Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#1 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. julij 2005, 11:50

Vesela sem za vse Forumovce, všeč so mi vse vaše lepe in vzpodbudne misli, prav tako pa vsi vaši posti, v katerih se jezite, se prerekate...
Prav v vseh postih vidim pozitivne iskrice.
Nekateri me navdušujejo, nasmejijo, pomirijo, presenetijo..
Vsi skupaj ste ena zelo pestra paleta čustev. Nekateri me spominjate name, kakršna sem bila včasih, drugi pišete in razmišljate, kot si sama želim, da bom kdaj znala.
V vsakem postu, ki ga preberem, najdem delček sebe - iz preteklosti, sedanjosti ali pa delček vas, ki me tako navdihne, da si želim, da bi bil to delček mene v bližnji prihodnosti. Kaj ni tako, da se vsi lahko najdemo v vsakem postu :8): ?
Všeč mi je, ker ta forum ves čas ohranja dinamiko. Čustveno in intelektualno.
Kako pa vi vidite Ta Forum?

#2 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:02

<{POST_SNAPBACK}>Vesela sem za vse Forumovce, všeč so mi vse vaše lepe in vzpodbudne misli, prav tako pa vsi vaši posti, v katerih se jezite, se prerekate...
Prav v vseh postih vidim pozitivne iskrice.
Nekateri me navdušujejo, nasmejijo, pomirijo, presenetijo..
Vsi skupaj ste ena zelo pestra paleta čustev. Nekateri me spominjate name, kakršna sem bila včasih, drugi pišete in razmišljate, kot si sama želim, da bom kdaj znala.
V vsakem postu, ki ga preberem, najdem delček sebe - iz preteklosti, sedanjosti ali pa delček vas, ki me tako navdihne, da si želim, da bi bil to delček mene v bližnji prihodnosti. Kaj ni tako, da se vsi lahko najdemo v vsakem postu :8): ?
Všeč mi je, ker ta forum ves čas ohranja dinamiko. Čustveno in intelektualno.
Kako pa vi vidite Ta Forum?


Hmm, pravzaprav nimam ničesar dodat... vse si že sama povedala.. hmm mogoče bi morala, da ne rečem grdo, kako "kost" vržt, da bi bilo kaj odziva, hehehehehee.
Drugače pa res, vse dobro o forumu....zanimivo je brat vse prispevke, brez izjeme, vsak ima svojo iskrico in če ta iskrica vname ogenj prave debate, je to najbolje, kar se lahko zgodi, kajne....
Lep dan
Ebor

#3 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:03

definitivno je ta forum nekaj posebnega, saj ohranja dinamičnost in polno delovanje že preko 3 leta...velika večina forumov v tem času že zamre ali pa životari...
torej je ta forum res the best v Sloveniji! xpalecx x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:06

:vragec:

forum smo ljudje
obdrzhal pa se je verjetno zato, ker goji shirino

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:19

Hja, Ebor, sem se res bala, da bom preveč zaokrožila in bo stvar samo za prebrat in nič za dodat :farb:

#6 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:20

<{POST_SNAPBACK}>Hja, Ebor, sem se res bala, da bom preveč zaokrožila in bo stvar samo za prebrat in nič za dodat :farb:


Ah nič se ne boj, saj bo, hehehheehehe....
Lep dan...

#7 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:22

x:)x mene ta forum spominja na solski razred,tak ki se kr dobro razume in dobro skupi funkcionira,vsak doda svoj delezh vanj...in vsi skupaj smo polna in lepa celota...kos torte ,ki ni vec ista ce en del manjka.in vsec mi je to ,da skupaj rastemo v kakrsnikoli debati.
lahko bi tekmovali v kaksnem sportu proti clanom kakega drugega foruma in stavim ,da bi nas team zmagal sam zaradi povezanosti med seboj x^x x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#8 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 29. julij 2005, 12:38

<{POST_SNAPBACK}>x:)x mene ta forum spominja na solski razred,tak ki se kr dobro razume in dobro skupi funkcionira,vsak doda svoj delezh vanj...in vsi skupaj smo polna in lepa celota...kos torte ,ki ni vec ista ce en del manjka.in vsec mi je to ,da skupaj rastemo v kakrsnikoli debati.
lahko bi tekmovali v kaksnem sportu proti clanom kakega drugega foruma in stavim ,da bi nas team zmagal sam zaradi povezanosti med seboj x^x  x:)x


