Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

delam anketo - psi


  • Please log in to reply
- - - - -
5 replies to this topic

#1 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • posts 1,242

Posted 20. November 2012, 15:00

zanima me,ko človek gleda žival kaj vidi,kaj mu je všeč kakšne barve
so vam všeč,ko vidite psa,kaj bi rajši imeli belega,rjavega,tribarve črno-rjavi beli ali različne barve?svojega ljublenčka,ko ste kupovali psa ali ga nameravate kupiti in vam je bila pomembna barva na kožuhu svojega ljublenčka

vam je všeč
-črn pes?
-beli pes?
-rjavi?
-črno-rjavo-bele barve kot je planšarski

imate radi,da ima dolgo dlako in delate psu čopke ali kratko?

ali vam je všeč pes,ki je obarvan rdeče barve,sive barve,mogoče mešane?vsaka pasma je različna kaj gledate pri psu,ko ga kupujete?

#2 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 20. November 2012, 17:58

Pomemben se mi zdi predvsem karakter. Da ima rad ljudi in živali - ni treba, da v luft skače od veselja, ni mi pa všeč, če vidi ostale živali kot plen oz. da je izrazito nezaupljiv do tujcev. Da je stabilen, aktiven (a ne hiperaktiven). Predvsem to.
Kar se pa videza tiče, so mi bolj všeč kratkodlake pasme, neke srednje velikosti. Barva dlake se mi zdi popolnoma nepomembna.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#3 sarah1224

sarah1224
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 73

Posted 20. November 2012, 18:10

Meni so najbolj všeč čistokrvni Dobermani Objavljena slika Objavljena slika Smo jih imeli 2x zaporedoma (samički) in sta bili čudoviti in super prijazni, stanujemo v naselju polnem otrok pa ni niti ena komurkoli kaj naredila, ta druga je celo z muco skupaj spala. Tako da to sploh ni res kar se je govorilo, da so ne vem kako nevarni, pač odvisno kako ga vzgojiš. Žal mi je edino da imajo kratko življensko dobo ... cca. 11 let, potem pa njim začne kost pritiskat na možgane.



(¯`v´¯)
`*.¸.*´
¸.•´ ¸.•*¨)¸.•*¨)
(¸.•´(¸.• (¸.•´¸¸.•¨¯`•.¸¸.♥SarahMichelle♥
(¯`v´¯)
`*.¸.*´
¸.•´ ¸.•*¨)¸.•*¨)
(¸.•´(¸.• (¸.•´¸¸.•¨¯`•.¸¸.♥SarahMichelle♥

#4 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 20. November 2012, 18:25

potem pa njim začne kost pritiskat na možgane.


A dej no dej.... :inocent:

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#5 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,062

Posted 20. November 2012, 19:19

Men je pa tale pasma všeč x:)x

Objavljena slika

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#6 mojikristali

mojikristali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 22. September 2015, 17:35

Meni so prav vsi psi čudoviti in posebni, prav tako vsako živo bitje in narava. Jih ne ločujem ampak jih povezujem. To je narava, katere človek še ne pozna dobro. Vsaj mislim tako. Ima moč. love3.gif

Glede psov pa...mislim, da ima vsak pes različen karakter in noben pes ni zloben ali nesramen, zato se jih ni potrebe bati. Krivi so vedno samo lastniki (govorim iz lastnih izkušenj). Ko smo mi izbirali psa, smo seveda prebrali vse lastnosti pasem (pač, se razlikujejo po tem, koliko pojejo, po velikosti - stanovanje ali zunaj; potem gibanje...). Meni barva po pravici povedano ni pomembna. Glavna je ljubezen do psa, ki pa ti jo vrača, če je prava. To je to. ylflower.gif






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users