Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Prebrali smo..


  • Please log in to reply
9127 replies to this topic

#1 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 08:52

*
POPULAR

Ker berem ogromno revij in časopisov, bi rada velikokrat kaj povedala na temo prebranih, slišanih stvari...pa ne vem točno, kam bi dala...

tudi Poko večkrat niza zanimivosti z neta, pa se mi zdi, da nekak ne spadajo v osebni dnevnik...

Torej, v septembrski številki Vive se mi zdi blazno dober članek V.Godina o tem, kako je premagala raka...
zdi se mi zanimiv seznam, ki bi se ga morali začeti držati TAKOJ..

recimo...

Nehati uživati sladkor, belo moko in vsa živila, ki jo vsebujejo, prečiščeno belo sol in beli riž, meso in mesne izdelke, ki so industrijsko predelani, maščobe, razen hladno stisnjenih olj, vse industrijsko predelane pijače....

in misel, ki se me je še posebej dotaknila...

TAKOJ PRENEHAJTE OBRAVNAVATI SVOJE TELO KOT SMETNJAK...

Astra
Per aspera ad astra

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 27. September 2004, 08:58

tudi Poko večkrat niza zanimivosti z neta...

:eek:
Astra!
Vceraj sem razmisljala, da bi morali imeti (poleg Dnevnika, kjer sem imela v mislih bolj osebne zadeve) tudi nekaksno temo z novicami oz. na tako foro.
Kul. :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 09:24

Polnozrnate testenine in kruh, neoluščen riž, zdravo sol... x;)x ...meso, ki je ekološko pridelano...zelenjavo, ki je tudi tega izvora...

zadnjič sem kupila refošk, ki je iz integrirane pridelave....

saj se najde...nam pač ni panike, ona je zbolela, pa je morala narediti rez čez noč...

Astra
Per aspera ad astra

#4 triple x

triple x
  • Lunatik
  • posts 4,521

Posted 27. September 2004, 09:24

Nehati uživati sladkor, belo moko in vsa živila, ki jo vsebujejo, prečiščeno belo sol in beli riž, meso in mesne izdelke, ki so industrijsko predelani, maščobe, razen hladno stisnjenih olj, vse industrijsko predelane pijače....

Eh xrolleyesx pa to je najbolš! Ja,nč, bom pa crknu mlad in bom lepo truplo! x:Dx x8Dx
Baby don´t forget my number!

#5 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 09:28

Daj slikco na net, da te bomo ohranili v lepem(lepega) spominu... x;)x

veš, jaz sem že stara baba...in moja lepota je x?x ...se pač obračam k zdravi hrani... x:px

Astra
Per aspera ad astra

#6 triple x

triple x
  • Lunatik
  • posts 4,521

Posted 27. September 2004, 09:31

Eh,nč slikca, jz sam u živo! x:px x:Dx x:Xx
Baby don´t forget my number!

#7 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 09:42

Počak, si glih kupujem en Armanijev kostimček...da bom vsaj primerno oblečena... x:px x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#8 triple x

triple x
  • Lunatik
  • posts 4,521

Posted 27. September 2004, 12:00

Eh,pol si taprava! :2src: Ženska z ukusom, po mojem okusu! x:Xx xflirtx
Baby don´t forget my number!

#9 Bern

Bern
  • D član
  • posts 3,106

Posted 27. September 2004, 13:28

ahja, kaj pol še sploh LAHKO jemo?

bull shit


Tu in tam kak šnicl, Bobnar, dont vori.

Ne poslušajmo čisto vsega.

(Susman je pred kakega pol leta vsakega na Mavrični futral s čilijem, ker je to kao najbolj "in" in the best obenem. Še oči si je bojda mazal z njim, tako univerzalen da je. :eek: :eek:
Zdaj tega ne počne več. x?x :eek: x!x A to ni več tako super?)

Če bi čovek poslušal čisto vse, bi bla kriza.

Se pravi, če jemo preveč mesa, malo zmanjšajmo, pa bo naše telo hvaležno. Pa malo več vode, pa smo že blizu. Za vse ostalo poskrbe pesticidi in konzervansi. (Šifra: "2012 je blizu") x:Dx

x;)x

#10 lia

lia
  • D član
  • posts 8,590

Posted 27. September 2004, 13:35

Ne poslušajmo čisto vsega.

(Susman je pred kakega pol leta vsakega na Mavrični futral s čilijem, ker je to kao najbolj "in" in the best obenem. Še oči si je bojda mazal z njim, tako univerzalen da je.  :eek:  :eek:
Zdaj tega ne počne več.  x?x  :eek:  x!x  A to ni več tako super?)

Če bi čovek poslušal čisto vse, bi bla kriza.

