Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Zmote


  • Please log in to reply
- - - - -
30 replies to this topic

#1 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 10:03

Hello!

 

Opažam, da je na tem forumu ogromno zmot, podanih predvsem s strani tako zvanih 'znalcev', ki prodajajo raznorazne nonsense, kot so enciklopedije in podobno, zato sem se po navodilih matere Zemlje odločil, da z vami za začetek delim informacijo predvsem glede čiščenja kristalov v vodi. Ne vem, od kje ideja, da se lahko katerikoli kristal očisti v vodi. Še manj razumem, zakaj bi se katerikoli kristal očistil v vodi, mešani s soljo, ta je res smešna, brez zamere :D Voda je tekoči kristal, kar pomeni, da ob stiku s trdnim kristalom prevzame, karkoli je v trdnem kristalu. Se pravi, ko vi kristal položite v vodo, ga ta ne očisti, ampak prevzame njegovo 'energijo'.

 

Ni za kaj :)

 

Vse dobro



#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 3. October 2018, 11:32

Recimo da se ti tuširaš pod obično vodo, namakaš v morski vodi...A te voda "očisti" umazanije (negativne energije) ali ne...

Odvisno v kakšni vodi se umivaš...čisti ali umazani...navibrirani ali ne...a ne...

Zdaj pa to metaforo malo prenesi na kristale...tongue.png

 

Če pa hočeš iti v detajle...Ja, voda prevzame energijo, istočasno pa lahko tudi očisti ali pa ne. Lahko se vprašaš tudi v kolikšni meri res prečisti. Vse to je pa odvisno od nekaterih ostalih dejavnikov. Za sol je značilno da veže na sebe negativnost. Kaj se pa potem naredi s soljo, kam se jo vrže, kje na koncu pristane ta negativnost, to so pa že druge zgodbice...

 

Ali povedano še bolj po domače. Ko voda+ sol vežeta na sebe negativnost pomeni da se pri njih negativnost povečuje, pri kristalu pa zmanjšuje. In če vsrkata vso negativnost potem se lahko reče da je kristal očiščen. Energija kristala ni isto kot energije tistega kar se na njega ali na njegovo energijo lahko pripopa. Skratka vse je stvar tolmačenja in koliko v globino se nekdo poglablja...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 12:07

Hvala za tvoj komentar, Brezo. Noben kristal, ki ga je rodila mati Zemlja, ne more biti sprogramiran za negativnost, kar pomeni, da se negativnost ne more zmanjševat, ker je ni. In to je naslednja zmota, namreč da kristali nase vlečejo negativnost. Je ne :) Lahko pa nevtralizirajo recimo sevanje, kot orgonit na primer, to pa ja :) 



#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 3. October 2018, 12:33

Hvala za tvoj komentar, Brezo. Noben kristal, ki ga je rodila mati Zemlja, ne more biti sprogramiran za negativnost, kar pomeni, da se negativnost ne more zmanjševat, ker je ni. In to je naslednja zmota, namreč da kristali nase vlečejo negativnost. Je ne smile.png Lahko pa nevtralizirajo recimo sevanje, kot orgonit na primer, to pa ja smile.png

 

A niso v Atlantidi uporabljali kristale tudi za negativen namen...tongue.png

 

Treba je ločiti dve stvari...kristal sam, njegovo energijo in kar je lahko vezano na kristal...to so različne stvari...in oboje se lahko programira, manipulira...Atlantida je bila zelo dober primer...