Kateri šport imaš v mislih Cigančica?
L.P:
Ebor

#9 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 29. julij 2005, 13:26

<{POST_SNAPBACK}>Kateri šport imaš v mislih Cigančica?
L.P:
Ebor

x:)x nobenega konkretnega,bi se pa lahko kej spomnili skupaj .... x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#10 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 29. julij 2005, 13:27

<{POST_SNAPBACK}>x:)x nobenega konkretnega,bi se pa lahko kej spomnili skupaj .... x;)x


No pa vrživa "kost", predlagam, hmmm kaj nej predlagam.... evo balinanje....

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. julij 2005, 13:27

:vragec:

shah

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 29. julij 2005, 14:35

Po vecini zapravljanje casa, obcasno pa zadovoljitev potreb...
Socialnih ali kognitivnih.
:>

L.

PS: pa custvenih...
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#13 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. julij 2005, 19:16

Tako je drugovi i drugarice
Ja sam ka mali pao s lipe

#14 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. julij 2005, 21:21

tale forum...ogromn sranja in neki zlata... le mans egotripov in prgisce dobrih moz/zena... jah pljunimo resnici v oci... ta forum se je verjetno obdrzal 3 leta ravno zaradi tega ker take egotripe tolerira... drugje bi jih ze zdavnaj bannal... jerry springer za slovenceljne...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#15 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. julij 2005, 07:24

<{POST_SNAPBACK}>tale forum...ogromn sranja in neki zlata... le mans egotripov in prgisce dobrih moz/zena... jah pljunimo resnici v oci... ta forum se je verjetno obdrzal 3 leta ravno zaradi tega ker take egotripe tolerira... drugje bi jih ze zdavnaj bannal... jerry springer za slovenceljne...

ja tko tudi lahko vidis ,ce tko gledash......in tudi ,ce tko gledash ,lahko vidish marsikaj zanimivega tudi v egotripu...vsak je pac svoj in obstaja razlog zakaj je tak....jaz dokaj toleriram folk ,saj nekateri tezje sebe prenasajo ,kot jih jaz sama.
a tebi samson ni vsec tu ,na lnf-ju...?.mislim ,meni se zdi ,da se vsi ucimo...vsak svoje pac....in ,da ni tko hudo ,kot ti pises.meni si dajal obcutek ,da ti je ok gor.sam mislim ,da je tebe zadevica rumenega tiska z aiwo malo ven s tira vrgla,ker je bilo en par folka zeljnih naslajanja nad vajino zgodbo...pa te je to razocaralo...morda.jaz slabih izkusenj zaenkrat nimam x:)x xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#16 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. julij 2005, 09:04

hah mogoce mi je tista zadeva samo odprla oci... zdaj vidim se vsaj 15 takih zgodic... cel forum je poln tega-manifestacij potlacenih negativnih custev preko ti-ti -janja drugih in povelicevanja samih sebe... emocionalni masturbator... sej ne recem, da sem jaz cist nedolzen tuki... sam pr taki kolicini negativne energije(kokr jo ma ta forum) da pac akcija reakcijo... sej ene par ljudi je zloooo v redu... sam se mi zdi, da jih je s casom vse manj in da se forum giblje cezdalje bolj v to prej omenjeno smer...

Ali mi je ta forum vsec??? Ha... cezdalje manj... cezdalje bolj vidim kok fake je LNF v resnici... Edino se forum astrologija se mi zdi v redu... tam je se najmanj tega sranja... delc najvec tega sranja je pa v temah o duhovnosti in v cvekarijah-v razlicnih formah seveda...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#17 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. julij 2005, 09:42

<{POST_SNAPBACK}>hah mogoce mi je tista zadeva samo odprla oci...  zdaj vidim se vsaj 15 takih zgodic... cel forum je poln tega-manifestacij potlacenih  negativnih custev preko ti-ti -janja drugih in povelicevanja samih sebe... emocionalni masturbator... sej ne recem, da sem jaz cist nedolzen tuki... sam pr taki kolicini negativne energije(kokr jo ma ta forum) da pac akcija reakcijo... sej ene par ljudi je zloooo v redu... sam se mi zdi, da jih je s casom vse manj in da se forum giblje cezdalje bolj v to prej omenjeno smer...