Se pravi, če jemo preveč mesa, malo zmanjšajmo, pa bo naše telo hvaležno. Pa malo več vode, pa smo že blizu. Za vse ostalo poskrbe pesticidi in konzervansi. (Šifra: "2012 je blizu")  x:Dx

x;)x

:palec: :palec: :palec: xyesx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 13:48

Halooo, jaz samo zapisala, kaj sem prebrala...delam pa tako po svoje.. x^x

bobnar, zakaj dvolična :eek: ...jaz sem vedno rada nosila dobre cunjice...če sem si jih lahko privoščila...to pa nima nobene zveze z ministrom in njegovo obleko... xrolleyesx

triple.. x:Ix

Astra
Per aspera ad astra

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 27. September 2004, 14:39

meni pa je vsec novica v zvezi z bio-dieslom, bojda bo prav kmalu tudi tu oz. se celo ze razvija tole. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Piko

Piko
  • D član
  • posts 2,943

Posted 27. September 2004, 15:00

ahja, kaj pol še sploh LAHKO jemo?

Nič. Tako ali tako vse škoduje.
Ampak živeti in preživet je pa treba!
Zato ni vseeno, kaj jemo. Stvari, ki manj škodujejo ...
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#14 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • posts 3,845

Posted 27. September 2004, 15:24

Zato ni vseeno, kaj jemo

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 27. September 2004, 15:30

zanimivo, jaz pa sem zadnjic ugotovila, da pravzaprav ni catch samo ali toliko v tem, kaj jemo oz. uzivamo, temvec prav tako v tem, cesa ne. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Michelle

Michelle
  • D član
  • posts 10,200

Posted 27. September 2004, 17:45

Eh,pol si taprava! :2src: Ženska z ukusom, po mojem okusu! x:Xx  xflirtx

Hm, hvala, da si me razsvetlil.
Meni se pa nikoli ni zdelo, da ce ti nosis super znano blagovno znamko, da ze kar pomeni, da imas okus. Ne vem no, prej bi se pozanimala kaksen je ta kostim pa kako ji pase...potem bi pa sele o okusu...eni ste pa res cudni.


Astra, nic nima veze s tabo ta post. So mi V VECINI vsec armanijeve cunjice ( ceprav imam raje druge firme), samo x-ova izjava, da je okus dobra firma mi je cisto mem.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#17 triple x

triple x
  • Lunatik
  • posts 4,521

Posted 27. September 2004, 21:02

samo x-ova izjava, da je okus dobra firma mi je cisto mem.

Jao,babe! xrolleyesx
Nauč se brat med vrsticami,ne sam črke na podlagi! :xx!: x:Dx
Baby don´t forget my number!

#18 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 21:06

Eh..men je tko vseeno...sam da sem un x:Xx dobila... x:px x;)x

pa še od Bobnarja... :eek: ..kwa je to za en dan x?x x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#19 cosma

cosma
  • D član
  • posts 5,694

Posted 27. September 2004, 21:09

Znaš prav jadra obračat Astra. Ni kaj, to so pa izkušnje. Vsi se lahko kaj naučimo x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#20 astra

astra
  • D član
  • posts 5,187

Posted 27. September 2004, 21:15

hja, seveda, mi stari jadralci...pač znamo izkoristit veter... x:px

Astra
Per aspera ad astra

#21 cosma

cosma
  • D član
  • posts 5,694

Posted 27. September 2004, 21:19

hja, seveda, mi stari jadralci...pač znamo izkoristit veter... x:px

Astra

:palec: Tako se govori!
Triangelca se takoj vid!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#22 Bern

Bern
  • D član
  • posts 3,106

Posted 28. September 2004, 05:35

meni pa je vsec novica v zvezi z bio-dieslom, bojda bo prav kmalu tudi tu oz. se celo ze razvija tole.  :palec:


A je to kak pogon za avto mogoče?

Če je, potem s tem razvojem kaj prida ne bo, razen če bodo ful zaslužile korporacije.

:eek:

Švicarji so že pred precej leti razvili vozilce na kozmični pogon. Ni hitro in zmogljivo, pelješ se pa le. Za mestni promet, kjer velikih hitrosti nimaj kaj rabiti, je bojda kot nalašč. x:)x

Ampak zaslužka "velikih" ni, in vozilce tone v pozabo. Bolje rečeno, niti v medije ni prišlo. Blokada na vseh koncih pa "akademsko" dokazovanje, kako je to slab in nedonosen projekt itd. itd. :xx!:

Same old story!

x;)x

#23 bigm

bigm
  • D član
  • posts 907

Posted 28. September 2004, 05:51

Pred kratkim sem na TV zvedel, da bio dizel že kupujemo na naših črpalkah in sicer je dizlu D2 primešano 5 % biodizla, narejenega iz oljne repice.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#24 contesa

contesa
  • Lunatik
  • posts 3,659

Posted 28. September 2004, 07:47

Prav vse nezdrave hrane ne jem,določene tudi ne maram. :xx!: x:Dx Nikoli pa se ne bom odpovedala tatarskemu biftku(ko mi paše, ga moram nujno pojest) x:px x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • posts 5,354

Posted 28. September 2004, 21:00

Meni pa je v temle predvolilnem času zelo zanimivo, česa NE moremo prebrati... kar nekaj mojih kolegov (z mano vred x:px ) je poskušalo objaviti v dnevnem časopisju, kako nedorečen je tale 'projekt dvetletka' v zadnji triadi (7., 8., 9. razred)... res obupno veliko nedorečenih zadev, pa kup takih, ko zakoni in pravilniki prihajajo navzkriž :wacko: ...


... :o|o: ...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users