Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri planet v rojstni karti vpliva na poslanstvo, delo?

delo poslanstvo planet

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
37 komentarjev na to temo

#1 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 4. september 2014, 09:01

Berem svojo natalno karto in me zanima  kateri planet ima največji vpliv na naše delo, poslanstvo, kaj bomo v življenju počeli, kako se lotevamo stvari, šibkosti, prednosti,itd.

 

Še eno vprašanje glede ascedenta: pri vašem izračunu sem lev, po drugih izračunih pa rak. Kakor gledam je moj značaj bolj podoben rakovemu kot levjemu. Kako vem za pravilni izračun, hvala?


To temo je popravil/a opal: 4. september 2014, 09:02


#2 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 4. september 2014, 13:33

Planet?

hiša prej. in pa tisto, kar je tam. 6. recimo. 


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 4. september 2014, 19:33

Opal, ti bi mogu z nami v malo šolo astrologije ;)



#4 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. september 2014, 22:05

Glej vladarja 6. in 10. hiše. Npr če je na vrhu 6 hiše (glej začetek 6. hiše) Strelec potem gledaš kje je Jupiter (njegov vladar). Vendar moraš vedet katerim znamenjem vladajo planeti itd. 

Na www.astro.com dobiš natančen izračun ascendenta. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#5 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 9. november 2014, 00:26

Če te zanima tvoje osebno poslanstvo, je najbolje da pogledaš kje imaš Lunina vozla (znamenja, hiše, in kje so vladarji hiš v katerih so vozli). 



#6 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. november 2014, 23:29

Hvala vsem za odgovore, šele sedaj sem dobila obvestilo o prejetju odgovorahuh.png  .

Bom kar objavila rezulate 6. hiše:  torej kozorog?


a Sonce v Kozorogu 21X55Y J 6. hiša  


b Luna v Kozorogu 5X35Y J 6. hiša    


c Merkur v Kozorogu v 29X35Y J 6. hiša  

Ascedent lev.

Torej poslanstvo? Mi kdo lahko kaj več razloži, hvala lepa. wink.png



Opal, ti bi mogu z nami v malo šolo astrologije wink.png

Kje pa imate vašo malo šolo?



#7 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 13. november 2014, 20:25

Hvala vsem za odgovore, šele sedaj sem dobila obvestilo o prejetju odgovorahuh.png  .

Bom kar objavila rezulate 6. hiše:  torej kozorog?


a Sonce v Kozorogu 21X55Y J 6. hiša  


b Luna v Kozorogu 5X35Y J 6. hiša    


c Merkur v Kozorogu v 29X35Y J 6. hiša  

Ascedent lev.

Torej poslanstvo? Mi kdo lahko kaj več razloži, hvala lepa. wink.png



Kje pa imate vašo malo šolo?

Jaz iz teh podatkov ne bi mogel nič razbrati, ne vem sicer kako je z drugimi. Osebno mislim da je tako branje (samo določenih aspektov) zavajajoče in ti lahko pokaže popolnoma napačno sliko. Karto je treba brati kot celoto. Iz osebnih izkušanj ti svetujem, da pogledaš prvo vozle (hiša in znak v katerem se najahajo, pa njihove vladarje kje se nahajajo, potem pa še - če imaš - planete v aspektu z njima). Ko si obdelal vozle greš gledat pa še ostale planete, njihove pozicije in aspekte. Na tak način dobiš eno končno sliko, ki ti bo pomagala najti odgovor ki ga ščeš.

Aja, pa poglej še znamenje, kje imaš vrh neba, to zna bit tudi koristen namig kar se tvojega poslanstva tiče. 

 

Cheers clover.gif



#8 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 13. november 2014, 21:57

Hvala za odgovor. Ja potem najbolje, da dam nekomu za prebrat, ki se spozna, sama se nisem toliko poglabljala v to. Ne razumem vsega, si tudi verjetno ne bi prav razlagala vse.

Hvala za pomoč wink.png. Kdo zna dobro razlagati celo karto? Oz. koga priporočate?



#9 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 14. november 2014, 09:08

Hvala za odgovor. Ja potem najbolje, da dam nekomu za prebrat, ki se spozna, sama se nisem toliko poglabljala v to. Ne razumem vsega, si tudi verjetno ne bi prav razlagala vse.

Hvala za pomoč wink.png. Kdo zna dobro razlagati celo karto? Oz. koga priporočate?

 

Če imaš vsaj malo zanimanja za astrologijo, vsaj malo radovednosti, potem ti svetujem da se lotiš učenja kar sama. Odgovora sicer ne boš dobila v istem dnevu, bo pa to neko potovanje, kjer boš odkrivala sebe na zanimiv način, pa še kakšno novo obzorje si odpreš.

Jaz sem v preteklosti govoril z nekaj astrologi a noben mi ni dal 100% zadovoljivega odgovora - to je kar se karmičnega poslanstva tiče, potem pa sem sam začel brskati in študirati razne astrološke knjige, dokler nisem prišel do pravih odgovorov. Eden od mojih priljubljenih avtorjev je tale; http://www.moonvalle...ley-astrologer/

 

Cheers clover.gif



#10 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 14. november 2014, 16:55

jaz verjamem. v vse to. mam pa luno v ovnu v deseti hipši, kjer mam mc v ribah. torej štala



#11 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. november 2014, 17:00

Berem svojo natalno karto in me zanima  kateri planet ima največji vpliv na naše delo, poslanstvo, kaj bomo v življenju počeli, kako se lotevamo stvari, šibkosti, prednosti,itd.