 

Zakaj ne preveriš svojih trditev...nihalo, mišični testi, jasnovidnost, ostale psihične sposobnosti, etc....Ne znaš, ne moreš ali nočeš...V bistvu lahko vsak preveri potem pa verjame kar hoče. In če se v praksi začnejo dogajati stvari, ki so v nasprotju z določenimi teorijami, prepričanji potem jbg...tongue.png biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 12:49

Brezo, si bil v Atlantidi, da veš kaj so počeli in s čim? Ali samo pišeš nekaj, kar si prebral, s posmehljivim tonom? smile.png Trdnega kristala, ki ga je rodila mati Zemlja, se za negativo ne da sprogramirat. Zakaj bi moral karkoli preverit? Imam pristne informacije, izkustva. Ne znam, ne morem ali nočem? Ti verjetno znaš, ki si ezoterik, okulist in mistik smile.png



#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 3. October 2018, 13:21

Brezo, si bil v Atlantidi, da veš kaj so počeli in s čim? Ali samo pišeš nekaj, kar si prebral, s posmehljivim tonom? smile.png Trdnega kristala, ki ga je rodila mati Zemlja, se za negativo ne da sprogramirat. Zakaj bi moral karkoli preverit? Imam pristne informacije, izkustva. Ne znam, ne morem ali nočem? Ti verjetno znaš, ki si ezoterik, okulist in mistik smile.png

 

Zakaj ne greš v meditacijo, v čas Atlantide...in če me vidiš tam kje potem boš imel odgovore. tongue.png

 

Moje izkušnje se razlikujejo od tvojih. Povem samo svoje mnenje. Kaj bo kdo verjel, njegova odločitev...Zaradi mene tudi če verjame da je Zemlja štirioglata...tralala...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 13:36

Dvomim, da se bom meditacijsko premikal v Atlantido, grem raje v zavetišče cartat mucke smile.png Ti pišeš, da bi ti ljudje verjeli, jaz ne. Jaz le prenašam informacije matere Zemlje, ker je nastopil čas, da ozdravimo njo in sebe smile.png



#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 3. October 2018, 14:07

Dvomim, da se bom meditacijsko premikal v Atlantido, grem raje v zavetišče cartat mucke smile.png Ti pišeš, da bi ti ljudje verjeli, jaz ne. Jaz le prenašam informacije matere Zemlje, ker je nastopil čas, da ozdravimo njo in sebe smile.png

 

Pa pobožaj kakšno veliko mucko ala tigrček, levček varianta...samo glej da ne bo preveč lačna...tongue.png

 

In kako boš to naredil...oziroma kaj priporočaš...???


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 15:09

Pa pobožaj kakšno veliko mucko ala tigrček, levček varianta...samo glej da ne bo preveč lačna...tongue.png

 

In kako boš to naredil...oziroma kaj priporočaš...???

 

Vsak dan jo :)

 

Po svoje :) Priporočam pa, da vsak, ki ima doma kak kristal in ga ne uporablja, vrne nazaj naši mami Zemlji, z dobrimi mislimi :)



#10 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 3. October 2018, 15:19

- če daš kristal v kozarec vode (kot zobno protezo biggrin.png ), boš informiral vodo z informacijo kristala ... nastane eliksir s to informacijo podobno kot pri homeopatiji ...

- če preko kristala pustiš tečt vodo, ga bo očistila ...

 

Ne drži smile.png Tekoča voda ne čisti trdnega kristala. V kolikor imaš, lahko vzameš drobce kamene strele, odviješ mrežico, ki je na koncu pipe, jih nasuješ in zaviješ nazaj. Če so drobci, kot praviš, informirani, bo vsa voda, ki preteče skozi pipo čez njih, informirana smile.png



#11 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,004

Posted 5. October 2018, 05:28

Noben kristal, ki ga je rodila mati Zemlja, ne more biti sprogramiran za negativnost, kar pomeni, da se negativnost ne more zmanjševat, ker je ni. In to je naslednja zmota, namreč da kristali nase vlečejo negativnost. Je ne smile.png

 

Zakaj pa ne?  Samo zato ker so rojeni iz matere Zemlje?

 

Kaj pa tisti kristali, ki so prišlji na Zemljo preko kometov?  A za te kristale tudi enako velja po tvoje (tektit, moldavit,..)?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#12 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 14. October 2018, 19:04

Zakaj pa ne?  Samo zato ker so rojeni iz matere Zemlje?

 

Kaj pa tisti kristali, ki so prišlji na Zemljo preko kometov?  A za te kristale tudi enako velja po tvoje (tektit, moldavit,..)?

