Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

iščem resno zvezo


  • Please log in to reply
- - - - -
1 reply to this topic

#1 samskifant

samskifant
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 46

Posted 7. June 2018, 12:14

Pozdravljeni!

Sem prijazen, preprost, urejen, vljuden, izobražen, resen ter samski 30letni ki iščem sorodno dušo. Sem zaposlen. Ne kadim in ne pijem
alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnostina prostem teh je poletnem času, kar veliko, raziskujem, se potepam po
mestu preberem tudi kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujemkrižanke, spremljam šport, zanima me tehnika. Visok sem nekje 192 cm

normalne postave, imam zelene oči in na kratko postrižene lase. Karnekaj časa sem samski in čeprav je samsko življenje včasih veliko
preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, mestu,druženju ob vročem čaju v teh mrzlih dnevih, film v kinu ali kosilo

lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko za resno zvezo, ki je iskrena,preprosta, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvari družino
in skupno življenje, nekadilka, katoličanka. Tudi če ne izpolnjuješ vsehmojih pogojev mi kar piši ker bom vesel vsakega spročila, ki ga bom
dobil. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanjilepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje
med različnimi kraji me ne moti.


Moj kontakt samskifant1987@gmail.com

 



#2 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 13. July 2018, 21:55

Vroč čaj v teh mrzlih dnevih? biggrin.png Kje pa živiš ti, bože mili? Patagonija?






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users