 

Še eno vprašanje glede ascedenta: pri vašem izračunu sem lev, po drugih izračunih pa rak. Kakor gledam je moj značaj bolj podoben rakovemu kot levjemu. Kako vem za pravilni izračun, hvala?

 

Hoj Opal

 

Ali te zanima zate, ali bi rad znal astrologijo?

Če te zanima zate, mi sporoči datum rojstva, pa ti odgovorim.

 

Lp, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#12 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 14. november 2014, 21:46

jaz verjamem. v vse to. mam pa luno v ovnu v deseti hipši, kjer mam mc v ribah. torej štala

Baje da lunce v ovnu ful z navdušenjem začenjajo nove projekte ampak (ponavadi) potem nič ne končajo! Je to res? Ribice fish.gifso pa kul



#13 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. november 2014, 21:58

na mene pa vpliva nek črnogorski planet biggrin.png



#14 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 15. november 2014, 07:56

Baje da lunce v ovnu ful z navdušenjem začenjajo nove projekte ampak (ponavadi) potem nič ne končajo! Je to res? Ribice fish.gifso pa kul

Jz sem luna v ovnu. S tem, da je v mlajših letih to držalo. Potem sem pa sama sebi zadala, če se nekaj lotim, da moram končat. S tem tudi bolj premislim, kaj začnem tongue.png . Je pa res, da zelo vpliva,  kaj lahko delam s srcem in v kaj  moram na silo...



to je taboljši planet ... biggrin.png

Taboljši, kadar se tudi šef v službi rodi pod njim tongue.png



#15 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 15. november 2014, 09:47

na mene pa vpliva nek črnogorski planet biggrin.png

 

uahahahaha laugh.png a se ta planet tudi kdaj premakne al je vedno v leru? biggrin.png



#16 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 15. november 2014, 09:51

Jz sem luna v ovnu. S tem, da je v mlajših letih to držalo. Potem sem pa sama sebi zadala, če se nekaj lotim, da moram končat. S tem tudi bolj premislim, kaj začnem tongue.png . Je pa res, da zelo vpliva,  kaj lahko delam s srcem in v kaj  moram na silo...



Taboljši, kadar se tudi šef v službi rodi pod njim tongue.png

 

To pa je dobro, potem si del svojega "challenge" že prerasla z disciplino.



#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 15. november 2014, 10:06

To pa je dobro, potem si del svojega "challenge" že prerasla z disciplino.

Ni lahko priznam. Kateri planet pa vpliva, da bi človek živel na kamot? tongue.png



#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. november 2014, 10:11

Ni lahko priznam. Kateri planet pa vpliva, da bi človek živel na kamot? tongue.png

planet zemlja biggrin.png

v natalni karti tajkunov tongue.png



#19 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 15. november 2014, 10:12

planet zemlja biggrin.png

v natalni karti tajkunov tongue.png

Ma dej, ti tega pol še užijejo ne. Imajo preveč dela, da še zravn grabijo tongue.png



#20 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 15. november 2014, 14:48

Ni lahko priznam. Kateri planet pa vpliva, da bi človek živel na kamot? tongue.png

 

laugh.png verjetno to, da imaš v vsaki hiši vsaj po dva Jupitra bi bla ful dobra kombinacija up.gif



#21 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 15. november 2014, 18:27

Hoj Opal

 

Ali te zanima zate, ali bi rad znal astrologijo?

Če te zanima zate, mi sporoči datum rojstva, pa ti odgovorim.

 

Lp, Vojko

Ja, zame me zanima. 12.1.83. Rabiš tudi uro? p.s. Sem ž spola flirt.gif . Hvala Vojkoylflower.gif



#22 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. november 2014, 12:27

Ja, zame me zanima. 12.1.83. Rabiš tudi uro? p.s. Sem ž spola flirt.gif . Hvala Vojkoylflower.gif

 

Hojla Opal

 

Hvala za podatke. Odgovor zate je tukaj.

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#23 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 19. november 2014, 16:18

Hojla Opal

 

Hvala za podatke. Odgovor zate je tukaj.

 

Vojko

Zanimiva razlaga Vojko, hvala najlepša. V tej smeri se vedno gibljem - z ljudmi. Še ostalo je treba popredalčkat...biggrin.png



#24 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. november 2014, 16:55

Zanimiva razlaga Vojko, hvala najlepša. V tej smeri se vedno gibljem - z ljudmi. Še ostalo je treba popredalčkat...biggrin.png

 

Vidiš Opal. Ravno v tem, da pomagam ljudem, da desetkrat hitreje popredalčkajo, pomaga moj coaching.

Oglej si pričevanja na 9ki.org.

 

Lp, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#25 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 21. november 2014, 13:18

Vidiš Opal. Ravno v tem, da pomagam ljudem, da desetkrat hitreje popredalčkajo, pomaga moj coaching.

Oglej si pričevanja na 9ki.org.

 

Lp, Vojko

 

Sliši se dobro, 10x hitreje tongue.png .Kako pa izgleda coacing? Na vaši spletni strani se ne zdajdem preveč dobro.mellow.png  Zanima me tudi kakšno je moje Ki število, kako ste ga izračunali?







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: delo, poslanstvo, planet

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0