2002, 01:00

Torej obstaja.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2002, 01:00

NAJPREJ OBSTAJA BESEDA,
NATO PODVRŽENA MISEL,
ŠELEM NATO TVOJ INTERES

pokowc

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2002, 01:00

Ali obstaja ali ne, je odvisno od nas - torej ne obstaja.

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 11. julij 2002, 01:00

Clovek je sestavljen iz vidnega (TELO) in nevidnega dela Duhovni del.In tako tudi stvarstvo je sestavljeno iz vidnega in nevidnega dela. Bolezni pa so posledica nevidnega dela stvarstva ( zle , crne misli, zle sile ).In crna magija in urok nista po troedinem Bogu torej sta dve izmed zlih sil.Kdor se ukvarja s tem, je v temi in pod oblastjo zlih sil. Za take je treba moliti, da bi zagledali luc iz teme ven.

Barbara Baruca

#20 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 11. julij 2002, 01:00

Crna magija in urok obstajata pa ce hocemo verjeti ali ne.
Ne smemo pa se odpirati tem silam.Biti moramo duhovno mocni - vera in zaupanje v troedinega Boga ter neomajna bozja ljubezen.

Barbara Baruca

#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Za Barbararo Baruco
kdo pa te je ozdravil?

#22 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Tam kjer je svetloba je tudi tema.

Osebno z magijo in prekletsvom nimam izkušenj, mi je pa o njih pripovedovalo kar nekaj ljudi. Sploh pa ne vem kdo bi me preklel se mi zdi da nimam prav veliko sovražnikov, če sploh.

andrej

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Sama pa imam precej izkušenj s tem in poznam kar nekaj ljudi, ki so imeli stike s tem. Torej obstaja - za onega, kateri si pač dopusti, da to zanj obstaja. Zame tako ne obstaja, ker imam drugačno logiko in zaupam in verjamem vase. Jaz pač ne odprem kanala - sicer pa je logično, da so naprednejši, zavestnejši, čustvenejši, višje duhovno razviti... boljša "tarča" za takšne. Spet gre samo za percepcijo - kot govorim že od prvega posta.

Če oseba ne bi imela stika s tem oz. je ne bi nihče poučil o tem, bi si navzela drugačno (morda tudi ezoterično) razlago - tudi v tem primeru pa bi te zadeve prepustila drugim v obravnavo. Torej seveda - na tako osebo to deluje.

Da pa ne bom samo nekaj govorila, naj vam vsem skupaj povem, da so mi parkrat na vso moč hoteli navesiti te finte - vendar nisem naivna.
Nekajkrat so me celo klicali iz drugih krajev, češ da naj bi bilo nekaj takega. Meni če nekaj ni všeč, rečem preprosto ne, hvala, me ne zanima, name to ne deluje (tudi hipnotizirati se me ne da).
Celo delala sem z neko takšno osebo in seveda je tudi mene tedaj nekdo uročil (to so mi hoteli "prodati")....

No, in te osebe, ki pa se je vse skupaj šla (ki naj bi očiščevala od tega, seveda pa je bila to tržna poteza - nafintirati te, da te je nekdo uročil, potem pa super - ravno mi obvladamo kontra uroke - samo to vas bo koštalo 600 pa 600 pa 600 pa ... DEM - *je še bilo takrat), pa ni več med živimi. Jaz pa sem še tu.

Itak pa je sila v vesolju pozitivna - in NO WAY - da bi lahko zmagalo negativno - to bi bilo v nasprotju z vsem.
In če verjamem že samo v to - ne more obstajati potem zame nič drugega, kot POZITIVNO.

Nasvet - raje molimo prej, sproti, kot pa da "z belo silo" skušamo popraviti napake, ki smo si jih SAMI storili s "črno".

Če smo torej že sproti počeli vse to, kar nam priporočajo kot kontrauroke, to pomeni, da verjamemo v belo, in ne v temno silo, in tako je torej ta debata za nas brezpredmetna in takšne situacije nepoznane in se nas ne tičejo.

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

... morda na mestu tule še nekaj - afirmacija:
"Izbiram si samo dobro".

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Za free - ozdravljena sem bila od troedinega Boga prek neke osebe.Ta oseba se ne ukvarja z nobeno bioenergijo vse kar naredi je, da prosi in moli za odstranitev zla - za zdravje ljudi.Zal trenutno ne smem izjavljati njenih podatkov iz previdnosti.

Barbara Baruca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0