 

Ker najvišja vibracija vedno zmaga :)

 

O kristalih, ki niso iz Zemlje, težko pišem :) Vem le o kristalnih lobanjah :) 



#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 14. October 2018, 20:11

Ker najvišja vibracija vedno zmaga smile.png

 

O kristalih, ki niso iz Zemlje, težko pišem smile.png Vem le o kristalnih lobanjah smile.png

 

In kaj naj bi pomenil pojem najvišja vibracija. Tehnično gledano imajo kristali (mineralno kraljestvo) najnižjo vibracijo od vseh "kraljestev"...tongue.png

 

Me pa res zanima kaj veš o kristalnih lobanjah icon1_question.gif

Za začetek lahko poveš kako so nastale al pa od kdaj približno izvirajo...v tisočih ali milijonih let nazaj...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 14. October 2018, 21:30

A ti niso povedali v atlantidi o lobanjah, da mene sprašuješ? icon_smile_clown.gif



#15 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 14. October 2018, 23:06

A ti niso povedali v atlantidi o lobanjah, da mene sprašuješ? icon_smile_clown.gif

 

Mogoče so mi, mogoče mi niso...trenutno se nič o temu ne spomnim...tongue.png

 

Vprašanje je bilo čisto simpl...a nas skušaj malo razsvetlit al pa ne omenjaj tem o katerih ne misliš govoriti al pa ne veš skoraj nič...Kaj pa če je kakšen vesoljček prinesel kakšno lobanjo na zemljo kot suvenirček zemljanom. In tako niso vse lobanje nastale na Zemlji. A boš trdil, da to ni mogoče...tongue.png

 

Me pa res zanima kaj lahko poveš o kristalnih lobanjah ki izvirajo približno milijon let ali še malo več nazaj...In ne boš verjel tudi to je čas Atlantide, če kolikor toliko poznaš zgodovino Zemlje....Jaz sem odprt za raznorazne zgodbice in bajke (razlage), mogoče zvem kaj zanimivega in nadgradim svoje znanje. Če pa ti nisi pa tvoj problem...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#16 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 15. October 2018, 11:42

Brezo, ti si prav smešen. Si me spomnil, da sem prav zaradi takih, kot si ti, zapustil ta forum in ga bom skoraj zagotovo spet. Ali nas skušaj razsvetlit ali pa ne omenjaj tem? Koji kurac te si ti, da take komentiraš? Lepo ste tebi podobni uničli ta forum. Ko si ti prišel, je bil zlat, se dobro spomnim Brezota s 30 objavami. Zdaj pa si kao en guru tu, ki se nekaj šopiriš in povsod vtikaš nos? Tako razsvetljen, pa nimaš lajfa? Tebe zanima kaj lahko jaz povem o kristalnih lobanjah?

 

Vem več o teh lobanjah, kot boš ti lahko kadarkoli odkril, v svojih blodnjah in omejenem umu. Vem, kdo jih čuva, vem kaj se čaka in vem, kaj bo, ko prispe še zadnja manjkajoča ter kaj je potrebo, da se to zgodi. In ja, vem, da niso nastale na Zemlji. Kaj več pa ne mislim razlagat, sploh ne tebi, pametnjakoviču.

 

Forum je dead, ni več ljudi, ni več veselja, toplih besed, prijetne komunikacije, kot je bila nekoč. So le še butasti brezoti, ki mu napišeš da greš raje v zavetišče, kot blodit po atlantidi, pa ti napiše, da idi pobožat kako veliko mačko ala tiger. S takimi komentarji jasno pokažeš, da nisi druga, kot navaden debil. Ker eni dejansko hodimo v zavetišča veš, cartat zapuščene živali. Ta forum je cvetel, kot rožica, pisali smo pesmi, ustvarjali, dokler niste prispeli tebi podobni in začeli srat, s svojimi malo jačimi 'vibracijami' in egotom, v real lajfu pičke posrane, v virtuali pa kao mistiki največji, brez kančka spoštovanja do kogarkoli v komentarjih. Good job!