Ali mi je ta forum vsec??? Ha... cezdalje manj... cezdalje bolj vidim kok fake je LNF v resnici... Edino se forum astrologija se mi zdi v redu... tam je se najmanj tega sranja... delc najvec tega sranja je pa v temah o duhovnosti in v cvekarijah-v razlicnih formah seveda...

sej mash prav po svoji strani,ker to gledash recimo.jaz ne gledam na to tko,se ne ubadam s ti-ti -kanjem pach.vzamesh tisto kar ti gre,ostalo pa pustish tistemu ,ki mu gre kej druzga.po moje ni panike.mogoce jaz vidim drugace ,ker spostujem ljudi ,razlicne,vsak ima pac svoje fore...ko pa zacutim recimo negative vibration..pol grem pac dol ,pa se vrnem cez neki cajta al pa kak drug dan.
po moje smo itak vsi s svojimi fleshi pac enkrat cist super pol pa pride kak dan ko smo vsi al pa eni pac bolj down....al pa nastrojeni...tko pac je tud v real lifu ,ne sam na tem forumu.vsi smo ena sestavljanka.zaenkrat mislim ,da se se ni porusilo ravnotezje.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#18 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 30. julij 2005, 09:54

hja, pravijo, da vsak vidi v glavnem le tisto, kar želi videti... eni iščejo povsod negativo, da se lahko pritožujejo, drugi pa so slepi zanjo in iščejo le informacije, ki bi jim v življenju koristile...
Veliko je na forumu, tako kot povsod, tistih, ki radi delijo dobronamerne nasvete...vprašanje pa je, koliko ljudi od teh bi v resnici uporabilo svoje nasvete, če bi se sami znašli v isti situaciji, kot se je nekdo, ki je nasvet prejel...
Precej igramo tudi tolažnike ob težkih situacijah kakega člana lnf x:)x
vlivanje pozitivne energije nam je v krvi, super...postavimo se pa v kožo, da bi sedaj nekdo k nam na vrata prišel potrkat potreben pomoči, kakršne koli, kaj bi storili zanj, koliko bi se mu v resnici posvetili, koliko bi upali žrtvovati zanj...besed ni težko pisat, težje jih je izreči v živo, še težje pa je nekaj v resnici narediti za to...
To je samo nekaj kratkega razmišljanja za vse, a za nikogar posebej

w:Iw :fiju:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#19 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. julij 2005, 10:50

<{POST_SNAPBACK}>hja, pravijo, da vsak vidi v glavnem le tisto, kar želi videti... eni iščejo povsod negativo, da se lahko pritožujejo, drugi pa so slepi zanjo in iščejo le informacije, ki bi jim v življenju koristile...
Veliko je na forumu, tako kot povsod, tistih, ki radi delijo dobronamerne nasvete...vprašanje pa je, koliko ljudi od teh bi v resnici uporabilo svoje nasvete, če bi se sami znašli v isti situaciji, kot se je nekdo, ki je nasvet prejel...
Precej igramo tudi tolažnike ob težkih situacijah kakega člana lnf x:)x
vlivanje pozitivne energije nam je v krvi, super...postavimo se pa v kožo, da bi sedaj nekdo k nam na vrata prišel potrkat potreben pomoči, kakršne koli, kaj bi storili zanj, koliko bi se mu v resnici posvetili, koliko bi upali žrtvovati zanj...besed ni težko pisat, težje jih je izreči v živo, še težje pa je nekaj v resnici narediti za to...
  To je samo nekaj kratkega razmišljanja za vse, a za nikogar posebej

w:Iw  :fiju:

vsak zase ve ..kaksen je v resnici na stiri oci in kaksen se kaze na forumu.
sama ada dam nasvet ,po svojih izkusnjah,vsakic pa upam da se tisti ki mu je bil nasvet dan ,ne drzi tega nasveta ,kot pijanec plota...ker nihce ne more vedeti namesto drugega kaj se mu dogaja v glavi,kaj cuti,kaj dela....
tako ,da mislim ,da tile nasveti pridejo prav,tko za rezervo vzeti,bolj kot tolazba,smer razmisljanja ,ki bi morda drugace ostala zaprta....zaradi razlicnih razlogov.sama nasvetov ne sprejemam nevemkako rada,ker vem ,da si samo sama lahko pomagam,da samo sama vem kaj potrebujem in nihce drugi namesto mene ne more vedeti kaksne rezultate v zivljenju zelim imeti....nekateri pa sam hlastajo po nasvetih ,ker se jim ne da uporabljati svojih sivih celic,ker se sami sebi smilijo,ker morda ne znajo najti v kaosu vec prave poti.no,za take pride prav kak nasvet,sam ne popoln ...dovolj bi bila "brca v rit",mislim sam namig na odprtost,seznanjanje ....resitev bi si pa vsak sam moral najti saj bo sam z njo zivel....
tako sama razmisljam v sebi in taka sem tudi na forumu-iskrena.od drugih pa tega ne pricakujem,ker je njihova stvar kaksni se hocejo pred drugimi pokazat in kaksni so v resnici.cisto vseeno mi je. x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#20 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 30. julij 2005, 13:02

tisto kar sem v real lajfu, tisto sem tu. In vsak vzame iz foruma tisto, kar hoče... in nihče ni tu na prisilo ;)

#21 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 30. julij 2005, 17:11

<{POST_SNAPBACK}>Jst mam pa ta forum rada. Je edini na katermu sploh sodelujem - berem - kej napišem. Beda mi je pa to k kšni morjo čist usak drek komentirat, če je treba se obesjo na eno samcato besedico (misel) in jo na dolgo in široko razčlenjujejo. Jst sm na ta forum zašla zarad tem (člankov), k so kle gor in mi je blo ful fajn, da mi bo kdo kej pametnega in koristnega povedu na te teme k me zanimajo. Doskrat se zgodi, da me kej zanima pa sploh ne najdem odgovor (ne izvem nič pametnega, novga) pa čeprav je podanih nevem kok komentarjev, konkretnega odgovora pa od nikoder. Al pa hočm kej povedat pa me valda nekateri narobe razumejo (al pa jst narobe razumem njih) in smo spet :xx!:  Sej to je razumljivo, da komunikacija šepa, sej ne vidmo grimas in kretenj tistih ki pišejo, da bi lahko vedeli s kakšnim "namenom" je bilo napisano. Ful enih izkušenj, dogodkov, (ne)uspehov... sm hotla delit z vami, pa se mi vedno zdi, da ni primeren čas in plac. Doskrat nevem kako bo kdo dojel, kljub temu, da vsi (al pa vsaj večina) klele gor (vključno z mano) težimo k temu, da bi bli odprti za druge in pozitivno naravnani. Mogoče bi vas mogla v živo vidt, da bi bol dojela kakšni ste. Upam, da se kdaj res vidimo. x:Xx


Vsak človek ima tri obraze: tistega ki ga vidi sam, tistega ki ga vidijo drugi in takšnega kakršen je v resnici.
Tako pravi nek pregovor.
Jaz ne razmišljam kako ali pa sploh bodo dojeli ostali na forumu tisto kar napišem. Pač napišem nekaj ali pa ne, kot mi pravi srce. Včasih sem takšne volje da samo brskam po temah, najdem kaj zanimivega, hočem odgovoriti, komentirati a besed ni...
Včasih pa besede pridejo, same od sebe, iz srca... pridejo pač. In napišem. In me ne briga kaj si bo kdo o tem mislil xDDx
Včasih pa si na tem forumu samo spočijem dušo... xsrcx
Tudi jaz ga imam rad xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#22 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 30. julij 2005, 19:06

Jaz vidim ta forum kot svojevrstno ogledalo... če iščeš telenovele, jih dobiš; če iščeš nasvete, je tu zakladnica le-teh; če si prišel po tolažbo, je boš deležen; če prideš provocirat, boš dobil provokacijo...