#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 15. October 2018, 12:39

Brezo, ti si prav smešen. Si me spomnil, da sem prav zaradi takih, kot si ti, zapustil ta forum in ga bom skoraj zagotovo spet. Ali nas skušaj razsvetlit ali pa ne omenjaj tem? Koji kurac te si ti, da take komentiraš? Lepo ste tebi podobni uničli ta forum. Ko si ti prišel, je bil zlat, se dobro spomnim Brezota s 30 objavami. Zdaj pa si kao en guru tu, ki se nekaj šopiriš in povsod vtikaš nos? Tako razsvetljen, pa nimaš lajfa? Tebe zanima kaj lahko jaz povem o kristalnih lobanjah?

 

Vem več o teh lobanjah, kot boš ti lahko kadarkoli odkril, v svojih blodnjah in omejenem umu. Vem, kdo jih čuva, vem kaj se čaka in vem, kaj bo, ko prispe še zadnja manjkajoča ter kaj je potrebo, da se to zgodi. In ja, vem, da niso nastale na Zemlji. Kaj več pa ne mislim razlagat, sploh ne tebi, pametnjakoviču.

 

Forum je dead, ni več ljudi, ni več veselja, toplih besed, prijetne komunikacije, kot je bila nekoč. So le še butasti brezoti, ki mu napišeš da greš raje v zavetišče, kot blodit po atlantidi, pa ti napiše, da idi pobožat kako veliko mačko ala tiger. S takimi komentarji jasno pokažeš, da nisi druga, kot navaden debil. Ker eni dejansko hodimo v zavetišča veš, cartat zapuščene živali. Ta forum je cvetel, kot rožica, pisali smo pesmi, ustvarjali, dokler niste prispeli tebi podobni in začeli srat, s svojimi malo jačimi 'vibracijami' in egotom, v real lajfu pičke posrane, v virtuali pa kao mistiki največji, brez kančka spoštovanja do kogarkoli v komentarjih. Good job!

 

Kako jaz vidim stvari...

-odprl si temo

-govoriš kako se motimo glede kristalov

-podal nisi nobenih pametnih argumentov

-omeniš kristalne lobanje

-lepo te vprašam, če lahko kaj poveš o njih

-ne poveš nič in ko te postavim pred dejstva taki očitki kot tukaj gor

 

Moj zadnji post je bil napisan odločno. Povej kaj pametnega, argumentiraj, ne filozofiraj....Če pa ti to vidiš kot kritiko, da se špilam nekega guruja, ne vidiš kdaj je kaj napisano v šaljivem tonu in kdaj ne, ipd. je pa to čisto tvoj problem. 

 

A lahko poveš kdaj je bil forum tako kot opisuješ...icon1_question.gif 

Mogoče čisto na začetku pa kakšno leto, dve, tri po nastanku...

Ker kakor sem jaz videl so bila še hujša "prepucavanja" preden sem se sploh pojavil tukaj gor. In to celo hujša kakor je zadnje 2-3 leta. Pa da ti ne povem kaj vse sem slišal od nekaterih članov kaj vse se je dogajalo v zakulisju. Še dobro da me takrat ni bilo gor, da nisem padel v "igrice" tistega časa....

 

Ni pomembno kaj je bilo včasih, ampak kaj je sedaj, učiti se na napakah, se spreminjati. In preden koga obtožuješ agresije, nespoštovanja, itd. si v redu preberi ta svoj post in ga primerjaj z mojimi zgoraj. tongue.png

 

Take pičke kot sem jaz so ta vikend vdrle v stanovanje, zamenjale ključavnico, ker lastnik ni mogel izseliti agresivnega najemnika, ki je imel celo pištolo doma, iz stanovanja katerega je bil lastnik. In vse to po zakonih, ki vladajo v naši državici. Še policaji, ki jih je klical sosed so samo nekaj zabeležili, se obrnili in šli. In priznam raje sem tudi sam taka pička in se družim s takimi pičkami kot pa da sem toliko hraber kot ti in se družim s tebi podobnimi. tongue.png

 

Kar se pa lobanj tiče...nastale so na Zemlji...tri so stare vsaj milijon let pa še malo več, ostale manj...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#18 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 15. October 2018, 12:59

Sem te videl že na slikah in me res zanima, kakšen agresivnež je moral bit, da si mu TI hodil vdirat hahaha icon_smile_clown.gif  Pa celo pištolo je mel, uuu, scary crying.gif  Kot je razvidno iz večine tvojih objav, je tudi iz te, nimaš pojma. Govoričiš in bluziš, a dejansko nimaš pojma. 

 

Super, da ti veš, kje so nastale lobanje in koliko so stare. Tri so stare vsaj milijon let, ostale manj? ph34r.png  Daj no, stopi na žogo. Še ena tvoja blodnja. Bil sem v osebnem stiku z osebo, ki je ena od čuvajev teh lobanj, tako da se lahko tvojim nebulozam samo smejim, ne samo smejim, ležim na tleh in se krohočem. Nisi izbral pravega nicka, moral bi imeti slepec, ker si tako slep, da ne vidiš meter od svojega ega.



#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 15. October 2018, 13:23

Sem te videl že na slikah in me res zanima, kakšen agresivnež je moral bit, da si mu TI hodil vdirat hahaha icon_smile_clown.gif  Pa celo pištolo je mel, uuu, scary crying.gif  Kot je razvidno iz večine tvojih objav, je tudi iz te, nimaš pojma. Govoričiš in bluziš, a dejansko nimaš pojma. 

 

Super, da ti veš, kje so nastale lobanje in koliko so stare. Tri so stare vsaj milijon let, ostale manj? ph34r.png  Daj no, stopi na žogo. Še ena tvoja blodnja. Bil sem v osebnem stiku z osebo, ki je ena od čuvajev teh lobanj, tako da se lahko tvojim nebulozam samo smejim, ne samo smejim, ležim na tleh in se krohočem. Nisi izbral pravega nicka, moral bi imeti slepec, ker si tako slep, da ne vidiš meter od svojega ega.

 

Nisi pa videl na slikah ostalih s katerimi sem bil al pa kaj znajo v real lifeu...Kdo je pa rekel da sem jaz bil glavni...tongue.png

 

NE, ne vem kdaj točno so nastale. Sem se pa fokusiral samo na najstarejšo in najmlajšo in okrogla cifra milijon let. In izhajam iz te predpostavke...Če si bil v stiku s čuvajem, naj ti pa pove še kaj o vesoljčkih. Ker po tvoji logiki so izvenzemeljskega izvora. Pa da vidimo koliko ostali skriti spisi po svetu podpirajo te teorije. Jaz pač ne verjamem nikomur, če argumenti niso zadovoljivi.

 

Zgodbice o piramidah v egiptu ala Keopsova piramida...Znanstveniki pravijo da so stare okoli 3500 let, nekateri pravijo da izvirajo iz časa Atlantide, da so stare več 10 ali celo 100 tisoč let...Na piramidi je narisano ozvezdje kdaj je bila narejena. Zemlja je bila v takem položaju kot nakazuje zodiak približno 3500, 75.000 let nazaj. Potem pa še vsak cel zodiakalni ciklus nazaj, ki ga opravi zemlja v približno 70 tisoč letih. Na kamninah so ugotovili morsko sol, neke alge, ostanke mikroorganizmov, ki živijo samo v morju. In pojavi se naslednje vprašanje kdaj je bil Egipt pod morjem. Kar se iz zapisov zgodovine približno lahko razbere. In sedaj ključno vprašanje komu verjeti- koliko so stare piramide...

 

Podobno je pa s kristalnimi lobanji. 

 

Želim ti veliko smeha. Pravijo da je smeh pol zdravja...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#20 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 15. October 2018, 13:38

To pa ti verjamem ja, da si bil zraven in se kurčil, med tem ko so drugi opravljali svoje delo, tako kot se kurčiš tu sing.gif

 

Ja, vidim, da ne veš nič, tako da bi blo fajn, če nehaš stegovat jezik in sikat, bomo vsi hvaležni ylflower.gif Tvoje teorije podrejo že blodnje, ki jim praviš fokus, ker so vse enako stare in so istočasno prispele na Zemljo, tako da ti predlagam, da opustiš misticizem in se še naprej igraš varnostnika za 600e na mesec.