In logično je, da energija tu niha... včasih kar puhti od agresivnosti in konfliktov, a že naslednji dan je lahko nabit z podporo in sočutjem...

Zavedati se moramo, da je forum živa tvorba, ustvarjamo pa ga predvsem sodelujoči. In glede na število članov (delno tudi strukturo) je tole Slovenija (če ne celo svet) v malem. Razlika je le, da se iz lajfa se ne moreš kar umakniti (ok, pustimo samomor ob strani), s foruma pa se vsak trenutek lahko brez posledic.

#23 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 30. julij 2005, 19:10

<{POST_SNAPBACK}>
Zavedati se moramo, da je forum živa tvorba


:vragec:

she mal, pa bo okol letal x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#24 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 30. julij 2005, 20:33

<{POST_SNAPBACK}>točno tako. tudi jaz tako mislim.  :palec:  x;)x


:vragec:

kalektivnaja psihoze x:px x:px x:px

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#25 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 30. julij 2005, 21:00

Ta forum.

Tukaj sem dobro leto in bom se naprej ostala.
Ko sem prvic prisla sem, sem bila v cudnem obdobju, miss obcutljivosti ( kar vedno bolj izginja), prizadela me je vsaka stvar, nasedla sem govoricam in tako dalje. V bistvu je ta forum zivljenje. Dogajajo se iste negativne stvari, kot v druzbi sami nasplosno. Samo se vedno vidim vec pozitivnih xsrcx Scasoma se navadis in se ne obremenjujes ( ceprav z ljudmi, ki so mi pri srcu, se se zmer)

Drugace pa ta forum pozitivno vpliva name, zato sem se tukaj.
Naucila sem se veliko o astrologiji ( prej nisem imela pojma ), duhovnosti, scasoma postala bolj dovzetna do alternativnega zdravljenja, spoznala nekaj ljudi, dvema med njimi lahko recem res dobra prijatelja xsrcx Poleg tega je pa odlicna zadevica za odmore med ucenjem, ko preberem simpaticne poste ljudi tukaj in se sprostim x;)x

V bistvu imam ta forum tudi za nek dnevnik. Ko berem moje poste eno leto nazaj, vidim, da sem se v dolocenih pogledih resnicno spremenila. Iz antisportnice z "zakrnelimi" misicami, postala odvisna od njega in s tem veliko bolj srecna. Dala cez nekaj stvari, s katerimi sem "zrasla". Vidim dobre in slabe spremembe in vidim spremembe v razmisljanju, torej kot nek dnevnik :palec:

Pa tudi ljudje tukaj; v Mysti nasla prijateljico, na Marsine kritike sem zacela gledat bolj konstruktivno in tako je zraslo spostovanje, potem Contesini recepti, Selenine lepe besede, aiwa, ki me spravlja v smeh, Mick, ki me zna skulirat in nadret, ampak dobronamerno, potem so tu Ninci in njegove pohvale...pa tako dalje x;)x Ogromno pozitivnih stvari, ki odtehtajo tiste butaste govorice ( katerih zal nekaj casa sem bila tudi sama). :o|o:

Nekdo tukaj se pritozuje nad tem, da je zadeva fejk in je razocaran nad dolocenimi stvarmi. Mislim, da moras imeti neko mejo kar se tice osebnih stvari.
Tudi jaz sem pozimi hodila z enim iz foruma, pa to ve zelo malo ljudi, tisti, ki sva hotela, da vedo. Pa sva se na koncu kar hudo spicla, ampak nikoli nisva tako javno o tem. Tako da noben ni imel pojma in zelo malo ljudi ima se zdaj. Ker je to NAJINA stvar. Cim ti to pocnes pred vsemi, je logicno, da se bodo nekateri postavili na doloceno stvar, bodo nekateri firbci in zaceli sprasevat in na koncu bo kaj? Nastala neumna govorica. Moras zacrtat neko mejo. Meni se je zgodilo veliko osebnih stvari to leto, prisla sem do spoznanj o sebi, zgodilo se je veliko stvari, katere pa nisem pripravljena deliti javno na forumu. MEJA! Tud jaz sem jo prekoracila enkrat, ampak to je pac sola.

Ne vem no...men je vsec x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0