 

In p.s.: Ta forum ne rabi varnostnika veš sorry.gif



#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 15. October 2018, 14:14

To pa ti verjamem ja, da si bil zraven in se kurčil, med tem ko so drugi opravljali svoje delo, tako kot se kurčiš tu sing.gif

 

Ja, vidim, da ne veš nič, tako da bi blo fajn, če nehaš stegovat jezik in sikat, bomo vsi hvaležni ylflower.gif Tvoje teorije podrejo že blodnje, ki jim praviš fokus, ker so vse enako stare in so istočasno prispele na Zemljo, tako da ti predlagam, da opustiš misticizem in se še naprej igraš varnostnika za 600e na mesec.

 

In p.s.: Ta forum ne rabi varnostnika veš sorry.gif

 

A se ti ne zdi da se spuščaš preveč na osebni nivo...

 

Med sodelavci imam kar nekaj bivših policajev, vojaških specialcev in ne vem kaj še vse. In potem se nekdo vpraša zakaj tudi oni delajo za tako nizke pare...Če imajo nekateri plačo okoli 1500 € in navzgor...zakaj pa ne...In kot "varnostnik" me prav boli đoko kaj si misliš. V real lifeu sem videl preveč izobraženega kadra na delovnih mestih za katerega si ne bi nikoli mislil da bodo delali. Zato ne sodim knjige po platnicah in spoštujem vsak poklic. 

 

Sem pa ta vikend videl Mantak Chia in njegovo ekipo (sploh nisem vedel da je v SLO), Ogorevca pa še par znanih oseb...So imeli bolj spoštljiv odnos in tudi pogovor je lažje tekel...

 

Poanta v lifeu je da posameznik ne more ugajati vsem ljudem...zakaj ne, to so pa že druge zgodbice, ki sta jih Marsa in Domy dovolj dobro nakazala...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 15. October 2018, 14:33

"Altaica 15 okt 

Sem v akciji, rad bi, da forum zaživi nazaj, pa kamorkoli stopim, se najde mistik Brezo, ki itak že vse ve..."

 

Mene bolj zanima zakaj si se zapel ravno na mene oz. zakaj ti grem toliko na živce, da se spuščaš celo na osebni nivo. Pa zakaj te izraz "mistik" al pa karkoli drugega v podpisu toliko moti...Pa prosim prihrani mi izjavo, da si samo opazovalec, če se spuščaš na osebni nivo...

 

Evo imaš možnost, da pokažeš ali misliš resno ali olepšuješ, blefiraš. Če me ne boš več vpletal, citiral mojih objav, jih tudi jaz ne mislim zagovarjat, se postaviti zase ali komentirat tvojih izjav. Povedano še bolj po domače karkoli boš napisal, se ne mislim vpletati...Kar pa še ne pomeni, da ne bom citiral koga drugega, če bo v isti temi.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 15. October 2018, 15:03

Jaz sem se zapel v tebe?? TI smradiš po moji temi, ti si začel, o vseznalec, s svojim egom, neznanjem, bedarijami in tvojimi posmehljivimi tongue.png tongue.png tongue.png In ko tvoj ego trešči ob tla, ker ob meni kaj druga itak ne moreš, pa je zate to osebni nivo. Resnica boli, a? Sem jaz šel v katerokoli tvojo temo, poskušat podret kaj si ti napisal? Nisem. Ker me boli kurac za tebe in tvoje blodnje, niso moja stvar in me niti ne zanimajo, nikoli me niso zanimali zablujeni 'vedci', ki o vsem vedo vse. Vpletaš pa TI sam sebe, pa smetiš po celem forumu s svojim 'znanjem'. Verjetno pozabil spet vzet tabletke? Ne vem sleepy.gif Najbolj smešno, če ne kar groteskno pa je, da TI meni daješ možnost. O hvala vsemogočni Brezo, da mi daješ možnost. Pa kdo ali kaj te si ti jebote, za koga se imaš? icon_smile_clown.gif  In ja, če se boš nehal vtikat v moje besede, ki kot zgleda že niso namenjene tebi, bomo imeli vsi več od vsega. Tako da prosim, če pobereš sebe in svoje ezoterične smeti iz te teme in iz mojih drugih objav, hvala ylflower.gif



#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 15. October 2018, 17:26

In p.s.: Ta forum ne rabi varnostnika veš sorry.gif

 

Zanimiva izjava, ki lahko leti na marsikoga. Kakor jaz vem je Porny več časa v tem poklicu, celo bolj izstopal in pokazal fotko v varnostni uniformi na LNF-ju...

 

Le kaj naj si potem misli en "normalen" človek, po eni strani izjava "Jaz bi nazaj te 'stare', Marso, Mystico, pa Pornyja, Freeja in butla, Jeti, Kapico, Audente in te, da ne naštevam zdaj vseh, je blo fajn, smo imeli različna mnenja, ampak smo se vsi spoštovali in debatirali na normalnem nivoju, kdaj tudi jamrali, ampak se predvsem veliko hecali." Po drugi strani pa taka izjava, ki lahko leti tudi na njih...

 

 

Jaz sem se zapel v tebe?? TI smradiš po moji temi, ti si začel, o vseznalec, s svojim egom, neznanjem, bedarijami in tvojimi posmehljivimi tongue.png tongue.png tongue.png In ko tvoj ego trešči ob tla, ker ob meni kaj druga itak ne moreš, pa je zate to osebni nivo. Resnica boli, a? Sem jaz šel v katerokoli tvojo temo, poskušat podret kaj si ti napisal? Nisem. Ker me boli kurac za tebe in tvoje blodnje, niso moja stvar in me niti ne zanimajo, nikoli me niso zanimali zablujeni 'vedci', ki o vsem vedo vse. Vpletaš pa TI sam sebe, pa smetiš po celem forumu s svojim 'znanjem'. Verjetno pozabil spet vzet tabletke? Ne vem sleepy.gif Najbolj smešno, če ne kar groteskno pa je, da TI meni daješ možnost. O hvala vsemogočni Brezo, da mi daješ možnost. Pa kdo ali kaj te si ti jebote, za koga se imaš? icon_smile_clown.gif  In ja, če se boš nehal vtikat v moje besede, ki kot zgleda že niso namenjene tebi, bomo imeli vsi več od vsega. Tako da prosim, če pobereš sebe in svoje ezoterične smeti iz te teme in iz mojih drugih objav, hvala ylflower.gif

 

Hvala za dokaz in potrditev...lepo bodi...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 42

Posted 15. October 2018, 17:58

Ti mene očitno loviš po forumu in lepiš moje objave, ki nimajo nobene veze s tabo. Kaj res nimaš lajfa človek? Hydrogen.gif In izjava ni mogla letet na nobenega drugega, kot izključno tebe, ker je bila odgovor na tvoje bedarije in napisana dotično tebi. Ker ne vidim nikogar, ki bi se tu igral varnostnika, kot se očitno ti. In to nima veze s tvojim poklicem, je pa glih bla priročna povezava. Pa ne vem zakaj Pornyja omenjaš sploh, ti se z njim ne moreš primerjat niti 1%, niti se nikoli ne boš mogel. Idi si malo pogledat kake stvari je on pisal, pol pa svoje kolobocije preberi. In kaj zdaj, če se je izpostavljal v uniformi, kako vezo ima to s tem, da ti še kar serješ v tej temi? In zakaj omenjaš in citiraš še druge člane zdaj tu? Kako vezo imajo s tabo, razen da je verjetno kdo od njih ravno zaradi tebe nehal hodit na forum? Ja, sigurno je moj odgovor tebi letel na njih, lahko si fix. Super, da si dobil dokaz in potrditev, čudno da si pol še vedno tu edoom16.gif






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users